• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
@rory_g díky. já beru jákýkoliv datum, hlavně ať se to povede. I když pořád tomu nemůžu uvěřit, že můžeme mít takový štěstí hned při prvním IVF. Dělám si testy každej druhej den, jestli čárka náhodou nebude chtít zmizet. A zatím se drží.
9. črc 2012 v 16:48  • Odpověz
Já teda dělala jen jeden test, ale to, že jsem těhotná jsem nějak podvědomě věděla hodně brzy. Nějaké zvláštní tušení. A v kalendáři mám červeně označený 14. červen. Pak jel manžel na služebku... :grinning: Na vyšetření jdu pozítří, ak snad to nebude jen to tušení. :slight_smile: :slight_smile:
9. črc 2012 v 16:51  • Odpověz
@littlemousecz no přesně...
@nedivimse já byla těhu před 10. lety a to nedopadlo, s mm se snažíme 6 let...takže proto tolik testů :grinning:
9. črc 2012 v 16:52  • Odpověz
@rory_g Tak to držím pěsti!! :wink: Přeju Ti to, i když se vlastně vůbec neznáme. Mně stačily ty tři roky čekání...
9. črc 2012 v 16:54  • Odpověz
@nedivimse děkuju, ono je jedno, jak dlouho se kdo snaží, já jsem jen hrozně vyplašená :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. črc 2012 v 16:56  • Odpověz
@rory_g no ale stejně se asi budeme bát, dokud nebudeme mimi držet v náručí a pak se budeme bát až do konce života :slight_smile:
9. črc 2012 v 16:57  • Odpověz
@janulka1980 Já měla ovulaci nejspíš 16.6. :slight_smile:
9. črc 2012 v 16:57  • Odpověz
@rory_g ale koukat na to, jak se tam rýsuje ta druhá čárka, to je pocit absolutního štěstí, aspoň na chvíli. my se snažíme tři roky.
9. črc 2012 v 16:58  • Odpověz
@rory_g Já jsem teď taková na obláčku, vůbec se nemůžu soustředit. Dvakrát jsem umyla nádobí v myčce, nezapla jsem naplněnou pračku, ještě že mám prázdniny a nemusím chodit do práce... Vyplašená budu asi později, až mi to pořádně docvakne.
9. črc 2012 v 16:58  • Odpověz
Ahojte, můžu se přidat k vám? dnes jsem byla u doktora a jsem těhotná...je tam vidět váček..24.7 jdu na kontrolní UZ tak doufám že vše bude ok...jinak všem těhu gratuluji a držím pěsti ať je vše vpořádku
9. črc 2012 v 17:03  • Odpověz
@littlemousecz přesně! Já čučím na ten test, jak se to tam kreslí a je to pocit absolutního blaha :grinning: Jinak také jsem měla IVF, v dubnu, ale pokus nevyšel, měla jsem jen jedno vajíčko, které se neoplodnilo, teď se zadařilo buď přirozeně, nebo po IUI, ale to mi je úúúplně jedno, hlavně aby bylo vše OK :slight_smile:
@nedivimse já jsem byla v šoku 2 dny, nemohla jsem skoro mluvit, když se po tolika letech povedlo :grinning:
@zuuuzaaa ahojky a vítej, také jdu 24 :wink:
9. črc 2012 v 17:08  • Odpověz
@zuuuzaaa tak gratuluju, snad to tady všechny dotáhneme až do šťastnýho konce :slight_smile:
@rory_g jo, je to jedno, jak k tomu došlo. My měli zralých vajíček 5, oplodnily se tři a jedno se přestalo vyvíjet, tak jsme nechali zavést obě zbývající. Buďto všechno nebo nic. Docela se těším, že mi doktor řekne, že jsou tam obě. Ale budu nesmírně šťastná, pokud tam bude aspoň jedno.
9. črc 2012 v 17:12  • Odpověz
@littlemousecz jé dvojčátka, to by bylo fajn :dizzy_face: Ale jak píšeš, hlavní je, že se to povedlo...
9. črc 2012 v 17:12  • Odpověz
@rory_g jj, bylo by to fajn. My jsme teda s manželem hodně dlouho rozmýšleli, jestli si nechám zavést dvě embrya nebo jedno, ale když to dopadlo tak, že zabojovaly jen dvě, tak jsme dali šanci oběma. No a teď už si v podstatě hrozně přejeme, aby tu bitvu vybojovaly obě a zůstaly s náma :slight_smile:
9. črc 2012 v 17:17  • Odpověz
@littlemousecz to je krásné...přeju vám, aby to vyšlo :slight_smile:
9. črc 2012 v 17:19  • Odpověz
@rory_g díky. uvídíme. co najde doktor příští úterý. já si snad do té doby asi okoušu všechny tužky v práci :slight_smile:
9. črc 2012 v 17:25  • Odpověz
@littlemousecz já ještě 14 dní, asi budou nejdelší, kam se na ně hrabe čekání na testování :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. črc 2012 v 17:32  • Odpověz
ahojte holky, tak ja se k vam pomalu pripadavam - carka na testu pomalu sili :slight_smile: TP mi vychazi 13.3
9. črc 2012 v 19:31  • Odpověz
autor
Jeeee tady se to rozjelo :slight_smile:. Všechny moc vítám a gratuluju :slight_smile:
9. črc 2012 v 19:47  • Odpověz
ahoj holky, kde zjistim termin porodu? Jinak ja jdu pristi pondeli na kontrolu srdicka, je to dlouhy to cekani... 1. trimestr je asi nejhorsi,ze? ale jsem rada, ze je. :slight_smile:
9. črc 2012 v 19:59  • Odpověz
@venuss ahoj normálně si výhledej na netu kalkulacka termínu porodu a tam se ti něco zobrazí:slight_smile: já jdu na kontrolu až příští středu na je to nekonečné:slight_smile: ale hlavně ze to je!!!!
9. črc 2012 ve 20:02  • Odpověz
jeee tak ja se jeste ani neobjednavala - pockam az budu aspon 8tyden at je videt srdicko :slight_smile:
9. črc 2012 ve 20:09  • Odpověz
autor
@iivet ja jdu v pátek a to bych měla byt 7tt přesně 6+2, tak doufám, ze bude.ja to potřebuju vědet, budu to o víkendu říkat zbytku rodině tak at vím, ze je VŠE v pořádku :slight_smile:
9. črc 2012 ve 20:25  • Odpověz
ahojky, vítám nové tváře :slight_smile: držím všem pěsti, aby to vyšlo a dobře dopadlo :wink:
9. črc 2012 ve 21:07  • Odpověz
Toto jsem našla na fb, není to krásné... Tipy na snídaně pro celou rodinu
9. črc 2012 ve 21:21  • Odpověz
@nedivimse je to super. mam takovou knizku, ale nedelala jsem z toho nic, protoze je to narocne na pripravu a syn mi spoustu veci neji. :confounded: ale jinak moc hezké :slight_smile:
10. črc 2012 v 07:21  • Odpověz
Ahoj holky, tak se k Vám mohu přidat, včera jsem byla na kontrole a jsem 5+4tt, srdíčko jsme ještě neměli, tak jsem objednaná za 14 dní. Dostala jsem Utrogestan, protože jsem po jednom potratu, tak snad už to tentokrát bude dobrý :wink: jinak mě dost bolí břicho, ale jak to tu čtu, tak je to asi normální.
10. črc 2012 v 08:22  • Odpověz
@kajina7 Ahoj, vítej! Břicho mě bolí taky, pořád mi připadá, že každou chvílí musím dostat MS. Vůbec nemám chuť k jídlu, ale cítím se přecpaná, Pokud to ale bude jen toto, je to pohoda:grinning:
10. črc 2012 v 09:57  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:
Ráda bych se k Vám taky pomaličku přidala :slight_smile:
Jsem dnes 4+1tt po transferu jednoho zmraženého miláčka, který mi už týden maluje //. na krev jdu ve čtvrtek a na první ultrazvuk v pondělí. Doufám, že už to všechno klapne. O miminko se snažíme od ledna 2008, mám za sebou jedno mimoděložní těhu, jeden spontánní potrat v 6tt a jeden zamlklý potrat v 7tt po IVF, takže se zatím raduju jen potichoučku a stojím nohama pevně při zemi....snad už to na po čtvrté konečně klapne, moc bych si to přála.
Holky , prosím Vás, po ránu mi bývá šoufl, ale když se nasnídám, tak pak celej den v pohodě, jakobych nebyla vůbec těhule. Prsa mě taky bolí jen po ránu....pomatuju si z posledního těhu, že mi bylo zle a prsa bolela celej den, myslíte, že je to o.k.? A bříško teda vůbec necítím, tak snad to nebude zase mimoděložní :unamused: Taky mi je divné, že už 4tý den mám jakoby ztuhlé svaly na levé noze - zezadu na stehnu a na lýtku, je to jakobych měla chytnout každou chvíli křeč, ale nechytnu...koupila jsem si na to hořčík...ale zajímalo by mě, jestli to taky někomu dělalo, může to být třeba z natahování dělohy?
10. črc 2012 v 10:07  • Odpověz
@drndapetka ahojky a přeju hodně štěstí :slight_smile: Já si také koupila hořčík, mám jakoby křeče do lýtek, po něm je to lepší. A myslím, že Tě bříško bolet nemusí, mě občas pobolívá a občas mě v něm píchne, prsa také nemám bolavá pořád a třeba špatně mi není, jen mě začala pálit žáha, takže trošku z toho :slight_smile:
@kajina7 ahojky, taky Tě vítám :slight_smile:
@nedivimse to jsou krásně upravená jídla :dizzy_face:
@zana21 kde jsi? :dizzy_face:
10. črc 2012 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.