• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
@rory_g ahojky, děkuji moc :slight_smile: Vím, že každé těhu je jiné, ale dokud to mimčo nebudeme mít v náručí, tak se budeme strachovat pořád :slight_smile: A pak vlastně po porodu taky, takže člověk si nevybere :grinning:
10. črc 2012 v 10:24  • Odpověz
@rory_g @janulka1980 Jéé, holky já taky. :slight_smile: Ale krvácela jsem málo, tak to nakonec dr posunula na 5.6.
@rory_g Já ještě počkám na zítřejší krev a hodnoty HCG. :slight_smile: Moc se těším, až se k vám přidám :slight_smile: Koukala jsem, že se ti podařilo posunout datum UTZ, to je skvělý :grinning:
10. črc 2012 v 11:02  • Odpověz
@drndapetka přesně tak...
@zana21 tak to je super, hihi, budeme rodit všechny stejně :grinning: Jsem zvědavá na Tvojí hodnotu, to bude obr číslo, kolik budeš DPO? 23, viď? Já Tě tu právě viděla, ještě než jsem pořádně věděla, že se to povedlo, tak se tu po Tobě scháním :grinning: Včera jsem se zkusila sestřičky zeptat a dr měla poslední termín, tak jsem ráda, budu 7+2, tak doufám, že bude srdíčko a všechno OK :slight_smile:
10. črc 2012 v 11:15  • Odpověz
ahoj holky, já budu při kontrole asi 5+5, to je asi na srdíčko ještě brzy že?
10. črc 2012 ve 12:02  • Odpověz
@littlemousecz ahojky, někdo už může mít, ale spíš je to náhoda, většinou není...podle mě si Tě pozbou ještě za 14 dní a to už bude :slight_smile:
10. črc 2012 ve 12:03  • Odpověz
@rory_g díky, tak uvidíme. mě hlavně stejně zajímá, kolik jich tam je a jestli jsou na správným místě. i když srdíčko nebo srdíčka by bylo moc krásný vidět.
10. črc 2012 ve 12:06  • Odpověz
@littlemousecz ahoj, srdíčko už klidně může být i bít :slight_smile: nejvíc záleží jak dobrý a citlivý má doktor ultrazvuk :wink: ale častěji je pěkně vidět v tom sedmém týdnu až ...
@cutce taky mi přijde, že mám břicho jak v pátým :grinning: asi to ted pujde rychleji než u prvního, ja jdu na UTZ taky tenhle pátek, tak jsem zvědavá co bude vidět, měla bych být 5+5, tak ti držím taky na pátek palce!
jinak zdravím všechny nové! už je nás hodně, to bude březňátek! :dizzy_face:
10. črc 2012 ve 12:16  • Odpověz
@amely68 tak uvidíme, myslím, že v CAR mají ultrazvuk hodně dobrej. a jinak - břicho mám po hormonech taky jak pokročilým těhu, asi ale jen zadržuju vodu v okolí břicha, stehna a zadek mi naopak zhubly
10. črc 2012 ve 12:25  • Odpověz
@drndapetka me na krece hodne pomahal dynovy olej (doporucovala mi to PA) a sem tam si ho "lupnu" preventivne i ted kdyz krece nemam :slight_smile:
10. črc 2012 ve 13:12  • Odpověz
holky a rekly jste to uz svym drahym polovickam? Ja se chystam zitra rano delat s manzilkem test :grinning:
10. črc 2012 ve 13:15  • Odpověz
@iivet dekuji moc za radu :wink: Ono spis nez krece jsou to ztuhle svaly,takovy zvlastni pocit...ten olej vyzkousim :wink:
10. črc 2012 ve 13:30  • Odpověz
@iivet muj manza to vi,dnes slavi tricatiny,tak dostal darecek :grinning:
10. črc 2012 ve 13:31  • Odpověz
@iivet no já to zatajit nemohla :grinning: byl skoro stejně nedočkavej jako já. i když to na seobě nedal znát. tak jsem mu to práskla hned s prvním testem... holt po IVF člověk přijde o ten moment překvapení
10. črc 2012 ve 13:39  • Odpověz
@iivet já jsem mu hned volala do práce, aby koupil test a večer jsem si musela před ním hned jeden udělat, aby to viděl na vlastní oči :grinning:
10. črc 2012 ve 13:53  • Odpověz
10. črc 2012 ve 14:16  • Odpověz
@nedivimse mě dojme i reklama na Milku, takže buď v pohodě :grinning:
10. črc 2012 ve 14:24  • Odpověz
@nedivimse a to video je teda krásný. jen je škoda, že tam u toho někde neběží časový údaje.
10. črc 2012 ve 14:32  • Odpověz
@nedivimse jeee to je pekny :slight_smile:
10. črc 2012 ve 14:43  • Odpověz
@littlemousecz To jsem si taky hned říkala, že by to chtělo časování po týdnech. Abych byla v obraze, musela bych u toho sedět s medicínským atlasem.
10. črc 2012 v 15:04  • Odpověz
@nedivimse jj, ale i tak je to moc hezký video.
10. črc 2012 v 15:06  • Odpověz
Holky, a kdy se to chystáte říct okolí?? Já to chci říct jen rodičům a segře. A pak vyčkat až do screeningu... Blbé je to v práci, mám v září dostat prvňáčky, budou si muset zvykat 2x na novou učitelku.
10. črc 2012 v 15:27  • Odpověz
@nedivimse no my jsme to zatím řekli mojí a manželově mámě. O IVF věděly, tak byly napnutý, jak kšandy. Jinak mýmu tátovi to chci říct až v úterý po tom ultrazvuku (manželův táta to vědět nemusí, od jeho šesti let jsou s tchyní rozvedený, tak mu to řekneme až uznáme za vhodný). No a ostatním - babičky, brácha, strejdové, tety atd. ideálně po konci prvního trimestru, ale asi to nevydržím já, nebo to rozkecá táta. Chlapi jsou děsný drbny :grinning:
10. črc 2012 v 15:38  • Odpověz
@nedivimse No s těma prvňáčkama je to blbý no. Ale to bys to musela říct v práci už teď, aby to nějak změnili co?
10. črc 2012 v 15:38  • Odpověz
@littlemousecz No právě, aby tam mohli dát někoho místo mě, to bych musela říct teď a ideálně nastoupit v září na neschopenku. Což nechci, pokud nebudu muset. Ale mají trošku výhodu, ve třídě budu mít asistentku, a ta jim zůstane :grinning:
10. črc 2012 v 15:55  • Odpověz
@nedivimse Tak to chápu. Já chci taky chodit do práce co nejdýl. Ideáně do půlky ledna, ale pokud bude nějaký problém, tak riskovat nebudu. V kanceláři by to neměl být problém a možná se mi podaří se šéfem domluvit aspoň na den dva v týdnu home office. Tak aspoň asistentka jim zůstane no. Aspoň něco.
10. črc 2012 v 16:00  • Odpověz
autor
@drndapetka vitam te :slight_smile:, zkus rict gyndari a on ti predepise horcik :wink:

Nezacneme tabulku podle TP? :slight_smile:
10. črc 2012 v 18:03  • Odpověz
autor
cutce - prvni dite 19.02.2011 - Davidek .........druhe ocekavame 6.6.2013
10. črc 2012 v 18:04  • Odpověz
@cutce budeš jí dělat? To by bylo fajn, pomalu ztrácím přehled :grinning: rory - TP podle MS 11.3.2013, utz 24.7. :wink:
10. črc 2012 v 18:08  • Odpověz
autor
cutce - TP - 6.6.2013, prvni Davidek 19.02.2011
rory - TP - 11.3.2013
10. črc 2012 v 18:13  • Odpověz
@cutce ahojky, díky za přivítání :slight_smile: já si hořčík koupila už v lékárně od wallmarku, je volně prodejný i bez předpisu, mám šumivé tablety do vody, beru jej tperve druhý den a zatím to nepomohlo :frowning2:
Myslíte, že je normální, že ty ztuhlé svaly a lehké křeče mám už teď tak brzo? :astonished: Zapoměla jsem napsat, že mám zvýšenou srážlivost krve a píchám miniheparin na zředění, abych zase nepotratila, tak nemohlo by to být třeba z těch injekcí miniheparinu? :confounded:
10. črc 2012 v 18:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.