• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
@rory_g jeej, ja som si to ani nevsimla, to som uz len kopcila :wink:
12. črc 2012 ve 14:34  • Odpověz
@milmic díky moc za zprávu. Nejhorší je, že doktorka plaší s tím, že se v 5tt přestalo malé vyvíjet a já tak vlastně čekám na přirozený potrat....když jsem jí řekla o nepravidelných cyklech a o pozdější ovulaci, tak mi řekla, že by to byla ta lepší varianta....snažím se neplašit a přežít do té kontroly 30.7.
12. črc 2012 ve 14:43  • Odpověz
@atevi23 A víš, kdy jsi měla ovulaci? Podle toho bys mohla dopočítat, jestli miminko má odpovídat 5tt.
Já mám pocit, že doktoři neradi slyší o delších cyklech. Alespoň každý, se kterým jsem se setkala při prvním těhu, s tím měl problém. Přitom nechápu proč. :unamused:
12. črc 2012 ve 14:55  • Odpověz
@milmic odpovídat by to mohlo, jenže nechápu proč počítají tt od prvního dne poslední mentruace, kdo asi tak otěhotní během MS? Budu doufat, že to je opravdu tím cyklem.
12. črc 2012 v 15:24  • Odpověz
Holky tak já se odskočím v sobotu vdát a vrátím se v pondělí jako mladá paní! Jinak co se týče mě, trápí mě akorát strašná únava, tak mi držte palce, ať v sobotu neusnu na svý vlastní svatbě. Potvrzení od MuDr. budu mít až 3.8 tedy na konci 8. týdne, prý to tak dělají a aspoň už je na ultrazvuku něco vidět. Přijde mi to zvláštní, když většina tady to máte už v 5 nebo 6 týdnu, tak mi nezbývá než doufat, že bude vše OK. Hezký víkend všem!
12. črc 2012 v 15:43  • Odpověz
ahoj holky, tak me boli taky prsa, trochu se mi zvetsily, po cemz netouzim, ale co nadelam a je mi celodenne blijno... :angry:
Bricho uz me neboli, ale nemam na nic chut a varit se mi nechce, protoze me nenapada co. Manzel ma nastesti obedy v praci a malymu neco ukuchtim rychlyho.

@airinka83 Gratuluji a at svatba vyjde, já se vdala 2.6. a tyden po ni otehotnela. :slight_smile:
@atevi23 ahoj, nechapu, jak muze doktorka v 5tym tydnu rict,ze se prestalo mimi vyvijet? To musi mit super dobry ultrazvuk, mne tam v 5tym tydnu videla jenom plodovy vacek teda a srdicko uvidi az v 7mym a pokud tam nebude,tak potom muze rict, ze se prestalo vyvijet,ale ja tedy doufam, ze tam bude a preji i tobe aby bylo vše o.k.... :slight_smile: Preju hodne stesti a sil...
12. črc 2012 v 16:04  • Odpověz
@venuss ahoj, díky za zprávu. Ona řekla, že podle MS bych měla být už 7tt, takže to vypadá na to, že se přestalo vyvíjet a taky mi hned řekla, že je 15 % potratů do 12 tt...budu doufat, že je jsem otěhotněla později a vše je v pořádku. 30.7. se na kontrole ukáže....

Přeju, ať je ti líp. Taky nemívám chuť a jenom hlad :slight_smile:
12. črc 2012 v 16:17  • Odpověz
@airinka83 jé to je krásné, moc gratuluju, ať se Ti váš den vydaří :dizzy_face: Jinak já půjdu na utz až 7+2 :wink:
12. črc 2012 v 16:19  • Odpověz
@atevi23 aha, tak snad to bude,jak jsi psala a otehotnela jsi pozdeji...
Já ani hlad nemám, břicho se mi nafouklo hned,jak jsem se dovedela,ze jsem tehule...musim s malym ven, se mi vubec nechce, ale vyvetrat ho musim.mej se a drz se.ahoj
12. črc 2012 v 16:22  • Odpověz
@atevi23 Já si soukromě počítám týdny od data otěhotnění a doktoři ať si počítají, co chtějí. Od MS to nesouhlasí. Ale i u prvního jsem musela vždy nahlásit, že jsem otěhotněla tehdy a tehdy, aby neplašili.
Od MS se to asi počítá proto, že člověk často neví, kdy otěhotněl, tak je to asi nejjednodušší, nevím, nikdy jsem se nad tím nezamýšlela. :slight_smile:
Já jsem se na kontrolu objednala až na 8tt, abych měla jistotu právě.
12. črc 2012 v 17:15  • Odpověz
autor
@airinka83 je tak at se Vam svatba podari :slight_smile:
12. črc 2012 v 18:08  • Odpověz
autor
holky tak ja jdu yitra k doktorovi, snad to bude v poradku, dneska jsem trosicku spinila, doufam, ze to bude vsechno v poradku :frowning2:
12. črc 2012 v 18:11  • Odpověz
@cutce ať prohlídka dopadne v pořádku, doktorka mi říkala, že je možné i špinění a je vše OK
12. črc 2012 v 18:27  • Odpověz
@cutce určitě bude, prý pokud není krev, tak špinění je normální :slight_smile:
12. črc 2012 v 18:33  • Odpověz
@cutce Cut, moc držím palce! Já jsem poprvé dokonce i trošku krvácela a bylo všechno v pořádku. Moc na Tebe myslím.
12. črc 2012 v 18:40  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

jééé to je úžasnýjak se tady hezky rozrůstáme :slight_smile: Já byla dneska poprvé na kontrole, takže bych měla být 5+3, na UZ jdu až za týden to by mělo být už vidět srdíčko :slight_smile:
Jinak mne trápí šílená únava, ale šílená. Jsem myslela dneska v práci že tam fakt usnu za pochodu a taky jsem měla dneska nějaké velké chutě :frowning2: což se mi teda nelíbí :grinning:
12. črc 2012 v 18:44  • Odpověz
@cutce tak zitra drzim moc moc pesti.
Holky, uz vam nektere rekli ze vidi srdicko? Ja chci jit na UTZ az tak v 7-8tydnu abych tam neletela nekolikrat. Chtela bych aby uz bylo videt srdicko.
12. črc 2012 v 19:03  • Odpověz
autor
diky holky, no uvidim zitra :slight_smile:
12. črc 2012 v 19:08  • Odpověz
@airinka83 nic si z toho nedelej,ja jdu taky az 30.7 coz je akorat konec 8tydne. Doktor rikal,ze jestli to opravdu nevydrzim,takze muzu dneska prijit,ale ze mi stejne nic nerekne,ze to stale bude 50 na 50,tak jestli to vydrzim,tak by bylo nejlepsi az na konci mesice,protoze predtim ma dovolenou a to uz pry bude vse jasne. Vydrzet to bude tezke.
12. črc 2012 ve 20:08  • Odpověz
@acornika o unave mi povidej,ja jsem z toho uplne vyrizena. Nejhorsi je,ze jsem vzdycky na odpadnuti,kdyz ma dcera nejvic elanu :slight_smile:
12. črc 2012 ve 20:13  • Odpověz
@airinka83 jeee, tak to je kraaaasne, odskocit si vydat sa :slight_smile: rodinka uz vie tajomstvo? :wink:
pocas svadobneho dna urcite nezaspis, som si ista, to bude adrenalin very high :grinning:
maj krasny den, krasny vikend, a blahozelam k obom udalostiam! :dizzy_face:
12. črc 2012 ve 20:42  • Odpověz
@atevi23 Já byla dne s a to samé. Poslední MS jsem měla 1. 6., ale na ultrazvuku nebylo skoro nic vidět, takže vlastně pořádně nevím, zda jsem opravdu těhotná :frowning2: . Na kontrolu jdu za 14 dní, teď se mám cpát kyselinou listovou a Utrogestanem. Navíc jsem dnes začala mírně krvácet, takže nemám vůbec dobrý pocit. Bude to krušných 14 dní. A paní doktorka mi nedoporučila vyrazit na dovolenou... Celkem se bojím.
12. črc 2012 ve 21:07  • Odpověz
@acornika Já zas trpím absolutním nechutenstvím, musím se nutit, abych aspoň 4x denně něco zakousla. S tím jsem fakt nikdy problém neměla, jsem děsný žravec a požitkář... Třeba ještě něco shodím :grinning:
12. črc 2012 ve 21:08  • Odpověz
@cutce Cut, tak ako? Všechno v pořádku?
13. črc 2012 v 08:27  • Odpověz
@nedivimse Nechutenství znám z prvního těhotenství, to bylo tak šílené, že každé sousto jsem se musela nutit sníst, nic mi nechutnalo. Ani jíst ani pít, tohle bylo hrozné období. Kamrádka lékárnice mi doporučila jíst oranžový b-komplex od Zentivy a docela mi pomohl.
13. črc 2012 v 08:31  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dneska vynechala kakao a je mi stejně jako včera, takže to vypadá, že budu mít teď permanentní stav jako po opici :grinning:. Hlavně ať nezačnu zvracet, to by si v práci hned domysleli a takhle brzo jim to říct rozhodně nechci.
13. črc 2012 v 09:01  • Odpověz
@littlemousecz Ahoj, mě bylo hodně zle v pondělí, dokonce jsem zvracela. Celej den jsem nic nejedla a bylo to hrozný - buď mě bolelo břicho od hladu, a když jsem snědla trochu jídla tak mě zas bolelo z přecpání. Od středy jdu na to jinak - ráno pár piškotů a čaj se zázvorem a citronem (chlazený) a je mi fajn. Asi je to fakt tím zázvorem, protože od středy jím relativně normálně, i když menší porce a cítím se normálně, i po ránu.
13. črc 2012 v 11:01  • Odpověz
@ladybird - TP 3.3. 2013 , prvni dite Braden 3.4. 2008
@lucie_84 - TP - 3.3.2013, první dítě Rozárka, 18.5.2011
@venuss - TP - 3.3.2012, první dítě Tomášek 19.2.2010
@cutce - TP - 6.3.2013, prvni dite Davidek 19.02.2011
@berusj-TP - 8.3.2013
@zuuuzaa - TP - 8. 3. 2013
@kajina7 - TP - 8.3.2013
@nedivimse - TP - 8. 3. 2013
@rory - TP - 11.3.2013
@acornika - TP - 11.3.2013, první dite Jasmínka 20.1.2008
@janulka1980 - TP - 11.3.2013
@martinale - TP -12. 3. 2013
@littlemousecz - TP - 13. 3. 2013
@iivet - TP - 13.3.2013, prvni dite Lilianka 16.5.2010
@airinka83 - TP- 17.3.2013
13. črc 2012 v 11:04  • Odpověz
dobré skoropoledne :slight_smile: dlouho jsem tu nebyla a vy jste se teda rozjely :grinning: dočítat se mi moc nechce......
chtěla jsem se zeptat,jsem v 7tt a přijde mi,že mám obří špek,nejradší bych už oblékla těhu rifle - máte to taky tak?ale byla bych asi jak blázen,tak s tím těhu oblečením ještě počkám :wink:
13. črc 2012 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, tak to máme potvrzeno :slight_smile: naše bublinka je tam, kde má být a má už 8mm, srdíčko ještě nebilo, takže jdeme teď ve středu 18.7.tak se zase nemnůžu dočkat.. Zatím mě netrápí žádné ranní nevolnosti, jen mám pořád nafouklé bříško a občas bolí jako při menstruaci..a prsa mám teda citlivá pořád :slight_smile: :slight_smile:
13. črc 2012 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.