• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
Ahoj holky, tak hlásím jednu bublinku se srdeční akcí, jsem 5+6 a pro jistotu si to dám zítra znovu u mojí gynDr, protože mě předali z CARu a ona je tam zítra a pak až za tři týdny :slight_smile:
17. črc 2012 v 19:39  • Odpověz
@janulka1980 uf, niecim podobnym som si presla, nie je to nic prijemne.. dufam, ze doktor len zle videl.. hm? drzim palce.
17. črc 2012 v 19:41  • Odpověz
@tasha @mickeyd @kkjanicka Vitejte mezi nami :slight_smile:
@janulka1980 drzim palce aby vse bylo v poradku!
@kleik ja bych to taky moc neresila ted ze zacatku. Taky hodne litame a kdyz jsem se ptala dr. tak v pohode pry az ve vetsim stadiu ke konci ale ted OK :slight_smile:
@littlemousecz gratuluju :slight_smile:
17. črc 2012 v 19:42  • Odpověz
autor
@kerrie nadherny bobisek :grinning:
@kkjanicka @mickeyd holky vitejte mezi nami a velka gratulace :wink:
@janulka1980 vubec nezoufej, myslim, ze na srdicko bylo stejne brzy, uvidis v pondeli, budu drzet pesticky :wink:
@iivet co je nevhodne - syrove ryby a masa, bacha jak jsou zpracovana vajicka, pak by se nemela pastika a plisnove syry. :wink:
17. črc 2012 v 19:55  • Odpověz
autor
@littlemousecz tak parada :wink:
17. črc 2012 v 19:56  • Odpověz
Ahoj holky, vítám nové tváře a @littlemousecz moooc gratuluju k srdíčku a moooc závidím :wink:
17. črc 2012 v 19:59  • Odpověz
@ladybird..... díky
@cutce jj, paráda, je to úžasnej pocit. I když jsem trochu doufala, že tam budou dvě. Ale jsem mooooc šťastná, že je tam aspoň jedno.
17. črc 2012 ve 20:00  • Odpověz
@rory_g díky, ani jsem ho nečekala tak brzo, i doktor byl trochu překvapenej :slight_smile:
17. črc 2012 ve 20:01  • Odpověz
@littlemousecz je to nádhera a hlavně jsi klidnější :wink: Zítra si i řekni o fotečku, těšíme se na ní :slight_smile:
17. črc 2012 ve 20:04  • Odpověz
@rory_g jj, řeknu, taky se těším. já byla dneska tak v šoku, že jsem mu zapomněla říct o fotku i o přesnou hodnotu HCG a v papírech pro gynDr. je jen, že je vyšší než 4000 no,tak vím prdlajs, ale třeba mi vezmou krev i zítra a dozvím se to :grinning:
17. črc 2012 ve 20:07  • Odpověz
@littlemousecz no hCG Tě už zajímat nemusí, hlavní je, že má bobísek srdíčko :dizzy_face: Já doufám, že za týden přijdu se stejně dobrými zprávami :dizzy_face: Dneska se Ti bude krásně spát
17. črc 2012 ve 20:10  • Odpověz
@rory_g jj, jestli vůbec usnu :slight_smile: to víš, že přijdeš. držím palce :wink:
17. črc 2012 ve 20:18  • Odpověz
Ahoj.
Polehoučku a potichoučku se přidávám, abych něco nezakřikla :slight_smile: Dle MS termín 19.3., k Dr. se chystám objednat asi zítra až na konec měsíce, aby bylo vše jasné, tak doufám, že bude vše v pořádku a k našemu prckovi nám přibude ještě jeden :wink:
17. črc 2012 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz
autor
@rory_g to vis, ze budes mit stejne krasne zpravicky :wink:
@jukl polehoucku potichoucku gratuluju a vitam mezi nama :wink:
17. črc 2012 ve 20:34  • Odpověz
@cutce děkuju :slight_smile:
@jukl taky potichoučku gratuluju :wink:
17. črc 2012 ve 20:37  • Odpověz
Ahoj holky muzu k vam? dneska jsem byla na kontrole a jsme 5+0 a termin mame 19.3. :slight_smile: mam za sebou uz dva potraty tak ted verim ze to do tretice vyjde :slight_smile:
17. črc 2012 ve 21:32  • Odpověz
@janulka1980 Držím palce, ať se vše v dobré obrátí a v PO na Tebe zabliká srdíčko :wink: :dizzy_face:

Holky, mě Dr. taky na UZ ukazovala, že tam mám cystu a já hned Jéééžišmarjááá......a ona říkala, že je to "těhotenská" cysta, že prý zmizí :slight_smile:
@kkjanicka Ahojda..........vítáme tě u nás :slight_smile:

@mickeyd Ahoj ahoj......vítej :slight_smile:
17. črc 2012 ve 21:56  • Odpověz
@littlemousecz Krásná zpráva........gratujuju :dizzy_face:
@jukl Ahoj...........vítáme další do party :slight_smile:
@petullllka
17. črc 2012 ve 21:59  • Odpověz
@petullllka Tak jsme na tom asi stejně s termínem :slight_smile: . A jinak ti moc držím palce, ať to vyjde. Do třetice prostě musí! :wink:
A dík všem za uvítání. Jsem moc zvědavá na náš ultrazvuk, ale ještě by to nemělo cenu, raději si těch pár dní počkám a bude jistotka srdíčka už, doufám.
18. črc 2012 v 00:11  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky,mohu se k vám přidat?Naposledy jsem MS měla 4.6.2012 ale vím že ovulka byla později až kolem28.6.2012 tudíž mi termín porodu vychází na 21.3.2013 :slight_smile: 26.7.2012 jdu k doktorovi na ultrazvuk tak jsem zvědavá,ale myslím že ještě nic neuvidíme :frowning2: :slight_smile:
18. črc 2012 v 08:36  • Odpověz
autor
@petullllka vítej mezi nás a určí do třetice se to povede :wink:
@jukl jj je lepší počkat týden a vidět srdíčko :slight_smile:
@malejmonasek vítej mezi nama a gratulace :slight_smile:
18. črc 2012 v 08:41  • Odpověz
@cutce děkuji a také ti gratuluji :dizzy_face:
a taky gratuluji všem :dizzy_face:
18. črc 2012 v 08:44  • Odpověz
18. črc 2012 v 09:18  • Odpověz
Ahoj holky, muzu se pridat? Podle PM mam termin 28.3. Prvni // jsem nasla vcera. :slight_smile:
18. črc 2012 v 10:09  • Odpověz
autor
@anielkha vítám té a velka gratulace :slight_smile:
18. črc 2012 v 11:23  • Odpověz
@anielkha @malejmonasek @jukl @petullllka ahojky holky, gratuluju ke // :dizzy_face:
18. črc 2012 v 11:28  • Odpověz
Holky, ake mate priznaky okrem meskania MS? Na zaludok zle, vadia pachy, chute? Konkretne? Nieco specialne? :D
18. črc 2012 v 11:36  • Odpověz
@tasha Mne boli uz tri dny bricho, hlavne kdyz taham dceru (proto jsem si delala test). Uz od vcerejska mam zaludek jak na vode, ale nemyslim si, ze je to k tehotenstvi, na to je u mne jeste brzo.
18. črc 2012 v 11:38  • Odpověz
@anielkha mne zacal byt zaludok ako na vode uz 5.den od vynechania cyklu, ratam, ze vtedy sa uhniezduje vajicko a zacinaju sa vo velkom tvorit tehotenske hormony. Ja sa s mojou malou tiez bojim natahovat, ale co narobim? Snad maternica pamata a bude sa chovat aj pri namahe :grinning:
18. črc 2012 v 11:43  • Odpověz
@tasha Jenze ja jsem dneska 11DPO... takze vice mene mam dneska prvni den zpozdeni :wink: (a to mam jeste fakt kratke cykly) :slight_smile: ja jsem schopna si vsugerovat cokoli. :slight_smile:
18. črc 2012 ve 12:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.