• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
tak další návštěva na gyndě za mnou. fotečku přidám až doma,aby ji v práci nikdo neviděl :grinning: bych pak musela s pravdou ven... a to teda rozhodně ještě nechci.
jo holky, už vám taky některé řekli, že se máte objednat na prvotrimestrální screening? on teda není povinný a platí se, ale my ho máme doporučený z genetiky. mě jen překvapilo, že se mám objednat už teď, když se dělá ve 13tt
a těhotenskou průkazku dostanu až příště a to bude až 16.8. búúúú :frowning2:
18. črc 2012 v 15:01  • Odpověz
@littlemousecz gratuluju :dizzy_face: Hlavní je, že je všechno v pořádku, průkajda tam na Tebe počká :wink: Jinak o screeningu zatím nic nevím..
18. črc 2012 v 15:06  • Odpověz
@tasha @anielkha mně jen pobolívá sem tam břicho (doufám, že ta pitomá cysta a fazolka je v pořádku) a prsa, jinak jsem unavená, nic dalšího :slight_smile:
18. črc 2012 v 15:09  • Odpověz
@rory_g já vím, že počká, ale tak nějak mi to bez průkazky přijde tak nějak míň oficiální :slight_smile:
@tasha @anielkha mě docela bolí prsa, občas břicho. jinak po ránu mi je jak po opici (jsem taková slabá a žaludek mám jak na vodě), docela často mě pálí žáha. jinak zatím nic.
18. črc 2012 v 15:14  • Odpověz
Vítám všechno nové :slight_smile: a všem gratuluji :slight_smile:
18. črc 2012 v 15:32  • Odpověz
tak taky je naše bublinka 5+6
18. črc 2012 v 16:09  • Odpověz
@littlemousecz Gratulace veliká :slight_smile:

Také vítám všechny nové těhulky :wink:
Mě je zatím fajn ( ťuk ťuk ), jen mě trochu pobolívají prsa a už jen občas bříško, které se k večeru pěkně nafoukne :grinning:
Jak jste na tom Vy?
18. črc 2012 v 17:35  • Odpověz
@mickeyd @kkjanicka @jukl @malejmonasek ahoj holky, vítám a gratuluji :slight_smile:
@anielkha Tak to nám podle předběžnýho výpočtu vychází TP stejně :slight_smile:
@tasha u mě je příznak asi to, že mám pořád hlad. Když se dvě hodiny nenajím, umírám hlady....v 9 ráno už bych nejraději obědvala.
18. črc 2012 v 18:18  • Odpověz
@ladybird..... @tournesol @anit_001 díky za názory s tou dovolenou. Já se jí právě taky vzdávat nechci. Chci jet letos 2x, protože za rok už to léto bude o něčem jiném :slight_smile:
@tournesol to jo, objevily jsme to docela v přibližný čas. Koukám, že i toho dušíka jsi měla nejdřív takový pidi. Já si objevila pididucha na pátek třináctého :slight_smile: tak snad to přinese štěstí.
18. črc 2012 v 18:22  • Odpověz
@littlemousecz koukám, že Tvoje dr má super UTZ, takové přiblížení :slight_smile: Prcek je kouzelný :dizzy_face:
18. črc 2012 v 18:29  • Odpověz
ahojky ze začátku jsem Vám tu psala!
byla jsme na první kontrole ale dr to nějak odbyl..zadal poslední mS a říká páni 7tt říkám že sjem otěhulila později mám 40 dní cykly...on podíváme se a pak řekl jen je to malinké neřekl odpovídáte tomu a tomu týdnu nezměřil atd jsem pěkně vystreslá :pensive: :pensive: na další kontrolu mám jít 30...
otěhulila jsme na 99% 14.6 poslední dne na dovče...no jsme fakt v háji..bojím se nezdaru opětovného

příznaky mám hlad,pořád jím,nolí mě prsa,občas zvracím..ale asi si říkám že to enmění nic antom kdyby bylo něco špatně? :pensive:
jiank jste tu řešily LETADLO---první mimi jsem čeklaa před svatební cestou byla jsem 5tt letěli jsme do dominikánské republiky a po příletu v 10tt bylo mimi mrtvé :frowning2: :frowning2: takže moje zkušennost negativní...pak tu byla cesta uatem plánovaly jsme itošku ale v prvním trimestru bych se bála abolvovat tu cestu..ale jasně každého volba!!!

jinak všem mooc gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@littlemousecz krásná fotečka!!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
18. črc 2012 v 18:47  • Odpověz
@cutce
@kerrie vám také velká gratulace a závidím!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
je fakt že s malou sjem koukala a v 6tt srdíčko také nebylo.. :unamused:
18. črc 2012 v 18:49  • Odpověz
@kleik Kdy jsi objevila // ? :slight_smile:
18. črc 2012 v 18:55  • Odpověz
@anielkha v pátek, ale to byl jen takový sotva viditelný...
18. črc 2012 v 19:03  • Odpověz
Holky tak v pátek jdu k dr. a jsem zvědavá co se bude moct vidět, aspon kdyby se dala vysdět ta málá bublinka a potvrdil by mi těhotenství by mi zatím stačilo a na srdíčko se budu mooooooc těším snad se ho dočkám...
18. črc 2012 v 19:40  • Odpověz
Jak tak ctu prispevky, tak mam pocit, ze nas co je nam blbe od rana do vecere moc neni. Me je od rana co vstanu na zvraceni, jidlo do sebe tlacim z donuceni, protoze se mi pak malinko ulevi, ale brzo je mi zase blbe. Prsa boli uplne desne, nemuzu kvuli nim poradne spat, protoze jsem zvykla spavat na brise a ted to moc nejde. :unamused:

K tomu letadlu, me doktor rikal, pokud je maly dobre uhnizdeny, tak se nemusim niceho bat a pokud se spatne uhnizdil, tak driv nebo pozdeji dojde k potratu a ze to neovlivnim, i kdyz budu lezet doma v posteli. Takze pokud je s malym vse ok od zacatku, tak ani letadlo nevadi.
18. črc 2012 ve 20:03  • Odpověz
@mickeyd kolik budeš tt? Držím palce na pátek :slight_smile:
@anit_001 mě špatně není, možná bych ale byla klidnější, kdyby bylo, nevím :sweat_smile:
18. črc 2012 ve 20:12  • Odpověz
@rory_g tak podle výpočtu jsem teďka v 5+5
18. črc 2012 ve 20:15  • Odpověz
@mickeyd no už by mohlo být srdíčko, jestli bude mít dr dobrý ultrazvuk :wink: Nebo až po týdnu, bývá obvykle od 7tt vidět :wink: Já jdu až v úterý, to budu 7+1, tak se modlím :dizzy_face:
18. črc 2012 ve 20:18  • Odpověz
Ahoj asi sa k Vam pripojim, este neviem presne nic ale v tehotensky test pozitivny.Tiez som si ho robila piatok 13 :grinning: Ak to vyjde tak to bude super, pretoze som v kvetnu 5+2 potratila tak snad to teraz vydrzi.Dnes som presne 5+2 zase tak zatial je to ok ... ziadne krvacanie :slight_smile: vo stvrtok 26.7 idem k dr a dozviem sa viac.Uz som na PN pre istotu.V praci zatial nic nevedia a ja neviem kedy im to povedat.Zatial je skoro.Snazime sa skoro 2 roky.... Dufam ze uz to vyjde a my bez komplikacii sa dockame miminka :sunglasses:
18. črc 2012 ve 20:21  • Odpověz
@rory_g Dr. ani vubec neví že jsem těhotná, dneska jsem tam volala že potřebuji jit k doktorovi, ale že to nespěchá tak prý jestli stačí v pátek a říkam že jo že je to ideálni což v pátek jestli dobře počítám už budu v 5+7 tak snad něco se uvidí a hoooooodně by mě to potěšilo kdyby se to hned dalo vidět... a nevíš kdy se dává těhotenská kartička?
18. črc 2012 ve 20:22  • Odpověz
@anemi83 gratuluju a držím palce! :slight_smile:
@mickeyd to budeš 6+0 :wink: Myslím, že jí dávají, když je srdeční akce, ale někde třeba až ve 12tt :stuck_out_tongue_closed_eyes: Oni jí doktoři dávají jak se jim zachce.
18. črc 2012 ve 20:24  • Odpověz
@rory_g valstně jo v 6 tt mě to vubec nenapadlo bych byla schopna napsat i 5+8 :D doufám že bude vše oka a brzo ji ukážu, holky a nevíte kolik tak většinou stojí vytisk toho ultrazvuku?
18. črc 2012 ve 20:28  • Odpověz
autor
Tak mě je blbě celodenne, ale ještě jsem nezvracela. Jim méně ale častěji, když mám hlad tak je mi strašně blbe, takže bez čokolády nikam nejdu :slight_smile:
18. črc 2012 ve 20:28  • Odpověz
autor
@anemi83 vítej mezi nami a mysli pozitivně a uvidíš, ze VŠE bude v pořádku :wink:
@mickeyd ja byla 6+2 a bylo srdíčko, tak snad budeš mít i ty :wink:
18. črc 2012 ve 20:32  • Odpověz
jinak moje nevolnosti vypadáji asi tak, ráno jak vztanu tak je vše ok, začnu snídat a v ty paty je mi zle tak se donutím snídani dojíst a jdu pomaličku do práce, tam si uvařím bylinkový čaj a uleví se mi až ho teplý vypiji, a jinak celý den je v pohodě, ale nedej bože když začnu mít pocit hladu, tak je mi uplně stejně zle jako ráno při snídaně... to že chodím každou chvili čurat jsem si už začala zvykat, jen mě štve že tak jak jsem vždycky celou noc spala tak chodim tak 3-5x v noci čurat, takže ráno vztávám s pocit že jsem celou noc nespala, jinak mě pobolívají trošku prsa tak jak při menstruací a při prudkém pohybu v podbříšku (ale to mi dělalo i u menstruace) :dizzy_face:
18. črc 2012 ve 20:38  • Odpověz
@cutce snad jo jsem hodně zvědavá a ještě více jsem nervozní, už jak jsem volala se objednat tak se mi klepaly ruce :D
18. črc 2012 ve 20:40  • Odpověz
@tasha No, já mám snad všechny příznaky co jdou :grinning: Mám pocit, že je to o dost horší nebo aspoň každopádně dřív než v prvním těhu... Poznala jsem to hrozně brzo, daleko dřív, než byla předpokládaná MS, nemohla jsem vůbec chodit běhat, hned mi po kilometru začalo píchat divně v břiše, nebyla jsem schopna nic uběhnout a byla jsem divně nafouklá, tak jsem jako čekala nějak to vynechání MS. A teď mám nafouklý břicho jak ve 4. měsíci, bolesti jako při MS minimálně každej večer, někdy i přes den, pnutí, bolest a zvětšení prsou, nevolnosti a návaly + nechutenství každej večer a v noci a nesnesitelnou únavu, že sotva přežiju každej den :sweat_smile: Fakt nechápu, jak tohle těhotenství přežiju :grinning:
18. črc 2012 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz
Jo a na čůrání každou půlhodinu jsem zapomněla :grinning:
18. črc 2012 ve 22:03  •  2 děti  • Odpověz
@murynka Určitě to bude v pořádku, jak máš delší cykly a víš to, tak s tím můžeš počítat, že bude mimi odpovídat menšímu týdnu. Hlavně se nestresuj, určitě bude vše v pořádku :slight_smile: Doktoři občas dokážou člověka fakt zbytečně vystresit.
18. črc 2012 ve 22:06  •  2 děti  • Odpověz
Jinak, těhuprůkajdu jsem minule dostala až na začátku 13.tt a vůbec jsem třeba nedostala ani takovej ten balíček pro nastávající maminky co se dává hned u doktora, asi to má ten náš doktor celkem na háku všechno :sweat_smile:
18. črc 2012 ve 22:08  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.