• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
@kerrie dekuji za privitani :slight_smile:
@jukl jee tak to je super taky verim ze to tentokrat uz bude vse v poradku
@cutce ono to proste vyjit musi :slight_smile:
18. črc 2012 ve 22:39  • Odpověz
Ahoj holky....tak máme taky srdíčko...!!! :slight_smile: !Hurá...dneska jsme byli u paní doktorky, máme i fotečku..přidám zítra .. :slight_smile: Dneska jsme 6+6tt a mimíšek má skoro 7mm.
Všechny nové těhulky moc vítám...a přeju hodně bijících srdíček..a radostných úsměvů...
18. črc 2012 ve 22:44  • Odpověz
@jukl Tak to jsme na tom úplně stejně.........proč nebylo horší těhu s prvním dítkem, když jsme mohly odpočívat, viď? :grinning: :grinning:
18. črc 2012 ve 23:19  • Odpověz
@berusj Gratuluji k srdíčku, krásná zpráva :slight_smile: :slight_smile:
18. črc 2012 ve 23:20  • Odpověz
Ahoj, tak mě zezačátku, když na testech byla jen slabá čárka, bylo pěkně špatně, břicho bolelo a vůbec jsem nemohla jíst...ale teď poslední tři dny skoro nic, břicho už se moc nenafukuje a nebolí a chuť k jídlu mám...takže mám hrozný strach, že se něco stalo...ale - asi je to normální? :confounded:
19. črc 2012 v 07:15  • Odpověz
autor
@berusj nádhera, gratuluju :slight_smile:
@tournesol neboj určitě je VŠE v pořádku :wink:
19. črc 2012 v 08:00  • Odpověz
@cutce dekuju, a doufam :slight_smile: zitra prvni UZ, ale myslim, ze na srdicko je brzy :wink:
19. črc 2012 v 08:42  • Odpověz
@mickeyd já byla 5+6 a srdíčko bylo :slight_smile:
@rory_g ultrazvuk má klasickej, to jen jak jsem to ořízla, když jsem to oskenovala :slight_smile:
@murynka díky
19. črc 2012 v 09:02  • Odpověz
Ahojky, mohu se k Vám také přidat? Dle tt jsem tady asi nejmladší, jsem teprve 5tt :wink:
19. črc 2012 v 09:11  • Odpověz
Zdravim, dakujem za podporu :slight_smile: cutce. Dalsi den je za nami co je pre mna dobre.Mame 5tt+3 Zatial ziadne nevolnosti, prsia ma bolia ako tu pisete vsetky, brusko tiez obcas ale inak asi nic.No viac ma trapi ze kaslem, a nic mi na to nepomaha.Uz som vypila jednu flasticku Thymomelu, teraz beriem Mucosolvan to mi poradila sestricka na gynde...tak uvidime.Snad to prejde.V maji som tiez mala strasny kasel... :cry: No uvidime ako to dopadne na kontrole vo stvrtok na dalsi tyzden :sunglasses:
19. črc 2012 v 09:21  • Odpověz
ahoj holky, v pondělí jsembyla na ultrazvuku a jsme v 1.měsíci. týdy mi neřekl,ale poslední MS byla 12.6. za 14 dn jdeme znovu a prý už by tam mělo být embrijko tak uvidíme. :slight_smile: .. Jinak jsme se s manželem snažili 2 roky a byli jsme i na pr neuspěšných iseminacích a tihle štěstí se nám povedlo samo, taksnad se udrží
19. črc 2012 v 09:21  • Odpověz
@antymania666 ahojky vitam ta tu.A drzim palce no to sme na tom podobne ja som mala poslednu MS 11.6 :slight_smile:
Tiez sme sa snazili skoro 2 roky, takze drzim palceky, a pozeram ze si z Prahy tak to ak vsetko bude dobre tak by sme mali rodit v podobnom termine :wink:
19. črc 2012 v 09:26  • Odpověz
Jinak máme 9mm, ale vidět nic moc víc nebylo. Snažili jsme se od února. Už mám doma 4l klučíka, který se mi narodil hodně brzy, tak snad bude nynější mimi donošené až do konce...
19. črc 2012 v 09:28  • Odpověz
Naše srdíčko ...6+6tt :slight_smile:))))
19. črc 2012 v 09:29  • Odpověz
@anemi83 ahoj ak to jsem teda zvědavá jak nám to bude probíhat. dostala jsem Duphaston na udržení, tak snad udrží. |Tak ti také přeji hooodně štěstíčka. :sunglasses:
19. črc 2012 v 09:29  • Odpověz
@berusj krásné, my srdíčko ještě nemáme. A ani první fotečku, náš dr.má dovolenku a zástup mi fotečku nedal...tak snad další kontrola co bude 25.7 už budeme mít také :slight_smile:. Jinak poslední MS 13.6.2012 :wink:
19. črc 2012 v 09:35  • Odpověz
já jdu dneska ještě na kontrolu do Pronatalu na ultrazvuk. v pondělí jsem šla ke svému gynekologovi,protoze jsem do dneska nevydrzela cekat, tak uvidim co mi reknou jeste tam. :slight_smile:
19. črc 2012 v 10:00  • Odpověz
@littlemousecz a odkud jsi? U nas delaji screening zdarma vcetne fotek. Strasne se na nej tesim - uz byva videt i pohlavi :slight_smile:
19. črc 2012 v 10:02  • Odpověz
@iivet my pojedeme na screening do Brna do Prenatalu a bude nás to stát 1500,- Ale je mi to jedno. Máme to nejblíž.A jsou tam prý nejlepší. Dělají ho i u nás, ale ještě nemají certifikaci, protože ho mají chvíli a nemají dostatečnej počet provedených vyšetření.Jenže my musíme kvůli té genetice na certifikovaný pracoviště, takže nás čeká to Brno.
19. črc 2012 v 10:21  • Odpověz
@littlemousecz jj, v Prenatalu jsem byla taky - prijde mi ze stejna kvalita jak ve Zline :slight_smile: Akorat Zlin na to dostal dotace tak to tam delaji vc.fotek a 3D UTZ zdarma :slight_smile:
19. črc 2012 v 10:30  • Odpověz
@iivet no jo, jenže já to mám do Zlína skoro 200 km, do Brna jen 90.
19. črc 2012 v 10:35  • Odpověz
@littlemousecz aha, tak to chapu :slight_smile:
Holky fakt se tesim az tu v tom 13.tydnu budou pribyvat fotecky prcku. Nechate si rict pohlavi?
19. črc 2012 v 10:40  • Odpověz
@iivet my si asi pohlaví říct necháme, ale pro ostatní to bude tajný :slight_smile: teda jestli to vydržím a neprofláknu to...
19. črc 2012 v 10:44  • Odpověz
Holky, mám takovej dotaz. Už od rána mě příšerně bolí hlava a nevím, jestli si na to smím vzít nějakej prášek. Ale asi ne co? Nemáte nějakej tip? Třeba na bylinkovej čaj nebo něco podobnýho. Je to fakt úmorný.
19. črc 2012 v 10:45  • Odpověz
@littlemousecz max paralen...
19. črc 2012 v 10:46  • Odpověz
Gratuluju k srdicku vsem :slight_smile:

@iivet Ja urcite ano :wink:
19. črc 2012 v 10:50  • Odpověz
19. črc 2012 v 10:53  • Odpověz
@iivet já si myslím, že ve 13tt ještě nebude pohlaví vidět, nevím...
@littlemousecz paralen můžeš...zkus si na sebe na chvilku otevřít okno třeba :slight_smile:
@berusj gratuluju k srdíčku :dizzy_face:
19. črc 2012 v 10:55  • Odpověz
@iivet ja idem na urcenie pohlavia bud. tyzden (10tt) z DNA :slight_smile: zo sona to podla mna este nebude vidiet, ci?
19. črc 2012 v 10:57  • Odpověz
@rory_g nam rekli ve 12.tydnu ze je to na 95% holka a trefili se :slight_smile:
19. črc 2012 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.