• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
na bolenie hlavy davam panadol, ale nie casto, v 1.trimestri by sa nemalo nic.. ale ked sa neda vydrzat..
19. črc 2012 v 11:12  • Odpověz
pichal si niekto z vas injekcie na riedenie krvi?
19. črc 2012 v 11:13  • Odpověz
Já mám doma také březnátko, letošní :wink: tak přeji všem těhulkám pohodové těhu...

@tasha já jsem si píchala celé těhu injekce, za zečátku to pro mě bylo něco.. já a injekce :angry: , ale postupem času jsem si zvykla...
Chtěla jsi něco kontrétního? Kdyžtak se zeptej, pokusím se odpovědět :wink:
19. črc 2012 v 11:44  • Odpověz
@luciasekf ahoj, dik, ja som si tiez cele tehu pichala, ale neviem, ci aj pri druhom si mam. Som objednana na krvne testy, len som chcela vediet, ci je niekto, co si pri prvom tehu pichal a pri druhom uz nemusel :slight_smile:
19. črc 2012 v 11:53  • Odpověz
ahoj holky přemýšlíte někdo zda rodit v březnu v podolí a nebo v krči?pokud teda jste tady někde odsud...že by jsme se potkaůi na pokoji :grinning:
19. črc 2012 v 11:55  • Odpověz
@iivet my si pohlaví říct nenecháme..chceme se nechat překvapit..
19. črc 2012 ve 12:05  • Odpověz
@anit_001 mně je špatně už od soboty minulého týdne celodenně...nějak se s tím musím naučit bojovat..takže nejsi sama :slight_smile:
19. črc 2012 ve 12:07  • Odpověz
@antymania666 pravdepodobne by som chcela v Podoli, bola som tam uz na 2 operacie a bola som spokojna co sa tyka pristupu, aj v maji som tam bola na pohotovosti.Podoli a Apolinar su vyhlasene .... O Krci neviem ake to tam je...Kedze uz som nejakym sposobom registrovana v Podoli tak asi tam :slight_smile: Len este neviem ako dopadnem u dr vo stvrtok. Kam chodis na gyndu ?
19. črc 2012 ve 12:08  • Odpověz
@tasha tak to já jsem si to píchala až při druhém těhu. Při prvním ne, protože se mi prý ta krev začala srážet až po porodu :-/
19. črc 2012 ve 12:09  • Odpověz
@littlemousecz mě na bolest hlavy pomáhalo vyspat se z toho :slight_smile: ono je to těma hormonama - estrogenem a progesteronem a po nIVF toho do sebe "cpete" preventivně více, než by těhu potřebovalo, tak z toho ta bolest hlavy :confounded:

Mě zase trápí už 4.den průjem a bolest žaludku a střev.Teplotu nemá, nic jiného mě nebolí, nezvracím, tak střevní chřipka to určitě není. Měla jste to /máte taky některá?
19. črc 2012 ve 12:16  • Odpověz
@tasha já píchám Clexane 0,2, zjistili mi po posledním potratu trombofilní mutaci, tak musím píchat, protože mám hustou krev a může to způsobovat potraty :frowning2:
19. črc 2012 ve 12:17  • Odpověz
@rory_g třeba tady v Brně je takovej machr doktor, kterej , když je miminko hezky natočené, tak si ve 13tt tipne pohlaví s 95% jistotou :wink: známé, co u něj byli, tak mají to, co jim řekl :grinning: takže já k němu jdu určitě, pohlaví vědět chceme....no nevím proč, ale vnitřně od začátku cítím, že je to holka :grinning:
19. črc 2012 ve 12:21  • Odpověz
@drdapetka a jak se jmenuje? Me prave muj gyndar k jednomu takovymu posilal pri prvnim tehu - pry "ten to tam najde i kdyz my ostatni tam nic nevidime" :grinning: To me tenkrat hodne pobavilo. A taky nam to urcil spravne :slight_smile:
19. črc 2012 ve 12:24  • Odpověz
my si prave u prvni nechali rict pohlavi a rekli jsme to i pribuznym, ale jmena jsme tajili. Ted prave uvazuju, ze bysme se nchali prekvapit, ale nevim, jestli to vydrzim :slight_smile:
19. črc 2012 ve 12:25  • Odpověz
@iivet @drndapetka tak to slyším poprvé, to je je tedy machr :sweat_smile: Já si myslela, že se pohlaví určuje až později, podle ultrazvuku, že na to jsou takové ty testy z moči jen. Jinak já bych si to také chtěla nechat říct :wink:
19. črc 2012 ve 12:25  • Odpověz
@drndapetka ten doktor sidli na Orli 10 (je tam vic tech gyndaru) a jmenuje se bud Janca nebo Dvorak - to si ted nevybavuju presne
19. črc 2012 ve 12:29  • Odpověz
@rory_g tak jasně, nikdy to není na 100% a více je přesnější ultrazvuk mez 20-22tt, ale pan doktor Vlašín je na tohle prostě kapacita a v mém okolí se ještě nespletl :wink:
@iivet jmenuje se Vlašín a sídlí na Veveří :slight_smile:
@drndapetka tak to vám holky docela závidím, ale my si tedy počkáme, asi :grinning:
19. črc 2012 ve 12:32  • Odpověz
@anemi83 ja chodim do Jindřišský k dr. Ingrovi
19. črc 2012 ve 12:32  • Odpověz
@antymania666 aha ja som myslela ze ci nahodou nechodime do Kvestorske ale ne :slight_smile:
19. črc 2012 ve 12:47  • Odpověz
@drndapetka no já bych spala klidně celej den, ale asi by mi to v práci neprošlo :slight_smile:
19. črc 2012 ve 12:56  • Odpověz
@littlemousecz ahaaa, já myslela, že máš po IVF neschopenku, já jí totiž mám :wink:
19. črc 2012 ve 12:58  • Odpověz
@drndapetka nene, nemám. nechtěla jsem ji. dělám v kanceláři, tak to není problém.ale pokud bude nějaký riziko, tak váhat nebudu.ale zatím to vypadá dobře, kromě té únavy mě to nijak neomezuje, tak chci pracovat co nejdýl. akorát asi vynechám služebky. akorát teď ta hlava no. ale zatím to zvládám bez prášků.jen mě to tak zajímalo, kdyby se to už nedalo vydržet, jestli si můžu něco vzít.
19. črc 2012 ve 13:03  • Odpověz
@littlemousecz tak to jo, já dělám vedoucí funkci a nervuju se s podřízenýma :grinning: navíc přijdu do styku s desítky lidí za den a nerada bych, aby mě někdi nakazil chřipkou. No a navíc mám za sebou tři neúspěšné těhu, ztakže doktorka ani neváhala. Budu doma celé těhu.
19. črc 2012 ve 13:05  • Odpověz
@littlemousecz jinak mě ta hlava bolela 3 dny, pak to přešlo, tak zkus vydržet....nebo zkus třeba nějaké aroma olejíčky do kanclíku na bolest hlavy, třeba to zabere...a nebo se zeptej v lékárně na nějsaký homeopatika na bolest hlavy, ty v těhu můžeš :wink:
19. črc 2012 ve 13:07  • Odpověz
@drndapetka uzivej si to :slight_smile: Mas omezene vychazky nebo muzes jakkoliv ven?
19. črc 2012 ve 13:07  • Odpověz
@iivet od nového roku jsou zákonem schválené vycházky jen na 6 hodin denně, neomezené už nejdou :frowning2: dá se to, ale horší je to, že mám rodinu 40km od místa, kde bydlím, tak to jsou takové mini návštěvy a nemůžu tam ani spát, nemůžu ani přes noc někam na grilování, takže výhodné je to, jak v čem :unamused:
19. črc 2012 ve 13:10  • Odpověz
@drndapetka jo, atk to jo. já se v práci moc nenervuju, teď v létě toho je navíc míň, tak jsem v pohodě. a navíc jsem docela flegmoš, tak mě jen tak něco nerozhodí.
no snad to s tou hlavou nějak vydržím. uvidíme.už to tak nějak přešlo od bolesti do takovýho tlaku a dá se to snést.
19. črc 2012 ve 13:13  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.