• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
@drndapetka jnak u nás byl problém na manželově straně a já jsem ok, tak mám předpoklad na nerizikový těhu
19. črc 2012 ve 13:14  • Odpověz
@antymania666 ahoj, já uvažuju o Podolí nebo Apolináři. Podolí mi teda přijde dražší, tak ještě nevím....
19. črc 2012 ve 13:18  • Odpověz
@drndapetka a nemuzes se s gyndarem domluvit na spolupraci? Ze kdyby ti nahodou dosla kontrola tak by te kryl?
19. črc 2012 ve 13:25  • Odpověz
jeee tady je prispevku :wink: ja chci rodit v Podoli, uz jsem tam jednou rodila a dobry.. jen to sestinedeli je tam takovy.. no na nic :wink: a nadstandard je hrozne drahej a hlavne vecne plnej.
19. črc 2012 ve 13:30  • Odpověz
@atevi23 ako to myslis drazsi Podoli ???
19. črc 2012 ve 14:06  • Odpověz
ahoj, ja taky planuju podoli :slight_smile:
19. črc 2012 ve 14:08  • Odpověz
@atevi23 drazssi jak drazsi,ja ani nevim ze se neco a hlavne cpo plati
19. črc 2012 v 15:10  • Odpověz
tak jsem byla v pronatalu na kontrole a dostala jsem prvni obrazek. a jsme v 4+6tt :slight_smile:
19. črc 2012 v 15:25  • Odpověz
Jeeee tady se to ale rozkecalo :grinning: :grinning: :grinning: Vitam vsechny nove tehulky a doufam ze tu spolecne budeme az do konce tehu :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:

holky zacinam mit nevolnosti, skoro cely den mi bylo vcera spatne od zaludku, jidlo nemuzu ani videt dokonce jsem jednou i zvracela :pensive:
19. črc 2012 v 15:40  • Odpověz
@ladybird..... tak to ti nezávidím...snad me to nepotka
19. črc 2012 v 15:53  • Odpověz
@ladybird..... tak snad to zase přejde. mě už se dokonce trochu zmírnily "opice" po ránu. nejhůř mi bylo po kakau k snídani. teď jsem začala pít ovocnej čaj. a je dobrý se ráno přemluvit sníst snídani. já když se nenajím hned ráno, tak je mi pak blbě celej den. nemám sice na jídlo po ránu ani pomyšlení a nic mi nechutná, ale vím, že když se donutím, tak mi pak nebude přes den zle.prý pomáhá dát si kousek rohlíku nebo pár piškotů, ještě než vstaneš z postele.
19. črc 2012 v 16:00  • Odpověz
@antymania666 ja u Bradena nic nemala to mi bylo skoro cele tehu dobre ale jestli to takhle pujde dal tak to teda potes :unamused: :unamused:

@littlemousecz jo? tak diky za radu vyzkousim, ja snidam vetsinou az v praci..protoze vezim maleho skoro pres cele mesto do skolky takze neni cas a rano mame docela fofry :sweat_smile:

Jeste jsem se chtela zeptat jestli jste to taky nemeli potize pri HA. Kolegyne se me ptala ze vypozorovala pri uzivani prasku ma docela silny prujem. Pry jak dojde na pauzu tak nic ale jak najede znova tak kazdy den az zas do pauzy a takhle uz asi dve platicka. Taky si myslite ze to s tim ma neco spolecneho? Ja to teda nezazila ale poprosila me at se zeptam na netu vetsinou pisou ze k prujmu dochazi po chvili co si vezmete prasek ale tomu neverim kdyz se jakoby stale drzi v tele a vlastne ho "doplnujete" :unamused: tak kdyby jste mel nekdo podobnou zkusenost tak reknete. :slight_smile:
19. črc 2012 v 16:09  • Odpověz
@ladybird..... no tak ono je to možná tím, že se nenasnídáš. já asi dvakrát nesnídala, protože jsem měla taky fofry do práce, ale pak jsem stejně nic neudělala, protože mi bylo blbě. zkus do sebe dostat aspoň něco, než vyrazíš na cestu, kousek pečiva, nějakou sušenku nebo něco takovýho. to bys mohla stihnout i v tom fofru a třeba to pomůže. držím palce :slight_smile:
19. črc 2012 v 16:13  • Odpověz
ja sjem slysela ze by jsi u postele mela mit aspon piskoty a hned po probuzeni je jeste v posteli snist a bude dobre
19. črc 2012 v 16:26  • Odpověz
ahojky holky dneska mi bylo od rána fakt zle :frowning2: bolelo bříško...a odpo sjme zakrvácela krve by se vě mě nikdo nedořezal...jela jsme na pohotovost jednání katastrofa :frowning2: :frowning2: jsem rozrušená více než když jsem tam jela... :unamused:

ale jsem 7+2 a viděl i blikající srdíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. črc 2012 v 16:49  • Odpověz
@murynka tak snad to bude v pohodě, hlavně že se miminko drží :wink:
19. črc 2012 v 16:52  • Odpověz
@murynka uuufff tak hlavne ze je vse ooookkkkk
19. črc 2012 v 16:53  • Odpověz
19. črc 2012 v 16:58  • Odpověz
@murynka tak hlavne je prcek OK, a co to vyvolalo? Nebo z niceho nic?
19. črc 2012 v 17:30  • Odpověz
@iivet prý na začátku se to stává jak se mimi uhnizduje atd nebo prasklá cévka :unamused:
19. črc 2012 v 17:31  • Odpověz
autor
@murynka tak hlavně, ze jste v pořádku a sup nozky nahoru a odpočívat :wink:

Jinak v tehu můžeš až 8 paralenu za den :wink:. Když te boli hlava neboj se vzít paralen, neublizi :wink:
19. črc 2012 v 17:31  • Odpověz
@murynka super, ze je vse OK. a jak pise @cutce nohy nahoru a odpocivat :slight_smile:
19. črc 2012 v 17:35  • Odpověz
@cutce
@iivet jo holky to kdyby šlo s naší skoro 3letou dračicí :grinning: :grinning:
19. črc 2012 v 17:45  • Odpověz
@murynka paráda, vykašli se na přístup, hlavní je výsledek a to je bušící srdíčko, moc gratuluju, opatruj se :dizzy_face:
19. črc 2012 v 17:54  • Odpověz
Holky nestraste z tym krvacanim .... ja sa toho bojim no nerada by som aby sa stalo to najhorsie.....@murynka no aj pristup je dolezity,ja som v maji bola ve FR.Laznich tam som nahlasila svoj stav osetrujucej DR a ta ma poslala na UTZ do Chebu a v zivote som sa este nestretla z takym Hovadom aky je miestny primar ! Mozno aj z toho strachu som v maji o to prisla.No a ked uz si vydata tak by ti mohol pomoct manzel ked pride z prace domov aby sa venoval tej vasej dracici a ty si fakt vyloz nozky a veget. Trosku Vam zavidim lebo viete uz aspon nieco, ja len to ze mam pozitivny test ale to este nemusi nic znamenat :frowning2: Ach jo ako to len vydrzim do stvrtku dalsieho tyzdna .... :confused:
19. črc 2012 v 18:41  • Odpověz
@anemi83 moc držím palečky aby bylo vše takéo.k!!!!já o úplně první mimi také přišla zamlkly potrat v 10tt :frowning2: pa byla Sofinka a ted je tohle miminko...tak uvidíme....manžel pomáhá ale bohužel ted má bud celé dny a nebo odpolední takže se vrací až někdy po půlnoci...ale mám tu i babičky..ale člověk je nechce otravovat..
19. črc 2012 v 18:46  • Odpověz
@murynka Bud v klidku, urcite to bude dobre!
19. črc 2012 v 18:53  • Odpověz
@murynka Dakujem :slight_smile: hmm no s tymi babickami nemusis ani hovorit ja zatial nemam deticky, ale ak by som asi potrebovala pomoc tak vobec netusim na koho sa obratit kedze babicky su na SK :grinning: Minule ma pobavila tchyne ze ona isla rodit a este v ten den umyvala okna tak som nevedela ci mam plakat alebo sa smiat ....vtedy bola ina doba pred skoro 30 rokmi...dnes tie babky to nevedia pochopit ze zeny maju problemy ale aj muzi .... tak to si asi budem vsetky navzajom drzat palce aby to vydrzalo, a pocitat kazdy tt :slight_smile: ale zatial to vyzera dobre
19. črc 2012 v 18:53  • Odpověz
Šmarjá, holky, vy jedete.........nestačím dočítat :confused: :grinning: :grinning: :grinning:

@murynka No to je přesně ono........taky nechci naši mamku pořád otravovat, i když manžel pomáhá, jak jen může, někdy je toho na mě taky dost.......Navíc ta naše neposlucha si užívá své první učebnicové období vzdoru.....Dneska teda měla super extra divadýlko. Lehla si na přechodu uprostřed silnice a začla se vztekat, že dál nejde. 2 auta na nás troubili......no krása nesmírná to byla. A jak jsem ji táhla z toho přechodu, tak mi křuplo v zápěstí a bolí to jak sviňa, takže neudržím ani hrnek s kafem...........Takže teď jsem už komplet lazar............ploužím se tu, celá zelená s žaludkem naruby, motá se mi palice a už ani ruka nefunguje :grinning: :grinning: :grinning: Miminkům zdar :wink: :grinning: :grinning:
19. črc 2012 v 18:56  • Odpověz
@anemi83 No joooo, tchýně přece vždycky všechno zvládly lííííííp :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2012 v 18:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.