• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
autor
@nedivimse jejda to je mi moc lito :frowning2:
@drndapetka budu drzet vse co mam at to mimisek zvladne :wink:
@acornika velikanska gratulace :grinning:
20. črc 2012 v 09:23  • Odpověz
@nedivimse to mě mrzí, snad se podaří brzo znovu, drž se...
@drndapetka chjo, snad to dobře dopadne. mě gyndr snížila utroš na 2-0-2, říkala taky, že to byla určitě jen nějaká žilka.doufám, že to taky zvládnete a miminko se udrží. držím palce
20. črc 2012 v 09:57  • Odpověz
věříte někdo na ty pověry říct o těhu ostatním až ve 3 měsíci?ja totiž to asi nevydržím.čekali jsme na to dva roky a ted je to tu.rikam si ze okud se ma udrzet tak se udrzi ze to neovlivni jestli to reknu a nebo ne...
20. črc 2012 v 10:44  • Odpověz
Holky, všem moc děkuju za podporu a držení pěstiček.
Vypadá to, že špinění slábne. Pořád ležím, tak snad to pomůže.
Modlím se, aby měl mimísek ve středu srdíčko......
20. črc 2012 v 10:47  • Odpověz
Ahoj holky, tak se k vám přidávám, mám potvrzené těhu+srdíčko :slight_smile:
20. črc 2012 v 10:52  • Odpověz
@petla gratuluju :dizzy_face:
@drndapetka bude to dobré, neboj :slight_smile: Mě čeká utz v úterý, také jsem jak na trní...
@antymania666 já na to nevěřím, tedy nebudu to říkat úplně všem, ale ti nejbližší to vědí, my čekali 5 let, takže jsem nevydržela se nepodělit o tu radost :wink:
20. črc 2012 v 11:00  • Odpověz
Tak jsme doktora potěšili že jsme těhotní, viděli jsme váček v nem malou kuličku co měří 2mm nechápu to jsem v 6 týdnu a je to ještě takové prťavoučké, ale pan doktor říkal že prý je ještě brzo na vidění a ve středu se jdeme podívat zase...mám pocit že fotečku jsem zapoměla v ordinaci...ale nic mi nedával, ale za něco jsem platila 30kč nevíc nevíte zda to bylo za fotečku nebo za co když jsem nic neměla jinýho než ultrazvuk a za ten jsem nikdy neplatila...
20. črc 2012 v 11:17  • Odpověz
@mickeyd paráda, gratuluju k úspěšné kontrole :slight_smile: Myslím, že jsi platila pouze poplatek za návštěvu u lékaře :wink:
20. črc 2012 v 11:23  • Odpověz
holky zdravím a teprv se uvidí zda tady s váma vydržím.Na včerejší kontrole na ambulanci mi naměřili v 5tt+ 5 HCG- 1631 což je dobré, ale na ultrazvuku vedle embrya 22x3mm hematom a doktorka byla stroze negativní, prý to není dobré a nedává tomu moc šancí. Volala jsem svému gyndaři a dala otázku i tady na foru, prý je to častý jev, který ale nemusí být fatální, jak to vylíčila ona. Další odběr krve plus ultrazvuk v pondělí (tedy 6tt+2) tak mi držte palce, nemyslet na to je děsný :frowning2:
20. črc 2012 v 11:31  • Odpověz
no ja tak trochu na povery verim takze to poviem az neskor.Manzel to vie a to je najdolezitejsie :grinning: ti ostatni sa to mozu dozvediet kedykolvek :sunglasses: ale je to asi kazdeho osobna vec si myslim
@petla gratulujem a drzim palce
tak ja uz iba par dni a budem to tiez vediet :dizzy_face:
20. črc 2012 v 11:34  • Odpověz
@rory_g 2x 30,-kč? Tak s regulačním poplatkem jsem počítala ale co těch dalších 30,-Kč musím se sestry pak zeptat
20. črc 2012 v 11:40  • Odpověz
@mickeyd gratuluji ke kontrole :wink:

@airinka83 držím palečky,určitě to dobře dopadne....musí

Tak moje maminka to ví,poznala to na mě....prej se vždy změním v obličeji či co..... :sweat_smile: A 1.září bude slavit tchýně narozeniny ...tak pošleme Moničku s obálkou a fotečkou aby ji to předala a tam to oznámíme :wink: ale tchýně asi taky tuší,včera něco naznačovala....asi jsem průhledná nebo co....nechápu :sweat_smile:
20. črc 2012 v 11:41  • Odpověz
@mickeyd 30kč za fotečku je nějak málo....já vždy platila 100kč za vytisknutou :confused: :slight_smile:
20. črc 2012 v 11:43  • Odpověz
@malejmonasek tak to nejsi sama, maminka to taky na mě poznala takže když jsem ji to dneska povtrzovala do telefonu tak brečela...neměla ani slov na to bodejď by ne když je poprvé babičkou....a tchyně bude mít na začátku září s tchánem 22výročí svatby tak jim to taky plánujeme dát jako dáreček sico to nebude tak emocionální jako u moji rodiny, ale rádi určitě budou bude to pro ně třetí vnouče.. a babičce a dědovi to oznamujeme příští víkend jedeme tam k nim na chalupu a budeme tam celá rodina...a sranda tak trochu potrábím i svého otce, 26. má rozvod s mojí mamčou a já tam po rozsudku za ním zajdu a pogratuluju mu ke svobodě kterou si tak přál a k tomu že mohl by byt hrdým otcem, nenávidím ho a těším se až ho to bodne u srdce o co všechno příšel jen kvuli svému rozežranému rozmaru...ale to tu napatří...
20. črc 2012 v 11:45  • Odpověz
@malejmonasek mno právě mě se to taky nezdálo, asi si myslela sestra že jsme měla ty kleště nebo jen za utz? nevím poptám se ve středu...akortá holky jakto že někteří byvají u doktora i pul hodinu s tím že se ptal uplně na všechno nemoci v rodině alergie, nemoci a já tam dneska vešla a za asi 10 min jsem už šla domů?
20. črc 2012 v 11:49  • Odpověz
@mickeyd Ty maminky nás mají prostě přečtené :wink: Tak to máte taky hezky naplánované :dizzy_face: Moje maminka už první vnouče má ode mě,ale stejně má hroznou radost i z druhého....pořád říká že to bude kluk....moc si to přeje protože jsou u nás samé holky :sweat_smile: S tatínkem mě to moc mrzí..... :frowning2:
20. črc 2012 v 11:52  • Odpověz
@mickeyd :sweat_smile: tak na to se občas taky ptám,já tam jsem sotva 5 minut a probereme vše...ale někteří tam jsou i půl hodiny......No třeba nějaký vážnější onemocnění,či komplikace....bůh ví...... Třeba jsi platila 2x ten poplatek?Že by zapomněly že už jsi ho platila? :confused:
20. črc 2012 v 11:54  • Odpověz
@malejmonasek mě to taky mrzí vždycky jsem měla představu, že budu mít velikou rodinu, nebot mi pořád žije moje babička s dedou a s maminkou od babičky tudíž prababičkou z maminčiné strany od otce tam nemám nikoho a do toho že naše sídítka budou mít tolik dědečku a babiček a tet a strejdu, ale bohužel o ostce jsem přišla už před 10 lety byli mu přednější peníze a ženy a na rodinu nemyslela jen nás trápil a přitom jak básnil jak se těší až bude někdy dědou a teď to má bude dědou, ale ditko pořádně si ani neužije protože takovému špatnému člověku chci svoje děti držet co nejdéle...
20. črc 2012 v 11:56  • Odpověz
@mickeyd nebo jestli to nebylo za použití jednorázových zrcadel? Dělala Ti i prohlídku? Jinak mě už nic nenapadá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@airinka83 v pondělí budu držet palce, dopadne to dobře. Já mám nějakou cystu, jsem také zvědavá, co na to dr, bojím...
20. črc 2012 ve 12:05  • Odpověz
@mickeyd tak to je smutné.....můj táta mamku i bráchu mlátil a pak měl autonehodu a umřel....takže si myslím,že máš zase štěstí aspoň v tom,že ho můžou tvé děti poznat.....moje děti třeba svého dědu vůbec nepoznají a dost mě to mrzí....ale každý má svůj příběh.....Třeba se tvůj táta ještě změní a bude mít hezký vztah k vnoučeti :wink:
20. črc 2012 ve 12:05  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se přidat? Mám týden zpoždění, test pozitivní. Kalkulačka mi to spočítala TP 20.3.12 V kterém týdnu jste šly na gyndu? Nebo půjdete?
20. črc 2012 ve 12:17  • Odpověz
@antymania666 my to u prvniho tehu rekli az po tom 12.tydnu (po sreeningu) a vzhledem k tomu, ze jsem pred 2mesicama mela zamlkly tak jsme se rozhodli, ze zas do toho 12.tydne zkusime pockat, ale nevim jestli to klapne pac me ted roste brisko nejak rychleji nez u prvniho, tak si myslim, ze to brzo nekdo pozna :slight_smile:
20. črc 2012 ve 12:41  • Odpověz
@vdovec vítej a gratuluju :dizzy_face:
20. črc 2012 ve 12:44  • Odpověz
@vdovec vitej :slight_smile: ja jsem ted 6+3 a k dr. se budu objednavat az dalsi tyden, ale hodne holek uz u dr.bylo a maji uz i srdicka :slight_smile:
20. črc 2012 ve 12:44  • Odpověz
@antymania666 no je tam dražší otec u porodu 1500 u Apolináře jen 300 a pak nadstandardní pokoje a služby
20. črc 2012 ve 13:04  • Odpověz
@rory_g děkuji
@iivet ahoj :slight_smile:
20. črc 2012 ve 13:19  • Odpověz
@atevi23 no je to asi rozdiel za asistenciu otca pri porode ale zase niesom ziadna pipina aby som muslela mat nadstandardni pokoj, rada sa zoznamim z buducimi mamickami :slight_smile: a neviem ake ine sluzby este mate na mysli ale za pobyt v nemocnici 100 kc platis vzdy ... a vsade v kazdej nemocnici vzdy ked chces nieco naviac tak platis a pojdeme rodit a nie na hotel :D
20. črc 2012 ve 13:20  • Odpověz
autor
@petla @vdovec vitejte meyi nami a velka gratulace :grinning:
@airinka83 gratulace, no musime myslet positivne, nic jineho nam nezbyva, ale urco vse dobre dopadne :wink:
@drndapetka jen hezky hajej dal a uvidis, ze to zvladnete :wink:
@antymania666 ja neverim, rikam to hned, mam takovou radost, ze bych to stejne nevydrzela. Ale kdybych mela spatne zkusenosti s potratama jako holky, tak bych asi taky mlcela :wink:
@mickeyd gratulace k mimiskovi :grinning: a s tatinkem je mi to lito :frowning2:
20. črc 2012 v 15:36  • Odpověz
@anemi83 já jen, co jsem slyšela od známejch co tam rodily, že si teda připlatily, ale že pak byly spokojený, proto píšu, že je to taky možnost....je pravda, že každej má jiný představy a podle toho pak volí, kam půjde a jaký služby bude čerpat :wink:
20. črc 2012 v 15:39  • Odpověz
tak dneska jsme 5+0, kolena me boli jak nikdy(a to jsem sportovkyne)hehe.
kdy takzacínají nevolnosti,pokud vubec nekomu zacnou,asi to je ruzne ze.
20. črc 2012 v 18:30  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.