• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
@antymania666 asi ruzne :slight_smile: Me u prvniho zacalo byt soufl (ale nezvracela jsem) tak v 7.tydnu a ted je mi zle dopo uz tak tyden, ale da se to prezit. Skoncilo to pak shruba ve 13.tydnu. Kamoska treba zvracela od 6.tydne do konce tehu. Tak tfuj tfuj tfuj at to mame vsechny bez zvraceni :slight_smile:
20. črc 2012 v 18:44  • Odpověz
autor
@antymania666 to je ruzny, ja u prvního byla naprosto v pohode a teď mám žaludek na vode a tlačí me :slight_smile:. Ale ještě jsemnezvracela. Nejlepší je, když ti začne byt zle, honem si něco dej :wink:
20. črc 2012 ve 20:23  • Odpověz
pozdravujem vsetky, aj vam uz trosku ustupili nevolnosti? dnes nejako zacalo brucho pobolievat...
20. črc 2012 ve 20:32  • Odpověz
este som sa chcela spytat.. prisla uz niektora z vas o babatko preto, ze dvihala dieta, ktore uz ma? ja to proste obmedzit nemozem a mala ma cca 12kg.
20. črc 2012 ve 20:35  • Odpověz
@tasha ja taky zvedam malou (vcera jsme vazili a 13kg) ale snazim se co nejmin tak snad se nic nestane
20. črc 2012 ve 21:26  • Odpověz
@antymania666 ja som podla net kalkulacky poslednej MS 11.6 5tt+4 a nevolnosti nikde zatial, obcas ma pobolieva brucho.Vobec nemam chut na maso, a ked mi ho niekto nuti tak mi je zle ale zatial to je dobre neblinkam :grinning: No ale uvidime aj to moze prist ....
20. črc 2012 ve 22:05  • Odpověz
@anemi83 Poslední ms 11.6. a první pozitivní test pátek 13? Tak to jsme na tom s obojím úplně stejně :sweat_smile:
20. črc 2012 ve 22:55  • Odpověz
Holky, tak mě špatně není, ale dneska další příznak - chtěla jsem si obléct rifle, které jsem ještě před měsícem v pohodě oblékla.... Vůbec jsem je nedostala přes boky :confounded: Tak to vypadá, že já asi budu bohužel zrovna ta, co se v těhotenství rychle a hodně "rozjede"...
20. črc 2012 ve 22:56  • Odpověz
@airinka83 Budu držet pěsti, ať to dopadne dobře!
20. črc 2012 ve 22:59  • Odpověz
Ahojda všem,
koukám, že probíráte, kdy říct o miminku rodině a známým...........Já jsem taková, že nic neumím moc schovávat........když jsem šťastná, musím to vytroubit celému světu a když jsem smutná, tak taky. Prožila jsem zamlklý potrat a neumím si představit, že bych v tu chvíli ještě před ostatníma dělala, že jsem úplně v pohodě..........A stejně naopak.......chci si s ostatníma povídat o svém malém štěstíčku :slight_smile: Ale každá jsme jiná.........hlavně ať jsou budoucí rodičové v pohodě a spokojení a kdy se o tu zprávičku podělí se zbytkem světa je jen a jen na nich :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. črc 2012 ve 23:15  • Odpověz
Ahoj.
Já jsem to teda krom tady a manželovi ještě nikde neřekla, že jsem těhu. V prvním těhu jsem to našim řekla skoro hned, tentokrát se do toho moc nehrnu, ale myslím, že to brzo stejně praskne samo, páč tam teď v pondělí jedeme a bude jim divný, že nebudu chtít pít, asi jim to dojde :sweat_smile: Ale jinak čekám minimálně do potvrzení srdíčka, nejlépe co nejpozději, nechci to moc zakřiknout :wink:
A mně teda břicho bolí pořád fest. Od začátku a v podstatě každej den, tak jsem zvědavá, co to jako znamená. Z předchozího těhu to neznám, to pobolívalo břicho jen jednou za čas, jak se natahovaly vazy.
A rifle už ani nezkouším na sebe napasovat, chodím teď pořád v pohodlnejch teplákách a hodlám v tom pokračovat než přesedlám na těhugatě :sweat_smile: Já i minule hned nesnesla upnutý kalhoty na břicho, prostě mám pocit, že mně tlačí a je mi to děsně nepříjemný.
Malýho se snažím moc už nenosit a nezvedat, jak kvůli těhu, tak kvůli mým nemocným zádům, pokud si je v těhu odrovnám, tak jsem namydlená, nikdo mi s tím nic moc neudělá jako minule, takže je musím fakt šetřit. Naštěstí mám muže teď v létě dost doma, tak je to dobrý, na podzim bude hůř...
20. črc 2012 ve 23:55  •  2 děti  • Odpověz
holky tak me je dneska uplne zle - najist se nepomohlo, studeny mliko nepomohlo tak snad pomuze ledova Cola. Co zabira vam? A to mam dneska chystat svatbu a licit nevestu tak snad je tam nepo.... :frowning2:
21. črc 2012 v 08:32  • Odpověz
@iivet Ahojda............zrovna když člověk potřebuje nejvíc, aby byl v cajku, tak ho to skolí, viď? :wink: Mě na ty nevolnosti taky většinou pomůže pár hltů ledové Coly a nebo ještě ty těhotenský lízátka.........v minulém těhu jsem ještě občas zobla Emesin........to je přímo pro těhulky na nevolnosti..........teď ho ještě nemám, ale musím si ho koupit, páč je mi taky čím dál hůř :wink:
21. črc 2012 v 09:09  • Odpověz
@anemi83 podle ktere net kalkulacky?
21. črc 2012 v 09:10  • Odpověz
@antymania666 neviem ci to sem mozem dat ale podla tejto http://tehotenstvi.academy.sk/index.php :sunglasses:
21. črc 2012 v 09:38  • Odpověz
@kleik neboj sa to nemusi byt pravda len ta panva sa nam kus zvacsuje ja to mam tiez.Zozen si nejake pohodlne rifle napr na gumu do tych sa vojdes dlhsi cas :slight_smile: No to je super ze mame vsetko na stejno, bola by sranda keby sme este aj rodili v rovnaky den :wink: A mozno to miminko bude potom v panve a nie velike brusisko :grinning:
21. črc 2012 v 09:55  • Odpověz
@iivet mne pomoze nejake pecivo, chlieb alebo rozok.. ale nic sladke, colu si neviem ani predstavit dat do ust.. a vlastne vooooobec nic sladke mi nebere.
21. črc 2012 v 10:32  • Odpověz
Ahoj holky!
Mne teda zle je, ale zatim to neni takova hruza jako u prvniho, ale jeste je brzy. Porad mne hrozne boli bricho, ale fakt hodne, rano jsem kvuli tomu nedospala, tak doufam, ze to nic neni... K doktorce volat budu v pondeli, ale jeste na KO nechci, chtela bych jit az bude srdicko. Tak asi za ty dva tri tydny? (Kazda kalkulacka mi to pocita jinak, ale PM byla 25.6, ale mam kratsi cykly.. jen 24 dni)
21. črc 2012 v 10:35  • Odpověz
autor
@anielkha tak pokud vis přesně kdy jsi měla ovulaci, tak si pripocti 38 tydnu a mas přesný datum :slight_smile:
21. črc 2012 v 11:36  • Odpověz
ahoj holky mužu se k vam přidat.posledni ms jsem měla 25/6 a ovulaci 14dc,lutealni fazi 12dni.dnes jsem měla dostat ms ale zatim nic,mám pozitivni test.Termin porodu 31/3/2013.
21. črc 2012 v 11:39  • Odpověz
Ahoj holky, také se přidávám k termínu na konci března 2013 :slight_smile: PM 21.6. Kalkulajda mi to počítá na 30.3. Jinak špatně je trochu také, ale spíš nevolnost jako v autě. A taky pořád chodím čůrat :slight_smile: A bolí mě prsa.
21. črc 2012 v 11:41  • Odpověz
Ahoj holky chci.se.zeptat kolikátý tt máte objednán první Ultrazvuk?
21. črc 2012 ve 12:01  • Odpověz
autor
@ashlee @pooh gratulace a vítejte mezi nama :slight_smile:
@lenickan ja se objednala tak aby mohlo byt i srdíčko což je mezi 6-8tt :wink:
21. črc 2012 ve 12:22  • Odpověz
@lenickan ja pujdu 8 srpna na kontrolu,to budu 6+2tt
21. črc 2012 ve 12:24  • Odpověz
21. črc 2012 ve 12:24  • Odpověz
Ahoj holky, chci se zeptat, zda má cenu si dělat test? PM byla 24.6. a teď nic. K oplodnění došlo téměř jistě 8.6. :grinning:
Také mě bolí břicho a prsa. Nechci být zbytečně zklamaná, když se neukážou // :frowning2: Mohlo by se mi to už ukázat??
21. črc 2012 ve 12:40  • Odpověz
Chtěla bych se k Vám tak přidat :dizzy_face:
21. črc 2012 ve 12:42  • Odpověz
@kaata22 ahoj, k oplodneni doslo temer jiste 8.6.? a ne 8.7.? :sweat_smile:
21. črc 2012 ve 13:24  • Odpověz
Jééé, 8.7. pardooon :wink:
21. črc 2012 ve 13:27  • Odpověz
Ahoj holky,tak jsme se dneska vratili z dovolene,koukam ze se to tu hezky rozepsalo,budu mit co delat nez to doctu :slight_smile: Tak jak jsem psala,ze jsem desne unavena a jinak to docela jde,tak uz dva dny neudrzim skoro nic v zaludku a je mi desne asi jsem to zakrikla :frowning2:
21. črc 2012 ve 14:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.