• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
autor
@ladybird..... to je siroky pojem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. čer 2012 ve 21:28  • Odpověz
@cutce fla miami.. :slight_smile: ted jsme koupili domek ve Virginii - broadway kousek od harrisonburgu, muj muz tam ma celou rodinu, takze chceme byt bliz protoze tam hodne casto stejne cestujeme
27. čer 2012 ve 21:31  • Odpověz
autor
@ladybird..... tak to je docela dalka :slight_smile: a co dela muz?
27. čer 2012 ve 21:33  • Odpověz
@cutce ty zijes kde v Anglii? :slight_smile: manazer
27. čer 2012 ve 21:36  • Odpověz
autor
@ladybird..... v Kentu u mesta Sevenoaks :wink:
27. čer 2012 ve 21:38  • Odpověz
@cutce jak dlouho tam jsi? manzel je predpokladam anglican?
27. čer 2012 ve 21:39  • Odpověz
autor
@ladybird..... jj manza je anglican, jsem tu 10 let :slight_smile:. jak vy to tam mate s materskou vubec?
27. čer 2012 ve 21:40  • Odpověz
autor
tak ja se jdu natahnout k telce :slight_smile:, dobrou
27. čer 2012 ve 21:41  • Odpověz
@cutce s materskou je to tady pekne na prd..
27. čer 2012 ve 21:44  • Odpověz
Je jen 6 tydnu, u Bradena jsem odesla z prace prislo mi to jako dost kratce, taky je normalni ze chodis do prace az do konce tehu :slight_smile: jdu taky spát tak zas treba zitra
28. čer 2012 v 05:55  • Odpověz
autor
@ladybird..... to je jeste horsi jak mi tady, mi mame 9 mesicu, ale s druhym nedostanu nic, protoze jsem se nevratila do prace. Tady matersky plati zamestnanec :unamused: . A to se budes zase vracet po 6 tydnech do prace?
28. čer 2012 ve 12:04  • Odpověz
@cutce tady zamestnavatel, muzes se i dohodnout treba na tri mesice ale to je malo kdy, zalezi na firme no... uvidim jak to vyjde protoze budu mit novou praci od rijna takze pochybuju ze budu doma dyl jak 6 tydnu :pensive:
28. čer 2012 ve 14:05  • Odpověz
autor
@ladybird..... a co budes delat? Tobe se v cestovce nelibi? Ja jsem housewife :slight_smile:, ale prachy chybi silene :angry:
28. čer 2012 ve 14:06  • Odpověz
@cutce budu dojizdet do h'burgu do jedne firmy a tam budu v kancelari. ano libi ale neni tady tolik nabidek, dlouhe roky jsem jezdila po USA a provadela, zajezdy a tak ale s rodinou se to neda spojit takze po porodu jsem s tim s koncila pak se takhle pohybovala jen po MIA a okoli a v srpnu zacala na full time v cestovce jenom uvnitr a zadne vyjezdy jsou to teda i vikendy jednou za 14 dni ale da se to :slight_smile:
28. čer 2012 ve 14:10  • Odpověz
@cutce ja mam spoustu kamaradek ktere hned po 6ti tydnech nastoupily zpet do prace na full time nedokazu si to predstavit vubec mozna part time ale uvidme no snad se nejak dohodnu rozume a vyjdou nam snad nejak ale doma si dovolit byt nemuzu :sweat_smile:
28. čer 2012 ve 14:12  • Odpověz
autor
@ladybird..... a to te vezmou ikdyz vi, ze jsi tehotna? Tady by te asi nevzali :grinning:
28. čer 2012 ve 14:26  • Odpověz
@cutce tady pracujes az temer do porodu, pokud sama dobrovolne neodejdes tudiz nebudes mit narok na penize :wink:
28. čer 2012 ve 14:28  • Odpověz
autor
@ladybird..... to tady taky, tady se nedava hned na PN ci rizikove, to uz musi byt. Ja jsem sla 14 dni pred porodem, ale mela jsem jeste narok na 20 dni dovci, tak tu jsem si vzala pred :slight_smile:
28. čer 2012 ve 14:35  • Odpověz
@cutce jasne :slight_smile: jak mluvite na maleho?
28. čer 2012 ve 14:39  • Odpověz
autor
@ladybird..... ja na nej mluvim jen cesky, tata anglicky a kamaradky slovensky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ja vy?
28. čer 2012 ve 14:41  • Odpověz
@cutce jak tu ted mam rodice tak cesky ale pred MM anglicky, musim rict ze zatim neni zadny vysledky cesky nerika skoro vubec nic, rozumi ale i na babi s dedou reaguje anglicky tak snad casem no :confused: :confused:
28. čer 2012 ve 14:43  • Odpověz
autor
@ladybird..... a to se tam vasi prestehovali? Ja budu prisna, on musi umet cesky, nasi vubec neumi anglicky a ja bych si neodpustila, kdyby mezi sebou nemohli komunikovat :sweat_smile:
28. čer 2012 ve 14:44  • Odpověz
@cutce neee neodstehovali, litaji za nami tak 2x za rok vetsinou v lete na 3 mesice a na Vanoce nebo po nich jak to vyjde mam jeste sestru a bratra a ty maji taky rodiny takze si musi uzit vsech :slight_smile:
28. čer 2012 ve 14:47  • Odpověz
@cutce to nasi se za ty roky celkem naucili, takze se domluvi ovsem chci aby Braden vedel odkud pochazi jeho druha rodina takze se snazim na nej mluvit co to jde. snad casem se prida
28. čer 2012 ve 14:48  • Odpověz
autor
@ladybird..... ak to jsou dobry, ze takhle litaji :grinning:
28. čer 2012 ve 14:51  • Odpověz
autor
@ladybird..... ja na nej mluvim cesky i pred tatou a on se tim i uci :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2012 ve 14:51  • Odpověz
@cutce to muj manzel je na tohle hrozny nervoza :grinning: rika vzdy ze ma pocit ze se deje neco za jeho zady kdyz se mluvi v jine reci, uz taky neco pochytil ale je to tezke no
28. čer 2012 ve 14:54  • Odpověz
autor
@ladybird..... ale zase by mel respektovat to, ze chces Bradena naucit tvuj rodny jazyk :wink:
28. čer 2012 ve 14:58  • Odpověz
@cutce koukala jsem do tvych alb a malej je fesak :slight_smile: asi taky doma budete mit veselo co? :grinning: nekdy je s tema deckama fakt sranda :grinning: :sweat_smile:
28. čer 2012 ve 14:58  • Odpověz
@cutce on to chape a myslim ze mi dava dost prostoru :slight_smile:
28. čer 2012 v 15:00  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.