• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
@anemi83 tak aj tomu nerozumim co to je teda ta tabulka
22. črc 2012 v 10:32  • Odpověz
@antymania666 to je ta tabulka co sa do nej davate ze uz viete presny termin porodu podla UTZ je to na stranke 29 a tu uz sme na 30 strane , piseme jak dive :grinning: tiez som nemohla najst teraz tvoj komentar a pozeram ze uz mame 30 stran :sunglasses: tak som to preklikla a tramtadaaaa citam prispevok od teba , tiez som trochu z MK vedla ale to sa casom naucime sak sme sikovne :sweat_smile:
22. črc 2012 v 10:37  • Odpověz
@anemi83 ja sa nudim (rozumej odpocivam) len ked mala spinka. Inak je to od rana do vecera kolotoc. Ale pamatam na svoje prve tehotenstvo, to bolo volneho casuuuuuuuu - varili sme, co sme chceli, chodili sme, kde sme chceli, telka bezala, knizky fura precitana, pohodicka.. A potom to zacalo.. :grinning: :grinning: :grinning:
22. črc 2012 v 11:06  • Odpověz
holky,jak to máte se sexe,?provozujete a nebo ne....
22. črc 2012 v 17:14  • Odpověz
@antymania666 no neviem jak ty, ale v takom skorom stadiu radsej nie :grinning: uvidime casom ale teraz ja osobne neriskujem :wink:
22. črc 2012 v 19:32  • Odpověz
@antymania666 e eee, istota je gulomet :grinning:
22. črc 2012 v 19:36  • Odpověz
Ahojky. Nějak nestíhám dočítat, byli jsme alespoň na 4 dny na minisvatební cestu v chatě u Berounky...ale já Vás dočtu :slight_smile:. Je tu někdo v pracovní neschopnosti? Já si prozatím prodloužila dovolenou a pak nastupuji na rizikové těhotenství. Další kontrolu mám ve středu ráno, tak snad už bude vidět i plod a dostaneme první obrázek.
22. črc 2012 ve 20:06  • Odpověz
@antymania666 provozujeme...ikdyž až po nabytí energie...já bych pořád spala...dovču jsme taky skoro celou prováleli :confused: :slight_smile:
22. črc 2012 ve 20:06  • Odpověz
Holky, tak u mě se odpolko objevilo špinění, takže ráno mažu k Dr. Ono to teda už zas zmizelo, ale stejně.......docela mám strach :frowning2: :pensive:
22. črc 2012 ve 20:14  • Odpověz
@kerrie budeme na Tebe myslet...já u syna také špinila...v 9tt, dostala sem tenkrát Ascorutin a neschopenku až do konce těhu...ale před tím mne bolelo břicho a proseděla sem skoro celou noc na wc (o noční směně v práci...a špinění začalo ráno).
22. črc 2012 ve 20:28  • Odpověz
@kikimaruska ahoj kika ja som na PN :( pojdem 26.7 k DR tak asi zostanem az dokonca , nechcem riskovat preto radsej budem na PN :frowning2: asi mi z toho hrabne ale snad to nejak vydrzim :sunglasses:
22. črc 2012 ve 20:34  • Odpověz
@kikimaruska Děkuji :slight_smile: Já jsem právě špinila u obou předchozích těhu...............z jednoho mám krásnou holčičku a druhé skončilo zamlklým potratem :pensive: Doufám, že bude vše v pořádku :slight_smile:
22. črc 2012 ve 20:39  • Odpověz
@anemi83 já ji mám naplánovanou též...ale prozatím je dr.na dovolené,takže sem prodloužila dovolenku a najedu někdy v srpnu...Jen mne mrzí,že naši jsou od nás 50 km, hodinu cesta tam, hodinu zpět...mají RD,velkou zahradu a tady sem zavřená v paneláku...sama, bez zahrady...jenže zas tu mám manžela...takže o dovče lítáme, abychom se přestěhovali (dostěhovali, stačili vystát doklady a vyřídit dokumenty-OP, přepis auta atp...)...tak holt bude léto v panelu...ale než být u rodičů sama, raděj tady ale s manželem...
22. črc 2012 ve 20:40  • Odpověz
@kerrie já mám také synka...ikdyž se narodil dřív...ale proč to tak bylo nikdo nevěděl a nepověděl...a navíc máme nyní nového taťku, tak snad...tuk tuk tuk...
22. črc 2012 ve 20:42  • Odpověz
@cutce no cca den dva okolo (nemerila jsem BT, ale poznam to podle plodneho hlenu), ok diky...
22. črc 2012 ve 20:57  • Odpověz
@kikimaruska takze sa budes stahovat na vesnici do RD lebo som to asi nejak nepochopila.Tak bud rada 50 km nic neni ja ich mam 680 km :grinning: a ak mas dobru DR tak ti moze raz za cas napisat PN aj k rodicum :wink:
Inak ste si ale maleho vypiplali statocne z 950 g a pozri aky je z neho pekny chalan :sunglasses: Inak pravy tatinek Jakuba odisiel ???Alebo ako si myslela niny mame noveho tatku ?:slight_smile: Nechcem, vyzvedat :frowning2:
22. črc 2012 ve 21:03  • Odpověz
@kerrie hlavne nestresuj mas si vylozit nohy nahoru a bude vsetko OK.
Budeme drzat palce
22. črc 2012 ve 21:05  • Odpověz
@anemi83 z RD z vesnice do města za manželem. My už tu vlastně bydlíme od zimy, ale malý tu neměl školku, náročné dojíždět do práce atp...a nyní už budeme natrvalo dohromady (bydlela sem s malým 3 roky u rodičů po odchodu otce Kubíka za naší býv.společnou známou). Zkusím, zda by přepsala pak alespon na 14 dní...naši jedou do zahraničí a počítají s hlídáním domku (krmení zvířat, zalévání atp.je toho dost...).
Jo jo...krom toho, že je drobný a vypadá na rok méně (postavou),tak to na něm nezanechalo nic...krom časné nemocnosti (průdušky) a možná se vyklube astma díky BPD...doktoři už dokáží opravdu hodně a hlavně tady v ČR...
22. črc 2012 ve 21:07  • Odpověz
@kikimaruska to ma mrzi ze ti to z tym prvym nevyslo no snad ti uz stastie bude priat a Vy budete pekna a stastna rodinka s novym tatkou :wink: (inak chlapy su hrozne hovada ..... nie vsetci, ale drtiva cast) to verim ze je to narocne ja bych az z domu do bytu nechtela , no ale zase je lepsie ked budete mat vlastnu domacnost neni nad to :grinning: Neviem ja uz som sa informovala u sestricky ked som sa bola nechat napisat na PN minuly pondelok tak sa vyjadrila ze ak nebudu komplikacie tak nebude problem len sa vypise nejaky papier k PN ze na akej adrese sa budem zdrzovat a to chcem ist na SK a ty len 50 km tak si myslim ze to nebude problem :unamused:
22. črc 2012 ve 21:13  • Odpověz
@anemi83 už je dobře...první roky byly krušné, ale já hodně běhala se synkem všude po doktorech, i několik týdně...v roce byl stále jak miminko...takže to uteklo. A už se s novým taťkou těšíme na první společné a Kubík na sourozence (přál si ho dlouho)..:slight_smile:. Dr.je dobrá, tak snad vyjde vstříc...neschopnost má v ruce naše služební dr...gynekolog vypíše jen první a zůstane mu poslední díl...zbytek má vše služební dr, ta má hlavní slovo...

A je pravda...já už měla svoji domácnost,pak najednou zase zpět k rodičům a jsem moc ráda, že už máme zase svoje...a časem bychom chtěli do domečku...takže uvidíme podle financí...až zase nastoupím do práce,..
22. črc 2012 ve 21:17  • Odpověz
@anemi83 pokud tam budeš na dýl, třeba měsíc...tak třeba na to přistoupí...asi máš rodinu na Slovensku? Tak by to mohla pochopit...
22. črc 2012 ve 21:19  • Odpověz
@kikimaruska tomu nerozumiem mne to bolo povedane takto tak neviem.Hlavne neviem co je sluzebni DR akoze podnikova DR alebo ako to myslis ?Myslim si ze ta by nemala do toho co kecat ak neni gyndarka .... a ak ti to napise gynekologicka tak sa mozu aj na Socialke staviat na hlavu :grinning:
22. črc 2012 ve 21:21  • Odpověz
@kikimaruska ja tam chcem ist na 2 tydny jenom v zari :sunglasses: a mozno na Vianoce na tyzden :grinning: tak snad mi to daju no uvidime nebudem predbiehat lebo vsetko sa moze zmenit ...Ano mam rodinu na Slovensku az na dalekom Vychode.
22. črc 2012 ve 21:23  • Odpověz
@anemi83 služební dr...jsem u Policie a naše neshopenky se právě na sociálku neposílají...DR.vypíše...ale vše se předá služební doktorce...a posílá se to někam jinam...neposílají to na sociálku :wink: . Ona plně respektuje rozhodnutí lékaře, naopak když dr.už chce uschopnit, sama ještě zváží, zda je dotyčný schopen služby...protože v kanceláři třeba ok, ale do výkonu s některými obtížemi to nejde...aby pustila a třeba nechá ještě 14 dní na doléčení atp. :wink:
22. črc 2012 ve 21:23  • Odpověz
@anemi83 tak když jim to vysvětlíš...třeba to půjde :slight_smile: :wink:
22. črc 2012 ve 21:25  • Odpověz
aha takze robis na Policii tak to je ine :grinning: a co delas v kanclu ??? Teraz uz to chapem :wink: tak snad ti to tiez povoli :slight_smile: teraz uz chapem preco pises aj z diakritikou to mas z prace :sunglasses: mne sa to nechce pisat z carkami atd :unamused:
22. črc 2012 ve 21:27  • Odpověz
@anemi83 já právě nejsem v kanclu...jsem na malém OOP (obvodní oddělení) a tam se dělá vše...úplně vše...v kanceláři jsme pouze když papírujem např.pžíjem oznámení atp.jsem hodně venku...děláme prostě všechno, protože tu nemáme hlídkovoou atp.takže když je rvačka, když je nehoda...když je cokoliv, tak jedeme my jako první...někdy je to náročné,že se ani nestíháme najíst, jindy je to klidnější...
22. črc 2012 ve 21:30  • Odpověz
hergot sem opravila chyby a stejně se neopravily :confused:
22. črc 2012 ve 21:33  • Odpověz
Tak mam za sebou první uz - zřejmě jsem akorát na konci 4tt. Vacek byl ale jen 2mm...myslíte ze je to OK? Hcg přesně v den 4tt+0 bylo 204. zítra a ve ctvrtek me
ceka dalsi odběr ... jak to mate s příznaky? je tu někdo komu nic moc neni? kromě větší únavy a časté návštěvy WC :wink:
22. črc 2012 ve 22:15  • Odpověz
@tournesol Mě taky nic moc není. Únava asi jo, wc asi taky, trochu větší hlad, ale špatně mi není a kdybych se na to nesoustředila a neudělala si test, tak ani nevím, že jsem těhotná. Moc doufám, že se mi nevolnosti vyhnou...
22. črc 2012 ve 22:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.