• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
přidávám fotečku našich miláčků :slight_smile:
22. črc 2012 ve 22:25  • Odpověz
@acornika Jééé, to je suprová fotečkaaaaa :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. črc 2012 ve 22:28  • Odpověz
@tournesol já měla ve 4tt také jen váček 2mm, HCG bylo 1200....o 4 dny dříve nebylo vidět nic a HCG jen 250....takže to rychle stoupá. Vše bylo ale před termínem MS. Po termínu MS (začátek 5tt) už měla dutinka 9mm a krev mi nebrali. Další UTZ je ve středu po týdnu...tak sem zvědavá. Jinak příznaky-únava, spavost, neustálé wc, bolí mne prsa (tím sem netrpěla ani při MS), nadýmání a hlavně asi tlak, jelikož když vstanu, musím se posadit, jinak by to se mnou švihlo...na zvracení mi zatím není, ale jestli to bude jako u malého, tak se mám na co těšit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. črc 2012 v 07:20  • Odpověz
@acornika hezké...už bych taky chtěla donést tatkovi první obrázek.. :slight_smile:
23. črc 2012 v 07:21  • Odpověz
@tournesol ještě sem zapomněla na pobolívání v podbřišku, někdy mě tam i píchne a zabolí jizva po SC. To hlavně úplně na začátku sem poznala, že se něco děje, že mne začala pobolívat jizva...
23. črc 2012 v 07:23  • Odpověz
@drndapetka tak jen hezky lež a odpočívej. já jsem zase v práci, cucám zázvorový lízátko, abych se nepozvracela a je mi fajn :slight_smile:. každopádně mě přestává rýpat v podbřišku, asi má zatím bublinka dost místa. ale pořád mě bolí prsa a to příšerně.
23. črc 2012 v 08:29  • Odpověz
holky tak ja uz jsem konecne objednana na gyndu na 1.8 (to budu presne 8.tyden) Bricho mam jak kdybych byla 4.mesic tak doufam, ze je tam jen jeden prcek a ne dva :slight_smile:
23. črc 2012 v 08:31  • Odpověz
@kuikumaruska tak s tim pobolivanim jizvy po CS jsem to mela taky, ale uz to prestalo-nastesti:slight_smile:
23. črc 2012 v 08:33  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

@tournesol Mě třeba vůbec nic není,jen únava....ale to já vstávám ještě k dcerce,takže to ani není k tomu těhotenství.Mimo občasného pobolívání bříška.

Jinak taky mám hrozně velké bříško,takové jsem měla minulé těhu snad až ve čtvrtém.....mám opravdu co dělat to skrýt :confused: vůbec to nechápu.....už mě svědí i boky jak mi roste bříško :confused: :fearful:

@antymania666 Ano sex provozujeme,nevidím důvod ho neprovozovat....taťka je prostě víc šetrnější.... :wink:
23. črc 2012 v 08:40  • Odpověz
Ja jeste porad nejsem objednana, staci kontrola az v 8tt, ne?

Jinak sex provozujem taky, ale unavena jsem hrozne. Ale mam doma jeste jednoho prcka, tak se holt neda nic delat. K tomu jeste pracuju, ale jde to ted tezko :slight_smile:
23. črc 2012 v 09:39  • Odpověz
@acornika Krásná fotka.. :slight_smile:
23. črc 2012 v 09:39  • Odpověz
Ahojte dievcata,
dnes som bola na druhy pokus na sone (minule nic moc), a aha, srdiecko aj s malym prekvapenim :sweat_smile:

6tt+1 1.gestacny vacok so srdieckom, 2.gestacny vacok bez srdiecka
23. črc 2012 v 10:23  • Odpověz
@janulka1980 super, gratuluju :slight_smile:
23. črc 2012 v 10:29  • Odpověz
@iivet preco sa bojis aby neboli dva ???No to by ma zaujimal Vas nazor ze co ak budu dva ja s tym radsej pocitam, v rodine totiz mame dvojicky .... a vraj pri HA je tiez dost mozne ze sa pritrafia 2 :sunglasses:
@acornika pekne foto, snad ho tiez dostanem uz vo stvrtok :grinning:
No zatial nezvracim, ale po umyti zubu a vyplachnuti dutiny ustni vodou mam pocit ze se pobliju ale jenom mne davi a nic ....Boleni bricha je teda des...co som necakala, ale neni to ako bolest pr MS to som liezla aj po 4 od bolesti ....a tiez obcas zvracela takze tieto bolesti su uplna brnkacka oproti mojim MS bolestiam.Unavena som ako kedy niekedy viac niekedy menej, ak sa mi chce spat tak idem spat :wink:
@anielkha ja by som to nevydrzala do 8tt ale ja idem az teraz k DR a to budem 6tt+3 tak snad uz bude nieco aj vidiet :unamused:
23. črc 2012 v 10:30  • Odpověz
@janulka1980 Gratulujem , a ty tam mas 2 gestacne vacky ??? ja vidim iba jeden no ale DR to vie lepsie ako my sak od toho je odbornik, juj tak to uz aj mne by malo byt vidno ak tam pojdem vo stvrtok :confused:
23. črc 2012 v 10:33  • Odpověz
@anemi83 su dve, prvu peknu fotku urobila, ale nakoniec ju musela zalozit do karty, tak mne dala tuto, ale na monitore som videla. furt som v soku :sweat_smile:
drzim ti paleeeec!!!!
23. črc 2012 v 10:44  • Odpověz
@janulka1980 tak dolezite je ze bude aspon jedno :wink: Dakujem :sunglasses:
23. črc 2012 v 10:46  • Odpověz
@janulka1980 Gratuluju k dvojcatkum! ;)
23. črc 2012 ve 12:10  • Odpověz
@anemi83 Ja u prvniho taky ne... Ted uz to beru trosku jinak :wink:
23. črc 2012 ve 12:11  • Odpověz
@anielkha zatial jedno :wink: ale dakujem!
23. črc 2012 ve 12:14  • Odpověz
@anemi83 protoze uz jedno doma mame a dalsi rarasek nam bude prozatim stacit :slight_smile: Dvojcatka jsem chtela kdyz jsem byla tehu poprve, ale ted uz bych tuto radost prenechala prozatim bezdetnym. Na me by to bylo vazne asi moc. I kdyz, kdyby tam byli prece jen dve tak by jsme to taky nejak zvladli, ale vis jak, nervy mam jen jedny :grinning:
23. črc 2012 ve 12:19  • Odpověz
@janulka1980 a ty si na rizkovom ??? alebo chodis do prace ?
23. črc 2012 ve 12:20  • Odpověz
@janulka1980 gratulace k dvojtemu stesti :slight_smile:
23. črc 2012 ve 12:22  • Odpověz
ahoj @venuss, aj ja mam malu spravicku. nemame sice dve srdiecka, zatial iba jedno, ale dva gestacne vacky :sweat_smile: ako sa ti dari? :wink:
23. črc 2012 ve 12:22  • Odpověz
@anemi83 to este len dnes zistili, chodim do prace, citim sa velmi dobre, klop klop klop
23. črc 2012 ve 12:27  • Odpověz
@iivet to ta plne chapem, sestra ma prvu holku 5 roky a potom mala dvojcata 2 kluky .... je to urcite zahul, ale neviem mne by to bolo jedno, mam na to iny pohlad kedze sa snazime skoro 2 roky , ano je jasne ze sme zatial bezdetny ale ako tak pozeram na stranky MK tak je tu kopec zien co maju tri deti.Hlavne sa nevyjadrujem radsej ci jedno alebo dvojicky lebo nikdy nevieme co sa moze stat.... Aj ked je doba tazka.....Hlavne ma dostava ked som bola na prvej LPS tak tam bola taka pani , sla na potrat len koli tomu ze uz jej jedno take doma beha ..............toto ja nepochopim ....naco potom sulozi ked si to ide potom zobrat???? a existuje aj HA ....Nechapem niektore zeny ....
23. črc 2012 ve 12:31  • Odpověz
Ahoj holky

@acornika , @janulka1980 gratuluji vam ke kontrole :slight_smile:

jinak me tedy spatne uz je :frowning2: sice nezvracim ale prijde mi ze to nebude trvat dlouho a budu,prsa me boli taky a o unave uz ani nemluvim dneska a zitra mam jeste volno a od stredy musim do prace tak jsem zvedava jak to tam preziju :slight_smile:
23. črc 2012 ve 12:39  • Odpověz
@anemi83 ano, kazdy na to ma hold jiny nazor. Kolegynka taky zahlasila ze jedno a dost. My chteli puvodne 3deti, ale ted jsme naznali, ze 2 nam prozatim budou stacit :slight_smile: Ale kdo vi, co bude treba za 5let, treba pujdem do toho tretiho :slight_smile:
23. črc 2012 ve 13:12  • Odpověz
holky jaké hladiny HCG jste měli v 5tt?
23. črc 2012 ve 13:38  • Odpověz
@lenickan hmm to ti teda netusim ...ale v maji ked som potratila tak som mala nizke, myslim si ale ze tvoja DR by to mala podchytit ty mas kolko???
23. črc 2012 ve 13:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.