• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
@rory_g gratuluji :dizzy_face:

holky já jdu ve čtvrtek tak jsem zvědavá,sice poslední MS jsem měla 4.6.2012 ale ovulka byla 28.6.2012 to vím 100% myslíte že by mohlo už být srdíčko?Asi ne co?

Jinak s tím lidlem děkuji za tip.....od jaké velikosti to mají?Já mám totiž velikost 34-36 a ta se mi neměnila ani při prvním těhu....měla jsem své kalhoty až do posledka....ale teď si je asi koupím. :slight_smile:
24. črc 2012 ve 14:35  • Odpověz
Tak se hlásím z kontroly, spadl mi kámen ze srdce :slight_smile: už je vidět i srdíčko :slight_smile:, vítám všechny nové těhulky
24. črc 2012 ve 14:39  • Odpověz
@littlemousecz @drndapetka @petla @malejmonasek holky moc děkuju, jsem neskutečně šťastná a modlím se, že všechno dobře dopadne :sunglasses:
@drndapetka já byla také včera nervozní, bude to dobré, neboj, držím pěsti!

Tak tady je prdelka, sedí si v srdíčku :dizzy_face:
24. črc 2012 ve 14:39  • Odpověz
@rory_g jake to su malicke fazolky ,a potom z nich vyrastu huncuti :grinning:
24. črc 2012 v 15:07  • Odpověz
24. črc 2012 v 15:14  • Odpověz
@malejmonasek já měla také 4.6. a inseminaci jsem měla 19., srdíčko dneska bylo a bilo, držím palce! :slight_smile:
@zuuuzaaa gratuluju k srdíčku :dizzy_face:
24. črc 2012 v 15:15  • Odpověz
@rory_g děkuji.....my jsme o týden mladší....my jsme měly ovulku a sex právě 28.6.12 první pokus právě...tak se modlím at je něco vidět :unamused: :slight_smile:
24. črc 2012 v 15:22  • Odpověz
@malejmonasek no jestli nebude vidět srdíčko, tak za týden určitě :wink:
24. črc 2012 v 15:26  • Odpověz
@littlemousecz ja ted nakupovala v HM a jsem moooc spokojena
24. črc 2012 v 16:31  • Odpověz
@antymania666 a tam mají taky těhu věci? já byla jen v tom C&A, nějak jsem na víc nákupů neměla sílu :slight_smile:
24. črc 2012 v 16:33  • Odpověz
@littlemousecz zrovna vcera jsem byla na mustku v HM v Mislbeku a dole ve spodnim patre maj pkno teh vecxi,hned jsem tam nakoupila jeansy a halenky, maj i plno slev
24. črc 2012 v 16:37  • Odpověz
@antymania666 hm, tak asi budu muset na výlet :grinning: manžel bude mít "radost"...
24. črc 2012 v 16:38  • Odpověz
@littlemousecz mas to daleko jo
24. črc 2012 v 16:42  • Odpověz
@antymania666 no ani ne, spíš se mu nebude líbit, za jakým účelem ten výlet podniknu :grinning: On je toho názoru, že vypadám dobře i v teplákách a nevidí důvod, proč kupovat věci, který budu mít jen na chvíli :slight_smile:
24. črc 2012 v 16:47  • Odpověz
@littlemousecz tak mu rekni ze ty veci pak vyhodne jeste treba prodas
24. črc 2012 v 16:50  • Odpověz
@antymania666 to zas abys nepochopila špatně, on mi to jako nezakazuje kvůli penězům, on jen hrozně nerad nakupuje a utrácí za oblečení i sám pro sebe. A navíc to znamená, že bude muset jít se mnou, protože se do HM dostanu do Brna jen když pojedeme za jeho dědou, abych tam zas kvůli tomu nejezdila zbytečně, tak blízko to zase není.No a prostě nákupní centra z duše nenávidí no.Nejradši by nakupoval jen ve stavebninách a obchodech s horolezeckým vybavením, tam se mu líbí. Tak mu za odměnu slíbím nějakou novou karabinu nebo lano a třeba nebude tak otrávenej.
24. črc 2012 v 16:55  • Odpověz
@littlemousecz no tak snad to dobre dopadne a taky si koupis nejaky hezky oblecek, ja jsem ted rekla manzelovi ze k svatku si preju novy obleceni hehe,tak rikal ze jo,je rad ze nemusi nic vymyslet
24. črc 2012 v 16:57  • Odpověz
@littlemousecz no ja mam doma tiez nieco podobne....hlavne mi povedal ze sak budes doma len k lekarovi potrebujes :grinning: ach ti chlapi, inak aj v H&M maju tehu oblecenie ale len do velikosti 44.... sa mi zda ale niesom si ista...
Oni su tak jednoduchy ..... Dufam ze to nebude az take strasne , lebo ma porazi z neho.
Nejake veci mam take co budem mohla nosit aj v tehu, hlavne na zimu alebo jesen.Mam kopec pletenych svetrikov ktore su dlhsie alebo pletene saty ale prijala by som aj nieco nove do svojho satnika :sunglasses:
No to by som mala ist tiez asi na ten Myslbek, tak az v stvrtok pojdem od DR tak sa tam mozno pojdem pozriet.
24. črc 2012 v 16:59  • Odpověz
@antymania666 no vidiš, to je dobrej nápad. mám teda svátek až v říjnu, ale teď si asi stejně vystačím s těma jedněma riflema, jestli bude horko, tak mám pár sukní, který jsou pružný a volný, tak by mi to mělo stačit a na podzim ho snad vytáhnu, až uvidí, že se do ničeho nevejdu :wink:
@anemi83 hm, tak do 44 je asi málo, ale uvidíme, počkám do toho podzimu, jak moc začnu růst.
24. črc 2012 v 17:06  • Odpověz
ach jo, koukam ze i tady na modrym konikovi se najdou lidi,ja nevim jak je popsat. dala jsem sem album ze svatby aby jste se holky jukli jen na chvilku oak to smazu a vecne mi nekdo pise a poucuje me ze to sem epatri a tak...vzdyt ja nejsem magor abych to nevedela
24. črc 2012 v 17:19  • Odpověz
@antymania666 he he aj mne sa to stalo, sice nechapem preco to tu nemoze byt ked to s tym proste suvisi lebo vacsinou je svadba a potom dieta :grinning: to si musis dat album na beremese.cz a tam mas stejny login a heslo ako na MK :wink:
24. črc 2012 v 18:03  • Odpověz
@rory_g děkuju :slight_smile:
24. črc 2012 v 18:11  • Odpověz
autor
@kajina7 gratulace k srdicku :slight_smile:
@anemi83 odpocitej si to od ovulace, to je presnejsi, od ovzlace 38tt a nebo si k te ovulaci pricti 2tt :wink: , jinak posly nejaky satecky, vypadaji uzasne :grinning:
24. črc 2012 v 18:14  • Odpověz
autor
@fair vitej mezi nami a gratuluju :wink:
24. črc 2012 v 18:15  • Odpověz
autor
@zuuuzaaa @rory_g holky gratuluju k srdickum :grinning:
24. črc 2012 v 18:16  • Odpověz
@cutce děkujeme :slight_smile: vám taky gratulujeme :slight_smile: doufám že to všichni tady zdárně dotáhneme do samotného konce :slight_smile:
24. črc 2012 v 18:18  • Odpověz
@cutce děkuju :dizzy_face:
24. črc 2012 v 18:21  • Odpověz
@cutce mne islo len o to ci to bude vidno na UTZ :slight_smile: kedze ovulaciu ma kazdy inak ...no rada by som poslala ale manzel je nenazrany a uz tam toho vela nieje :D
24. črc 2012 v 18:53  • Odpověz
autor
@anemi83 podle me to vychazi, ze jsi v 7tt a presne 6+1 :wink: presne jak jsi to psala :wink:
24. črc 2012 v 18:58  • Odpověz
ahojky holky, po dlouhé době se ukazuji, dneska jsem byla na ko a všechno v pořádku, srdíčko bilo, velikost 2cm a jsem 9tt, termín porodu 25.2. :slight_smile: tak doufám, že mě nevyhodíte, když má termín v únoru, určitě budu přenášet, takže budu rodit v březnu :slight_smile:
24. črc 2012 ve 21:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.