• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
@drndapetka a ještě fotečku proooosím :slight_smile:
25. črc 2012 v 10:06  • Odpověz
@drndapetka tak to som rada ze uz je to vidno, snad budem vidiet aj ja uz , dufam ze uz si na PN a odychujes , nohy vylozit a uzivat si tehu :grinning:
No holky, mne bolo divne iba ten jeden den a to asi z hladu, potom uz to bolo fajn, inak nevolnosti nic, ani zaludok na vode, ani palenie zahy, no ale zato tie bolesti briska a prsia bolia uplne strasne hlavne v noci neviem ako sa mam poskladat :unamused: uz mam specialny tehu polstar tak este sem tam sa to este da dufam ze to coskoro prejde ... :wink:
A myslim ze bude uplne jedno ake mate priznaky teraz a mali ste predtym hlavne aby sa nam narodili zdravucke babatka :slight_smile:
25. črc 2012 v 10:11  • Odpověz
@drndapetka moc gratuluji :slight_smile:
25. črc 2012 v 10:18  • Odpověz
@littlemousecz fotečku až bohužel večer, protože nevím, jak se skanuje na naší tiskárně, to umí jen manžel :grinning: a na foťáku by to bylo asi škaredý :frowning2: ale dočkáte se, neboj :wink:
Kdy jdeš vůbec na další kontrolu?
25. črc 2012 v 10:29  • Odpověz
@anemi83 jj, taky jsem tomu nemohla uvěřit, ale srdíčko bylo už krásně vidět :slight_smile: a to jsem normálně slepá :grinning: to blikání se nedalo přehlídnout :wink: já jsem na PN už 14 dní a budu až do nástupu MD pokud to všechno zvládneme až do konce. A kdy máš ultrazvuk Ty?
25. črc 2012 v 10:31  • Odpověz
@anit_001 podle poslední ms v 7tt, ale ovulka byla docela pozdě, takže reálně bych ten týden odečetla. Dneska jdu teprve k doktorovi, tak snad mi řekne víc, já se v těch počtech ještě moc neorientuju. Ale zatím mám představu vydržet v práci až do mateřské, hlavně kvůli peněz, teď se bude hodit každá koruna.
@anielkha já bych chtěla chodit do práce, ale aby mi bylo fajn. :slight_smile: Sedět v práci 8 hodin s poctem zvracení, to je hrozná představa. Tak to jsi dobrá, že jsi to zvládla. To muselo být protrpěných 7 měsíců.
@drndapetka gratuluji! 6+1 a srdíčko? Já jdu k doktorovi dneska, myslela jsem, že na srdíčko je ještě mooc brzo, ale budu doufat, že už taky bude :slight_smile:
25. črc 2012 v 10:33  • Odpověz
@drndapetka a kdy jsi měla prosím tě poslední ms?
25. črc 2012 v 10:36  • Odpověz
@drndapetka no tak já si počkám teda :slight_smile: jdu právě až toho 16.8. a přijde i to hrozně za dlouho. krom pocitu na zvracení a bolesti prsou mě všechny ostatní příznaky opustily, tak snad to bude v pohodě.
25. črc 2012 v 10:37  • Odpověz
@drndapetka tak to je super ze uz je to vidno, ja som na PN tiez od 16.7. a pravdepodobne taky do nastupu do MD :wink: na ten UTZ idem zajtra 26.7. a dostala si aj fotku ?Takze TP mas na 17.3.2013?
25. črc 2012 v 10:53  • Odpověz
@kleik Ja myslim, ze prave v praci je to lepsi, nemas cas na to tolik myslet.. byla jsem doma asi tri nedele (na PN) a myslela jsem, ze se zblaznim :slight_smile:

Hlavne ted s temi omezenymi vychazkami to musi byt peklo, holky. :(
25. črc 2012 v 10:55  • Odpověz
@anielkha no neviem ja mam prechadzky tak ze som si ich urcila sama a to od 13:00 do 19:00 a to uz mozes aj niekam ist :wink: a ak mas dobru dr tak ti napise PN trebars k rodicom a tak :slight_smile: ak niesu nejake problemy.Hlavne mam fyzicky narocnu pracu a bolo by to voci kolegyniam nespravodlive, a hlavne ked by mi bolo zle tak sa pytat domov mi pride dost blbe .... hlavne ked mame take podmienky ze praca musi byt hotova v ten den....tak som rada ze som doma a tie 3 tisicky ci kolko to vyjde radsej ozeliem a uskromnim sa, hlavne mi v listopadu konci zmluva pretoze mam na dobu urcitu.Cize aspon budem chranena ... ze marodim dlhodobo....sice asi budem musiet 1.12 sa ist prihlasit na UP alebo neviem ako to bude, no radsej budem doma bez stresu :grinning: a uzivat si tehulkovanie :wink:
25. črc 2012 v 11:10  • Odpověz
@littlemousecz no tak jsem zabojovala- já antitalent a zvládla jsem to :grinning: Tady je fotečka - moje dnešní srdcová záležitost :dizzy_face:
25. črc 2012 v 11:12  • Odpověz
@drndapetka tak to je krásná fotečka :slight_smile: vidiš, jak jsi šikovná :wink:
25. črc 2012 ve 12:09  • Odpověz
Ahojky holčinky. Tak prcek má zatím vše, co má mít a viděli jsme mihotat se i srdíčko :slight_smile: Další kontrola za 12 dní. Co ale, tak mi ta dr.řekla, že mám na pravém vaječníku 13mm cystu...že o tom asi vím (no samo sem nic nevěděla), takže snad to nebude mít na nic vliv. Dneska sem měla šílenou chu´t na ryby, tak sem zblajzla rybí salát ještě na mě čeká v lednici uzená makrela :slight_smile:...a chystám se na zeleninovou polévku a maso v mrkvi...teda až se prospím, už to na mne zas padá...

Také přidávám první fotečku miniprcka :slight_smile:
25. črc 2012 ve 12:11  • Odpověz
@anemi83 tak pokud máš fyzicky namáhavou práci, tak je to jasný. já třeba dělám v kanceláři u počítače, tak chci dělat tak dlouho, jak to půjde.
25. črc 2012 ve 12:11  • Odpověz
@kikimaruska super. tak snad cysta nebude zlobit.
25. črc 2012 ve 12:12  • Odpověz
@littlemousecz no tiez delam v kancelarii ale je to fyzicky narocne kedze musim behat hore dole tiez som si svoje tehotenstvo predstavovala inak, no po samovolnom potrate nebudem nic riskovat.Dolezitejsie je pre mna aby som babatko donosila ako praca a peniaze..... :slight_smile:
25. črc 2012 ve 12:15  • Odpověz
@anemi83 aha.no já nikam běhat nemusím, maximálně na oběd :slight_smile:, tak jsem v pohodě i v práci. však kdyby byl nějaký problém, tak taky práci řešit nebudu a budu klidně až do porodu ležet v posteli, když to pomůže. ale snad to nebude nutný :wink:
25. črc 2012 ve 12:20  • Odpověz
@anemi83 tak tak, já mám prodlouženou dovolenku (vybírám celou) a čekám až se mi dr.vrátí z dovolenky, abych od 10.8 také nastoupila na PN.
25. črc 2012 ve 12:27  • Odpověz
@drndapetka @kikimaruska holky gratuluji ke kontrolam :slight_smile:

jinak koukam ze tu probirate PN , ja jsem si myslela ze budu taky jeste par mesicu pracovat ale dneska jsem to oznamila v praci a hned mi napsali PN ze pry je to pro tehule tezsi prace :slight_smile: hlavne jsem se bala protoze jsem jeste ve zkusebce
25. črc 2012 ve 12:35  • Odpověz
@kikimaruska moc moc gratuluji :dizzy_face: a kolikátý tt jsi podle ultrazvuku?
25. črc 2012 ve 12:44  • Odpověz
@drndapetka začátek 6tt. Víc mi pak řekne až můj dr.byla sem jen u zaskakující doktorky...my jsme tady asi nejmladší z Vás všech březňátek :slight_smile:
25. črc 2012 ve 12:45  • Odpověz
@kikimaruska jééé, tak to bude velký bojovníček, když už tak brzo blikalo :hearts: :slight_smile: my jsme v 5+3tt ještě srdíčko neměli
25. črc 2012 ve 12:48  • Odpověz
@drndapetka tajně doufám, že bude...a vydrží v bříšku až do 9 měsíce :slight_smile:, ne jako jeho bráška...
25. črc 2012 ve 12:54  • Odpověz
@kikimaruska a Kubík se klubal na svět dřív? :slight_smile:
25. črc 2012 ve 13:04  • Odpověz
Ahoj holky, připojuji se k vám:slight_smile:
PM 18/6 TP 23/3
25. črc 2012 ve 13:05  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz
Na UTZ jsem zatím nebyla
V pondělí hodnota HCG 3500
25. črc 2012 ve 13:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz
@drndapetka Krásná zprávička, moooc gratuluju :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2012 ve 13:08  • Odpověz
Asi tu budeme nejmladší? Nebo je tu někdo s termínem TP po 23.?
25. črc 2012 ve 13:10  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz
@siquena Muzu se zeptat, kde berete ty presne hodnoty? Od Mudry? Asi blba otazka...
25. črc 2012 ve 13:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.