• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
@sabisek no byla jsem na krvi..a tam ti pak sdělí přesnou hodnotu takže ano a od Dr.:slight_smile:
V pondělí půjdu zase... jelikož první UZT mám až 8.8.
25. črc 2012 ve 13:13  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz
@siquena já mám 23.7....poslední MS 13.6.2012
@drndapetka no on se klubat nechtěl, ale musel...šel císařem ve 28+3 tt.
25. črc 2012 ve 13:33  • Odpověz
@kikimaruska jejda :frowning2: ale krásně jste to zvládli a je z něj krásný kluk :slight_smile: to musel být hodně malušenký
25. črc 2012 ve 13:40  • Odpověz
@drndapetka měl 35 cm a 950 g, po 14 dnech měl jen 840 g a domů šel po dvou měsících na 2045 g :wink: , byl dlouho jako miminko...ještě v roce. Ale žila sem hlavně pro něj, jelikož tatka už udržoval vztah jinde...hodně pomohli rodiče (jak pomocí,tak finančně)...a ač sem nevěřila, nového tatínka jsme taky našli :slight_smile:
25. črc 2012 ve 13:43  • Odpověz
@kikimaruska tak to je super, že všechno zlý má nakonec krásnej konec :slight_smile:
A můžu se optat, proč ten císař tak brzo?
25. črc 2012 ve 13:44  • Odpověz
@drndapetka patologický doppler...zaostával v růstu až 4 týdny, hlídal se přísun kyslíku do hlavičky a když to bylo špatné, musel ven. Nakonec se zjistilo, že byl zamotaný pupečníkem 2x okolo bříška, jednou napříč a 2x okolo krčku a čím víc se chtěl dostat ven, tím víc si utahoval smyčku a škrtil se...Byl hodně živý už v bříšku a o tom co prováděl po narození ani nemluvím. Jako extrémní nedonošeneček přeřval skrze dveře i zdravá donošená miminka...Prý jen náhoda...žádná infekce, vada, nic...neotvírala sem se...jen se dusil, tak musel ven...
25. črc 2012 ve 13:48  • Odpověz
@siquena Vitaj medzi nami:slight_smile:
@sabisek su na to kalkulacky ak si este nebola u Mudry :D , tady je odkaz http://tehotenstvi.academy.sk/index.php tam zadas potrebne udaje a vypocita ti vsetko , jedine ze mas iny den ovulacie.
Holky bola som asi tak na 20 minut v obchode a je mi solidne zle....asi to bude zo zmeny tlaku vzduchu....no myslela som ze se poblinkam :unamused: no nastastie som to rozdychala ....zatial :sweat_smile:
25. črc 2012 ve 14:04  • Odpověz
@kikimaruska to je dobre ze nakoniec sa vsetko dobre skoncilo :wink: a Jakub ti vyrastol a vsetko dohnal.
Pozeram ze mas nove foto ???Daj viac foto zo svadby nech sa pokochame tvojim dnom D :slight_smile: ale musis to dat na beremese.cz :D
25. črc 2012 ve 14:07  • Odpověz
@kikimaruska aha ty uz tam mas album tak idem juknut :D
25. črc 2012 ve 14:09  • Odpověz
@anemi83 někdy večer budu dělat svatební album...včera jsme teprve dostali fotky a je jich přes 650 :grinning: , plus moje a od kamarádů, tak musím probrat, poupravit (zmenšit) a až bude, dám vědět :wink:
25. črc 2012 ve 14:14  • Odpověz
@kikimaruska to je hrozný, že se dějou takový věci....to musely být hrozný nervy :frowning2: ale je dobře, že jste to všechno zvládli :wink:
25. črc 2012 ve 14:19  • Odpověz
@drndapetka nervy to byly...ono se neví, co bude...nikdo to neví, takže doktoři Ti řeknou ten nejhorší scénář od smrti, po postižení, těžké (ležák) až k lehkému...a spíš Tě drží při zemi s nadějema (někdy až moc). Ale nakonec má malej jen BPD (broncho-pulmonální dysplázii plic-měl dva pneumotoraxy pár dní po narození a dlouho na kyslíku), častěji je nemocný a chytají to průdušky a nebude moct být třeba sportovec...ale jinak je hrozně živý, rozumově krásně odpovídá (někdy až moc....-třeba když přijela býv.skorotchyně co ho moc nevídá tak Kuba, že chce jít na autíčko-takový u supermarketu, jak hodíš 10 kč) a babička-Bohužel nemáme penízky Kubíčku a on na to: No ale babi, támhle máš bankomat, tak si rozměň... :wink: :grinning: ...a je holt drobonký a dělá alotrie s jídlem...ale to už od narození....
25. črc 2012 ve 14:23  • Odpověz
Tak doktor viděl gestační váček, ale zatím bez srdeční činnosti. Podle velikosti odpovídám 5+0tt. Nemělo by už srdíčko být vidět? Kdy bylo vidět u vás?
25. črc 2012 ve 14:24  • Odpověz
@kleik já ho mám až v 6tt a někdo i déle...ještě je brzy, neboj :wink: ...
25. črc 2012 ve 14:26  • Odpověz
@kleik neboj, máš na :hearts: ještě týden čas, já ho neměla v 5+3tt a dneska v 6+1tt už jsem ho měla :wink:
25. črc 2012 ve 14:27  • Odpověz
@kleik zalezi aky maju kvalitny UTZ ak by bolo nieco zle tak by ti to asi povedali, podla mna to bude vidno tak za tyzden :sunglasses:
ja idem na KO zajtra a to budem 6tt+3 , u kazdeho je to individualne hlavne nestresuj :wink:
@kikimaruska inak Kubik jej to dobre povedal tej babicke :grinning: este teraz za rehocem z toho
25. črc 2012 ve 14:30  • Odpověz
@kikimaruska no , je to těžký, třeba já donošená jsem a v dětsví jsem strašně trpěla na záněty středního ucha, bronchitidy,..byla pořád nemocná,....takže já si myslím, že i donošené dítě může mít hodně problémů....je to moc krásný kluk a určitě velkej bojovník :slight_smile: Člověk někdy dokáže opravdu zázraky, takže třeba z něj jednou může být i dobrej hokejista/fotbalista :slight_smile: Jen se bude muset víc šetřit než ostatní. Jinak s těma doktorama je to hrozný, jak pořád straší, je tedy pravda, že lepší než žít v naivitě je vědět realitu, ale né to hnát do extrémů. Někde jsem četla, že až 80% dětí narozených od 28tt žije normálí plnohodnotný život, to jen lékaři pořád berou, že těhotenství trvá 40týdnů a když míń, tak je to zle,....držím pěsti, ať už nemáš takové trable s tímto těhu a blahopřeji opožděně k manželství :slight_smile: To jste dostali krásný dáreček :dizzy_face:
25. črc 2012 ve 14:32  • Odpověz
@anemi83 no to jí říkal někdy ve 3 letech...já se taky řezala, když nám to říkal býv.skorotchán (děda Kuby od otce-vídáme se)...že jim to vyprávěla ona a byla z toho úplně paf...a takovýhle perly si vymejšlí pořád :grinning:. Dostal nedávno svůj první pokojíček a tam má palandu (počítali jsme už s prckem do budoucna) a on nás poučil: Ale maminko, musíme ještě dokoupit další postýlku, protože jedna je moje, druhá pro bratříčka a kde bude spát sestřička? ....už nám to nalajnoval... :grinning:
25. črc 2012 ve 14:33  • Odpověz
@kikimaruska tak vy budete musiet koli Kubikovi mat 3 deticky aby to bolo tak ako chce on :grinning: ale deti su srandovne.Moja neter 5 rocna prehlasila ,ze cakam dievcatko lebo ona chce dalsiu sesternicu :sweat_smile: , a to este nehovorim o vnimani deti citujem zase neter "Krstna a ty si tehotna ? no to preto mas take nafuknute brucho , ja som si to myslela ze si tehotna."
Test som si robila ked som bola na SK a ona asi pocula mamku ako vravela svojmu manzelovy ze teta je tehotna :slight_smile:
25. črc 2012 ve 14:40  • Odpověz
@anemi83 :grinning: ...Kubík si dlouho přeje parťáka...nejraděj by vlezl všem do kočárku...vozí kamarádkám...to když byl mladší chtěl, abych šla koupit bratříčka do krámu, že mi dá korunky...nyní už ví, že roste v bříšku...viděl ve skříni lahvičky na mlíčko a hned je popadl...Jééé, ty jsou pro miminko, já mu budu dávat mlíčko...jo? A bude mít taky dudánka a kočárek?...sem zvědavá, zda mu to vydrží :grinning:
25. črc 2012 ve 14:43  • Odpověz
@siquena Ja mam termin podle PM 28/3 :slight_smile:
25. črc 2012 ve 14:46  • Odpověz
@kikimaruska a to este sestre dalsej poradila ako ma spravit aby mala dievcatko "Daj do okna cukor, ale zaba je lepsia a bocian ti donesie .... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2012 ve 14:48  • Odpověz
@siquena Ja mam termin podle PM 28/3 :slight_smile:
@anemi83 Za mne byly jeste neomezene.. Tak bych s tim proste mela problem :slight_smile:
25. črc 2012 ve 14:49  • Odpověz
@anielkha já měla při synkovi jen 4 hodiny :stuck_out_tongue_closed_eyes: , takže pokud jich dostanu nyní 6, bude to luxus :grinning: ...záviděla sem holkám neomezené či napsané: 4 hodiny dle počasí...
25. črc 2012 ve 14:54  • Odpověz
Ahojky holky tak na druhé kontrole už jsem si zažádala o fotečku, a po správném výpočtu jsem teprve v 5+5tt a dle výpočtu z utz mám mít termín 29.3. zrovna na mé narozeniny tak snad dostanu opravdu ten nejkrásnější dáreček co kdy v životě člověk může dostat...
25. črc 2012 ve 14:54  • Odpověz
@anielkha aha takže jsi ms měla ještě později než já... no aspon někdo je tu s měnším těhu:slight_smile:
mohu se zeptat už jsi byla na UTZ?
25. črc 2012 v 16:37  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz
@kikimaruska já měla při malé neomezené vycházky a to byla fakt bomba... ale nadruhou stranu si myslím, že pokud máte jen trochu normálního dr. tak by vám v době případné kontroly podepsal návštěvu u něj ne?
25. črc 2012 v 16:39  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz
no este chvilu vydrzat a uz aj ja budem vediet na com sme :slight_smile: ale boli ma brucho zase a prsa to je sialene :unamused: snad to coskoro prestane :sunglasses:
25. črc 2012 v 17:58  • Odpověz
Tak s nejmladším těhu jsem tu asi já :slight_smile: u mě to vypadá, že se snad zařadím asi až na začátek dubna. Dnes kontrola, jakýsi váček vidět byl, dr. vzala krev, příští týden mám prý přijít a už uvidí víc. Jsem 4tt +6 dle PM.
25. črc 2012 v 18:30  • Odpověz
@pooh a kedy si mala poslednu MS ???Tak drzime palce to je jedno ci brezen alebo duben :wink:
25. črc 2012 v 19:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.