• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
autor
@ladybird..... no to je, je to malej dablik, ale kazdym dnem me rozesmyva vic a vic :grinning: . v utery zarime do cech tak se moc tesim :grinning:
28. čer 2012 v 15:00  • Odpověz
@cutce jeee to ti zavidim :slight_smile: jezdite casto? ja naposled byla feb 2011 :confounded:
28. čer 2012 v 15:01  • Odpověz
autor
@ladybird..... jezdim skoro kazde 3 mesice aby si ho nasi uzili co nejvic a jezdime na mesic, protoze jezdim autem a stoji to vic penez tak aby se to vyplatilo :grinning:
28. čer 2012 v 15:03  • Odpověz
@cutce ty joo tak to vas obdivuju autem, to musi byt narocne s takhle malym prckem, my jednou jeli s fla do va autem a to bylo hrozne nekde pres 1000 mil cesty
28. čer 2012 v 15:06  • Odpověz
autor
@ladybird..... no primo od nas domu je to 800 mil, nepocitam trajekt. mi vzdycky prespavame ve Frankfurtu. jelikoz takhle jezdime od jeho 3 mesicu, tak jemu auto nevadi a ja se doma muzu libovolne pohybovat a nemusim si pujcovat auto od nasich :wink:, ja rizeni muluju, blazen ja vim :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2012 v 15:36  • Odpověz
@cutce tak to jste dobri, ze to zvladate :slight_smile: to je velka vyhoda kdyz si muzes pojezdit sama jak chces a nemusis se na nikoho obracet :slight_smile: v dnesni dobe to je bez auta asi des
28. čer 2012 v 16:32  • Odpověz
autor
@ladybird..... no prave a kde bydli nasi, tak tam jezdi autobusy a s kocarkem se tam nevejdem :angry: :angry: :angry: :angry: , zlaty harmoniky, ktere mely mista :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. čer 2012 v 19:26  • Odpověz
Ahojda holčinky :dizzy_face: :dizzy_face:
Koukám, jak nás tu přibývá.........to je paráda, jen tak dáááál :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2012 v 07:34  • Odpověz
ahoj holky, ráda bych se k Vám přidala. Minulou středu mi vyšel pozitivní test a nejspíš v pondělí pojedu k doktorce, snad už něco uvidi... :slight_smile:
29. čer 2012 v 07:53  • Odpověz
@venuss Ahojda, vítáme Tě mezi námi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. čer 2012 v 08:01  • Odpověz
ahojky pozvala me kerie vcera mi vysel poz.test uz mam doma skoro 3letou zlobivku a tohle byl docela sok privezly jsme si mimi z turecka ale jeste nejasam posledni ms byla 22.5 a otehulila jsem 14.6
29. čer 2012 v 08:09  • Odpověz
Ahoj, taky se pridavam :slight_smile: jeste jsem nebyla u lekare, myslim, ze je na to jeste brzy :slight_smile: ale vcera jsem pocurala tri testy a je to tam :slight_smile:
29. čer 2012 v 08:11  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz
autor
@murynka @venuss @kristynas holky vitame vas mezi nama, to je parada :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@murynka tak to jsi na tom podobne, ja jsem otehotnela 13.6. a termin mi vychazi na 6.3. :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2012 v 08:35  • Odpověz
@murynka Mury, bylo to neplánované překvápko? Já vím, že jsi říkala, že bys s druhým mimi raděj počkala, viď? :wink:
29. čer 2012 v 08:55  • Odpověz
Holky, já furt čůrám na testy, jak blázen...........si říkám, že víc jak 2 dětičky mít nebudem, tak ať si to sakra užiju :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2012 v 08:55  • Odpověz
Holky prosim, kdy zhruba bych mela jit k lekari? Ja mela posledni mesicky konec kvetna :slight_smile: nejsem moc velka zapisovatelka, otehotnela jsem hned na 2. pokus :D
29. čer 2012 v 09:02  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz
holky diky moc ja jdu na 13 dni nema volno ale to uz by mohlo byt srdicko...
Ja druhe nechtela nikdky pak prisel zlom pred dovcou ale nesnazily jsme se a bac proste osud a jsem moc rada ze to tak vyslo,mala pujde do skoolky to zvladnu snad
29. čer 2012 v 09:32  • Odpověz
@murynka Tak to jsi na tom líp......nám malou do školky nevzali :frowning2: Ale ještě o prázdninách tu bude dodatečný zápis do jedné školky, tak to zkusíme............ :wink:
29. čer 2012 v 09:44  • Odpověz
Ahoj holky, tak se k vám také přidávám :slight_smile: včera zjištěny na testu //. Musím se objednat k doktorce.
29. čer 2012 v 10:38  • Odpověz
já jsem měla poslední MT 25.5., tak podle těhotenské kalkulačky mi to vychází cca na 3.3., ale prvního syna jsem přenášela 10 dní,tak uvidíme, jak dopadne tohle druhé mimi.:slight_smile:
29. čer 2012 v 11:24  • Odpověz
ahoj holky, sice sem boužel asi dlouho patřit nebudu, ale koukám, že máte rozhodně víc info než já... v úterý ráno jsem zjistila // a dneska jsem byla u doktora - potvrzeno - 3.týden, jenže taťka se k tomu bohužel nějak nemá :( chtěla jsem se spíš zeptat, co se vlastně v tomhle týdnu všechno děje... můžete mi, pls, říct? je mi s toho strašně smutno, protože si mňouska nejspíš neubráním :(((
29. čer 2012 v 18:57  • Odpověz
autor
@kristynas tak srdicko byva mezi 6-8tt, tak ja bych sla tak nejak kolem toho 7tt aby rovnou bylo srdicko :wink:
@atevi23 vitej mezi nama :slight_smile:
@venuss ja jsem taky prenasela tyden, ale na me zapusobil hamilton :slight_smile:
@taminkas gratulace k tehu, proc myslis, ze by sis tehu neubranila? proc se k nemu nehlasi? On nechce rodinu? To je mi celkem lito, kdyz uz se vam to povedlo :frowning2:
29. čer 2012 v 19:57  • Odpověz
@cutce Mně nakonec brali akutním císařem. Hamilton mi nepomohl.:frowning2: nakonec jsem si nechala pichnout epidural a ochrnula jsem a malymu se ztratili ozvy,tak se jelo,ale všechno dobře dopadlo a epidurál už si nikdy nenecham dat.:slight_smile:
29. čer 2012 ve 21:33  • Odpověz
autor
@venuss to vazne? To muselo byt hrozny :frowning2: , hlavne, ze to dobre dopadlo :wink:
29. čer 2012 ve 21:58  • Odpověz
@cutce diky moc, jeste tedy chvilku pockam, at to mam se vsim vsudy :slight_smile:
29. čer 2012 ve 23:29  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz
dobry vecer :slight_smile: vitam vsechny nove a preji hodne stesti do tehu :slight_smile:
@venuss to je skoda, treba se s manzelem jeste poradite a vse nakonec dopadne podle tvych predstav :slight_smile:
30. čer 2012 ve 03:20  • Odpověz
autor
@kristynas dobry rozhodnuti :wink: , ja uz se nemuzu dockat a i se bojim, aby bylo kde ma a bylo srdicko :unamused:
30. čer 2012 v 08:49  • Odpověz
@cutce Moje řeč...........taky nechci návštěvu u Dr. uspěchat, ale na druhou stranu mám strach, aby bylo vše OK :unamused: ale chystám se tam taky tak za 2 týdny.
30. čer 2012 v 09:47  • Odpověz
tak to mam uplne stejne :slight_smile: zaroven se raduji, zaroven se bojim, at je vse v poradku :slight_smile:
30. čer 2012 v 10:30  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz
autor
holky mi to zitra budeme oznamovat manzelovi rodine, jelikoz ja se s rodicema neuvidim 5 tydnu a s brachovo rodinou 2 mesice, tak aby se to nahodou nedozvedeli od nekoho jinyho :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2012 v 11:23  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.