• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
21.6. ale mám delší cyklus a ovulaci asi kolem 18. dne. Uvidíme, zatím si dovolím být mezi vámi :wink:
25. črc 2012 ve 20:30  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem dneska byla U Apolináře na ultrazvuku a u pani doktorky, která nás bude rodit (7+6tt) ...a miminečko má úž 1,3cm..jsem celý den úplně dojatá a pořád se mi chce brečet štěstím...pan doktor říkal, že mimíšek je vitální, krásně se hýbal... a srdíčko mi úplně přiblížil a byl to ten nejkrásnější pohled... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Už mám i těhu průkajdu.. :wink:
25. črc 2012 ve 21:15  • Odpověz
@berusj moc gratuluju!!! :dizzy_face:
25. črc 2012 ve 21:23  • Odpověz
Takže po dnešní kontrole hlásíme, že jsme 6tt+6 a i nám už krásně bije srdíčko :grinning: Blbě mi začalo být předevčírem a dnes jsem myslela, že ani nedojedu busem :zipper_mouth: Dr. mi doporučila Femibion, prý by mě to mělo na nevolnosti pomoci,ale bojím se těch vit.B, nerada bych nabrala po tom zbytečně nabrala(měla jsem s tím už problém), pač už teď je to s váhou mazec a asi bych se pak ani neunesla :cry: Kdybych měl o 20kg míň, tak to neřeším. Máte s ním některá zkušenosti????
25. črc 2012 ve 21:35  • Odpověz
@siquena ja mam tp asi 26.3., jsem ted 5+3 a v pondělí hcg 2806 :wink: zítra mam kontrolni odběr tak snad ...:slight_smile:
25. črc 2012 ve 22:42  • Odpověz
@tournesol ahoj, no tak to máme stejné, já měla ms 18/6 a termín porodu mi vychází na 23.3 hcg 3500, a zítra jdeš na kontrolní jo? Čeče uvažuji zda nejít tedy už v pátek? :wink: třeba by to mělo význam...
Kde ti to vypočítalo 5+3? Mne to počítá 5+2
25. črc 2012 ve 22:58  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz
@anyysek ona i kyselina listová je v zásadě vitamín skupiny B... takže krátkodobě na první trimestr bych to asi riskla... pokud by to mělo pomoci?
25. črc 2012 ve 22:59  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz
@anemi83 Dekuji
26. črc 2012 v 06:59  • Odpověz
dobre rano holky preji vam krasny slunecny den a malo povidani se zachodovou misou :grinning:
26. črc 2012 v 07:39  • Odpověz
Tak jsem se konečně dostala k tomu nacenovat pondělní fotečku :slight_smile:

Všem, kdo viděli srdíčko gratuluji :slight_smile: a těm, kdo ještě nee.. tak ať ještě chviličku vydrží a srdíčko bude :wink:
26. črc 2012 v 07:57  • Odpověz
Ahoj holky, už dlouho Vás tady pročítám a myslím že se mohu polehoučku přidat. Zatím jsem jen 2x dělala test a //.
PM 21.6. dle kalkulačky 28.3.2013. DR. má dovolenou až do 5.8. tak se objednám až potom to bych měla být 7 týden, aspoň už budu stopro vědět na čem jsem :slight_smile: podle jakési aplikace co jsem si stáhla do mobilu jsem 4+6.
Jinak dnes jsem také zavítala do Lidlu a byl to nával důchodců a těhotných :grinning:
Ale pás bez ťapiček ve velikosti XL pouze jeden :cry: naštěstí jsem si ho urvala (normálně nosím 42-44)
Mějte se hezky ať vám není blivno, já kdybych neměla pozitivní test tak ani netuším že jsem těhotná, tfujtfujtfuj.Ať to nezakřiknu.
26. črc 2012 v 08:22  •  3 děti  • Odpověz
@pooh tak to bychom měli být úplně nastejno :slight_smile:
26. črc 2012 v 08:23  •  3 děti  • Odpověz
Holky tak hlasim, ze to obleceni v Lidlu je docela fajn. Pekne me sedi a je i prijemny. Nakonec jsem si koupile 2x rifle, 2x teplaky, 2x halenku a ty tehu pasy tak doufam, ze do konce tehu mam vystarano :grinning:
26. črc 2012 v 08:27  • Odpověz
Ahoj holky tak som rada ze ste spokojne z oblecenim z Lidlu :wink: ja idem na tu KO dnes tak mi drzte palce :sunglasses: ak dostanem fotku tak urcite ju tu dam.Som zvedava ci v tom Lidlu budu este nieco mat ked tam pojdem :slight_smile: snad hej.....aspon tie halenky :grinning: Nas tu docela pribuda.Tesim sa z Vami a vitam nove tehulky :wink:
26. črc 2012 v 10:03  • Odpověz
Ahojky, tak mám taky z Lidlu nakoupeno :grinning: Myslím, že všechny těhulky budou mít stejné oblečky :grinning:

Taky vítám nové těhulky a gratuluju k úspěšným kontrolám :dizzy_face:
26. črc 2012 v 10:11  • Odpověz
@anyysek ja ted femibion jim a jestli se po nem nabira tak by to sedelo prootze rstu celkem rychle
26. črc 2012 v 10:34  • Odpověz
Ahojky, já dnes zjistila // na testu :slight_smile:, TP by měl být podle kalkulačky 29.03.2013. Kdy jsme byly poprvé u doktora od zjištění //? :slight_smile: Přeji všem krásný sluníčkový den
26. črc 2012 v 10:59  • Odpověz
@siquena Ja mam kratke cykly :slight_smile: Ne, ja nebyla ani u doktora, ja na to nespecham, jsem objednana az na konec srpna.
26. črc 2012 v 11:14  • Odpověz
@anyysek Ja brala v prvnim tehu nejakou kombinaci Becek primo na nevolnosti (kamaradka mi to privezla z Nemecka) a vubec mi to nepomohlo.
26. črc 2012 v 11:15  • Odpověz
A gratuluji vsem ke kontrolam! :slight_smile:
26. črc 2012 v 11:16  • Odpověz
Ahojky...
Vítám nové maminky a gratulace ke kontrolám :slight_smile:
Tak nevolnosti pomalu začínají víc a víc i u mě, koupila sem si zase zázvorový lízátka, je jich tam 12 ks, 4 příchutě-GraviPop, jsou to přímo na nevolnosti pro těhotné, tak je mám různě poházené doma, u našich i v kabelce :grinning: .

Jinak v Lidlu sem včera byla, z těhu oblečení absolutně vůbec nic, vše vyprodáno, jen sem urvala poslední dva těhu pásy-měli ale jen starorůžovou a béžovou bez žádných obrázků, tak sem vzala 36/38 a pak měli jednu 44/46 a konec. Prej se tam ráno narvalo několik bab a jedna takřka zkoupila vše...podle mě to byla nějaká ta "mamina" co to nemá pro svoji potřebu ale draho pak prodá někde na serveru...Ale byla sem na půdě a donesla si těhu kalhoty a lacly po synkovi a těhu šatovku. Tenkrát jsem ji vubec neunosila, tak letos ji využiju :slight_smile: .
26. črc 2012 ve 12:29  • Odpověz
@kikimaruska ahojky, zkus to ještě jednou, v Lidlu mají tu akci ode dneška :slight_smile:
26. črc 2012 ve 12:31  • Odpověz
@kikimaruska jj, lízatka jsou super. mě stačí ráno půlka a pak už se dá do oběda přežít. po obědě už mě jen pálí žáha. akorát to vypadá, že mi bublinka zakázala jíst sladký. cokoliv si dám sladkýho, tak mi je pěkně zle. a já tak miluju čokoládu :frowning2: já se do lídlu chystám až navečer, tak uvidíme, jestli něco ještě uloví, dřív se tam fakt nedosatnu. no a když nic, tak holt koupím rohlíky a chleba a pomažu domů, svět se nezboří :slight_smile:
26. črc 2012 ve 12:34  • Odpověz
@rory_g jo? Já myslela už od včera...podle našeho letáku...no Lidly tu máme dva, hlavně že sem sehnala ty těhu pásy, prodávají se doela draho. Kamarádka mi jeden přenechá, ale dávala za něj za 1ks 450 kč :confused: ...mě hlavně v Lidlu vadí, že třeba oblečení si nikde nemužeš vyzkoušet a třeba kalhoty na mě, to je horor, vyzkouším třeba i 15 tery, než mi vubec nějaké jsou....ale ty mám naštěstí už z prvního těhu...
26. črc 2012 ve 12:35  • Odpověz
@kikimaruska jj, ode dneška, od čtvrtka :wink: Ty pásy mají také, jsou v balení 2 za 100,-, takže hezká cena. No a s tím zkoušením máš pravdu, já se naštěstí trefila, jen ty tepláky jsou obří, ale myslím, že to není na škodu :grinning: Mají tam i krásné věci pro mimča, ale to jsem nekupovala...
@petit.a.nge ahojky, vítej a gratuluju k // :dizzy_face: Já byla na kontrole v 7tt :wink:
26. črc 2012 ve 12:41  • Odpověz
@kikimaruska no mě to taky štve, ale stejně ty rifle kupovat nebudu, protože je mají jen do 44 a to je prostě pro mě málo no. Spíš jsem měla zálusk na ty tepláky, ty by mohly být v pohodě i ty 44 a pak ty pásy a trika, no uvidíme, co na mě zbyde.Aby mi to nevykoupily vykrmený důchodkyně, to víš, ledviny musí být na starý kolena v teple :grinning:
26. črc 2012 ve 12:44  • Odpověz
@berusj jé, já budu asi s těhu průkajdou poslední, protože náš dr.dává těhu průkazky až od ukončeného prvního trimestru někdy ve 13 tt...někdy je to docela na škodu, protože těhu ještě není vidět, ale kolikrát v dopravě je mamině třeba pěkně špatně, tak si sedne a není nic lepšího, než urejpaný důchodci, jak mladá holka sedí na zadku místo toho, aby stála... :stuck_out_tongue_closed_eyes:. Kamarádka těhu průkajdou několikrát umlčela ty blbý kecy...ale já jaksi nemám čím...oni už jsou i vycvičený říct, že tohle může říct každá holka, co je líná stát v buse..:-/
26. črc 2012 ve 12:48  • Odpověz
@littlemousecz tepláky by se mi taky hodily...naštěstí mám vyzkoušené, že můžu koupit i xxl u Vietnamců a poslouží taky :grinning: , a v DM babybonusu pro nastávající maminky je i sleva do Litexu, kde mají taky pěkné těhu oblečení...ikdyž tam už je to cenově krapet výš...(ale zas i tou kvalitou oproti rákosníkům no).
26. črc 2012 ve 12:51  • Odpověz
@kikimaruska no jo no, jenže já u rákosníků nakupovat nemůžu, jsem alergická na kdeco a jejich "bavlna" jaksi není bavlna :frowning2: Na Litex jsem se taky koukala, ale to mi zase přijde zbytečný, kupovat až takhle drahý věci. A v podstatě to jsou všechno sportovní věci. Já potřebuju v něčem chodit do práce a to v teplákách bohužel nemůžu no. Tak mám ty jedny těhu rifle a max přikoupím ještě jedny, možná ještě ale počkám, jestli náhodou nevyrostu trochu víc, že bych koupila větší, než mám. Uvidíme.
Já dostanu těhu průkazku v 11tt, protože moje mudra měla dovolenou a na další kontrolu jdu až 16.8.
26. črc 2012 ve 14:25  • Odpověz
ahoj holky, tak ja jsem si v lidlu nakoupila ty teplaky vel.M normalne mam velikost L-XL, do tricek jsem radeji nesla, mela jsem strach,ze mi nesednout a rifle se mi moc nezamlouvali...

@kikimaruska Taky ještě nemám průkazku,ale v pondělí bych ji snad už měla dostat říkala mi doktorka...
26. črc 2012 v 15:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.