• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
Ahoj holky tak som doma z kontroly dopadli sme asi celkom dobre takze sedi som v 6tt+3 dni mimi ma 7mm a srdiecko nam bije.Pry je to macek :grinning: akoze dost velke :wink: Dalsia kontrola 8.8. tak uvidime az potom nejak bude tehotenska knizka.No v Lidlu som bola a vzala som 2 rifle uvidime ci mi budu este som ich neskusila prisla som domov cca o 15:00.Zastavila som sa este v praci aby som nahlasila ze som tehotna. A nafasovala som Utrogestan vaginalny hormon, takze to bude docela zaujimave este som si nastastie nemusela nikdy nic zavadzat :grinning: No v lekarni mi lekarnica povedala ze to treba zavadzat hlbsie :sunglasses: takze bude docela sranda. A tu je obrazek :wink:
26. črc 2012 v 15:30  • Odpověz
@anemi83 parada tak moooc gratuluji, utrogestan mam doma taky,je to sranda si to zavadet,kdyz ty tabletky sjou kulate a klouzave...hlavne doporucuji pak aspon nosit slipove vlozky,sot z tela odchazi ten prasek a neni to moc prijemny. :slight_smile:
26. črc 2012 v 15:39  • Odpověz
@antymania666 Dakujem za gratulaci a radu, a citis sa po nich unavene ??? :unamused:
26. črc 2012 v 15:41  • Odpověz
Holky a koukaly jste na oblečení bonprix? Také tam mají pěkné věci a za celkem slušné peníze :slight_smile:
@anemi83 gratuluju, my měli v úterý skoro centimetr a 7+0, jste fakt obříci :grinning: :grinning:
Já jdu na kontrolu k OG 3.8., tak doufám, že průkajdu dostanu :slight_smile:
26. črc 2012 v 15:41  • Odpověz
Ahoj holky děkuji za uvítání, já zatím s oblečením moc neblbla člověk nikdy neví,ale pás jsem si vzala ten se hodí protože i tak nejsem žádný drobeček.
Ty lacly z Bonprixu za tech myslím 350,- jsiu strašně příjemný známá je má ale já nesnesu ten lacl tak si budu muset pak sehnat něco co bude do pasu.Ale jestli to někomu neva tak jsou fakt skvělý.
Hezký den.
Gratuluji k ultrazvukům a všem dobrým zprávám :slight_smile:
26. črc 2012 v 15:46  •  3 děti  • Odpověz
@rory_g no ta ma nestraste ze je velke mimi bo sa budem bat :confounded: a to som mala zena 160 cm asi 65 kg :D
26. črc 2012 v 15:52  • Odpověz
@anemi83 a jak Ti to vychází podle MS, stejně? Mě právě zarazilo, že velokostí je 7+0 a podle MS jsem byla 7+1 :astonished:
26. črc 2012 v 15:55  • Odpověz
@anemi83 já taky zavádím utrogestan a nic mi po něm není. než mi snížili dávku, tak jsem v poledne musela dvě bobule polykat (bo spodem by to ze mě vyteklo, že jo) a to jsem teda měla motohlav jako blázen. Jinak v tom příbalovým letáku se to nepíše, ale po zvadení by se mělo minimálně půl hodiny ležet,aby se toho co nejvíc stačilo vstřebat (to mi řekl doktor v CAR) Já to dělám teď tak, že ráno vstanu s manželem, když jde do práce v 5 (ale stejně teď chodím čůrat, tak bych vstávala tak jako tak) a pak jdu ještě na hodinku a půl spát. Pak ze mě už přes den skoro nic neteče. No a večer normálně před spaním.
26. črc 2012 v 15:56  • Odpověz
@anemi83 ne vubec, vubec o nich nevim, je to ze teda vytekaji z tela ven
26. črc 2012 v 16:04  • Odpověz
Zdarvím všechny nastávající maminky a chci se přidat k Vám, čekatelkám :slight_smile:. Jsem teď v 8 týdnu a je to naše první vytoužené mimi. Strašně moc se těšíme. Krom toho že jsem strašně pořád unavená (nejradči bych prospala den :slight_smile:), občas je mě šoufl a bolí mě prsa jsem v pohodě. Pořád musím něco žvýkat aby mě nebylo blbě, takže si připadám taky jak v nějakém pokročilém stádiu těhotenství a ne na začátku :grinning:. Průkazdu už máme doma, což jsem ráda, taky mě to přijde takový oficiálnější když ji držím v ruce :slight_smile:.
26. črc 2012 v 16:15  • Odpověz
@rory_g no podla MS mi to presne sedi tak neviem aj podla UTZ povedala DR.Ja mam stejne pocit ze este aj kazdy lekar to pocita sam po svojom :grinning:
@littlemousecz no na letaku pisu ze su po nich zavrate a ospalost,pise sa to v letaku neziaduce ucinky v 6 riadku :grinning:
asi citam hodne pozorne :wink: Tak mne to az tak nevadi ze to vyteka, ja sa budem snazit aj tak po liekoch chvilu lezat, alebo intimka to isti :wink: som na PN tak mi to je jedno hlavne aby bolo vsetko ok a mi nemali ziadne problemy :sunglasses:
26. črc 2012 v 16:30  • Odpověz
@anemi83 no závratě a ospalost mě psotihovaly právě když jsem je polykala. když je jen zvaádím, tak v pohodě
26. črc 2012 v 16:34  • Odpověz
Tak ja jsem dnes na kontrolním odběru mela hcg pres 7000:-P takže se od pondělí víc než zdvojnásobilo :grinning:
26. črc 2012 v 16:40  • Odpověz
tak skusila som si tie dziny z Lidlu a su super ani hruba ani tenka riflovina vzala som si i tie svetlejsie i tie tmavsie 40 akurat ich musim skratit som proste krpec 160 cm :D a su aj vacsie takze budu asi fajn, a ak nie tak dokupim este niekde inde :wink:
26. črc 2012 v 17:01  • Odpověz
@drndapetka moc gratuluji :-*

Tak holky, včera zle šíleně až mi kolegyně a doktor v práci řekli že jsem bílo zelená jako naše stěna :grinning: dneska ale zas vše dobré, žaludek na vodě mám pořád ale dá se to. Jinak dneska mi řekla kolegyňka že by zašla koupit dršťkovou nebo gulášovou polévku jestli nechci taky. Jen jsem si představila ten talíř a to že tyhle polévky zrovna jako nezbožňuji ( dršťkovou nejím dokonce vůbec ) a úplně mi vytrskly sliny :grinning: :grinning: to jsem fakt nikdy nezažila :grinning:

@anit_001 já to mám taky tak nějak od toho 6tt, takové houpání žaludku, pořád krkám atd....někdy mi je fakt šíleně někdy to jde. S Jasmínkou jsem ale tohle vůbec neměla ani ťuk, každé těhu je jiné

@kerrie viď :grinning: já to říkám od začátku že to bude klučina že mne zlobí :grinning: holt celý tatínek :wink:
26. črc 2012 v 17:01  • Odpověz
jooo jinak jsem dneska koupila v Lidlu tepláky a pás a bodýnka Superbaby kvůli taťkovi on je na ty superhrdiny :grinning: je to na chlapečky ale myslím že holčince taky sednou :slight_smile:

Jinak s průkazkou budu poslední já, jelikož jak se stěhujeme do toho Německa tak jsem byla tady v nemocnici jen na potvrzení těhu a UZ a další vyšetření už bude v Německu, musím si hlavně hned najít nějakého gyndaře. Tak jsem zvědavá jaký mají průkajdy tam :grinning:
26. črc 2012 v 17:08  • Odpověz
@ireeeeen to je super, tak uvidíme, která z nás bude první :slight_smile: Mě při prvním těhotenství podle MS vycházelo něco, ale nakonec jsem rodila přesně podle výpočtu dle ultrazvuku. Tak uvidíme, co doktorka změří tentokrát :wink: Držím palce :slight_smile:
26. črc 2012 v 17:16  • Odpověz
@acornika je a ty sa stahujes do Nemecka ???Co tam za pracou ? Tak drzim palce aby si rychlo nasla gynekologa, lebo ja ked som prisla do Prg tak to bolo strasne ...... posielali ma od dveri ku dveram, a nakoniec som sla do sukromnej ambulancie ....radsej budem platit ako sa niekomu doprosovat :angry:
26. črc 2012 v 17:45  • Odpověz
Ahoj holky,
vsem gratuluju k dobrým zpravam :slight_smile:
ja jsem od vcerejska zacala spinit :unamused: , doktorka mi nakazala lezet a predepsala taky ten Utrogestan. Jsem z toho ted hodne presla, ale musim se vzchopit a nebrat to hned tragicky, ale naopak verit, ze vse bude ok.
Akorat teda budu muset s pravdou ven, chteli jsme to tomu ,,sirsimu" okruhu rodiny rict az pozdeji, ale vzhledem k tomu, ze v sobotu se kona rodinna seslost mimo jine k oslaveni mych statnic, bude tam 14 lidi, bratranec treba prijede az z Vidne, tak to proste vyklopime.Nechci zbytecne mlzit..
26. črc 2012 v 18:22  • Odpověz
@anduska.x ahoj tak to drzim palce, hned si vylozit nohy :wink: uvidis vsetko bude v poriadku.Drzim palce vsetky :slight_smile: A pokial len spinis tak to neni tragicke ..... len proste musis odpocivat
26. črc 2012 v 18:34  • Odpověz
@anemi83
Manžel dostal dobrou pracovní nabídku tak jsme neváhali :slight_smile: Doufám že se mě nějaký dobrý gyndař ujme :slight_smile:
26. črc 2012 v 18:35  • Odpověz
@anduska.x také držím pěsti, hodně maminek na začátku špiní, určitě bude malé v pořádku, musíš hodně odpočívat :slight_smile:
26. črc 2012 v 18:36  • Odpověz
@acornika myslim ze asi v Nemecku nebudu take hovada :slight_smile: To je super snad Vam tam bude dobre, a nezabudnes na MK :wink:
26. črc 2012 v 18:43  • Odpověz
@littlemousecz nasla som nieco co by sa ti mohlo hodit a celkom dobra cena
http://www.bonprix.cz/bc/offer.htm?cat=1.10.779.6.116.1.&pr=135255
26. črc 2012 v 18:46  • Odpověz
@drndapetka obr gratulace :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: fotečka krásnáá :dizzy_face: :dizzy_face:
@kikimaruska krásnéé gratulace a cysta and zmizí!!!!

holky při malé jsme měla PN od začátku a vycházky jsmeneřešila :sweat_smile: ale etd je to horší..ale co když mi je dá a já doma už malé dítě??školka atd?? :astonished: :astonished: :astonished:
@mickeyd krásná fotečka :dizzy_face: at vše jde dobře!!!
@berusj super gratulka i k řidičáku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@kajina7 také obr graulace :dizzy_face: krásná fotečka! :slight_smile:
26. črc 2012 v 19:23  • Odpověz
@anemi83 také mooc gratuluji!!!!!!!! :slight_smile:

samé dobré zprávy jen tak dál holky"já jdu na kontrolu v pondělí :wink:
26. črc 2012 v 19:24  • Odpověz
Ahoj holky :dizzy_face: :dizzy_face:

Gratuluji vsem k srdickum a dobrym zpravam a Vitam vsechny nove :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jsme s rodinou na vylete az do nedele...jsem z toho nejaka unavena ale jinak je tu krasne az na stale ranni nevolnosti...snazim se teda jeste v posteli snidat ale fajn mi je jen chvilku..
Az se vratime budu vas muset docist, pekne se to tady rozjelo :slight_smile: :slight_smile:

Tak hezky deeen Vsem! :wink:
26. črc 2012 v 19:44  • Odpověz
Dobrý večer všem! :slight_smile:

Koukám, že přibýváme, kontroly probíhají úspěšně a nějaké malé problémy se jistě brzy vyřeší!
My už jsme šli s pravdou ven, bříško mám, na konec druhého měsíce, veliké a je mi zle od rána do večera... :confounded: Takže nebylo zbytí...
Opatrujte se! :wink:
26. črc 2012 ve 21:01  • Odpověz
no tak este by som chcela poprosit ci by ste ma dali tiez uz do tej tabulky :wink: Dakujem
Ja sa snazim citat kazdy den , lebo potom by som to asi nestihla docitat :grinning: Tak uz Urtogestan sa rozplyva snad to bude fajn :sunglasses: ale DR vravela ze je to pre istotu kedze som v dubnu o mimi prisla, vraj sa to dava aj ked mavaju zeny zamlkle potraty z nezistenych dovodov tak radsej budem brat ako.................a inak stale sa tesim na nove prispevky a ze mame dalsi a dalsi den za sebou :wink:
26. črc 2012 ve 21:30  • Odpověz
ahojky,
holky moc díky :slight_smile:
všem dobrým kontrolám gratuluji :dizzy_face:

mám se fajn, dneska jsem si byla zacvičit, moc mi to chybělo, před těhu jsem byla cvičící maniak :grinning: tak snad mi to vydrží co nejdýl..
26. črc 2012 ve 22:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.