• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
@venuss http://www.hm.com/cz/product/99468?article=99468-A odkaz na tie jeansy :D
@lucie_84 urcite by som prestala kojit ak ti to odporucil lekar je to asi koli zdraviu buduceho miminka :wink:
27. črc 2012 v 17:50  • Odpověz
@acornika ahoj kam se presne budete stehovat ja totiz v nemecku ziju prukazku jsem dostala ihned

jinak uz mi neni jen spatne uz jsem zacala i zvracet :zipper_mouth: fakt hnus ,byli jsme dnes i nakupovat a ja musela co nejrychleji pryc z obchodu, vse mi smrdelo hlavne tu jsou strasny vedra a stacilo aby okolo prosel pachnouci pan a ja musela ven :slight_smile: ale udelala jsem si radost a koupila jsem si utopence
27. črc 2012 v 18:37  • Odpověz
@petullllka Tý vogy, taky jsem dva dny zpátky ládovala utopence a dneska tláču :grinning: Ale jinak baštím suchary, piškoty nebo sladké... :wink: Nevolnosti takového rázu nezávidím. Mě je špatně už jen při pomyšlení na otevřenou ledničku a pak ten pach z ní, fuj! Nevolnosti zajídám, takže na konci ze mě bude pěkná koule :sweat_smile:
27. črc 2012 v 19:34  • Odpověz
@iivet
@anemi83 Holky, já právě četla, že může způsobovat stahy dělohy, ale pokud je těhotenství normální, může žena kojit po celou dobu. Kojím už jen před spaním a ráno a od včerejška jsem ranní kojení vynechala. Pro mě je totiž neúnosná ta únava. Doktorka mi právě říkala, že únava sama o sobě je spjatá s těhotenstvím a u druhého dítěte je to vždy složitější, když to první není ještě dostatečně velké a ta péče tam musí být nepřetržitá. No uvidím, jak to půjde....
27. črc 2012 v 19:47  • Odpověz
@anemi83 děkuji moc. Jsou super, škoda,že se do H&M nedostanu, ale zkusim pohledat na netu...
27. črc 2012 v 19:49  • Odpověz
@lucie_84 Ahoj já kojím celý den malýho a žádnej problém v tom nevidím. Spíš až mi to samotný začne vadit. Myslím, že kdyby to byl problém, tak je mi to nepříjemný, nebo to malýmu nechutná. Ale s velkým pupkem se mi taky nebude chtít asi kojit a odstavím ho :slight_smile:
27. črc 2012 v 19:52  • Odpověz
holky vy už fakt potřebujete těhu oblečení? Nebo jako do foroty?
27. črc 2012 v 19:57  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz
@siquena no, to zalezi na tobe.:slight_smile: ja pri prvnim tehu nosila tehu obleceni od 6teho mesice, ale ted uz me rifle nebo kalhoty tlaci do bricha a je mi to neprijemny,tak nejradeji nosim kalhoty nebo kratasy s gumou v pase, ale pokud ti jeste nevadi normalni kalhoty,tak neni potreba... :slight_smile:
27. črc 2012 ve 20:22  • Odpověz
@siquena ahoj este uplne nie ale radsej si ho kupim ako mam prist za 2-3 tyzdne ze sa uz do nicoho nevleziem , kedze som doma v teplakoch a tie su poddajne takze sa prisposobuju :grinning: a roztahane tricka ..... radsej to budem mat za par kacek ako potom za tisice .... lebo vsetko co je tehu tak je tak 10* drahsie ako obyc vec...
27. črc 2012 ve 21:48  • Odpověz
@fair no tak me se moc nedari to zajidat a uz urcite ne rano, protoze to jde vse ven, ale vecer se mi dari to udrzet. :slight_smile: ja myslim ze na konci budeme vsechny jak kulicky a to nam pak nastanou diety :slight_smile:
28. črc 2012 v 07:58  • Odpověz
@kajina7 Já to mám taky tak, že bříško bolí už jen večer trošku...a přes den jen hrozná únava...a pořád žaludek na vodě..jako po opici :confounded: pořád musím něco jíst... :slight_smile: po troškách..a pak je to ok
28. črc 2012 v 10:38  • Odpověz
@siquena Ahoj...no, já některé kalhoty ...skoro všechny teda :slight_smile: už nedopnu a tlačí mě a jsou mi nepříjemné, tak už se cítím líp ve volnější oblečení...takže něco málo už taky nakoupím.. :wink:
28. črc 2012 v 10:47  • Odpověz
Tak dneska jsem udělala okružní jízdu po obchodech s těhu oblečením a koupila jsem si svoje první těhotenské kalhoty, sice je to předčasně (břicho ještě tak velké nemám) ale byly zlevněné z 800,- na 290,-, takže výhodný kup (C&A). Jen doufám, že až je budu chtít nosit je ještě obleču :grinning:.
28. črc 2012 ve 14:17  • Odpověz
@vdovec Ráda slyším, že někdo drží :slight_smile: Já tedy cítím extrémní únavu a doktorka jí přisuzuje i kojení. Zkusím vydržet do čtvrtého měsíce a uvidím, jestli se to nezlepší. Nemám pocit, že by to mělo vliv na dělohu a dceři prostě chutná ...
28. črc 2012 ve 20:13  • Odpověz
@lucie_84 a @vdovec neviem deti este nemam ale logicky ak si tehotna a kojis tak urcite by som prestala kojit kedze ziviny ti idu do mlieka, takze sa buducemu babatku nedostava tolko ako by normalne malo kedze kojis.Moj nazor a ake mate stare deti ze este kojite ???Sak nikde neni napisane ze musite kojit do cca 2 ci 3 rokov.Jeden rok je relativne akurat, lepsie nez nic :wink: A ked kojite uz iba rano a vecer tak to neni az tak hrozne to dieta odstavit ci hej ????
28. črc 2012 ve 20:29  • Odpověz
@anemi83 Pokud má žena vyváženou stravu, dostane se jak plodu tak do mléka. A pokud vyváženou stravu nemá, příroda to má dobře zařízené pro "novou generaci" a veme si to z maminky, což bohužel pak o několik let později mívá špatné důsledky na klouby, atd...Dceři je 14 měsíců a je schopná se se mnou už i o prso prát :D Ráno ze mě strhává košili, jen aby dostala :D Já doufala, že se odstaví sama, jako dcery mých kamarádek, které skoro stejně přestaly vyžadovat kojení kolem 14 měsíce.
28. črc 2012 ve 20:41  • Odpověz
Ahojda holky :slight_smile: Teeeeda, to byl dneska pařák, co? Jak jste to přežily? My byli ráno s rodinkou na výletě, to bylo fajn, procházka lesem + cesta do pohádek.........malá byla úplně paf z Karkulky a Perníkové chaloupky :grinning: No a po poledni jsme dorazili dom a to už jsem padla za vlast :grinning: a začla fungovat až teď k večeru, kdy zapršelo a ochladilo se......to jsem se probrala a dokonce i buchtu upekla :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2012 ve 21:11  • Odpověz
@lucie_84 no len aby to tak nebolo ze nebudes ju mohla odnaucit kojit :unamused:
28. črc 2012 ve 21:24  • Odpověz
Ahoj všem!
@kerrie Taky mě to horko děsně zmohlo! Dopolko jsem byla s malým u těhotné kamarádky (28.tt) na zahrádce, takže to bylo super. My jsme seděly ve stínu a Zbyněček se rochnil ve vodě, lítal s pesany... Kolem jedné jsme dorazili domů a zalehli - všicí, včetně tatínka po noční, jsme se vzbudili až krátce před pátou hodinou :grinning: Malý teď už od devíti zase spinká a já taky už nějak extra dlouho nevydržím, takže to půjdu zabalit :wink: Ještě mě tedy čeká myčka, aby byly ráno lžičky do čaje... :sweat_smile:
28. črc 2012 ve 22:03  • Odpověz
ahoj holky...jen vás jdu pozdravit... nahlížím do vaší skupiny neb jsem si myslela že se zapojím... měla jsem termín porodu 2.3.2013 a musela jsem jít na miniinterupci ze zdravotních důvodů... pořád si pobrečím, ale jde i moje zdraví...
kočky držte se a přeju hodně zdraví, pohodové těhu a porod:slight_smile: :slight_smile: :astonished: :astonished: :astonished: :astonished:
28. črc 2012 ve 22:10  • Odpověz
@bambulik tak to ma strsne mrzi ze se musela zo zdr dovodov....je to fakt na prd ked uz sa to podari :frowning2: ale mas aspon tu Kacenku :slight_smile: tak musis mysliet pozitivne.Ked som o prve mimi tiez som plakala kym som si uvedomila ze to tak malo byt :unamused:
Dakujeme za priania :wink:
28. črc 2012 ve 22:25  • Odpověz
@bambulik to mě moc mrzí :frowning2: ..přeji aby se vám brzy podařilo počít a aby už žádné komplikace nebyly ..držte se a opatrujte se a děkujeme za přání
29. črc 2012 ve 13:38  • Odpověz
holky ako sa citite dnes ja uplne na hovno ako by ma presiel parny valec, skoro jak po opici.Je mi zle na zlaudku a ledva chodim :unamused: bud nech zacnem zvracat alebo nieco, lebo toto je hrozne :confounded:
29. črc 2012 v 15:58  • Odpověz
@anemi83 drž se, já už to mám 2týden, jeden den je mi líp, druhý hůř...už aby to přešlo...
29. črc 2012 v 16:04  • Odpověz
@bambulik také mě to mrzí, drž se...
@zuuuzaaa @anemi83 mě holky pořád nic není, jen prsa bolí :sweat_smile:
29. črc 2012 v 16:17  • Odpověz
@rory_g no prsia ma tiez bolia a dost :(
29. črc 2012 v 16:29  • Odpověz
@rory_g mně prsa přestaly bolet před 2 týdny, ale zato nastoupily nevolnosti..břicho bolí jen občas..ach jo..ale nedá se nic dělat :slight_smile: musíme to vydržet
29. črc 2012 v 16:30  • Odpověz
@zuuuzaaa no přesně tak, pro mimi všechno :slight_smile: Jsem zvědavá, jak se nám za pár let "odmění" :grinning: :grinning: @anemi83
29. črc 2012 v 16:34  • Odpověz
@rory_g no to jsem taky zvědavá :grinning:
29. črc 2012 v 16:37  • Odpověz
Holky, kdy jste která objednaná na prvotrimestriální screening? Já na 13+0 a doufám, že to není pozdě...
29. črc 2012 v 17:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.