• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
@cutce jj, bylo to stresující, hlavně pro manžela,ale za 2 hodiny bylo po všem a my byli šťastní rodiče...
@ladybird.,.... to asi nepatřilo mně,ne? my se nemáme o čem radit, o druhé dítě jsme se snažili pul roku a až s clostylbegytem jsme otěhotněli,tak doufám, že těhotenství budu mít bezproblémové a narodí se nám zdravé miminko.:slight_smile:

@kerrie taky mám obavy, aby bylo vše v pořádku a u mně je možnost, že jich tam bude víc... Těším se, až budu mít po prvním trimestru a až budu vědět, že je všechno v pořádku. Já jedu k doktorce v pondělí, ten další týden má dovolenou,tak uvidíme,třeba už pujde něco vidět.
30. čer 2012 ve 12:20  • Odpověz
@venuss Něco bude určitě vidět, nebooooj........možná ještě nebude srdíčko, ale aspoň zjistí, zda se bobánek správně usadil v děloze :slight_smile: I po téhle první informaci se člověku uleví :wink: :dizzy_face:
30. čer 2012 ve 13:25  • Odpověz
holky, kdy myslíte, že je nejlepší jít k doktorce? Chci jí zkusit v pondělí zavolat a zeptat se kdy mě veme.
30. čer 2012 v 15:47  • Odpověz
@venuss omlouvam se preklikla jsem se melo to patrit jinam a ted uz to nejde opravit :slight_smile:
30. čer 2012 v 16:05  • Odpověz
Holky taky se přidám
@murynka ahoj tak vy taky tak to je paráda, že to takhle vyšlo, nám to vyšlo zas po sedmiměsíčním snažení tak jako u Matesa....
30. čer 2012 ve 20:05  • Odpověz
já jdu až 12.6 ale jsem ráda to už by mělo být srdíčko :slight_smile: :slight_smile: snad bude!!!!!!!!!!

holky mě strašně bolí v podbřišku píchá atd je namáhané jelikož malá ted má období že cche tahat atd :confounded: sakra...
@hanka_k no páni gratuluji :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nám hned aniž bysme tak moc chtěli :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2012 ve 20:09  • Odpověz
@kerrie mě malého taky nevzali ani jsem vlastně nedávala přihlášku, protože v prosinci bude mít tři....
30. čer 2012 ve 20:17  • Odpověz
@murynka to ž to máme stejně, malý se chce občas taky nosit dneska jsem měla v batohu a tašce tak 5-6kg a do toho jsem nesla Matěje(asi 13kg)
jinak já jdu 9.7. na kontrolu, ale jen proto abych měla zprávu pro dr. na onkologii, kde jdu na kontrolu 10.7. tak jsem zvědavá, ještě chci zítra udělat test jestli čárka furt je....
30. čer 2012 ve 20:19  • Odpověz
Holky, jak "dáváte" ty vedra? Mě se pořád šíleně motá hlava......... :frowning2: Chladím si v lednici rozpustný kafíčko a chodím ho usrkávat a pak je to o něco lepší........ale taky se tím nechci nějak moc nalejvat.........
1. črc 2012 ve 13:39  • Odpověz
@kerrie hrozný motá se mi hlava atd :frowning2:
1. črc 2012 v 18:05  • Odpověz
@kerrie Já to snáším docela dobře, sice mi je víc teplo než obvykle, ale dá se to. Na večer se mi začalo vcera a dnes delat spatne, ale zatim nezvracim. U prvního, kdyby mi nerostlo bricho, tak ani nevim, ze jsem tehotna.:slight_smile: tak je to pro me vse nove.:slight_smile:
1. črc 2012 ve 22:14  • Odpověz
autor
joj tady je novych, vsechny moc vitam :slight_smile: Ja jdu na kotrolu az tak po 7tt, kdy by uz melo byt videt srdicko :slight_smile:
1. črc 2012 ve 22:19  • Odpověz
ahoj holky, tak se taky přidávám :slight_smile: test jsem dělala předevčírem a byly tam dvě...žadný příznaky asi nemám, jen často chodim na malou,jinak nic :slight_smile: zatím ...k doktorovi pujdu tak za 14 dní, není to pozdě? dřív se mi tam moc nechce, aby bylo srdíčko ...
tak se mějte hezky :wink:
1. črc 2012 ve 23:09  • Odpověz
@amely68 vitej mezi nami :slight_smile: ja myslim ze je to tak akorat ja byla brzy kvuli predeslim problemum
1. črc 2012 ve 23:12  • Odpověz
autor
@amely68 vitej mezi nama, taky pujdu za 3 tydny a doufam, ze tam bude srdicko, aby ta navsteva mela smysl :grinning:
2. črc 2012 v 08:06  • Odpověz
Ahoj holky, sice jsem už ve skupině leden/únor 2013, ale přidala bych se i k vám, tady se toho víc děje :slight_smile: Jsem 6tt, potvrzeno od doktora, za necelé 3 týdny jdu opět na kontrolu a snad bude vidět srdíčko, už se těším :slight_smile:. Datum porodu mi vypočítala nějaká chytrá kalkulačka na 25.2., ale stejně si myslím, že to bude později. Cítím se fajn, až na ta rána...trpím nechutenstvím, dneska ráno jsem snědla jen tři sousta snídaně z donucení a od té doby nic, a to normálně bych v sobě měla už snídani i svačinu. Jak to probíhá u vás?
2. črc 2012 v 09:21  • Odpověz
@sarkar ahoj já jsem si podle internetové kalkulačky spočítala, že TP by měl být 3.3. Doktorka má teď dovolenou, tak tam musím zavolat až příští týden v pondělí a objednat se. Jsem zvědavá, kdy mě vezme, ale zase aspoň už něco bude na UZ vidět. Jinak já mám spíš pořád hlad, chce se mi často říhat, ale nezvracela jsem ještě ani jednou, tak uvidím kdy a jestli to začne. Taky mám pocit, že mám dost často nízký tlak a točí se mi hlava.
2. črc 2012 v 09:28  • Odpověz
Muzu se prosim zeptat na zkusenosti s koupanim, kdyz je ted vedro? Jestli muzu normalne a prevlict se vzdy do suchyho, nebo pouzivat ty koupaci tampony? :slight_smile:
2. črc 2012 v 09:38  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz
autor
@sarkar jasne, ze se muzes pridat :wink:
@kristynas ja se koupu normalne v bazene :wink:
2. črc 2012 v 09:42  • Odpověz
@atevi23 Ahoj, jé, co já bych dala za hlad :slight_smile: Jo problém s říháním mám taky, mám pocit, jako bych neustále pila bublinky, ale piju neperlivou vodu, tak nevím, z čeho to je :frowning2: Přeju ať to zvracení nezačne, u mě doufám taky ne, nevím, jak bych to zvládala - dojíždím do práce hodinu ráno a hodinu večer vlakem a zvracet ve vlaku fakt není nic příjemnýho :unamused:
2. črc 2012 v 09:45  • Odpověz
@cutce
@kristynas
Holky a koupání v ne-bazánu? O víkendu jsme byli na pískovně, byli tam sinice, tak jsem do vody radši nelezla, ale zajímalo by mě jestli třeba takhle ze začátku je to ještě ok? Co jsou ty koupací tampony?
2. črc 2012 v 09:47  • Odpověz
ty tampony jsou napustene nejakou vazelinou, ze nenasakuji vodu :slight_smile: potom nekde psaly, ze po koupani pouzivat preventivne Lomexin - protizanetlivy krem.. :slight_smile: nekdo zas rika, ze mam vse delat jako normalne a nestresovat se vsim :slight_smile:
2. črc 2012 ve 12:13  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz
ahoj holky, ja jsem se teda včera koupala v pískárně normálně :slight_smile: do nakyho rybníku bahňáku bych to asi neriskla, to je zbytečný, ale jinak bych se normálně koupala, bazén, přehrada, pískárny...
ja teda neříhám, pořád ale chodím na malou zase :stuck_out_tongue_closed_eyes: blbě mi zatím není vubec, ale myslím, že snad nebude, u prvního mi zle bylo asi dva dny, ale jenom žaludek na vodě, tak snad to bude zase tak :grinning: uvidíme
taky vítám další! :wink: k doktorovi jsem dneska zavolala, at si to sám naplánuje, tak jdu za týden příští pátek, tak se těším, co uvidí :slight_smile: zatím ahoj
2. črc 2012 ve 12:27  • Odpověz
@kristynas Super, díky, tak já si je asi pořídím...já si taky říkám, že by to koupání nemělo vadit, ale zase se obávám kvality tý vody :unamused:
2. črc 2012 ve 13:28  • Odpověz
Jo holky a jak je to s práškama v těhotenství - občas mě bolí hlava, naposledy včera ráno jsem si vzala 1/4 ibubrofenu, ale dneska mě začíná bolet znova, vůbec nevím z čeho, piju hodně :unamused: Jak jsou prášky v tomhle stavu škodlivý, víte o tom něco?
2. črc 2012 ve 13:30  • Odpověz
autor
naprosto souhlasim s @amely68 rybniky ne, ale piskarny maji dobrou vodu :wink:
@sarkar muzes az 8 paralenu denne, ibuprofen bych nebrala :wink:
2. črc 2012 ve 14:08  • Odpověz
@sarkar zkusila bych tu bolest nějak přežít, kdyby byla nesnesitelná, tak ten paralen, jak píše cutce, ted v tom prvním trimestru s lékama hodně opatrně, ibuprofen určitě ne :wink:
na mě už jde nějaká únava :unamused: dneska sem si musela po obědě schrupnout s malým, cítíte to taky někdo?
2. črc 2012 v 17:33  • Odpověz
@amely68 taky bych spala :D a mota se mi siska ze slunicka :slight_smile: a porad bych jedla :D
2. črc 2012 v 17:53  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz
autor
@amely68 od te doby co jsem tehotna jsem silene unavena, a ted me jeste ceka dlouha cesta. Zitra v 5 rano vyrazim z Anglie (kde ted ziju) do Frankfurta, tam prespime a pak druhy den domu do Cech. Jedu jen ja s malym, manza za nama prileti az na konci cervence, nema tolika dovoleny jako ja :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2012 ve 21:13  • Odpověz
@cutce tak to jsme na tom stejně s únavou, to bude ještě něco, s prckama je to horší co, to zvládat? :slight_smile: my jsme jeli před dvěma dny přes 600 km, tak už to mi taky dalo celkem zabrat, to už jsem to taky pocitovala...tak to dobře zvládni!
2. črc 2012 ve 21:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.