• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
@valendinka - přesně před týdnem a paní dr. říkala, že máme na utzv přijít 17., tak už jsem jak na trnííííííííííííííííííííí :slight_smile:
31. črc 2012 v 15:37  • Odpověz
@valendinka hlavně se nelekej, kdyby ještě nebylo vidět, od je ten 6tt prý hraniční :wink: No jooo, on normálně nesmrdí, jen mě :grinning: :grinning: A teď soused pálí petky, to je také síla :angry:
31. črc 2012 v 15:39  • Odpověz
Fuj, to musí bejt žrádlo, ten má nápady :zipper_mouth:
31. črc 2012 v 15:42  • Odpověz
@prumyslovacka
@rory_g
jste zlaté, holky, moc děkuju :dizzy_face: každá kapička jistoty je pro mě velká pomoc :slight_smile:
my už jsme o jednoho mimišánka nešťastně přišli :pensive: , takže ani nedýchám při té představě, že by opravdu JO :dizzy_face:

tak petky na ohni mi páchnou i bez jináče :sweat_smile:
hrozní lidi! :angry:

:slight_smile:
31. črc 2012 v 15:46  • Odpověz
@valendinka....člověk musí myslet pozitivně, já se uklidnuju tou nevolností a pobolíváním podbřišku, že to k tomu patří....tak vydrž, budu držet s Tebou, jsme na tom spolu asi nejpodobnějc týdnově :slight_smile:
31. črc 2012 v 15:48  • Odpověz
@sarkar Tajemstvi? Tak to budes zpriznena duse :slight_smile: Cetla jsi i ty knizky? Ja uz je ctu pres rok a muzu porad dokola :slight_smile: Jinak my jsme na tom prvnim sreeningu v prvnim tehu byli a ted urcite pujdeme zase. U nas je to zdarma a sla bych i kdyby se to platilo. Je to jistotka - zjisti hodne o miminku a v prvnim tehu nam rekli uz i pohlavi tak doufam, ze prcek bude ted taky pekne natoceny a povede se to i ted. A kdyby bylo neco spatne tak radeji to vedet hned nez az v tom 20.tydnu. Ale je to kazdyho vec-ver tomu, ze bude vse OK a ono bude :slight_smile:
31. črc 2012 v 15:54  • Odpověz
@valendinka já jsem právě také prodělala zamlklé těhu, tak se bojím...ale věřím, že toto těhotenství bude v pořádku a v březnu budu vyplesklá z mimínka :dizzy_face:
To mi smrdí taky, nejradši bych ho udala, šmejda :angry: Ale ta naše vesnice je děs, on se zná se starostkou, tak bychom měli zle akorát tak my a ne on...
31. črc 2012 v 15:54  • Odpověz
@prumyslovacka taky jsem mela posledni MS 15.6. :slight_smile: , takze termin 22.3., byla jsem u dr. vcera a rikala, ze srdicko az tak za 2-3 tydny..
31. črc 2012 v 15:56  • Odpověz
Holky, me smrdi snad uplne vsechno :frowning2: Chudak manzel uz nemel 14dni o vikendu maso pac ta "vune" me zabiji no a ta chut teda taky. Ziju ted na rohlikach,piskotech a vanocce - vyborna strava :frowning2: Uz at je aspon 13.tyden a je lip.
31. črc 2012 v 15:57  • Odpověz
@rory_g
držíme si palečky a .... jarní miminka jsou přece ty nejlepší :dizzy_face:

situaci se sousedem chápu, achjo :unamused:

:slight_smile:
31. črc 2012 v 15:57  • Odpověz
@venuss u které pojišťovny jsi, že ti ten screening hradí pojišťovna?
31. črc 2012 v 16:01  • Odpověz
@iivet Ani nevím, že jsou nějaký knížky :confused: Tak to si je budu muset sehnat :slight_smile: Nejdřív jsme si s manželem říkali, co to je za blbost, ale pak mi došlo, že je to všechno pravda. I když ne, že bych věřila, že když budu věřit, že mi do klína spadnou peníze, tak mi tam fakt spadnou, ale ten princip je mi jasnej...
31. črc 2012 v 16:06  • Odpověz
@sarkar poslu ti to do zprav :slight_smile:
31. črc 2012 v 16:07  • Odpověz
@iivet Díky moc! určitě si je někde schrastím. Já tomu taky docela věřím, třeba já jsem optimista a věřím všemu, co si zamanu a zatím mi to vychází (musím zaťukat) a naopak - třeba moje nej kámoška je strašnej pesimista a taky se jí smůla lepí ve všem na paty...
31. črc 2012 v 16:28  • Odpověz
@iivet aj ja chcem ten odkaz na tie knizky ci co to tu riesite :wink:
31. črc 2012 v 16:41  • Odpověz
@anemi83 posilam do IP :slight_smile:
31. črc 2012 v 16:53  • Odpověz
Tak jsem se právě vrátila z první kontroly, bylo mi pouze řečeno, že je tam nějaký malý plůdek :unamused: :grinning: , ale pro mě to byl ten nejhezčí plůdek na světě :slight_smile: .....jinak nevím nic, pouze jsem vyčetla ze zprávy 6 týden (což by odpovídalo). Dostala jsem Gravital a listovku a za 13 dní kontrola + odběry, to bude těch nejdelších 13 dní v mém životě :unamused: :grinning:
31. črc 2012 v 16:53  • Odpověz
@iivet dakujem pekne :slight_smile: urcite sa na to pozriem
31. črc 2012 v 16:59  • Odpověz
@petit.a.nge
ahojky :wink:
tak to jsme na tom stejně ... :slight_smile:
ale ono to uteče, jako všechno. Mějte se s bublinkou prima :dizzy_face:
31. črc 2012 v 17:03  • Odpověz
@sarkar Tj jasny...

Ale ja bych si vazne postizeny miminko na 99% nenechala, mam uz jednoho prcka a proste bych mu neco takovyho nechtela udelat. Mozna ze mne odsoudite, ale proste to tak mam.
31. črc 2012 v 17:16  • Odpověz
ahoj holky, měla jste tady některá špinění?
31. črc 2012 v 17:51  • Odpověz
@lenickan Já jsem nešpínila, ale četla jsem, že se to stává při uhnízďování, raději si skoč k doktorce, pro jistotu.
31. črc 2012 v 18:02  • Odpověz
@venuss já už jsem 6+1, s primitivní akcí srdeční, takže z uhnízdění to nebude... byla jsem dnes v nemocnici na pohotovosti a prý se těhu jeví normálně... ale mám nervy
31. črc 2012 v 18:08  • Odpověz
Ahojky,

mám taktéž termín v březnu 2013, chtěla jsem se zeptat, je tu někdo na rizikovém?
31. črc 2012 v 18:13  • Odpověz
@anielkha Neodsoudím, to chápu. Kdybych měla už jedno doma tak si určitě postižený mimčo taky nenechám, když vím, že mám už doma nějaký povinnosti. Ale s tím prvním je to trochu jiný.
31. črc 2012 v 19:10  • Odpověz
@lenickan Ahoj, ja jsem spinila minuly tyden od ctvrtka, dr. mi predepsala utrogestan, bere se to 2x denne a v nedeli mi spineni prestalo. A mam teda hodne lezet a odpocivat...
31. črc 2012 v 19:14  • Odpověz
volala sestra manžela, že prý byla u kartářky a že se nám narodí holčička a že bude vše v pořádku, tak uvodíme,jestli měla pravdu. Jo a ještě se ptala kdo nám bude kupovat kočár a kdo zlato...já tohle nesnáším, ráda si vše koupím sama, když na to mám našetřeno a ne si nechat od ostatních do věcí kecat a ještě být někomu dlužná. Tohlw už jsme tu měli když jsme měli svatbu a ted kvuli miminku to tu bude znova......ach jo..a pak má být člověk v tehu v klidu. Nemám ráda nějaké přiblbé zvyklosti, že rodiče kupují kočár a zlato. na co zlato...na co to miminku asi tak bude...a když jsem řekla at si tchyne koupi co chce, že moje mamka by třeba koupila naušničky, tak se muž hned ohradil že je třeba koupí tchyne. No a co, tak bude ít třeba dvoje..a už byl ohen na strse...ach jo.......pardon ale musela jsem se z toho ted vypsat
31. črc 2012 v 19:16  • Odpověz
@anielkha ja taky ne i bez toho aniz bych mela miminko uz jedno doma. vim ze bych to nedala a to mimi by melo ze zivota stejne nic
31. črc 2012 v 19:17  • Odpověz
@anduska.x mne taky dali utroš 1-0-1 a prosím Tě jak moc jsi to měla to špinění a jak dlouho? Řekli ti možnou příčinu? V jakém jsi tt? Promin tolika otázek...
Já jsem 6+1tt a dnes dle UTZ mimi odpovídalo přesně termínu a byla primitivní akce... lehce jsem ráno zašpinila, spíše růžová krev, a po cca 12 hodině to přestalo...
Už jsem jednou potratila a jsem na nervy... To ale bylo zamklé a nešpinila jsem vůbec, přišlo se na to až na utz, že miminku přestalo tlouci srdíčko v 10tt
31. črc 2012 v 19:20  • Odpověz
Ahoj holky, tak Uz mám dnes úspěšně za sebou. Máme jedno srdíčko :slight_smile: Ve čtvrtek mám naběhnout k sestře pro papíry a objednat se na příště.
31. črc 2012 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.