• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
Já jsem špinila v prvním těhu v devátém týdnu. Podle mně jsem to měla z přetažení z práce, zůstala jsem pak až do konce těhu na neschopence. Žádný utroš mi nasazen nebyl, do dvou dnů špinění samo přestalo a těhu jsem zvládla až do termínu v pořádku. Takže se holky asi každého malého špinění nebojte. I Dr. mi řekl, že špinění nemusí vůbec nic znamenat a že je to normální, něco jiného by bylo nějaké velké krvácení.
31. črc 2012 v 19:33  •  2 děti  • Odpověz
@antymania666 nám nechce dát nikdo nic, tak si z toho nic nedělej :sunglasses: Třeba založte mimču spoření a ať dají peníze tam, jestli chtějí :wink:
31. črc 2012 v 19:41  • Odpověz
@rory_g no vidis to neni spaty napad,ale jim jde proste o kocar a zlato....nejaky priblbly zvyk a ja jim a to prdim.koupim si kocar sama
31. črc 2012 v 19:43  • Odpověz
@lenickan Ja spinila cca 5 dni. Ptala se me, jestli jsem behala nebo vyvijela nejakou takovou namahavejsi aktivitu, nic takovyho jsem nedelala, takze vlastne nevim z ceho to bylo. Kladla duraz na ten klid. mela jsem to nejdriv takovy spis jako do barvy krve-svetlejsi a to jsem byla docela vystrasena a pak se to zmenilo na takovou hnedou barvu.
Jinak podle PM bych mela byt uz 6+4, ale byla jsem vcera na UZ, mam zatim jen gestacni vacek a dr. rikala, ze podle toho jsem 5+3... :confused:
neboj se, hodne odpocivej :wink:
31. črc 2012 v 19:47  • Odpověz
@anemi83 mam to presne stejne,predtim jsem maso milovala a ted si na nej jenom vzpomenu a zveda se mi zaludek. Ale nicemu se nedivim - od malicka nesnasela segedinsky gulas (hrozne mi vadilo to zeli a jak je nakyslej) a v prvnim tehu jsem se po nem mohla utlouct a kupodivu i tentokrat je to jedno z mala veci ktere udrzim v zaludku :slight_smile:
31. črc 2012 v 19:49  • Odpověz
@anduska.x - paráda, tak to tu budeme bojovat spolu :D no já byla u dr. před týdnem a jdeme přespříští pátek, tak to by snad mohlo už být akorát :slight_smile:
31. črc 2012 ve 20:05  • Odpověz
@anduska.x aha takže máš jen váček a plůdek nevidí? Mne naměřil 3mm. Já taky nic nedělala, bylo to ráno po vstávání...
Takže PM jsi měla 15.6.?
To jsme dost stejně...
S malou toho moc nenaodpočívám, ale chodí ted k babičce takže mám přes den možnost ležet
31. črc 2012 ve 20:31  • Odpověz
@kaatulka ahoj ja som na rizikovom ale preto ze som prve mimi potratila a DR nechce nic zanedbat.
31. črc 2012 ve 21:01  • Odpověz
jj.15.6. No ja uz jsem z tech poctu cela zmatena, pokazdy mi tam rekne neco uplne jinyho :grinning: 26.6 mi do tehotensky knizky napsala 5+6 a vcera podle UZ 5+2...no a pludek jeste nebyl...
jaj, tak to chapu, ze mala ti asi moc odpocinku ,,nedopreje".Ja cekam prvni, tak poctive lezim a k tomu o me pecuje manzel :slight_smile:,ale doufam, ze uz to bude ok a uschopni me, neumim si predstavit, ze bych mela lezet cely tehu...
@lenickan
31. črc 2012 ve 21:03  • Odpověz
@hezajda he he he ale ja napr segedin milujem a som ho schopna zrat na litre :grinning: tak snad pridem na chut casom spat aj masu :wink:
31. črc 2012 ve 21:04  • Odpověz
@anduska.x už máš těhu průkazku jo? Většinou se dává až později :slight_smile:
26,6. ti napsala 5+6?
31. črc 2012 ve 21:09  • Odpověz
@anduska.x tento týden je nastřídačku u babiček, takže budu ležet ale to víš... jako s prvním to není:slight_smile:
31. črc 2012 ve 21:09  • Odpověz
@lenickan taky jsem se divila, prukazku mi dokonce dala jeste kdyz na UZ nebylo nic videt :sweat_smile:
31. črc 2012 ve 21:11  • Odpověz
@rory_g
Ahoj , jedna aplikace na mail je na pampers.cz, další je ted kdyby jsi mě zabila tak si nevzpomenu.Dceři jsou 4 a doted mi ještě chodí info o jejím vývoji až si vzpomenu tak napíšu něco jako mimi něco až mi přijde další mail tak ti sem písnu adresu, Mám mail samozřejmě promázlý :unamused: o.A do mobilu pěkná aplikace WomaN lOG PREGNANCY pro android, je v češtině a můžeš si tam zapisovat i míry a váhy. :slight_smile: Fakt pěkný.
31. črc 2012 ve 21:48  •  3 děti  • Odpověz
@anielkha
z toho si nic nedělej já taky né, vím jaká je práce se zdravým natož s nemocným.
31. črc 2012 ve 21:50  •  3 děti  • Odpověz
@antymania666
No jo tak koukám že ty vztahy jsou všude stejný u nás si taky tchýně vynutila naušnice i přesto že jsem říkala že už malá několikatery ztratila, bylo po jejím a měla je celý půl den a najednou jedna byla fuč, ale přeci se nebudeš rozčilovat maličkostma.Znám tohle moc dobře a vždy mě to taky totálně vytočí :grinning:
31. črc 2012 ve 21:52  •  3 děti  • Odpověz
@ireeeeen já na pampers našla jen nějakou, co mám na ploše a je ámericky :grinning: :grinning: Jsem střevo, když to najdeš, tak si na mě vzpomeň, děkuju za odpověď :slight_smile: No a v telefonu mám bohužel symbian...
31. črc 2012 ve 21:59  • Odpověz
@anduska.x to je fakt zvláštní...tak držím palce at je vše OK, a já se zítra zase ozvujak to je se mnou
31. črc 2012 ve 22:02  • Odpověz
@rory_g
Já jsem fakt pako, je to rodina.cz ale má to hodně společnýho s mimi něco :grinning: , musíš se zaregistrovat a pak ti to chodí do mailu, dnes už si nepamatuju jak často,ale pro dceru to chodí už jen jednou měsíčně. Když zaregistruješ další těhotenství vyruší to ty první maily a to já nechci tak jsem si stáhla tu Pregnancy do mobilu .
Hezký večer :wink:
31. črc 2012 ve 22:04  •  3 děti  • Odpověz
@rory_g
já ámericky taky umím kulový ,ale pampers.cz by mělo mluvit česky :grinning:
31. črc 2012 ve 22:06  •  3 děti  • Odpověz
@rory_g
jo a symbian má určitě také nějakou aplikaci, ale asi moc nejsi hekr co????? :grinning:
31. črc 2012 ve 22:09  •  3 děti  • Odpověz
@businek ahoj, u metalky.
1. srp 2012 v 07:03  • Odpověz
@anielkha Tak to já zas musím říct, že to mám naopak - na 99% bych na potrat nešla, ani kdyby bylo miminko postižené nebo mi řekli, že nepřežije porod. Jednak proto, že jsem o tom přesvědčená svojí vírou - nebo spíš povzbuzená, není to žádné dogma - jednoduše věřím, že kdyby nám Bůh dal postižené miminko, dá nám i sílu se o něj postarat. A taky se dost často stává (znám takových případů z blízkého okolí několik), že lékař doporučí potrat a přitom je miminko nakonec úplně nebo téměř zdravé. A taky si nemyslím, že můžu rozhodovat o životě a smrti....ale neberte to prosím jako kritiku, jen jsem chtěla přidat svůj názor :slight_smile:
1. srp 2012 v 08:03  • Odpověz
Ahoj děvčata, tak jsem také novopečená těhulka s termínem koncem března :slight_smile:
1. srp 2012 v 08:13  • Odpověz
@tournesol To je jasne,je to kazdeho vec. Ja osobne kdyby se zjistila nejaka vada bych na potrat sla. Myslim,ze nejenom kvuli me,ale i kvuli tomu mimiskovi,jelikoz by to pro nej nebyl zadnej zivot. Znam par lidi kteri maji postizene dite a prave proto vim,ze kdybych to zjistila vcas urcite bych sla. Ale rikam,co clovek to jiny nazor. Doufam,ze vsichni budeme mit miminka zdrava a nebudeme to muset resit!
1. srp 2012 v 08:21  • Odpověz
@anejka83 ahojky,vitej a gratuluji :slight_smile:
1. srp 2012 v 08:22  • Odpověz
@anemi83: ahoj, děkuji za odpověď.....tak to chápu to je jasné...

A najde se někdo, kdo je na rizikovém z jiného než zdravotního důvodu? Zajímá mě to kvůli tomu, jestli vám dr. napsal neschopenku hned od začátku...
1. srp 2012 v 08:28  • Odpověz
Mám na vás dotaz - začíná mi být špatně :grinning:, ale zvláštní je, že nehorší to je, když se hodně napiju (čehokoli) - to se mi okamžitě zvedne žaludek...máte to některá taky tak? Jídlo zvládám docela v pohodě...
1. srp 2012 v 09:05  • Odpověz
Ahoj holky,
hlásím se taky do březnovek.
@kaatulka doufám v brzkou nemocenskou, a v mém případě není pochyb, že ji dostanu jakmile si řeknu. Četla jsem různě v diskuzích o doktorech, kteří ji skoro nedávají a remcají, když ji dát musí... tomu vůbec nerozumím. Jde přeci o zdraví maminky i dítěte.
1. srp 2012 v 09:16  • Odpověz
@tournesol mě hodně pomáhá ovoce a zelenina, to můžu pořád... co zmrzlina? To je voda...
1. srp 2012 v 09:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.