Termín porodu březen 2013

Ahojky,
Kdo mate termin v breznu 2013 pojdte se pridat 😉
anit_001
1. srp 2012
@tournesol ahoj, mela jsem stejny problem. jidlo nebylo tak hrozne ale jen z obycejne vody se mi zvedal zaludek, ted se to postupne zlepsuje. kazdopadne si myslim, ze jsem byla i dost dehydratovana, protoze jsem nebyla schopna se niceho napit... resila jsem to melounem... 😉
anielkha
1. srp 2012
@tournesol Ja taky znam par lidi, co to maji stejne jako ty.. a to s tim postizenim uz jsem taky slysela. Ale zas si treba myslim, ze odber plodove vody je prukazny. Ale to je jedno. Zas to mas jednodussi, nemusis na zadne testy a je to 🙂

U prvniho jsem treba mnohem vic vahala, ale ted s dcerkou je to takova laska, ze chci aby proste byla 100% stastna a to by nebyla. Samozrejme neni vse 100% ani testy, tak bysme s tim museli nejak vyrovnat.

Ale samozrejme mluvim o vaznych vadach, uz jsem slysela, ze sly i na potrat holky, protoze dite melo rozstep patra. :-| :-S 😢
rory_g
1. srp 2012
@ireeeeen nooo když vím pod čím hledat, tak jsem hekr jako blázen 😃 Mrknu na tu rodinu, díky 😎
@petral @anejka83 vítejte a gratuluju x-)
anemi83
1. srp 2012
@tournesol plne s tvojim nazorom o neodobrani miminka suhlasim, asi by som to tiez tak urobila.Tiez verim a taky mam skusenost od jednej znamej ze jej povedali ze dieta bude postizene a narodil sa uplne normalny zdravy chlapcek 😉 a neni to ani tak davno cca 5 let dozadu.
anemi83
1. srp 2012
@kaatulka no ale ja neviem ci je rizikove , ale PN mi vypsala sestricka lebo som si to vyziadala koli tomu ze som v kvetnu o to prisla .... a normalne mam vychadzky coz rizikove asi musi jenom hodne odpocivat 😎 cize neviem ci to je rizikove alebo mam len PN lebo som si ju vyziadala 😉 Myslim si ze ak mas solidneho DR tak by nemal byt problem ti napisat PN ....
rory_g
1. srp 2012
@ireeeeen už to mááám na ten mail, moc děkuju x-)
airinka83
1. srp 2012
Ahoj holky, v pondělí jsem byla na kontrole u svého gynekologa. Podle MS jsme byli 7tt+2, velikost ale odpovídala prý 5tt+6. Každopádně mám hematom, takže neschopenka do konce srpna, rizikové těhotenství. Na další kontrolu jdu až za měsíc, 29.8. takže doufám, že ten srpen na gauči nějak přežiju a za měsíc se zde budu moct pochlubit krásným ultrazvukem. Jo a abych nezapoměla, ač je píďalka takhle mladší, už byla krásná srdeční akce a doufám, že to všechno pěkně dožene, já to dítě prostě musím vyležet, děj se co děj. 🙂 🙂
valendinka
1. srp 2012
Dobré ráno/dopoledne, těhulky x-)

@anielkha
myslím, že rozhodnutí mít/nemít postižené děťátko je na každém z nás a určitě nikdo nemá právo některou pro ně soudit. Je to verdikt na celý život a ten je Tvůj 😉
pevně věřím, že podobné rozhodnutí nebude u nikoho potřeba a že březňátka budou jen zdravá a krásná děťátka x-)

@airinka83
jůůů tak to mám naději, že srdíčko naší bublinky uvidíme v 6+0 x-)

já vám tak závidím ty vyplněné statusy s datem narození a počítadlox-) ale v dobrém závidím x-) x-)

ukázkový den bez špatností přeju všem 🙂 🙂
tournesol
1. srp 2012
@valendinka - já jsem srdíčko viděla v 6+3, tak to by v 6+0 mohlo vyjít, držím palce 🙂
antymania666
1. srp 2012
@ireeeeen asi mas pravdu.at si kazdej koupi co chce.jsou to jejich vyhozeny oenize,mela bych byt v klidu a nerozcilovat se kravinama
valendinka
1. srp 2012
@tournesol
děkujííí, jsi hodná 😉
vím, že u každého je to jiné, ale snad už opravdu bude a konečně budu ta oficiální MKtěhulína 🙂
🙂
valendinka
1. srp 2012
@antymania666
četla jsem Tvoje trable :-|
u nás to ještě nikdo z rodin neví, ale podobné návrhy by mě také štvaly :-S
proč nedají prostor vám jako rodičům 8-(
drž se 😉
antymania666
1. srp 2012
@valendinka taky nechapu, snazili jsem se o mimi 2 roky a ted kdyz je tu tak ja bych si rada zakladni vybavu kopula sama.uzila si to. snad to preziju,nesmim se moc nervovat ale bojim se ze jednou stejne bouchnu. kolikrat jsme s tchyni meli velikou hadku. nemma me rada, vzala jsem ji syna.no jo co se da delat.
anemi83
1. srp 2012
holky ako sa citite dnes.Ja ku podivu dobre, nic ma neboli ani nejak necitim zaludok na vode.Uz aby bolo 8.8 aby som vedela ci rastieme a tak :-| to cakanie na KO je fakt hrozne ]-(
@antymania666 inak ak ti chcu kupit tak im ukaz co chces a nech ti kupia aspon budes mat o starost menej 😃 a este usetris peniazky .... (ked ti chcu kupit kociar tak vyber aspon nejaky drahy nech sa buchnu po kapse ) 😃 ale je to sranda ze taketo blbosti este v dnesnej dobe ludia riesia.U nas sa riesi maximalne to ze ak si veriaci co ja som a dieta budeme krstit v rimokatolickom kostole tak ak by to bolo dievcatko tak krstna mama kupuje nausnice 😉 a to je asi tak vsetko.No este neviem co vymysli svokra to potom bude este len sranda 😃
@valendinka a ja som bola na UTZ 6tt+3 a tiez uz bolo vidno srdecnu akci tak drzim palce
valendinka
1. srp 2012
@antymania666
achjo, ty lidský vztahy jsou složitý :-|
naštěstí jste na svoje rodiny dva ... vlastně už tři x-)
tak se soustřeď na svoje zlatíčka a nechej familii v nadějích, že budou nakupovat výbavu :-N potom si to přebereš a třeba se něco i hodit bude.... než se s nima hádat ... 😎

obávám se, že u nás to bude dost podobný scénář :-N
hlavně v manželové rodině se na moje těhu čeká s nedočkavostí 8-(
🙂
valendinka
1. srp 2012
@anemi83
jup jup jupíííí!
neděle bude TEN den x-)

ať už je toho 8/8 😎
🙂
petullllka
1. srp 2012
ahoj holky je tady uz aspon taky nejaka co zvraci? nebo jsem jedina... musim rict ze mi to male dava fakt zabrat co snim to je venku 😞 ale treba je to aspon znameni ze je vse v poho .jinak dnes mam znovu kontrolu tak doufam ze bude vse v poho.a doufam ze uvidim srdicko 🙂
airinka83
1. srp 2012
@petullllka tak já jsem taky 8tt a ještě ani jednou, jen náznak jednou sladko v puse, ale jinak kdyby mě nebolely prsa jak čert, tak ani nevím, že jsem těhotná 🙂 jo a ještě ráno uplně placatý břicho a večer se vyvalí pěknej soudek, je to sranda
petullllka
1. srp 2012
@airinka83 no ja doufam ze me to brzo prejde nejsem schopna vubec nic delat jak mi je porad spatne,ty prsa me taky obcas pobolivaj a brisko na me kouka porad i kdyz ten spek tam byl uz pred tehu 🙂
venuss
1. srp 2012
@kaatulka ahoj, mne se ptala,jestli chci neschopenku (ale jsem na rodičovské dovolené), tak nepotrebuji neschopenku a chtela mi ji napsat, protoze cekame 2.🙂
venuss
1. srp 2012
@antymania666 ahojky, takovou tradici kocarek a zlato neznam, ale nam na kocarek prispeli manželovi rodiče. Kočárek jsem si vybrala sama a oni nam na nej dali peníze. Nevidím v tom nic špatného. Od našich jsme zase dostali monitor dechu (taky jsem vybirala ja). tak jim rekni, ze si chces vybirat sama veci a pokud by chteli muzou ti na ne prispet. 🙂
milmic
1. srp 2012
@petullllka Já se k Tobě hlásím se zvracením |-| Ted jsem dokonce strávila víkend v nemonici na kapačce, zvracela jsem 3 týdny, ted se to zlepšilo a cpu se jak o život, bo jsem až přespříliš zhubla.
iivet
1. srp 2012
Holky tak jsem zpatky z 1.kontroly : Mimi ma 14mm, srdicko krasne bije a odpovida 7+5 🙂
anielkha
1. srp 2012
Nam u prvni na kocarek davala moje babicka s dedou. Ale teda o tradici se zlatem a kocarkem jsem teda nikdy neslysela 🙂
iivet
1. srp 2012
Nam u prvni kocarek kupovali nasi - ja jsem si vybrala a oni ho koupili a uskladnili do porodu 🙂 A nechavam si ho i na druhe
pooh
1. srp 2012
Ahoj holkyyyy 🙂 tak dnes kontrola u dr. Poslední menstruace 21.6. a dle ní bych měla být 5+6tt, ale dr. mi řekla, že jsem 4 plus 4. Asi myšleno reálná délka těhotenství. Viděla jsem jen váček a žloutkový váček viděla ona (já jí budu věřit 😃 ), kontrola za 14 dní. Jinak je mi taky divně, sice nezvracím, ale jsem pořád hrozně unavená a žaludek je jako na vodě.
Holky, taky máte někdy takové smíšené pocity? jestli to zvládnete, porod, pak to vstávání...nebo jsem sama? Já už jednoho mimíse mám a právě první rok a půl byl šílený, že jsem si říkala, že už nikdy víc. Ale nechci, aby byl sám :-|
valendinka
1. srp 2012
@pooh
čauky 😉
jsme na tom podobně, já měla PM 24/6 a teda čítám jsem 5+3 a výsledky první ko stejný jako u Tebe 😉

o totální změně v našich životech se mi už začíná zdát 😎 ... naprosto bez zkušeností, Ty už aspoň víš, co rodinku čeká a máš malého pomocníka 😉
my jsme cestovatelé a dobrodruzi :-N čekám naprostý obrat x-) ale nedovedu si to moc představit 😉
mimi strašně chcem, kooonečně x-)
🙂
anielkha
1. srp 2012
@pooh Jj, ja to mam to stejne...jenze jeste k tomu pracuju a chci, co minimalni vypadek.. Jsem na sebe zvedava, jak to zvladnu. 😞
antymania666
1. srp 2012
@venuss ja chapu ze kdyz si vyberes tak ok ale oni by me nenechali vybrat.kooupi co si mysli ze je dobry a hotovo
antymania666
1. srp 2012
@anielkha ja taky ne..to je asi jejich nejaka posahana tradice

Začni psát odpověď...

Odešli