• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
@tournesol ahoj, mela jsem stejny problem. jidlo nebylo tak hrozne ale jen z obycejne vody se mi zvedal zaludek, ted se to postupne zlepsuje. kazdopadne si myslim, ze jsem byla i dost dehydratovana, protoze jsem nebyla schopna se niceho napit... resila jsem to melounem... :wink:
1. srp 2012 v 09:18  • Odpověz
@tournesol Ja taky znam par lidi, co to maji stejne jako ty.. a to s tim postizenim uz jsem taky slysela. Ale zas si treba myslim, ze odber plodove vody je prukazny. Ale to je jedno. Zas to mas jednodussi, nemusis na zadne testy a je to :slight_smile:

U prvniho jsem treba mnohem vic vahala, ale ted s dcerkou je to takova laska, ze chci aby proste byla 100% stastna a to by nebyla. Samozrejme neni vse 100% ani testy, tak bysme s tim museli nejak vyrovnat.

Ale samozrejme mluvim o vaznych vadach, uz jsem slysela, ze sly i na potrat holky, protoze dite melo rozstep patra. :unamused: :confounded: :cry:
1. srp 2012 v 09:20  • Odpověz
@ireeeeen nooo když vím pod čím hledat, tak jsem hekr jako blázen :grinning: Mrknu na tu rodinu, díky :sunglasses:
@petral @anejka83 vítejte a gratuluju :dizzy_face:
1. srp 2012 v 09:24  • Odpověz
@tournesol plne s tvojim nazorom o neodobrani miminka suhlasim, asi by som to tiez tak urobila.Tiez verim a taky mam skusenost od jednej znamej ze jej povedali ze dieta bude postizene a narodil sa uplne normalny zdravy chlapcek :wink: a neni to ani tak davno cca 5 let dozadu.
1. srp 2012 v 09:27  • Odpověz
@kaatulka no ale ja neviem ci je rizikove , ale PN mi vypsala sestricka lebo som si to vyziadala koli tomu ze som v kvetnu o to prisla .... a normalne mam vychadzky coz rizikove asi musi jenom hodne odpocivat :sunglasses: cize neviem ci to je rizikove alebo mam len PN lebo som si ju vyziadala :wink: Myslim si ze ak mas solidneho DR tak by nemal byt problem ti napisat PN ....
1. srp 2012 v 09:36  • Odpověz
@ireeeeen už to mááám na ten mail, moc děkuju :dizzy_face:
1. srp 2012 v 09:52  • Odpověz
Ahoj holky, v pondělí jsem byla na kontrole u svého gynekologa. Podle MS jsme byli 7tt+2, velikost ale odpovídala prý 5tt+6. Každopádně mám hematom, takže neschopenka do konce srpna, rizikové těhotenství. Na další kontrolu jdu až za měsíc, 29.8. takže doufám, že ten srpen na gauči nějak přežiju a za měsíc se zde budu moct pochlubit krásným ultrazvukem. Jo a abych nezapoměla, ač je píďalka takhle mladší, už byla krásná srdeční akce a doufám, že to všechno pěkně dožene, já to dítě prostě musím vyležet, děj se co děj. :slight_smile: :slight_smile:
1. srp 2012 v 10:05  • Odpověz
Dobré ráno/dopoledne, těhulky :dizzy_face:

@anielkha
myslím, že rozhodnutí mít/nemít postižené děťátko je na každém z nás a určitě nikdo nemá právo některou pro ně soudit. Je to verdikt na celý život a ten je Tvůj :wink:
pevně věřím, že podobné rozhodnutí nebude u nikoho potřeba a že březňátka budou jen zdravá a krásná děťátka :dizzy_face:

@airinka83
jůůů tak to mám naději, že srdíčko naší bublinky uvidíme v 6+0 :dizzy_face:

já vám tak závidím ty vyplněné statusy s datem narození a počítadlo:dizzy_face: ale v dobrém závidím :dizzy_face: :dizzy_face:

ukázkový den bez špatností přeju všem :slight_smile: :slight_smile:
1. srp 2012 v 10:34  • Odpověz
@valendinka - já jsem srdíčko viděla v 6+3, tak to by v 6+0 mohlo vyjít, držím palce :slight_smile:
1. srp 2012 v 10:41  • Odpověz
@ireeeeen asi mas pravdu.at si kazdej koupi co chce.jsou to jejich vyhozeny oenize,mela bych byt v klidu a nerozcilovat se kravinama
1. srp 2012 v 10:45  • Odpověz
@tournesol
děkujííí, jsi hodná :wink:
vím, že u každého je to jiné, ale snad už opravdu bude a konečně budu ta oficiální MKtěhulína :slight_smile:
:slight_smile:
1. srp 2012 v 10:46  • Odpověz
@antymania666
četla jsem Tvoje trable :unamused:
u nás to ještě nikdo z rodin neví, ale podobné návrhy by mě také štvaly :confounded:
proč nedají prostor vám jako rodičům :rolling_eyes:
drž se :wink:
1. srp 2012 v 10:49  • Odpověz
@valendinka taky nechapu, snazili jsem se o mimi 2 roky a ted kdyz je tu tak ja bych si rada zakladni vybavu kopula sama.uzila si to. snad to preziju,nesmim se moc nervovat ale bojim se ze jednou stejne bouchnu. kolikrat jsme s tchyni meli velikou hadku. nemma me rada, vzala jsem ji syna.no jo co se da delat.
1. srp 2012 v 10:52  • Odpověz
holky ako sa citite dnes.Ja ku podivu dobre, nic ma neboli ani nejak necitim zaludok na vode.Uz aby bolo 8.8 aby som vedela ci rastieme a tak :unamused: to cakanie na KO je fakt hrozne :angry:
@antymania666 inak ak ti chcu kupit tak im ukaz co chces a nech ti kupia aspon budes mat o starost menej :grinning: a este usetris peniazky .... (ked ti chcu kupit kociar tak vyber aspon nejaky drahy nech sa buchnu po kapse ) :grinning: ale je to sranda ze taketo blbosti este v dnesnej dobe ludia riesia.U nas sa riesi maximalne to ze ak si veriaci co ja som a dieta budeme krstit v rimokatolickom kostole tak ak by to bolo dievcatko tak krstna mama kupuje nausnice :wink: a to je asi tak vsetko.No este neviem co vymysli svokra to potom bude este len sranda :grinning:
@valendinka a ja som bola na UTZ 6tt+3 a tiez uz bolo vidno srdecnu akci tak drzim palce
1. srp 2012 v 10:56  • Odpověz
@antymania666
achjo, ty lidský vztahy jsou složitý :unamused:
naštěstí jste na svoje rodiny dva ... vlastně už tři :dizzy_face:
tak se soustřeď na svoje zlatíčka a nechej familii v nadějích, že budou nakupovat výbavu :sweat_smile: potom si to přebereš a třeba se něco i hodit bude.... než se s nima hádat ... :sunglasses:

obávám se, že u nás to bude dost podobný scénář :sweat_smile:
hlavně v manželové rodině se na moje těhu čeká s nedočkavostí :rolling_eyes:
1. srp 2012 v 11:01  • Odpověz
@anemi83
jup jup jupíííí!
neděle bude TEN den :dizzy_face:

ať už je toho 8/8 :sunglasses:
1. srp 2012 v 11:03  • Odpověz
ahoj holky je tady uz aspon taky nejaka co zvraci? nebo jsem jedina... musim rict ze mi to male dava fakt zabrat co snim to je venku :frowning2: ale treba je to aspon znameni ze je vse v poho .jinak dnes mam znovu kontrolu tak doufam ze bude vse v poho.a doufam ze uvidim srdicko :slight_smile:
1. srp 2012 v 11:22  • Odpověz
@petullllka tak já jsem taky 8tt a ještě ani jednou, jen náznak jednou sladko v puse, ale jinak kdyby mě nebolely prsa jak čert, tak ani nevím, že jsem těhotná :slight_smile: jo a ještě ráno uplně placatý břicho a večer se vyvalí pěknej soudek, je to sranda
1. srp 2012 v 11:36  • Odpověz
@airinka83 no ja doufam ze me to brzo prejde nejsem schopna vubec nic delat jak mi je porad spatne,ty prsa me taky obcas pobolivaj a brisko na me kouka porad i kdyz ten spek tam byl uz pred tehu :slight_smile:
1. srp 2012 v 11:48  • Odpověz
@kaatulka ahoj, mne se ptala,jestli chci neschopenku (ale jsem na rodičovské dovolené), tak nepotrebuji neschopenku a chtela mi ji napsat, protoze cekame 2.:slight_smile:
1. srp 2012 ve 12:23  • Odpověz
@antymania666 ahojky, takovou tradici kocarek a zlato neznam, ale nam na kocarek prispeli manželovi rodiče. Kočárek jsem si vybrala sama a oni nam na nej dali peníze. Nevidím v tom nic špatného. Od našich jsme zase dostali monitor dechu (taky jsem vybirala ja). tak jim rekni, ze si chces vybirat sama veci a pokud by chteli muzou ti na ne prispet. :slight_smile:
1. srp 2012 ve 12:36  • Odpověz
@petullllka Já se k Tobě hlásím se zvracením :pensive: Ted jsem dokonce strávila víkend v nemonici na kapačce, zvracela jsem 3 týdny, ted se to zlepšilo a cpu se jak o život, bo jsem až přespříliš zhubla.
1. srp 2012 ve 13:10  • Odpověz
Holky tak jsem zpatky z 1.kontroly : Mimi ma 14mm, srdicko krasne bije a odpovida 7+5 :slight_smile:
1. srp 2012 v 15:10  • Odpověz
Nam u prvni na kocarek davala moje babicka s dedou. Ale teda o tradici se zlatem a kocarkem jsem teda nikdy neslysela :slight_smile:
1. srp 2012 v 15:26  • Odpověz
Nam u prvni kocarek kupovali nasi - ja jsem si vybrala a oni ho koupili a uskladnili do porodu :slight_smile: A nechavam si ho i na druhe
1. srp 2012 v 15:30  • Odpověz
Ahoj holkyyyy :slight_smile: tak dnes kontrola u dr. Poslední menstruace 21.6. a dle ní bych měla být 5+6tt, ale dr. mi řekla, že jsem 4 plus 4. Asi myšleno reálná délka těhotenství. Viděla jsem jen váček a žloutkový váček viděla ona (já jí budu věřit :grinning: ), kontrola za 14 dní. Jinak je mi taky divně, sice nezvracím, ale jsem pořád hrozně unavená a žaludek je jako na vodě.
Holky, taky máte někdy takové smíšené pocity? jestli to zvládnete, porod, pak to vstávání...nebo jsem sama? Já už jednoho mimíse mám a právě první rok a půl byl šílený, že jsem si říkala, že už nikdy víc. Ale nechci, aby byl sám :unamused:
1. srp 2012 v 16:13  • Odpověz
@pooh
čauky :wink:
jsme na tom podobně, já měla PM 24/6 a teda čítám jsem 5+3 a výsledky první ko stejný jako u Tebe :wink:

o totální změně v našich životech se mi už začíná zdát :sunglasses: ... naprosto bez zkušeností, Ty už aspoň víš, co rodinku čeká a máš malého pomocníka :wink:
my jsme cestovatelé a dobrodruzi :sweat_smile: čekám naprostý obrat :dizzy_face: ale nedovedu si to moc představit :wink:
mimi strašně chcem, kooonečně :dizzy_face:
1. srp 2012 v 16:21  • Odpověz
@pooh Jj, ja to mam to stejne...jenze jeste k tomu pracuju a chci, co minimalni vypadek.. Jsem na sebe zvedava, jak to zvladnu. :(
1. srp 2012 v 16:37  • Odpověz
@venuss ja chapu ze kdyz si vyberes tak ok ale oni by me nenechali vybrat.kooupi co si mysli ze je dobry a hotovo
1. srp 2012 v 19:11  • Odpověz
@anielkha ja taky ne..to je asi jejich nejaka posahana tradice
1. srp 2012 v 19:11  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.