• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
hmm, ja sa teda na miminko tesim, zvladli to ine zenske tak preco by som nezvladla ja,pracu neriesim a budem si uzivat materskej, moja sestra ma 3 deti a z toho 2 chlapcov dvojicky a zvlada to , sice je vycerpana niekedy ale to patri k zivotu.A inak cestovat sa da aj z detmi, sice nie hned 1 rok ale potom si myslim ze to neni problem :wink: pokial necestujes do nejakych exotickych zemi, popripade budete mat babicky a dedecky :sunglasses: ktory by mohli vnucata popripade pohlidat.
@pooh s tym porodom zvladli to ne take pindy a preco by sme nezvladli my ????Moja segra hrozne pred rokom riesila ze sa nenormalne boji porodu, len zbytocne sa zamyslas nad vecmi ktore ta moznu znervoznovat....a stresovat :unamused: A hlavne ked uz mas jedno dieta tak prave vies do coho ides :slight_smile:
@iivet Gratulujem krasne a mimi rastie ako z vody :slight_smile: som zvedava ake budem mat velke ja idem 8.8 a dnes som 7tt+2
1. srp 2012 v 19:13  • Odpověz
@pooh ahoj, taky mám strach, ale snad jen proto, že čekáme dvojčátka. S prvním synem jsme skoro nevedeli, ze je.:slight_smile: az ted zacina mit období vzdoru,tak o sobe dava vedet a dohani,co zameskal jako miminko. Bojím se těch dvou. Jednoho křiklouna věřím,že bych zvládla, i dvě děti určitě zvládnu, ale mám strach, hlavně se bojím, aby to Tomášek neodnesl tím, že budu veškerý čas věnovat dvojčatům.Uvidíme,jak vše dopadne. :slight_smile:
1. srp 2012 v 19:17  • Odpověz
@antymania666 aha,tak to by mi taky teda vadilo. Vzdyt ty budes jezdit s kocárkem, tak ty by sis mela vybrat a ohmatat kocarek,ktery ti bude vyhovovat. tak rychle kup kocarek driv nez oni. :slight_smile:
1. srp 2012 v 19:22  • Odpověz
@venuss ja se jednou z ty jeho rodiny po.....
1. srp 2012 v 19:25  • Odpověz
Ahojky, dnes uspesna kontrola za mnou. Mimi je 23mm velike, srdicko tlouklo o sto sest a uz mu jde videt nosanek :slight_smile: Asi bude po me :slight_smile: Dalsi kontrola 27.8. a to bude ten gen.screening, bude mi ho delat muj doktor. Nevolnosti mi mirne ustupuji, sice mam dost velke krece, ale to mam od zaludku, ne od mimi. Snad brzo bude lip. :slight_smile:
1. srp 2012 v 19:36  • Odpověz
@pooh tak ja to mam asi podobne jak ty. Kdyz si vzpomenu na porod a pak problemy s prsama tak si ted nepreji nic jinyho nez rychly porod bez komplikaci a abych mohla rict hned od zacatku, ze kojeni je radost :slight_smile: No a s tim spanim..... to pocitam, ze se zas tak 1,5roku nevyspim, ale nejak se to zvladne - stoji to za to, ne? :slight_smile:
1. srp 2012 v 19:53  • Odpověz
Ahoj.
@antymania666 S těma tchánovcema je mi to líto, asi by mně tohle taky štvalo. Ze zkušenosti ti radím, aby sis do výběru kočárku nenechala kecat, vyberte si vy a na prarodiče hoďte bobek. Pokud chtějí, ať koupí nějakou výbavičku, u těch hader na tom tak nesejde, v nejhorším, když se ti ty hadry nebudou líbit, tak je dáš prckovi jednou k nim a pak nějkam daruješ nebo vyhodíš, to není taková pálka. Zbavovat se špatnýho kočáru je horší :wink:
@anemi83 No, u toho co jsi psala, já bych teda řekla, že při druhém porodu je právě horší to, že už víš, do čeho jdeš :grinning: Bezdětní si můžou u prvního dělat iluze :wink: Ale ne, nebudu nikoho strašit. Jak píšeš, zvládli to jiný ženský, zvládnem to všechno taky, ať už se to týká porodu, nebo toho všeho co přijde potom :slight_smile:
1. srp 2012 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz
@jukl ja si nadeje vobec nerobim, mam 29 rokov a viem co ma caka :wink: a ver tomu ze ak by si mavala taku MS ako ja tak byt tehotnou bola moja jedina sanca ako sa zbavit bolesti pri MS, tak snad horsie to byt nemoze ked som to dostala tak som niekedy nemohla ani chodit, plakala som od bolesti, obcas ma neminulo ani zvracanie a mala som pocit ze mi niekto vytrhava vajecniky zaziva ... takze porod nemoze byt nic horsie :grinning: jasne bojim sa ako vsetky, ale urcite to dobre dopadne a po case na tu bolest ajtak zabudneme .... :wink: aspon v to dufam :confounded:
1. srp 2012 ve 21:11  • Odpověz
ahoj holky tak se hlasim z kontroly :slight_smile: uz jsme 1.14 cm veliky a srdicko nam krasne tlouklo.na zvraceni mam uz tabletky tak doufam ze pomuzou protoze opravdu nic neudrzim a dr. rikala ze pokud nemuzu moc jist mam pry hodne jist zmrzlinu ze to pomuze.tak jsem si hned koupila dve misky :slight_smile:))
1. srp 2012 ve 21:20  • Odpověz
@anemi83 No, pro mně na porodu vůbec nebyla hrozná ta bolest, ta se dá vždycky vydržet, i když jsem měla takové ty hnusné kontrakce 14 hodin. Ale nejhorší je ten strach o mimi, pokud vše nejde jak má. A po tom porodu, to teprve začíná ten správný a navždytrvající strach o to mrně. To pozná ale asi každá právě až na své kůži, takhle se to popsat nedá. No, my jsme si prošli svým, takže já spíš doufám, že to s druhým prckem bude lepší. Ale raději si taky žádné růžové brýle nedávám :grinning: Ale jak píšu, zvládly to jiné, zvládnem všechno taky :wink: A to co popisuješ při MS, tak já zase mívala takhle šílenou ovulaci, někdy jsem při ní i krvácela a bolesti jsem měla jako při slepáku že jsem nemohle ani chodit a to pak ani o otěhotnění nemohla být řeč, protože představa, že bych při těch bolestech měla mít sex, jaksi nebyla přijatelná :grinning: Ale oproti porodu je tohle všechno brnkačka :wink: Nicméně na porodu je dobré to, že to za to fakt stojí a že to postupem času tak nějak trošičku otupí :slight_smile:
1. srp 2012 ve 21:23  •  2 děti  • Odpověz
@jukl Já jsem právě byla ten, kdo si dělal ty iluze, jak se bude producírovat se spícím miminkem v kočárku po venku, sedět někde na kafíčku a jak to bude idylické. Měla jsem velmi dlouhý porod (ale to se zapomene, to je pravda), horší bylo potom to vyčerpání. Syn mi nespal přes den dýl jak dvacet minut, v noci se budil po hodině, já kojila do roku a půl každé dvě hodiny ve dne v noci a do toho se přidala depka z vyčerpání. Byli jsme na dně i s manželem :slight_smile: Syn je trochu hyperaktivní, říkají, že to přejde, no ale má pět let a fakt se nenudím :slight_smile: Ale každý má nárok na jedno hodné a spavé dítě se říká...ale jestli to bude až to desáté, to nevím :grinning: :grinning: Ne, fakt nechci nikoho strašit, já si jen tak povzdechla, ty obavy k tomu všemu patří, to je přirozené...
1. srp 2012 ve 21:25  • Odpověz
@milmic je chudaku doufam ze uz bude lip ja dostala dneska tabletky tak snad mi pomuzou a ty koukej pribirat
1. srp 2012 ve 21:25  • Odpověz
@pooh jj, jak když mi mluvíš z duše :grinning: Ale já jsem dětská sestra z nedonošenců a mám tři maldší sestry, takže jako nějakou představu jsem měla. Naše dítě ovšem překonalo všechny moje představy :grinning: Ale ne, teď už si nestěžuju. Ze všech neurologických problémů jsme se jakž takž vyhrabaly, mám zdravé dítě, které je sice taky trochu akčnější a uječené, ale i to se snad časem poddá, hlavně, když není zaostalej :wink: Kdybych si kvůli tomu neměla pořídit další dítě, tak by mě to mrzelo. I když, teď už jsem si párkrát říkala, že jsem se musela nejspíš zbláznit, když jdu do druhýho :grinning: Ale říkám si, že snad už horší než s malým to být nemůže, tak to mi trochu dodává optimismu :sweat_smile:
1. srp 2012 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz
@milmic jejej. Držím moc palce, ať už je to dobrý a můžeš i normálně jíst. To je hnus tohle. Ale zase, já si říkám, že bych potřebovala nejíst. Já to mám zase tak, že tomu zvracení předejdu jedině soustavným uzobáváním něčeho. I chutě už se hlásí, takže já budu opět na konci jako bečka :rolling_eyes: Minule to bylo 27 kilo. Tobě závidím, že se tě to třeba týkat nebude :sweat_smile: Ale samozřejmě, není nad to, když je člověku dobře. Moc ti přeju, ať už je to dobrý a nezvracíš!
1. srp 2012 ve 21:42  •  2 děti  • Odpověz
@pooh Jedno hodné a spavé dítě, říkáš? A nemohl by mít člověk nárok na dvě hodné a spavé děti? :grinning: Naše malá totiž přesně tomuto popisu odpovídá a podle toho, co říkáš, tak už máme vybráno a teď nás teda čekaj věci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Co se dá dělat, hlavně když bude prcek zdravoučkej :wink:
2. srp 2012 v 07:01  • Odpověz
Jak mluvite o tech hodnych a zlobivych detech, tak sestrina prvni dala zabrat uplne vsem, nespala, kricela, vztekala se, odmitala jist a chlapecek byl pak zlaticko. Jen postupem casu od sve starsi sestry chyta jeji moresy a tak ma moje sestra doma minimalne veselo :sunglasses: Ja teda pevne verim, ze moje deti budou hodne, budou spat a pekne papat u stolu :grinning: :grinning:
2. srp 2012 v 08:22  • Odpověz
Dobré ráno :slight_smile: :slight_smile:
mě dneska poprvé vzbudil hlad a následně poprvé jsem na delší dobu nakoukla do wc :rolling_eyes:
kakao a pach teplého mléka dobrovolně vyřazuji z jídelníčku :sweat_smile:

@petullllka
a to jsem Ti chtěla včera o zvracení napsat, ale neměla jsem reálnou zkušenost :wink:
gratuluji ke krásnému miminku a k ok výsledkům :dizzy_face: snad už Ti bude lépe a napapkáš se bez obav :wink:

@anemi83
moc pěkně jsi to napsala o tom životě s děťátkem, ráda čtu Tvoje příspěvky :wink:
@venuss
Tvoje obavy chápu úplně nejvíc, bude to ohromná změna ...doteď jedno děťátko a najednou tři :dizzy_face: Bude to náročný najít systém, ale krásný zároveň :dizzy_face:

já mám právě ty iluze o miminku ... načančaný kočárek, spící bobek v něm a pohodička :grinning:

krásný den pro Vás! :dizzy_face:
2. srp 2012 v 08:22  • Odpověz
@petullllka - já jsem si včera koupila ty lízátka GraviPop, protože nejvíc zle mi bývá večer a už jsem i třikrát během týdne blinkala.... ale jinak to ustávám, moc nevím, co bych jedla, na nic chut nemam a když už jo, je mi z toho stejně nakonec pak blbě.... závidím Ti fotečku, já jdu až 17., tak tam snad taky uvidím podobně :slight_smile:
2. srp 2012 v 08:27  • Odpověz
@pooh juuu tak to se tesim, to nam to ted vyjde na to spave miminko :slight_smile: Doufam :slight_smile:
2. srp 2012 v 08:29  • Odpověz
@valendinka ouuuu tak to vitej do klubu a s tim kakaem si mi ted udelala pekny choutky tak snad nezkonci jak u tebe :grinning: uz jsem si dneska vzala prvni tabletku proti nevolnostem tak jsem zvedava jak to snidane prezije :grinning: a jinak dekujem :wink:
2. srp 2012 v 08:29  • Odpověz
@prumyslovacka ja ty lizatka vubec ani nezkousela ,no u me je to naopak ja mam chute spis asi i hlad,problem je v tom ze nic neudrzim a vse jde ven teda krome jogurtu :slight_smile: dekujeme je to mam prave svatek urcite to rychle utece :slight_smile:
2. srp 2012 v 08:34  • Odpověz
@petullllka
pak písni, jestli tableta pomohla ... nechám si je předepsat taky :sweat_smile:
divně je mi dneska, divně a blivno:rolling_eyes:

@prumyslovacka
cože to? lízátka?volně prodejná nebo musíš mít předpis od dr? ... v lékárně?
pardon za tolik dotazů :wink:
2. srp 2012 v 08:38  • Odpověz
@valendinka dam urco vedet jinak se jmenujou vomacur snad je dostanes i v cesku ja totiz ziju v nemecku :slight_smile:
2. srp 2012 v 08:46  • Odpověz
@valendinka - jj, volně prodejná, GraviPop se jmenují, stojí to balení cca 50-60 kč, je tam 12ks, 4 příchutě - citron, pomeranč, višen a jablíčko :slight_smile: jsou dobroučký a na chvíli to fakt ulevuje :slight_smile: dneska ráno sem ho musela strčit do pusy už před barákem, protože já ráno neumím snídat, baštím až v práci

@petullllka - no furt je to 14 dní a to je dlouhooo, jsem netrpělivá jak sánky v létě :D

tedka piju teplej ovocnej čajík a je mi po něm taky docela dobře, i když za chvíli to zase bude ten pocit jak den po kalbě.... :slight_smile:
2. srp 2012 v 08:46  • Odpověz
@prumyslovacka
už jsem ty lízátka našla na webu, děkuju za tip :wink:
2. srp 2012 v 08:49  • Odpověz
@prumyslovacka no ja na tuhle kontrolu taky musela cekat 14 dni a pristi bude az za 4 tydny :frowning2: uvidis ze to utece a za chvilku budem rodit :slight_smile:
2. srp 2012 v 08:57  • Odpověz
@valendinka - není zač, pokud budeš zkoušet, dej vědět, zda to zabralo :slight_smile:

@petullllka - no, to snad ani nestraš :D já jsem zvědavá, až mi budou brát krev, to zas bude scéna.... dělali Ti už nějaké odběry nebo něco?
2. srp 2012 v 09:18  • Odpověz
Lízátka taky doporučuju...........vždycky na chvilku úleva. A nebo Emesin.........taky volně prodejný. Holky, to je fakt jak kocovina od rána do večera, co? :grinning:
2. srp 2012 v 09:24  • Odpověz
@kerrie
:sweat_smile: přemýšlím, zda mě někdy bylo po kocovině tak zle :sweat_smile:
dneska je teda v mém těle den :rolling_eyes: no ale jestli to pomáhá bublince, trpím ráda a dobrovolně :dizzy_face: :sunglasses:
2. srp 2012 v 09:29  • Odpověz
@kerrie - jj, občas je to nářez :D

a to ještě včera ráno jedu v tramvaji, na druhý zastávce nastoupí banda nalitejch cizincu, takže hroznej smrad, řvou tam celou cestu, no to byla síla taky :-/

@valendinka - jj, co by člověk pro bublinku nevydržel vid :slight_smile:
2. srp 2012 v 09:31  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.