• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
@valendinka Přesně tak..........hlavně že prcek je v pořádku :wink: :slight_smile:
2. srp 2012 v 09:31  • Odpověz
@kerrie Určitě můžeš mít i další hodné a spavé děti :grinning: A určitě budeš :slight_smile: Já psala alespoň jedno, ne právě jedno :wink:

@jukl Tak to jsem ráda, že nejsem sama, mě se každý ptal, proč už nemáme druhé...a je těžké pořád vysvětlovat jaký je rozdíl mezi "normálním" dítětem a trochu neurotickým dítětem :grinning: Nicméně v pěti letech začíná pomalu být rozumný, tak si říkám, že než se to druhé narodí, bude už třeba i sám klidně jíst. Protože udržet ho sedět v klidu na židli u jídla je boj. A je fakt, že jsem už dost vytrénovaná :wink:
2. srp 2012 v 09:32  • Odpověz
@prumyslovacka No jízda busem, to je taky parádička............kor teď v tech vedrech, když neee všichni spoluobčané použijou deodorant a že zrovna teda nevoněj, to nemusím ani říkat, že jo? :grinning: :grinning:
2. srp 2012 v 09:32  • Odpověz
Hlavně nám všem přeji, aby všechna miminka byla naprosto zdravá a aby žádná neměla žádné vážnější komplikace v těhotenství ani při porodu!!!
2. srp 2012 v 09:34  • Odpověz
@petullllka no nestras nas len nech si pekne uzivame tehotenstvo , zatial je klud a nikto neplace.... :grinning: Mladsi segra co sa jej teraz narodil chlapec je uplne uzasny , chcela by som take babatko ako je on.Place len vtedy ak je hladny :wink: Segra cele tehu prelezala a prespala....mala rizikove koli predoslym problemom.Najviac sa mi paci synovec ked sa s nim rozpravas a on sa zacne rehotat a segra uplne cela nasrana ze preco sa na nu nesmeje takto :grinning: mne je kazdy den soufl, ale este som sa zo zachodovou neobijmala .... :sunglasses: ale cakam ze kedy to pride :frowning2: vzdy nieco jem aby mi nebolo zle , dnes som uz podla vasich rad vybrala aj piskoty...... :wink: na lizatka moc nemam chut.A asi budem musiet urobit uz maso lebo mam strasnu chut .Holky ako to mate z priberanim ??? Ja sa vazim cca kazdy 2 den a nemam pocit aby som naberala ...a mam citak ze dnes uz bude obijmanie zo zachodovkou :cry: uz som cela zelena :confounded:
2. srp 2012 v 09:38  • Odpověz
@kerrie - no to je fakt něco nechutnýho i normálně :D v práci to zažívám běžně ve výtahu a bohužel u některých kolegů - progamátorů, co znaj počítač a možná někdy vodu.....
2. srp 2012 v 09:42  • Odpověz
@anemi83
já má 1kg dole od minulýho pondělí :wink: já jsem hubeňour a už vidno kosti :sweat_smile:
myslím, že teď ještě není rozhodující, zda se přibírá. Dr na mě v neděli kouknul a neřekl nic, že bych měla víc jíst nebo tak :wink:
manžel mi říkal v reakci na moje nechutné ráno, že se mám snažit jíst ovoce a hodně pít. Že je potřeba víc tekutin, když se neudrží strava. Zakoupím teda meloun :sweat_smile: :wink:
2. srp 2012 v 09:47  • Odpověz
@valendinka tak ten mam teda v lednici a musim ho uz nakrajat, vodu pijem teda sa snazim pit vela ....tak to si ma potesila ja uz sa bala ci neni nieco zle ked nepriberam :grinning: no a inak ovocie, mam tu jabko, bana , svestky ale na nic nemam chut a to je hrozne....... :frowning2: jem len aby som nieco jedla :confounded: a aby som zahnala ten hnusny pocit .............na bliti ..... :angry:
2. srp 2012 v 09:52  • Odpověz
@anemi83 S nabíráním to má každý jinak. Při prvním těhotenství jsem začala nabírat až v 18 týdnu. Do té doby nic. Nakonec jsem měla nahoře asi 14 kilo, z toho většinu vody (otoky). 10 kg jsem nechala v porodnici, zbytek během dvou měsíců nějak zmizel sám. Existuje i tabulka, kde je napsaný optimální váhový přírůstek toho kterého týdne.
2. srp 2012 v 09:55  • Odpověz
@prumyslovacka :grinning: no krev mi brala na prvni kontrole ale na co vsechno to bylo fakt nevim

@kerrie to je pro mne uplne to nejhorsi citit spocene spoluobcany :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

@anemi83 vsak ja nestrasim podivej za chvilku je leto v cudu pak prijdou vanoce a pak rodime :slight_smile: ja fakt miluju deti mam v rodine 2 a pul leteho chlapecka je to strasny zvire ale je uzasnej v sobotu jsem s nim blbla on se na me kouknul a zeptal se me: mas penize?a tahle chodil za kazdym kdo tam byl a ptal se :grinning: no snad nas brzo ty nevolnosti prejdou
2. srp 2012 v 10:00  • Odpověz
@anemi83
na pití je nejlepší voda bez bublinek pokojové teploty a ne moc silný ovocný čaj Prý jen popíjet, ne do sebe lít najednou :wink:
banán zklidňuje žaludek ( zatím nepozoruju teda ) a brání křečem
zkus nektarinky, ty mají hodně vody
prý i kompotované nebo povařené ovoce, ale to nedám, už ta představa vůně :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jsem na té vodě :sweat_smile:

@pooh
Tabulky jsou na houby, jen lidi stresují. Každá jsme jiná a ony průměrují. To jsi ani nemusela moc shazovat, krásný :slight_smile:
2. srp 2012 v 10:03  • Odpověz
juhuuu tak jsem se prave objednala na screening - uz se tesiiiiiiim jak mala holka :slight_smile:
2. srp 2012 v 10:09  • Odpověz
@valedinka ja teda vodu nemuzu vubec :frowning2: holky musime vydrzet ten 1.trimestr a pak uz snad bude jen lip a lip :slight_smile: Me posledne uderem 13.tydne jak kdyby nekdo vymenil zaludek :slight_smile:
2. srp 2012 v 10:11  • Odpověz
Taky jsem se právě objednala na screening, nakonec do Olomouce, mám to sice z ruky ale dělají to tam zdarma, tak si uděláme s manželem výlet :slight_smile:. V Brně to stojí 1500,-, to je pěkný rozdíl.
2. srp 2012 v 10:16  • Odpověz
@anemi83: já jsem při synovi začala přibírat až tak kolem 4. měsíce, a to mírně, a celkem jsem měla nahoře 27 kg, fakt hrůza...Teď mám naopak 4 kg dole a nejsem schopná se najíst...

Snad nevadí, když sem za vámi občas zavítám, nemám sice už tolik času....ale své první těhotenství jsem tu na koníku prožívala taky :slight_smile:...
Jen jsem se chtěla zeptat, nebylo by lepší skupinu zamknout?
2. srp 2012 v 10:16  • Odpověz
@businek ve Zline je to taky zadara - dostali na to grant pry. Docela mazec, ze za stejne vystreni si vezmou nekde 1500kc a nekde je to zdarma,ze?:
2. srp 2012 v 10:18  • Odpověz
Jsem tez pro zamknuti skupiny :slight_smile:
2. srp 2012 v 10:18  • Odpověz
@iivet přesně tak, taky to moc nepobírám. Kde člověk najde 1500,- že... Dneska mě má dojít kojící polštář co jsme si objednala, tak už vím, kde se to bude hodit :grinning:
2. srp 2012 v 10:20  • Odpověz
@businek jeee kojici polstar, to je vec. Vyuzivala jsme tak od 5.mesice tehu, pak po celou dobu kojeni a ted to ma mala jako zabranu proti spadnuti - vyborne vyuziti, jen nevim, jestli mi ho za 3mesice bude ochotna dat zept :grinning:
2. srp 2012 v 10:22  • Odpověz
@kaatulka
zamknutím myslíš tu soukromou skupinu ... jako že co napíšeme přečteme jen my? Holky se o ní zmiňovaly na dubnu.
tak to souhlas :wink:

ještě než se přihlásím na MK, tak vás můžu číst ... teda nás čtou všichni i neregistrovaní asi :rolling_eyes:

já to ale neumím udělat ... jste někdo takový, kdo to dokáže?
já jsem ráda, že jsem trochu tady ten systém pochopila :sweat_smile:

úplně klidně choď, Tvoje zkušenosti se nám začátečníkům budou krásně hodit :slight_smile: :dizzy_face:
2. srp 2012 v 10:22  • Odpověz
ja mam pocit, ze skupinu muze zamknout zakladet skupiny. @cutce zkusila bys to prosim zamknout jestli budou ostani souhlasit? At nas necte kazdy kdo "jde kolem"
2. srp 2012 v 10:25  • Odpověz
@valendinka: jj, soukromou, takhle si to tu může přečíst úplně kdokoliv....Do soukr. skupiny se dostaneš, jen když se přihlásíš....
Jinak já se v tom taky nevyznám, myslím, že to může udělat jen zakladatelka....
2. srp 2012 v 10:27  • Odpověz
holky dakujem za rady snad to brzo prejde.Inak ta voda ja pijem co sa da, cistu, jemne perlivu, se stavou a tak vacsinou izbovej teploty ale dnes bude hic tak si radsej odpustim vodu kohoutkovu ....a nepride Vam take blbe zamknut tu skupinu ???? mne to pride take divne, ja som sem sla l;en preto ze neni zamknuta :frowning2: chcela som ist aj na slovenskom MK ale ja som tip cloveka ktory sa nerad niekam tlaci :frowning2: no ale ak bude vacsina tak sa prisposobim ...
2. srp 2012 v 10:29  • Odpověz
Ahoj holky, tak i mě je dneska trochu šoufl a bylo mi v noci, to jsem ale zaspala. Zítra se chystám na KO, tak se moc těším, držte mi palce:slight_smile:
Jinak soukromou skupinu musí jedna z nás založit a potom jen ta zakladatelka přidává holky, které ji o to požádají, mám to udělat? :wink:
2. srp 2012 v 10:30  • Odpověz
@anemi83 proc ti prijde blbe? Ve skupine zustanou vsechny co jsme tu, jen si nas nebude cist kazdy. Takove soukromi :slight_smile:
2. srp 2012 v 10:33  • Odpověz
Tak banán zapitý rozpustným vitamínem C spolu prostě nefungujou :unamused: A to jsem se radovala, že jsem od pátku nezvracela...
2. srp 2012 v 10:34  • Odpověz
Ahojky....hlásím se ve zkratce...je mi skoro pořád špatně, ráno, večer, dopoledne...jídlo nemůžu ani vidět, nebo spíš se třeba na něco těším, uvařím...a pak do toho dobnu. Řídí skoro pořád manžel, protože pro mě i 50 km je moc...ale za chvilku razíme k našim jen já a Kubík, tak snad dojedem v pohodě. A n kontrolu čekám stále na pondělí...snad budou dobré zprávy. :slight_smile:.

Proti zamčení nic nemám, také jsem jednu skupinu vytvořila-maminky samoživitelky a moc si ji všichni pochvalovaly, protože jsme tam řešily a řešíme absolutně uplně všechno vč..rize soukromých rodinných věcí a to opravdu nemusí každý číst....(hlavně v dnešní době, kdy nejednu z nás tady dostihujou bejvalky nebo současné ženy ex.nevraživé sousedky co pak vše otočí a pomluva vyjede kdo ví kde... atp...Takže podřídím se většině....proti zamčení nic nemám.

Zatím pa pa
2. srp 2012 v 10:34  • Odpověz
@rory_g udelej to prosim (mam tu "zname" co jsou slidilky :frowning2: ) Vsak pokud nebude nekdo chtit do soukrome tak muze zustat tady. tato skupina se urcite rusit nebude, zejo?
2. srp 2012 v 10:35  • Odpověz
Holky to byl jen návrh....My jsme měli skupinu zase s jiným měsícem a rokem, a po nějaké době jsme se taky zamkly, protože jak naše břicha rostla a my se víc poznávaly, tak jsme si psaly i kolikrát hodně osobní věci atd...a zkrátka jsme nechtěly, aby to někdo četl...Ze zkušenosti vím, že když člověk chce, tak na netu vyšťourá cokoliv...Takže to nechám na vás :slight_smile:
2. srp 2012 v 10:39  • Odpověz
@iivet
@kikimaruska
@kaatulka
@anemi83
@valendinka
tak založeno, diskuze je "Nastávající mamči TP březen 2013"
Kdo budete chtít další přidat, prosím písněte mi
2. srp 2012 v 10:40  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.