• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
@rory_g super, diky, jsi zlata. Jak pise @kaatulka taky jsme mely diskuzi kdyz jsem cekala Lili a postupem jsem se zamkly pac se resily osobni veci, ktere by normalne clovek do otevrene diskuze asi nenapsal :slight_smile:
2. srp 2012 v 10:43  • Odpověz
@kaatulka
já si to myslela, že kdokoliv
děkuju :slight_smile:
@rory_g
pokud jsi ochotná to udělat, tak já jsem pro :slight_smile:
@anemi83
mně to zas přijde takové hloupé tu být jak na veřejným pranýři, aby každý věděl, co se v mým těle děje, takové intimnosti a věci ze soukromí
snad neodejdeš, když holky budou také pro zamknutí! :confused: nééé :slight_smile:
2. srp 2012 v 10:44  • Odpověz
@rory_g
já já já JO :wink:
děkujííí :dizzy_face:
2. srp 2012 v 10:47  • Odpověz
Tady se to také nezamkne, pokud o to nepožádáme adminy...ale je pravda, že nepotřebuju, aby všichni věděli o mém těhotenství, s vámi to prožívám stejně, tak v zamčené diskuzi fajn, ale bohužel stále existují nepřející a zlí lidé...takže jsem za soukromou ráda :sunglasses:
2. srp 2012 v 10:48  • Odpověz
@valendinka Ty už jsi tam:slight_smile:
2. srp 2012 v 10:49  • Odpověz
@rory-g - šup tam se mnou prosím :slight_smile:
2. srp 2012 v 10:49  • Odpověz
@rory_g šup tam se mnou prosím :slight_smile:
2. srp 2012 v 10:50  • Odpověz
2. srp 2012 v 10:52  • Odpověz
@pooh
uplně stejné obavy mám i já. Při prvním jsem špatně zvládala samotu a chyběla mi i práce a ted jsme se rozhodli i přes komlikace při porodu že zkusíme druhé a hned na první pokus a ted řeším jak vše zvládnu už s jedním prckem, jsem z toho na vážkách, navíc jak to oznámit v práci a podobné blbiny :grinning: tak neboj nejsi v tom sama :slight_smile:
2. srp 2012 v 10:56  •  3 děti  • Odpověz
@anemi83
pokud porod srovnáváš s bolestí při MS tak přeji hodně štěstí.
2. srp 2012 v 11:00  •  3 děti  • Odpověz
@rory_g taky se hlasím :wink:
2. srp 2012 v 11:05  • Odpověz
@rory_g taky se hlasim - takze to bude nova diskuze nekde? dik
2. srp 2012 v 11:07  • Odpověz
@anit_001, @anduska.x jste tam:slight_smile: Jj, je to soukromá diskuze, nikdo jiný ji nevidí, než kdo je tam přihlášený, takže žádní šmíráci ani úchylové :sweat_smile:
2. srp 2012 v 11:10  • Odpověz
@rory_g

jábych se ráda přidala
2. srp 2012 v 11:12  •  3 děti  • Odpověz
@rory_g taky bych se ráda přidala, prosím :slight_smile:
2. srp 2012 v 11:16  • Odpověz
@ireeeeen, @tournesol jste přidané :wink:
2. srp 2012 v 11:18  • Odpověz
@rory_g taky mě prosím přiraď. Díky! :wink:
2. srp 2012 v 11:21  • Odpověz
@businek jsi tam:slight_smile:
2. srp 2012 v 11:31  • Odpověz
Já to nějak nechápu..........takže teď jsou 2 stejný témata? Jedno zamčený a druhý veřejný? :confused:
2. srp 2012 v 11:37  • Odpověz
@rory_g : já chci taky prosím :slight_smile: :grinning:
2. srp 2012 v 11:38  • Odpověz
2. srp 2012 v 11:39  • Odpověz
@kerrie no trochu jo...v té soukromé nás nemůže nikdo číst, kdo tam není přidaný, nevidí fotky, co tam přidáme a tak :wink:
2. srp 2012 v 11:43  • Odpověz
nemůžu tu skupinu najít, mohly by jste mi prosím někdo hodit odkaz? :sweat_smile:
2. srp 2012 v 11:45  • Odpověz
@rory_g Prosím taky o přidání :wink:
2. srp 2012 v 11:53  • Odpověz
@sarkar hotovo :slight_smile:
2. srp 2012 v 11:59  • Odpověz
@rory_g prosila bych přidat do skupiny :slight_smile: děkuji
2. srp 2012 ve 12:01  • Odpověz
2. srp 2012 ve 12:02  • Odpověz
Nevím, už kdo se ptal, ale někde je ten NT screening zadarmo. Slyšela jsem o Zlíně a před rokem a půl to bylo i v Olomouci. Jen člověk musel mít žádanku od svého gynekologa (já na ní měla napsáno, že to mám platit sama a stejně po mně nic nechtěli :slight_smile:)

@businek Taky si dělám výlet do Olomouce, i když jsem z Brna, ale ne kvůli ceně, ale kvůli odborníkům. 1500 Kč mi nepřijde zas tak velká částka, oproti tomu, jaké důležité vyšetření mi udělají.

@anemi83 Já můžu říct, že u prvního dítěte jsem přibrala 6kg za 31týdnů a za zbývajících 9 týdnů jsem k tomu přidala dalších 6kg :grinning: Takže každý přibírá různě, v průkazce mi to doktorka kreslila do grafu a nebyla jsem nějak extrémně mimo :slight_smile: Ale na začátku jsem ještě tak 2 kila shodila, což se opakuje i teď, když kvůli neustálé "kocovině" nejím :grinning:
2. srp 2012 ve 12:09  • Odpověz
@rory_g Koukám, že řešíte soukromou diskusi a jsem pro :wink: (pokud se ještě můžu přidat)
2. srp 2012 ve 12:10  • Odpověz
@pooh já právě musím říct, že mám první holčičku moc hodnou a děsím se, jak mi to vynahradí další miminko. Míša první půlrok spala celou noc, i přes den 2-3 vždy po víc než hodině. Bříško ji moc netrápilo, krásně jedla, nikdy neměla ani rýmu, ani nebyla upruzená... Nádhera :slight_smile: Ale nějak se to zlomilo. Od půl roku se spaním v noci trochu bojujeme, od roku si vymýšlí v jídle, vzteká se, neposlouchá :confounded: Tak se děsím, jak to budu zvládat se dvěma dětma a taky nevěřím, že bych i druhé dítko měla tak moc hodné. Mám pocit, že jsem si ideální hodné miminko už vybrala a čeká mě jen horší :grinning:
2. srp 2012 ve 12:21  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.