Termín porodu březen 2013

Ahojky,
Kdo mate termin v breznu 2013 pojdte se pridat 😉
genevieve
2. srp 2012
@rory_g Ahoj, tak nakonec mám nejspíš taky termín v březnu, tak bych se k vám ráda přidala...můžu taky poprosit do soukromé? 😉
rory_g
3. srp 2012
@genevieve přidávám Tě 🙂
ireeeeen
3. srp 2012
@anemi83
nemá smysl někomu kdo ještě nerodil o tom vyprávět, povíme si to potom jestli to je srovnatelné s bolestmi u MS nebo je to jiné.Však uvidíš sama.
ireeeeen
3. srp 2012
@jukl

naprostý souhlas. Blažená nevedomost 😃
cutceautor
3. srp 2012
@iivet ja bych to zamkla, ale nevim jak. musim to zjistit :-N
antymania666
3. srp 2012
ja uz chci neco nakupovat to je hroznyyyyyyyyyyy jak to laka
cutceautor
3. srp 2012
Holky ja tu vasi novou dizkuzi nemuzu najit :-N
dajdula
3. srp 2012
Ahoj holky,můžu poprosit o vstup na tu vaši uzamčenou stránku?TP mám 18.3. druhé dítě a pročítám Vás od začátku.
Nechci o Vás přijít 😞
Děkuji
valendinka
3. srp 2012
@cutce
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/nastavaji...
😉

@dajdula
chvilku vydrž ... hlavní aktérka @rory_g , která přidává, má kontrolu u lékaře 😉
cutceautor
3. srp 2012
@valendinka me to pise, ze neexistuje 😃
valendinka
3. srp 2012
@cutce
a jsi už přidaná?
já když na to kiknu, jsem tam =-) 😉
valendinka
3. srp 2012
@cutce
"kliknu", pardon :-N
dajdula
3. srp 2012
@valendinka Jasně,počkám,děkuji za info. 🙂
cutceautor
3. srp 2012
@valendinka nejsem 😃
anit_001
3. srp 2012
@cutce tak rekni @rory_g a prida te 🙂 pak to pujde 😉
valendinka
3. srp 2012
@cutce
no to bude tím :-N

vyčkej na @rory_g , ona sem chodí pro březnové přírůstky 😉 x-)
anit_001
3. srp 2012
@ireeeeen @jukl
no jsem zvedava jak ten porod bude vypadat, ve skole nam pousteli nejaky chytry video a od te doby se porodu bojim jak cert krize. Pritom u kazde probiha uplne jinak. Jen me v mym cca 15 letech dost vydesili :-S
cutceautor
3. srp 2012
@anit_001 niceho se neboj, neni to tak hrozne, podivej ja jdu do druheho 😃 😃 😃 😃
cutceautor
3. srp 2012
@anit_001 @valendinka :-N dekuju
anit_001
3. srp 2012
@cutce dik, ja si taky rikam ze to zvladlo tolik zen, ze to proste dam taky (ackoliv jsem srabik 😃 ). Ale takova videa bych zakazala 😉 i kdyz, jako antikoncepce - dobry 😃
ladybird.....
3. srp 2012
jeee ahoj holky jsem si rikala jestli tady nekdo vubec bude a vy vlastne mate uz rano :-N
valendinka
3. srp 2012
@ladybird.....
ahoj!
máme nově zřízenou soukromou skupinu, už jsem psala holkám, co za námi chtějí, že přesun do privátu zajišťuje @rory_g , která tu teď momentálně není. Pokud chceš za námi, tak vyčkej.
jooó a dobrou noc k vám x-)
ladybird.....
3. srp 2012
@valendinka ano ano dekuji, urcite chci x-) ja uz tu hodinu koukam do stropu a ne a ne usnout :-S tak rikam jdu juknout na MK 😃 takhle jsem to mela i u Braden
valendinka
3. srp 2012
@ladybird.....
chápu, chápu, někdy to tak je
a je zbytečný se přemáhat v postýlce 😉
já naopak spím dobře, ale ta rána ve spojení s nuceným pobytem na wc viz dnes stojí za to :-N

máš krásnou rodinku, na Tvoje fešáky už jsem koukala, když jsem slídila kolem této diskuze x-)
ladybird.....
3. srp 2012
@valendinka ja jsem hlavne sla spat v 8pm takze nejsem vubec unavena...ale uz se zas nemuzu "dockat" toho ranniho chaosu a nevolnosti..to me fakt posledni dny, tydny uplne desi cim dal vic! kdy mas TP? zatim to tady nevidim
dekuji x-) x-)
valendinka
3. srp 2012
@ladybird.....
já bych měla mít 31/3, ale minule ještě nebylo vidět ♥, takže ještě váhám to sem dát
až bude vidět x-)
mně je taky blbě, škoda mluvit 8-(
ladybird.....
3. srp 2012
@valendinka 🙂 jasne chapu a kdy jdes na kontrolu? ja tohle vubec nemala u Bradena..ted si to ale asi vyzeru se vsim vsudy
zuuuzaaa
3. srp 2012
@ladybird.....
@valendinka
holky tak s těma nevolnostma nejste sami..už aby to přešlo a @valendinka srdíčko určitě bude 🙂 držím pěsti
ladybird.....
3. srp 2012
@zuuuzaaa doufam ze tohle obdobi bude brzy na nami a uz si jen budeme uzivat a tesit na mimca x-) x-)
valendinka
3. srp 2012
@ladybird.....
@zuuuzaaa
neděle je TEN den 😉
dr slíbil, že už by mohlo být vidět, je to u každé jiné, doufááám x-)
jste hodné, dík 😉
zuuuzaaa
3. srp 2012
@valendinka já byla u doktora 5+3 a byl jen váček, další kontrola byla 7+4 a vše bylo OK..sice těch 14 dní bylo dlouhých ale to čekání stálo za to..další kontrolu mám až 21.8 a 30.8 jdu na NT screening

Začni psát odpověď...

Odešli