• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
@cutce preji stastnou cestu a uzijte si rodiny :slight_smile: :slight_smile:

Ja se taky citim celkem unavene ale jinak zadnou zmenu necitim..
2. črc 2012 ve 22:26  • Odpověz
@zana21 Držím palce ať ti to vyjde, já byla včera na ET, tak se taky příští týden uvidí. Tak ať nám tam ty bublinky vydrží až do porodu.
3. črc 2012 v 06:00  • Odpověz
@taminkas Můžu se zeptat, kolik je ti let?
3. črc 2012 v 07:02  • Odpověz
@ramdy Taky držím palečky, určitě to výjde :slight_smile:
3. črc 2012 v 08:58  • Odpověz
@amely68 Tak nakonec mě včera hlava nebolela, takže jsem to řešit nemusela, ale v případě potřeby určitě sáhnu spíš po tom paralenu.
Já ani moc unavená nejsem, ale pořád mě otravujou ty moje ranní nevolnosti, ráno je to fakt horor...ani banán k snídani dneska nepomohl :frowning2: chudák přítel, to musí být zábava vídat poránu takovou chcíplotinu...
3. črc 2012 v 15:02  • Odpověz
ahoj holky, na pozvání @murynka se přidávám k vám :slight_smile:
dneska jsem byla u doktora, tečička je tam kde má, jen ještě srdíčko nebylo, na to si počkám ještě 3 týdny, na další kontrolu jdu 24. :slight_smile: tak snad bude všechno v pořádku, u předchozího těhotenství jsem si užila všechny špatnosti, tak teď to bude určitě všechno ok :dizzy_face:
termín porodu mi doktor vypočetl na 26.2.,ale myslim, že to určitě bude dýl :slight_smile:
3. črc 2012 v 15:57  • Odpověz
@jitie Ahojda, zdravíme Tě :slight_smile: Dobří, že Tě sem Mury dovedla..........čím víc nás bude, tím líp :slight_smile:
3. črc 2012 v 16:23  • Odpověz
Ahoj Holky, já se taky přidávám....po prvním neúspěšném IUI v pronatalu, máme za sebou druhé, které jsme podstoupili 15.6.nedočkavě jsem testila...dnes jsem 18 den po IUI...a jsou tam dvě dálnice ...a mám pocit, že mám snad všechny příznaky těhu...objednaná jsem na ultrazvuk na pondělí, mám pocit, že se nedočkám, tak držte palečky, aby vše bylo ok...a mimi tam, kde má být...a já si tady mohla s vámi dál dopisovat...s úsměvem a čekat na naše drobečky...Chodíte taky někdo do pronatalu v PZE? Jinak mě šíleně bolí prsa, sem tam mě v bříšku píchne a strašně mě pořád tlačí..dokonce už je mi těsná i sukně, kterou jsem nosila snad 10 let...:slight_smile:)šíleně mě palí žáha a mám pořád žízen...
Písněte vaše příznaky a jestli je tady taky některá z vám ve 4 týdnu... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
3. črc 2012 v 16:45  • Odpověz
@berusj ja cekam druhe ale priznaky uplne ty same co ty prsa des,brisko citim porad,zizen desna zaha zati ne...moc gratuluji a drzim palecky na uz at je vse jak ma..hlavne ze to vyslo..mysli pozitivne

@jitie rada te tu vidim a gratuluji za 3 tydny bude i srdicko...

Jinak vsem graguluji ja uz bych rada mela po 12tydnu ale ono to utece
3. črc 2012 v 17:56  •  2 děti  • Odpověz
Ahoj holky, ráda bych se k vám přidala, ale asi to nedopadlo :frowning2: Žádné příznaky nemám. Kdy tak jste měli nějaké příznaky těhotenství?
4. črc 2012 v 08:00  • Odpověz
@ddanda mě vůbec nic neni, jen občasná únava, uvidíš, třeba to ještě vyjde, držím palce :wink:
4. črc 2012 v 10:07  • Odpověz
@jitie díky za naději :wink:
4. črc 2012 v 10:43  • Odpověz
Holky ahoj, chci se prosim zeptat, jake mate nevolnosti? Tak zvlastne me boli jak kdyby vajecniky asi, je to normalne? Nebo se tam roztahuje deloha nebo neco? :slight_smile: diky
4. črc 2012 v 15:27  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz
@kristynas ahoj, taky mám sem tam bolesti, jako bych to měla dostat :frowning2: ale prý je to v pořádku a jenom se roztahuje děloha :slight_smile:
4. črc 2012 v 18:40  • Odpověz
@kristynas ahojky Kristy, tak me brisko boli od zacatku IUI, ale ted posledni tri dny přesně jakobych to měla dostat a mam břicho fakt nafoukne jak balon a chodím curat snad stokrát za den a brisko boli ikdyz jedu Treba v aute a je nejaký hrbol a o prsou ani nemluvím.. Nemuzu mit vubec podprsenku..:slight_smile: takze to jsou snad dobre příznaky
4. črc 2012 v 19:49  • Odpověz
@ddanda ahojky, tak já měla první příznaky uz 5 dnu po oplodnění ..palila me 3 dny zaha, pila jsem hrozne moc, ikdyz normalne pijí hodně malo, moc jsem jedla a měla chuť na slané věci, ktere normalne nemusim.. Jsem totiž na sladké..:slight_smile: nohy jsem měla jako konve.. BOlely a natekly :slight_smile:
4. črc 2012 v 19:55  • Odpověz
@murynka Jee, moc dekuji.. Urcite hned po tom ultrazvuku napisu..a dekuji za pozitivni zpravicku:slight_smile:
4. črc 2012 ve 20:06  • Odpověz
@ddanda každý to má jinak nešil :wink: někdo to má hned brzičko někdo celé těhu neví že nějaké miminko v sobě má :wink: mě je ted nějak vše :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale bud ráda že to snášíš dobře!!! :wink: a držím palce!!
@kristynas já čeká druhé a šílěně mě bolí bříško..pořád ho citím..píchá tam ale prý normálka prý při druhém je to ještě horší.. :frowning2: určitě se roztahuje děloha a vše se tam chystá na miminko :wink: :slight_smile:
@berusj tak to mě spíše zabere podprda :grinning: ale jinak také šílená bolest prsou..tu bych vynechala a jsem unavená..což na odpočinek s dítětem ted nelze :sweat_smile:
4. črc 2012 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz
Já jsem zatím počítala jen na Těhu kalkulačce na netu. Na jedné vyšlo 14. a na druhé 15.března 2013, tak jsem z toho jelen :slight_smile: Dneska jsme se tuhle zprávičku dozvěděli (3+5tt), tak doufám, že všechno bude v OK a Viktorka nebo Tomášek budou brzy s námi :wink:
Gratuluji všem těhulkám :wink:
4. črc 2012 ve 20:33  •  2 děti - čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz
@ddanda _ Kdyby mi dneska sestřička neoznámila výsledky z krve, nevěděla bych, že jsem těhu :wink: MS se má objevit až za 4 dny :wink:
4. črc 2012 ve 20:35  •  2 děti - čeká miminko, termín má v březnu 2013  • Odpověz
Tak koukám, že jsme na tom všichni stejně :grinning: Břicho bolí, prsa bolí a únava taky šílená........jooo a ještě mi nedělaj dobře pachy :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mě teď smrdí i můj nejoblíbenější parfém...........a nejhorší je, když mám jet autobusem.....jak tam všichni smrděěěěěj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
Jooo a pak jsou taky dobrý chutě............už mám za sebou nájezd na Alberta za účelem nákupu Utopenců a hned 2 dny na to do Tesca pro fazole ve sladkokyselém nálevu :grinning: Mezi tím průběžně konzumuju okurky nebo salát se sladkokyselým mlíkem :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2012 v 07:00  • Odpověz
@kerrie Jééé, fakt takový chutě...tak to já zatím sáhla jen po slaných mandličkách ...a jinak na nic kyselého chuť nemám...možná se to teprve dostaví..:slight_smile:) Ale jinak všechny příznaky...stejné..:slight_smile: Pachy zatím taky nevnímám..
5. črc 2012 v 08:12  • Odpověz
@elynka Gratuluju...a vítám tě tady...:slight_smile:)) mezi námi
5. črc 2012 v 08:13  • Odpověz
tak to jsem rada, ze v tom nejsem sama :grinning: a jak snasite slunicko? Z toho mi je taky uz blbe :D jinak chute - kysely houbicky v nalevu, olivy, taky slany veci, ktery sem nikdy rada nemela :slight_smile: a jednou jsem jela MHD a musela vystoupit, pachy mi taky vadi :D porad mam hlad, nejvic vecer, protoze rano mi je spatne :slight_smile:
5. črc 2012 v 09:50  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz
autor
Ahojky, tak hlásím ze jsme v pořádku dojeli včera :slight_smile:. Teda musela jsem několikrát zastavit a zavřít oči na par minut jak jsem byla unavená :frowning2:.
Jinak me se začíná dělat špatně hlavně dopoledne jakoby na zvracení ale zatím jsem ještě nezvracela :slight_smile: nojo myslím, ze to bude holcicka, cítím se úplne jinak než s Davidkem :slight_smile:
5. črc 2012 v 11:45  • Odpověz
Ahoj holky, podle testů bych se k vám ráda přidala :slight_smile: Jsem pořádně vyplašená, snažím se 10 let, před kterými jsem byla těhotná s jiným partnerem, ale těhu bohužel skončilo v 8tt MA. Se současným se intenzivně snažíme 5 let, podstoupili jsme 4IUI a jedno IVF, vše neúspěšné. Po IVF jsme měli měsíc pauzu a teď v červnu bylo 5IUI a zdá se, že se zadařilo :dizzy_face: V pondělí jdu na krev a na první UTZ až 31.7., doufám a věřím, že bude všechno v pořádku a konečně se dočkáme vytouženého bobíska v náručí :dizzy_face:
5. črc 2012 ve 12:43  • Odpověz
ahojky, můžu se k vám přidat, minulý týden se mi objevily // na testíku, máme velkou radost. Zatím jsem na kontrole nebyla je brzo ale dle mých výpočtů by vycházel termín kolem 11.března :slight_smile:
5. črc 2012 ve 13:36  • Odpověz
@rory_g @acornika ahoj holky vitejte mezi nami :slight_smile:
5. črc 2012 ve 14:05  • Odpověz
@ladybird..... moc děkuji :slight_smile: koukám že máme stejně staré děti :slight_smile: myslím ty čtyřleté :slight_smile:

@rory_g držím palečky aby bylo vše v pořádku a vy jste se dočkali vytouženého broučka :slight_smile:
5. črc 2012 ve 14:16  • Odpověz
@acornika děkuju, Tobě také, vychází mi podle poslední MS stejný TP jako Tobě :wink:
5. črc 2012 ve 14:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.