• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
@rory_g jo jo...raděj taky
7. srp 2012 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj holky, můžu se taky přidat? Hledala jsem nějaké forum březnovek...asi jsem slepoň, ale nenašla jsem. Založila jsem teda nové a tam mě upozornili na vás. Tak jsem tu. :slight_smile:
7. srp 2012 ve 13:41  • Odpověz
@rory_g Mě taky prosím :slight_smile:
7. srp 2012 ve 13:58  • Odpověz
@rory_g Jak se jmenuje prosím ta skupina? :slight_smile:
7. srp 2012 ve 13:59  • Odpověz
@rory_g ahoj, myslíš, že bych se mohla taky přidat? :slight_smile: Jsem v 9tt
7. srp 2012 ve 14:02  • Odpověz
@kasenka113 ahojky, také jsem tu nová. Jak tak koukám, zatím se všichni jen přidávají do soukromé skupiny....Takže to tu trochu vázne. :slight_smile: Jak se máš? Co mimísek? Já jsem podle mens. 9tt a ty? :slight_smile:
7. srp 2012 ve 14:13  • Odpověz
@berusj Ahojky, dívám se, že je tu docela šrumec. :slight_smile: Jak se máš? Jsem tu nová a ráda bych se přidala do diskuze. :slight_smile:
7. srp 2012 ve 14:14  • Odpověz
Ahoj holky,
prosím přidáte si mne do soukromé skupiny? Nikdy jsem tam nebyla, takže jak to funguje?
JInak jsem dneska byla na kontrole - resp. 1. poradně a vše je v pořádku miminko je 9+5 (dle MS 9+6), takže dokonalé, navíc mi krásně mávalo, celkem jsem se pobavila.
Přemýšlela jste některá nad tím, že si pořídíte ten odposlech srdíčka Angelsounds?
7. srp 2012 ve 14:25  • Odpověz
@januliina jj taky koukám že se přidávají do soukromé skupinky. mám se fajn ale ty rána opravdu někdy stojí za to :slight_smile:
mimísek snad dobrý 17.8 jdeme do poradny a budou mi brát krev atd. Jj také jsem v 9tt
7. srp 2012 ve 14:48  • Odpověz
@kasenka113 mě už nevolnosti snad přešly. trvaly asi jen 14 dní a nebyla to žádná hrůza. jen mě bylo jak při kocovině. ale drží se mě unava. já jdu ke gyn. 14.8. mají mi brát krev....jako součást nějakých testů na genetiku. doktorka mi nabídla i nějaký jiný test. je prý spolehlivější a stojí 1400,-
7. srp 2012 ve 14:57  • Odpověz
@petral ahojky, tak to jsi trochu předemnou. já byla minulý týden. miminko je trochu menší než podle mens, ale srdíčko mu krásně bilo. asi spinkalo, protože se vůbec nehlo. :slight_smile: o odposlechu srdíčka jsem neslyšela. o co jde?
7. srp 2012 ve 14:58  • Odpověz
@januliina já tam jdu poprvé,když jsem zjistila že jsem těhotná šla jsem k doktorce, udělala mi vyšetření vypočítala TP ale odběry a vše nechala na toho 17.8 tak uvidíme snad by mě prý měla poslat i na UTZ tak sem zvědavá na ten uzlíček :slight_smile: mě ještě nepřešli ale snad brzo přejdou, únava už mě přešla jsem nějak moc fit :slight_smile:
7. srp 2012 v 15:02  • Odpověz
@januliina kukni sem:
http://www.lerato.cz/eshop-p382-domaci-ultrazvuk-angelsounds-jpd-100s

Slyšela jsem o tom jen pozitiva :slight_smile:

My máme miminko z umělka, takže přesně víme, kdy došlo k oplodnění, takže velikost musí sedět, pokud je vše cajk....Pokud to máš z přirozeného, tak může být rozdíl i pár dnů :slight_smile:
7. srp 2012 v 15:02  • Odpověz
@kasenka113 aha. já byla na utz už 2x a mám i fotečky. jsem více sledovaná...měla jsem už jedno zamlklé těhu. :( ale teď už je snad vše ok
7. srp 2012 v 15:05  • Odpověz
@petral ahaa, koukám. to jsem nevěděla, že se to prodává. já ti nevím, jestli bych do toho šla. je to dost peněz a kdy náhodou něco nebylo ok, asi bych nechtěla zažít to ticho.... :( nám se to podařilo klasickou cestou. poslední půl rok jsem si poctivě psala začátky mens, krom té poslední. tak jsem to datum dá se říct trochu hádala, ale mělo by snad sedět. já v té době začala brát prášky na štítnou žlázu a ty mi trochu pohly s cyklem.
7. srp 2012 v 15:10  • Odpověz
@januliina aha tak ať máš vše ok, držím palce. Já jsem poprvé těhotná
7. srp 2012 v 15:10  • Odpověz
@januliina mám to objednané, tak bych potom vědět, zda to za ty prachy stojí či ne :slight_smile: uvidíme. Kdy máš TP?
7. srp 2012 v 15:13  • Odpověz
@kasenka113 díky. tentokrát je to jiné. minule se srdíčko ani nerozběhlo a mimi bylo pořád moc malinké...tak o týden mladší. jak to máš s prací? vše ok nebo se chystáš na nemocenskou? já půjdu od září. bylo mi doporučeno dr. Pracuji ve školství, takže od září je to ideální.
7. srp 2012 v 15:13  • Odpověz
@petral podle těhu kalkulačky 10.3.2013. dr mi ještě tp nestanovila. tak pak dej vědět. ale já do toho asi nepůjdu.
7. srp 2012 v 15:15  • Odpověz
@januliina ukončila jsem školu takže jsem na ÚP
7. srp 2012 v 15:17  • Odpověz
@kasenka113 tak to budeš mladá maminka. mě už táhne na 30. a jak by to u tebe bylo s nemocenskou? dostala bys nějakou?
7. srp 2012 v 15:19  • Odpověz
@januliina je mi 19 ale ve 30 jsi taky ještě mladá. Nene prý tam budu vedená akorát mě nikde nezaměstnají,tak sháním aspoň nějakou domácí práci
7. srp 2012 v 15:21  • Odpověz
@petral a jak dlouho jste se snažili o miminko? jsi vdaná?
7. srp 2012 v 15:22  • Odpověz
@kasenka113 aha, tak to jo. a máš nárok na nějakou podporu v tomto případě? nebo až na mateřskou? s prací je to ted na prd. co jsi studovala?
7. srp 2012 v 15:23  • Odpověz
@januliina co sem se doslechla mám nárok až na mateřskou, studovala jsem podnikání nástavbu
7. srp 2012 v 15:25  • Odpověz
@kasenka113 hm, to je teda blbé. já studovala to samé. :slight_smile: pak jsem šla ještě na VOŠ a teď už cca 6 let pracuju.
a budeš se vdávat? nebo jsi to už stihla? :slight_smile:
7. srp 2012 v 15:29  • Odpověz
@januliina ještě jsem to nestihla ale svatbu plánujem v nejbližší době, šaty mi vysej ve skříni a já se do nich nebudu vejít :slight_smile:
7. srp 2012 v 15:31  • Odpověz
@januliina jé, tak jsme na tom podobně já mám 6/3 :slight_smile:dám ti potom vědět
jsem vdaná 5 let. Je mi 31 a snažíme se přes 3 roky. Máme toho za sebou moc, škoda vyprávět, takže je to zázrak .... nikdo nevěřil, že někdy budeme mít miminko. Takže fakt zázrak :slight_smile: A vy? JInak na neschopenku jdu 4/9, mám to domluvené :slight_smile:
7. srp 2012 v 15:31  • Odpověz
@kasenka113 jéé, tak to je super. stihneš to všechno zaráz. :slight_smile: u mě to na svatbu nevypadá. s přítelem jsme spolu už 12let a o svatbě zatím jen mluvíme. :slight_smile: žijeme spolu už ale 5tým rokem, takže ten papír zatím není důležitý. příteli v roce 2013 končí platnost občanky, tak se třeba rozhoupe. :D
7. srp 2012 v 15:34  • Odpověz
@januliina no my jsme spolu teprve rok a požádal mě o ruku v prosinci, snad to stihnu do toho prosince :slight_smile:
7. srp 2012 v 15:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.