• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
@petral tak to je krásné. hlavně at se miminku daří. určitě to muselo být peklo. já znám také několik případů...kdy se snažili i víc jak 5let a nic...několik umělých oplodnění a až pak se zadařilo. kolegyni z práce se to povedlo dokonce přirozenou cestou..poté, co už měli odkleplou adopci. no jak jsem psala..je mi 29, ale mám to za pár. :slight_smile:, jsem svobodná. druhé těhu. na neschopenku bych chtěla jít od 1.9. Ještě to musím oznámit v práci. Všichni jsou teď na dovolené... Ty pracuješ?
7. srp 2012 v 15:42  • Odpověz
@kasenka113 aha, tak hlavně, aby vám to všechno klapalo. s chlapama je někdy kříž. :slight_smile: do prosince to určo stihneš, ale ty šatky se budou muset asi přešít. ;)
7. srp 2012 v 15:43  • Odpověz
@januliina ty se budou muset prodat, já bych chtěla malou svatbu,ale přítel chce velkou :slight_smile: já s tím mým nemám problém je to zlatíčko
7. srp 2012 v 15:46  • Odpověz
@kasenka113 jo, bez chlapů by byla nuda a smutno. ale já to beru z pohledu 12letého vztahu, kdy ten chlap občas už i dokáže pozlobit. :D já bych chtěla také svatbu v úzkém rodinném kruhu, ale pak i hodně přátel a udělat to jako takovou veselou párty. už jste tu veselou novinu oznámili?
7. srp 2012 v 15:50  • Odpověz
@januliina @kasenka113 @petral @berusj ahojky holky, nebyla jsem u PC, tak přidávám až teď :slight_smile:
Soukromku najdete tady: http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/nastavajici-mamci-tp-brezen-2013/
7. srp 2012 v 18:19  • Odpověz
díky ;)
7. srp 2012 v 18:51  • Odpověz
Ach jo, tak jsme se tak radovala, že už nezvracím a včera jsem zvracela 2x a dneska už jsem to taky stihla 2x :frowning2: A předtím zas asi 4 dny nic, tak fakt nevím :unamused:
Holky jak často jíte?
8. srp 2012 v 09:11  • Odpověz
takže se přemisťuji :slight_smile:
8. srp 2012 v 09:36  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.