• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
@rory_g no to je hezké :slight_smile: podle ovulace by to tak mělo být ale uvidíme až podle UZ :slight_smile:
5. črc 2012 ve 14:19  • Odpověz
@acornika dcera ma moc hezke jmeno :slight_smile: jak se tesi na sourozence?
5. črc 2012 v 16:04  • Odpověz
@acornika ted jsem koukala na fotky a to je teda princezna blondata :dizzy_face: :dizzy_face: takove slunicko roztomile
5. črc 2012 v 16:06  • Odpověz
@ladybird..... Děkuji, jméno jsem měla vybrané už od patnácti let :slight_smile: a myslím že se k ní velice hodí. Jinak vypadá jako andílek ale je to čertík :grinning: zatím že bude sourozenec tak to moc nevnímá, když jsme jí to řekli tak byla nadšená a strašně krásně mne obejmula a hned pusinkovala břicho :grinning: bratříčka nebo sestřička si přeje moc už dlouho tak se jí to splní
5. črc 2012 v 16:37  • Odpověz
autor
@acornika jeee to je hezounky :slight_smile:))

A jinak uz holky vybirate jmena?

Ja mam posit ze budu mit dvojcatka, no snad ne :slight_smile:
5. črc 2012 v 17:08  • Odpověz
@acornika u nas Braden se pta a kdy si ho prineseme domu a takove ty otazky, jak se dostalo do briska apod :slight_smile:

@cutce pro holcicku bych chtela Eva Maria a pro kluka Jayden :slight_smile:
twins to by bylo asi narocne, moje mamka je z dvojcat a bracha ma taky dvojcata takze to mame v rodine
5. črc 2012 v 17:17  • Odpověz
@rory_g gratulace a držím palce!!!!!!!!!!!!!
@elynka také gratuluji a držím pěstičky :slight_smile:
@kerrie :grinning: :grinning: jako u mě klasika :grinning: :grinning:
@cutce hlavně že jste v pořádku :wink:
@acornika gratulace :dizzy_face: :dizzy_face:
5. črc 2012 v 18:25  • Odpověz
@cutce ted máme Sofinku a druhou bych brala Sáru :grinning: s klukem nepočítám :sweat_smile: :grinning: :grinning: dvojčátka jejda ty má moje nej kámoškamazec :grinning:
5. črc 2012 v 18:26  • Odpověz
my zatím máme vybraná jména Victoria, Gabriel
5. črc 2012 v 19:30  • Odpověz
@murynka děkuju :dizzy_face:
5. črc 2012 ve 20:05  • Odpověz
@cutce jaj dvojčátka :slight_smile: je to krásné ale náročné, můj manžel říká, samozřejmě z legrace, že jestli tam budou dvě tak ať ani nechodím domů :grinning: Naše Jasmínka je divoška a představa že by měl tři čertiska se mu moc nelíbí :grinning:
5. črc 2012 ve 20:24  • Odpověz
autor
@acornika manzel dobrej, jinak nás je taky živel, ten se cely den nezastaví :slight_smile:. To je jen tušení snad nebudou :slight_smile:
5. črc 2012 ve 20:35  • Odpověz
Krásný večer všem :slight_smile:
Vítám všechny nové tváře :wink:

@murynka Manžel ví o tom, že s klukem nepočítáš? :grinning: :grinning: :grinning:

U nás to bude se jménama zajímavý..........Emičku jsem vybrala já, tak teď bude mít právo veta..manžel......On chce chlapečka pojmenovat po sobě a mě z toho vstávaj vlasy na hlavě.......taaaak strašně se mi nelíbí, když se děti pojmenovávaj po rodičích.........No a pro holčičku by se mi moc líbilo jméno Elen..........ale ten můj se na to nijak nadšeně netváří :grinning: :grinning:

Jůůů, dvojčátka, tak to by byl mazec...........má moje kamarádka a jsou to fofry...........ale ona k nim má ještě další 2 dětičky.........chtěli třetí mimi a tak nějak se jim povedly dvojčátka :wink:
5. črc 2012 ve 21:15  • Odpověz
@kerrie můj právě chce také po sobě!!blleee ajelikož mám i stejně pojmenovanho tatínka a tchána fakt neeeeeee :frowning2:
5. črc 2012 ve 21:18  • Odpověz
@murynka No bingo...........můj tchán je taky to samý............mě z toho klepne..........já nechciiiiiiiii :grinning: :grinning: :grinning: No nebudem panikařit...........počkáme, až budem vědět, kdo se v bříšku schovává a pak případně zahájíme tvrdej nátlak :grinning: :grinning:
5. črc 2012 ve 21:21  • Odpověz
5. črc 2012 ve 21:22  • Odpověz
@murynka Pak je ještě šance, že to s nima na sále sekne a my to honem v těch papírech opravíme a přepíšeme :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2012 ve 21:26  • Odpověz
@kerrie nas Braden ma druhe jmeno taky po tatovi, manza na tom trval
5. črc 2012 ve 21:29  • Odpověz
@ladybird..... Že si na tom ti chlapi tolik zakládaj, co? :wink: :grinning: No já jsem taky říkala, že když na tom bude trvat, tak ustoupím.............on mi taky splnil přání a pojmenovali jsme naši první holčičku mým vysněným jménem :wink:
5. črc 2012 ve 21:34  • Odpověz
@kerrie presne tak :slight_smile: akorat je v tom pak zmatek :grinning: :grinning: jak se manza jmenuje?
5. črc 2012 ve 21:35  • Odpověz
@ladybird..... No to je na tom to nejvtipnější...............ehm.......prý slavné jméno, tak se musí zachovat........tchán i manža se jmenují Jiří Grossmann.........no kurňa, kdyby to aspoň byli potomci a patřilo nám kus divadla nebo pasáž v Praze...........ale to neeee, pouhá shoda jmen :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2012 ve 21:38  • Odpověz
@kerrie :grinning: :grinning: rozumim, je to slozite rozhodovani
5. črc 2012 ve 21:41  • Odpověz
na me se v poslednich dnech davaji takove chute ze to snad neni mozny u Bradena jsem to ze zacatku nemela vubec:grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile:
5. črc 2012 ve 21:43  • Odpověz
@ladybird..... Teď jsem četla, že máte v rodině dvojčátka................to bude vzrůšo, až půjdeš na UTZ, viď? Třeba tam budou 2 bublinky :wink:
5. črc 2012 ve 21:43  • Odpověz
@ladybird..... O chutích mi ani nemluv............sama koukám, co teď dokážu pozřít :grinning:
5. črc 2012 ve 21:45  • Odpověz
@kerrie ano ano mame :slight_smile: dve bublinky pred dvema roky byly ale bohuzel to nevyslo :pensive: bylo by to asi hodne narocne
5. črc 2012 ve 21:53  • Odpověz
@ladybird..... To mě moc mrzí............také to znám, naše první těhu skončilo ZP :pensive: Ale třeba vám to tentokrát s dvojčátkama klapne :wink: :slight_smile:
5. črc 2012 ve 21:57  • Odpověz
@kerrie to nebudou, ja uz na UTZ byla prave kvuli tem problemum co jsem mela, tak dr. rikal at se hned ukazu pokud se zadari..ted jdu 23 a doufam ze uz bude srdicko
5. črc 2012 ve 22:02  • Odpověz
no tak náš taťka je opak po sobě pojemnovat nechce ani náhodou, myslíme si že děti by se neměly jmenovat po rodičích, aspoň nám se to nelíbí :slight_smile: Ale manžel je Martin a to jméno se mi strašně líbí, no ale Martínek to tedy nebude :slight_smile:
5. črc 2012 ve 22:02  • Odpověz
@acornika s tim souhlasim :slight_smile: Ja mam brachu Martina :dizzy_face: :dizzy_face:
5. črc 2012 ve 22:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.