• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013

(Zamčená)
@ladybird..... držím pěstičky :slight_smile: pokud jsi ale 6tt tak už by příští týden mělo být vidět srdíčko, takže toho 23 určitě už bude hezky tlouct :slight_smile:
5. črc 2012 ve 22:04  • Odpověz
@ladybird..... Určitě bude srdíčko :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
@acornika Tak to se máš...........nemusíš vymýšlet válečný plán, jak to manželovi rozmluvit :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2012 ve 22:05  • Odpověz
@acornika dekuju :slight_smile: vazne? me dr rikal ze az po 20..tak to se snad objednam na driv :grinning: :grinning:
5. črc 2012 ve 22:06  • Odpověz
@kerrie To si nemysli, já zas rozmlouvám tatínkův návrh jména Alarick :grinning: jméno sice docela pěkné ale k našemu příjmení jako pěst na oko :grinning:
5. črc 2012 ve 22:06  • Odpověz
@ladybird..... jsem porodní asistentka takže to vím přesně, 7tt by už mělo být na UZ vidět tlukoucí srdíčko, někomu se ukáže až kolem 8tt
5. črc 2012 ve 22:09  • Odpověz
@acornika Tak to mu musíš vysvětlit, že si přeješ toho Martínka :grinning: :grinning: :grinning:
5. črc 2012 ve 22:10  • Odpověz
@kerrie no já jsem ráda že jsme se shodli na Gabrielkovi :slight_smile:
5. črc 2012 ve 22:10  • Odpověz
@acornika Jůůůů, supeeeer..........máme tu porodní asistentku...........to Tě tu všichni budeme bombardovat dotazama :wink: :wink: :wink:
5. črc 2012 ve 22:11  • Odpověz
@acornika To je krásné jméno :slight_smile:
5. črc 2012 ve 22:11  • Odpověz
@acornika teda to mas zajimavou praci :slight_smile: jsi uz zpet v praci nebo jak to mate s materskou 3-4 roky ted presne nevim?
5. črc 2012 ve 22:12  • Odpověz
@kerrie děkuji, také se mi líbí, už jenom kvůli jeho historii - archanděl Gabriel :slight_smile:
No holky ale já po mateřské dělám u zubaře takže spousta věcí z porodnictví se mi už vykouřila z hlavy :grinning: samozřejmě když budu vědět ráda zodpovím, poradím :slight_smile:
5. črc 2012 ve 22:13  • Odpověz
chtela jsem se jeste zeptat, posledni dva dny me trapi strevni potize, myslite ze by to mohlo necemu vadit? :unamused: ke konci je to normalni ale nevim jak takhle na zacatku
6. črc 2012 v 00:22  • Odpověz
autor
@ladybird..... Myslim, ze je to normalni. Myslim, ze v tehotenstvi je normalni asi vsechno :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak holky ja mam pupek jak minimalne v 5 mesici :sweat_smile:
6. črc 2012 v 08:08  • Odpověz
Me se libi dve jmena :slight_smile: hocici Kristyna Ela, s klucicim si asi neskrtnu, mam to stejne, taky chce pritel po sobe a odvarena nejsem, ptz je Oldrich :grinning: a je jich v rodine asi milion Oldrichu :grinning:
6. črc 2012 v 09:43  •  čeká miminko, termín má v březnu 2012  • Odpověz
@rory_g moc držím palce, at to tentokrát vyjde!! určitě jo :dizzy_face:
ahoj všem :wink:
@ladybird..... taky myslím, že srdíčko bude vidět dřív, u prvního jsem byla na UZ v 6+3 a srdíčko krásně tlouklo :slight_smile:
jméno zatím vůbec nevím, pohlaví nám je jedno uplně, přítel by zase rád kluka,aby měl malej partáka na zlobení, mně je to fuk, zase věci máme klučičí, i kočár...ale i za holčičku bych byla ráda,to je jasný, tak přemýšlím, že tentokrát si to říct nenecháme, ale nevím nevím, jestli to vydržím :stuck_out_tongue_closed_eyes: minule jsem to věděla už ve 12+3, že to bude kluk :dizzy_face: ale to jsem tušila od začátku a vyšlo to, ted teda nemám pocit žádný...
jméno pro kluka, to by byl jedinej oříšek, pro holku bych měla, Amelie nebo Bea, Beata, ale klučicí to je hroznej výběr...líbí se Martin, ale to je brácha a synovec, tak to už by bylo moc :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
6. črc 2012 v 09:47  • Odpověz
@amely68 děkuju :slight_smile:
Já jdu holky v pondělí na krev a na UTZ až 31. :stuck_out_tongue_closed_eyes: To nevím, jak vydržím
6. črc 2012 v 09:49  • Odpověz
Ahojte mozem sa pridat k vam? :slight_smile: dnes rano krasne a silne // :slight_smile: :slight_smile:
6. črc 2012 ve 13:07  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2014  • Odpověz
autor
@rory_g uvidíš, ze tentokrat to vyjde, budu držet palecky :slight_smile:
@zlatanka jasné, ze se přidej, vítej mezi nama a velka gratulace :slight_smile:
6. črc 2012 ve 13:25  • Odpověz
@cutce moc děkuju, věřím tomu :wink:
@zlatanka ahojky a vítej :slight_smile:

Holky, kdy vy jdete na krev nebo na UTZ? Máte mimča potvrzená jen z tt, nebo už od doktora?
6. črc 2012 ve 13:31  • Odpověz
Ahoj ja mam potvrdene zatial len z testu ale mne uz dva tyzdne meskaju a priblizne som uz asi v 6tyzdni.chcem ist v pondelok k doktorovi.prosim poradte mi ako sa stravovat pretoze doteraz som drzala dietu do plaviek :slight_smile: a teraz sa bojim aby som nepribrala 2krat tolko.cakam ze priberem to mi nevadi len aby neslo 30kg hore koli tej diete :slight_smile:
6. črc 2012 ve 14:04  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v září 2014  • Odpověz
tak já mám taky zatím potvrzené jen z testíku, na kontrolu jdu příští týden, tak uvidíme ale věřím že vše bude oki a malé bude hezky růst tak jak má :slight_smile:

@zlatanka já jsem teď taky držela dietku, jsem bacula a ještě jsem při Jasmínce přibrala hrozných 20kg, do 5-6měs to bylo hezky pozvolna no a osudné byly u mne Vánoce :grinning: :frowning2: tam to bohužel letělo šíleně nahoru, plus jsem ještě měla preeklampsii. Takže taky se budu snažit teď nepapkat jako za dva a nejíst zbytečně moc sladké atd....Myslím že když budeš hezky jíst zeleninové saláty, čínu, těstoviny, lehčí polívky, ovoce takovou tu zdravejší stravu víckrát denně ale zase nějak nehladovět tak to nebude tak hrozné s tím přibíráním. Holt nabírání v těhu je, s tím nic moc nenaděláme, Někdo má geneticky že přibere hodně někdo zas maxim 7-10kg což při odečtu placenty, miminka, plodové vody a zadržených tekutin je skoro nic. Jo a nezapomínat hooodně pít, kvůli otokům a miminku, moc nesolit, kafe myslím turka tak jedno denně.
6. črc 2012 v 15:51  • Odpověz
Holky myslite ze muze mit nejaky vliv na tehu casta zmena klimatu? Casto litame mia -c'ville a to podnebi je dost jine
7. črc 2012 ve 03:33  • Odpověz
autor
Ahojky, tak ja jsem vyloženě baculka, při Davidkovi jsem pribrala prez 20kg a když jsem kojila tak jsem bohužel pribirala :frowning2: (vetsinou se hubne, ale ja to mám naopak), takže ja mám 11kg+ ale co hlavně ze je zdravi :slight_smile:
@ladybird..... Podle me asi ne, ale ono nikdy nevis :wink:
7. črc 2012 v 09:03  • Odpověz
ahoj holky, tak já mám už od doktorky potvrzené, že je uhnízděné miminko dobře, teď čekáme na srdíčko. Příští pondělí pojedeme na ultrazvuk, tak snad bude mít už srdíčko. Motá se mi hodně hlava, jsem unavená a nemam vubec chut na jidlo...:frowning2: no,snad to brzo přejde...
7. črc 2012 ve 13:01  • Odpověz
@cutce jééé tak to já mám stejný pocit...ještě to nemám potvrzeno, ale tak nějak si to myslím a dokonce mi to předpověděly dvě kartářky, tak Vám holky pak hned písnu ...až budu po ulz...a ty taky písni :slight_smile:
7. črc 2012 v 17:06  • Odpověz
@cutce Tak to jsme dvě..já taky mám hodně velké bříško..jinak jsem byla vždy dost hubená, tak to asi nějak rychle vystouplo :wink:
7. črc 2012 v 17:12  • Odpověz
@rory_g Ahojky, já zatím jen TT..ale v pondělí budu vědět víc..už se nemůžu dočkat ulz..:slight_smile:
7. črc 2012 v 17:19  • Odpověz
@berusj já v pondělí teprve krev, utz až za dlooouuuho, to nevydržím :grinning:
7. črc 2012 v 17:30  • Odpověz
autor
Ahojky, tak ja se dnes objednala na utz na pátek, tam snad bude vse v pořádku :slight_smile:
9. črc 2012 v 09:28  • Odpověz
ahojky už pár dní na vás nakukuji a dnes mohu říct, že čekáme třetí mimčo :slight_smile: TT vidim na 21.3.
9. črc 2012 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.