• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2013, Ostrava

18. října 2012 
Najdou se Ostravačky se stejným termínem jako Já ? :slight_smile: pište do diskuze...
17. srp 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak já jsem z ostravy a termín mám 24.3. :wink:
20. srp 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem z orlové :slight_smile:a termín mám 24/2 :slight_smile:
23. srp 2012 v 00:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se k vám do party. Bydlím u Hlucina a termín máme koncem března 2013 :slight_smile:
23. srp 2012 v 06:57  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valea ahoj :wink:
23. srp 2012 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medria Ahoj :wink: máš ode mě zprávičku :wink:
23. srp 2012 v 07:54  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se také, termín 21.3. :grinning:
26. srp 2012 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hohe ahoj, vítáme tě :wink:
28. srp 2012 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medria děkuji

jinak holky podstoupily jste už první kolo velkých testů na konci třetího měsíce? Já byla dneska v nemocnici na fifejdách na krev a 12. jdu na velký ultrazvuk.
28. srp 2012 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hohe mě to teprve čeká, tento týden jdu na krev a 13.9. na ultrazvuk a objednala jsem se do vítkovic, mám to nejblíž a chtěla bych tam pak i do porodnice. můžu se zeptat, kolik to na fifjedách stojí? ve vítkovicích by to mělo být 600 Kč.
28. srp 2012 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@medria na fifejdách to stojí 880, ale v Polance to prý dělají zdarma. Manžel ale chtěl, abych šla do nemocnice, kde budu rodit, což bude na fifejdách. Moje doktora tam také pracuje a je velká možnost, že by mě i odrodila. :slight_smile:
28. srp 2012 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hohe to je zajímavé, o polance jsem neslyšela. no ale já raději taky půjdu do nemocnice, kde budu rodit, ať vím, do čeho jdu, že :grinning:
o fifejdách jsem teď taky slyšela docela chválu, je to tam myslím nově zrekonstruované, takže to bude asi fajn. fifejdy mám v záloze, jako druhou možnost, kdyby náhodou měli ve vítkovicích plno :wink:
29. srp 2012 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hohe ahoj, máme stejný termín :D
19. zář 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, uvažujete některá o Vítkovicích? že bych pak měla jít s kým na předporodní kurz :grinning:
19. zář 2012 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mi dneska posunula doktorka termín na 16.3., moje mamča je oblacích, páč má narozeniny :D
19. zář 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, já jsem taky kousek od Hlučína a termín porodu máme 20.3. :slight_smile: Už máme taky za sebou první screening a na další kontrolu jdeme k paní doktorce až 15. října, což mi příjde za strašně dlouho, už proto, že teoreticky už by se mohlo vědět pohlaví a na to se strašně těším.

Holky plánujete jít na 3D ultrazvuk? Pokud jo, kdy a kde? Zatím jsem o tom jen četla :slight_smile:
25. zář 2012 ve 20:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hohe
@wwwejka
@medria
@valea
@vendik22 Ahojky holky, včera nám paní doktorka řekla, že asi čekáme holčičku :slight_smile: Co vy? Už víte jaké oblečky asi nakupovat?
16. říj 2012 v 17:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martella gratuluji takže můžeš ujíždět na růžové :slight_smile: no my už máme zásoby hadříku až až :grinning: od té doby co jsem se dozvěděla se to začlo hrnout ode všad, i když starší ale nás to stačí :slight_smile: a jakouže to máme barvičku my?? :grinning: mno naše skřín je modrá až až ...:grinning: na 90 % máme v bříšku dominička :slight_smile:
16. říj 2012 v 19:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martella tak to gratuluji, já mířím na kontrolu zítra a jsem zvědavá co tam bude :D
16. říj 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwwejka nene .. vítkovice ani náhodou .. za prvé v jaké části ostravy to je .. zadruhé je to jediná ostravská nemocnice která si nenechává miminka v nemocnici a kdykoliv se může cokoliv stát a já chci aby miminko měla okamžitou pomoc .. a mít pak mimi u sebe v nemocnici .. takže já volím bud fifky nebo porubu .. tam jsou na miminka machři ..
16. říj 2012 v 19:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendik22 Počkej, a kde teda dávají miminka když je nenechávají v nemocnici? :confused:
16. říj 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martella tak to gratuluji :grinning: já ještě pořád nevím co to bude tak oblečení ještě nekupuju...ale kočárek je červený a jesi to bude kluk, tak to snad přežije :grinning:
16. říj 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwwejka neboj, rodila jsem obě své děti ve Vítkovicích, je to nádherná opravená porodnice a to v jaké části Ostravy je ji na kráse nijak neubírá, občané, na které vendik naráží už tam rodit nechodí
Byla jsem max.spokojená na porodním sále i na 6N, miminka jsem měla u sebe okamžitě po porodu, jen první noc pokud budeš chtít se vyspat ti je odvezou, jinak si pořád s nima, neboj :wink: a předporodní kurz tam byl moc fajn, já teda chodila jen před prvním dítětem, u druhého mi to přišlo kontraproduktivní :sweat_smile:
16. říj 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. je, děkuji, jsi mě teď uklidnika :slight_smile: a na kurz se taky chystám :wink:
16. říj 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendik22 Tak našim tajným snem byl chlapeček, ale samozřejmě jsme moooc rádi i za holčičku :slight_smile: Bude to naše princezna, ale ještě počkáme na potvrzení příští týden, kdy jdeme na 3D :slight_smile:

Holky kdy plánujete vy 3D?

@hohe Jééé tak to moc držím pěsti, aby tam bylo to vysněné mimi, ale hlavně ať je zdravoučké :slight_smile:

@wwwejka Já myslím, že když to není růžový kočárek tak kluk červenou v pohodě přežije ;) A jaký máš kočárek? Já pořád uvažuju nad x-landerem a zelenou barvou, kdyby druhý mimi někdy v budoucnu byl ten chlapeček :D Kdy se začíná chodit na předporodní kurz?

A poslední otázka :slight_smile: Holky už kope?
16. říj 2012 ve 20:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wwwejka
@ia. kdyby se ale cokoliv s mimiškem dělo nemají na to vybavenou nemocnici a miminko ti převezou třebas do porubu .. výbavu na mimi mají jen na fifkach a nebo poruba .. kde jsou vybavení i na to kdyby se cokoliv stalo .. tzn inkubátor a tak ..
16. říj 2012 ve 21:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ia. jo a chodí :slight_smile: nedávno tam rodila kamarádka a na pokoji byla s ani ne patnáctiletou cikánkou .. a navštěvu za ni tam chodilo celé cigánské gheto .. ale to není to hlavní proč za mě vitky ne .. ale ta peče o mimi ..
16. říj 2012 ve 21:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martella kope a jak :slight_smile: už to jde i krásně vidět :slight_smile: a manžel už taky krásně cítí :slight_smile: mám v bříšku asi fotbalistu:grinning: jinak já zase tak trošku toužila více po holčičce :slight_smile: ale manžel zase chlapečka :slight_smile: ale hlavní je že jsme zdraví :slight_smile: a už se na dominička moooc těšíme.. co se týče 3D tak na ten já nejdu .. u nás má 3D doktor u nás v ordinaci :slight_smile: takže já mám 3D kdy se mi zachce :slight_smile:
16. říj 2012 ve 21:15  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendik22 inkubátor tam mají a máš pravdu, nemají tam novorozeneckou JIP a proto nepříjimají porody před 36tt....takže eliminují to, aby převáželi nemocné děti jinam. Jako vidím že jsi přesvědčená, že Vítkovice ne, takže tě nebudu přesvědčovat o opaku, ale já za sebe říkám Vítkovice ano. Mám tam za sebou dva porody, bohužel jednu revizi po samov.potratu a taky jsem tam ležela na kapačkách, když jsem trpěla šílenýma nevolnostma u druhého syna. Jsem hodně náročná a tam jsem byla hodně spokojená.
16. říj 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendik22 Tak já zatím necítím vůbec nic :slight_smile: Nevím jestli to je tím, že mám na břiše pneumatiku, ale necítím nic a strašně se těším až to příjde ...

Holky já uvažuju nad fifkama a to protože mamka tam má nějakou známou a prý je to tam krásně opravené, je to pravda nevíte?
17. říj 2012 v 09:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martella jj Fifejdy jsou po kompletní rekonstrukci :wink: moje kamarádka tam byla moc spokojená, až na nějakou brutální dr, která měla dost příšerné metody jak začít kojit, hodně mamin si tam kvůli ní pobrečelo, ale zas je naučila kojit... :wink:
17. říj 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek