• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2015

21. srpna 2015 
taky Vám vyšel test? ;)
30. čer 2014 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano :slight_smile:
3. črc 2014 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eliss2 blahopřeju! ;) a jak se cítíš?
3. črc 2014 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano :slight_smile:)) :slight_smile:
3. črc 2014 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adinka_k do dneška mi nebylo nic moc, ale dneska už je to lepší.. U nás je to teda složitější okolnostma, trošku nervíky.. tak doufám že to klapne.. u prvniho mi bylo taky špatně jen první měsíc.. co u Tebe?
3. črc 2014 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, muzu se pridat, dnes sem objevila //
3. črc 2014 ve 23:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,pridávám se k vám,dnes mi clearblue ukázal 1-2 týdny :slight_smile: je mi už třetí den dost špatně..je to v pořádku?
4. črc 2014 v 07:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezacka
@xmichalkax
@tak2014 blahopřeju moc! ;)
4. črc 2014 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eliss2 no, pořád mám pocit, že se mi to zdá! ;) jediný projev je že když rychle vstanu, mám černo před očima a pak mě sem tam při blbém pohybu (zase to vstávání, protahování, rychle vzpřimování) píchá v břiše.. jinak musím zaklepat.. jo a prsa! jak jsem mohla zapomenout.. mám je trochu větší a pevnější a některé dny se na ně nedá sáhnout.
4. črc 2014 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem si dělala takovýten těhotenský kalendář ne webu a vyšel mi termín porodu 1.3.2014... objednala jsem se na srdíčko na 14.7., to budu 7. týden a 3. den, tak snad to bude ok.
4. črc 2014 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tak2014 patří to k projevům těhotenství, někdy to jsou taky nervy..
4. črc 2014 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mě je nevolno jen trošku ráno, musím pomaleji vstávat ... A občas mě bolí, či píchá v bříšku a prsa... jinak musím zaklepat... Nic. 9.7. jdu na kontrolu jestli je vše ok :slight_smile: Mám špatnou srážlivost krve. Tak se musí hlídat, kdyby náhodou to bylo mimoděložní. Ale s tím já nepočítám :slight_smile: Určitě nám to všem půjdu jak po másle a za 9 měsíců tu budeme dávat fotky našich mrňousků :slight_smile: Hlavně věřit :slight_smile:
4. črc 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adinka_k já vím,ale až tak? Snad se to zlepší :slight_smile: já jdu na kontrolu příští čtvrtek a mám obavu, že srdíčko ještě nebude vidět..
Ale je mi taaak krásně a jinak! No rozumíte mi holky :slight_smile:
4. črc 2014 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Ahoj holky, také se přidávám, ducha na testu jsem našla už včera a dnes mi digital ukázal 1-2 týdny :slight_smile: Zatím mě jen trochu občas píchne v podbřišku a mám trochu citlivější prsa. Nic víc....Na kontrolu jdu 18. 7., ale to asi ještě srdíčko nebude že? Počítala jsem, že jsem teď od MS 4+3 a na kontrolu jdu 6+3. Ale ovulace byla později, takže myslím, že srdíčko vidět nebude. Je to krááááásný pocit, hrozně si to užívám, ale zároveň mám strach, aby bylo vše v pořádku. Dnes chci novinu říct manželovi :slight_smile:
4. črc 2014 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@adinka_k no já už jsem snad temer bez nevolnosti, a při prudkem natazeni v posteli nebo rotaci (kdyz lezu z auta) tak teda bolest jak kdyz mi nekdo rve vaječník z těla..

Dneska mi bylo divně tak jsem měla strach jestli neprijde MS.. ale snad ne.. Já teda i cítím přesně ovulaci kdy je, a positivni test jsm měla asi 6týden po ovulaci což mne překvapilo, u Jonáše to bylo až někdy 12tý den. Taky jsem si dopřála luxusu a koupil adigitální test tam bylo + 2-3 coz odpovídámému grafu :slight_smile:. Termín mi zatí vychází na 9.3. ale První porod jsem měla o 11dní před termínem a malej měl 3,7kg.. bych nerada rodila čtyřkyláčka :grinning:
4. črc 2014 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na kontrolu jdu 21.7. musím odjet z tábora, tak jsem zvedavá kdo mi pohlídá to moje dílo aby to tam nerozebral.. a to budu 7+2 tak doufám že už bude vidět všechno :slight_smile:
4. črc 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůů, holky, zdravím a předem vám tiše gratuluji! :wink: A tak trochu mě dojímá, že už existuje další skupinka březnovek! My už máme doma čtvrtročňátko :grinning: a přitom mi to přijde jako včera, co jsem do takové skupiny taky vstoupila :slight_smile: Hrozně rychle to uteklo, užívejte si každý den v krásném očekávání! Držím palce, ať je vše ok :wink:
4. črc 2014 v 18:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky ja du na kontrolu 14.7. Taky doufam v srdicko...:slight_smile: kalkulacka mi vypocitala termin na 8.3. Tak uvidime....drzte se!!!
4. črc 2014 v 18:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jo a jak to vzali vasi partneri. U nas zadne velke nadseni a to se snazime od Vanoc...tak mi to bylo lito
4. črc 2014 v 18:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eliss2 takže prohlídku máme stejně na dny ;)
4. črc 2014 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tapato to je milý, že ses zastavila ;) tak ať hezky prospíváte! si myslím, že za rok touhle dobou budeme mít fakt jiný starosti ;)
4. črc 2014 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@terezacka jdu taky 14.7., akorát budu mít miminko o týden starší.. ale kdo má věřit těm výpočtům, že? ;) tak na Tebe budu myslet
4. črc 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@terezacka no, kdybych to ohlásila normálně a nemávala mu testem v šest ráno v sobotu před zalepenýma očima, tak by asi taky byl nadšenější :D :D ale jinak je zlatej.. a nesmím nic tahat a tak.. si říkám, že až budeme čekat druhý a budu třeba zvedat první dítko, že to holt už takový luxus nebude..
4. črc 2014 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, taky se přidávám...:slight_smile: na prohlídku jdu příští pátek, to budu 6+5, tak tajně doufám, že už by mohlo být vidět srdíčko..:slight_smile:
4. črc 2014 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tapato uplńě chápu jak to myslíš.. jak jsem těhotná podruhé, dnesk ami bylo líto že už to je možná naposled co zažívám tak krásný pocit.
4. črc 2014 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@terezacka u nás to bral jako samozrejmost.. nejvetsi radost mela moje nej kamarádka.. ta pribehla a kdyz videla test skočila mi kolem krku a hopsala :grinning: .. u nas po dvou mesicich se zadarilo.. prvne jsme se netrefili do ovulace.. ja jsem měřič teploty.. nerada se zbytečně dřu :D :sunglasses: .. hlavne v tu situaci ktera u nas je na to rozmnozovani nebyla moc nálada..
4. črc 2014 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adinka_k to já to mám právě teď u druhýho lepší jak u prvního.. U prvního manzel jeste jezdil kamionem mezinárodku.. tak že jsem byla doma a všechno jsem si dělala sama.. teď uz dělá doma.. tak že večer koupe a tahá se s Jonášem on.. :slight_smile: ..a já chodím zatím běhat :sweat_smile:
4. črc 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Foto mojeho prvního pokladu
4. črc 2014 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucisuska to už by mohlo ;) tak ať to dobře dopadne..
5. črc 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eliss2 parádní frajer je to! no tak ty už máš prošlápnuto..
5. črc 2014 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adinka_k děkujem, teď je ale vzatý mašinkou, strašne se potil, tak je takový celý úplně jiný.. včera už prvně randil :slight_smile:
5. črc 2014 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 7
Tvůj příspěvek