• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2015

21. srpna 2015 
Holky už jste přemýšlely o jménech?

A sportujete nějak?
5. črc 2014 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eliss2 fakt fešák ;) a má dobrý vkus
5. črc 2014 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky ve čtvrtek jdu na kontrolu, poslední ms byla 2.6., myslíte, že už tam bude něco vidět? Jsem těhotná poprvé, tak jsem ze všeho dost vykulena :slight_smile:
7. črc 2014 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, já se taky přidámávím, kalkulačka mi ukazuje termín 10.03:slight_smile: je to první těhotenství,tak tomu pořád ještě nějak nevěřím:slight_smile:

@eliss2 o jménech jsme přemýšleli zrovna včera, mě se pro kluka hrozně líbí Kryštof, Štepán nebo Jáchym, manžel si prosazuje Damiána, u holek jediné na čem jsme se shodli byla Rozárka, i když mě by se líbilo něco kratšího, třeba Stela nebo Ema, ty už máš nějaká vybraná?

@tak2014 já měla PM 3.6. a u doktora sem byla minulý pátek, říkal, že je ještě brzo na ultrazvuk, tak mi jen bral krev,aby se potvrdilo, že HCG roste a řekl, že mám dojít za 14dní,ale každý doktor je jiný, tak ten tvůj to třeba aspon zkusi:slight_smile:
7. črc 2014 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adinka_k ahoj,,mužu se přidat,,ja dnes byla u doktora a jsem 7 týden,,termín bych mnela mít 4.3.2015 takže asi tak nejak jako ty :slight_smile: jinak mám to same,,cítím se celkem dobře,,jen když vstanu točí se mi hlava,a při prudkém pohybu mne pichne v břichu,,,a ty prsa taky tak ale zdá se mi že ted už to je lepší :slight_smile:
7. črc 2014 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tomstr ahoj, tak to tě vítáme.. a máme to skutečně stejně ;) to jsem ráda, že mám průběh standardní ;)
7. črc 2014 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@amalka89 ahoj, tak to balhopřejeme! ;)
taky tomu pořád nemůžu věřit a sem tam si to musím připomenout.. :D ale myslím, že po prvním ultrazvuku to bude pro mě skutečnější a až začne břicho růst, tak na to zapomínat nebudu :D :D
7. črc 2014 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adinka_k já se kolikrát probudím a bojím se, že se mi to jen zdálo,už sem asi třikrát volala manželovi, jestli fakt jsem:D ale máš pravdu, že jak to člověk uvidí na ultrazvuku, tak mu to asi konečně přijde reálnější:slight_smile:
7. črc 2014 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@tak2014 ahoj, podle MS bys měla mít předpokládaný termín porodu 10.3. a jestli umíš anglicky, tak tenhle kalendář dole je tobě na míru ;) tam se píše, že srdíčko by mělo začít bít až po víkendu.. ale doktor už asi uvidí dutinku a kolik je tam miminek a zda probíhá skutečně těhotenství v děloze a ne mimo

http://www.justmommies.com/get_pregnancycalendar.php?month=3&day=10&year=2015&submit=Create+my+pregnancy+calendar
7. črc 2014 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@adinka_k jee, děkuji,to je parádní! :slight_smile: no doufám, že mi doktor aspoň potvrdí,že tam opravdu mimco je!
7. črc 2014 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tak2014 uvidí se kdy jsi měla ovulaci, v 6tt což teď budeš by mělo sdíčko už začít fungovat, tak to bude hodně o náhodě.. držím pěsti ať tam je :wink:
7. črc 2014 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amalka89 Jee Rozárka je krásné.. No holku (tu cítím že mám v břichu) máme Viktorku, Amálku :slight_smile:, Maránku... Mariánku teda manžel moc nechce, a Viktorku jsem chtěla vždycky já ale přijde mi že je převiktorkováno, jméno se mi moc líbí, ale je jich dost. No a pro kluka zatím moc nevymýšlíme.. Nešlo nám už vybrat při prvním.. tak manžel přistoupil na mojeho Jonáše.. no a teď mi jen utkvěl Eliáš, ale to se mojemu taky nelíbí :slight_smile: tak uvidíme, budem řešit dál po 20tt

@tomstr Ahoj ahoj :slight_smile:

@adinka_k kolik je tam miminek :slight_smile: dobra informace.. kamaradka byla tehotna, byla jak lunt břiško mela ale nebyla obr.. a nechteli rict jestli čekaj hoku nebo kluka.. tak jsem se dohadovali co to bude.. no a pak prisla sms ze se narodila Adélka a Vaneska :grinning:
7. črc 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já sice čekám druhý ale připadám si jak u prvního, těším se n akontroly, ultrazvuky srdíčko, a i porod .. i když jsem manželovi prohlásila po porodu že další díte jedine za podmínek že se bude kupovat v samoobsluze :grinning: :grinning:.
7. črc 2014 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliss2 Viktorka je taky krásný jméno, taky mě napadla,ale nedávno se narodila příbuzným, tak nám ji vyfoukli:D a doporucuju i Amálku, máme tak pojmenovanýho pejska a je to opravdu super jmeno:slight_smile:
s těma klučičímu je to těžší, tam se mi zdá, že na výběr moc není:/
7. črc 2014 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nám se líbí Magdaléna a Bernard. Když jsme to říkali při jiné příležitosti kamarádům, tak prý jestli se chceme svýmu synovi pomstít. Nám se to jméno ale líbí a "sedí" nám. A když si ho teď těhotná řeknu nahlas, zahřeje mě u srdce a na břiše. Tak uvidíme, jak se to bude vyvíjet. ;)
7. črc 2014 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adinka_k no jsem od Humpolce, tak že Bernard mám taky zafixovaný jako pivo.. :slight_smile: .. já to tak měla s jonášem, taky si všichni ťukali na čelo a říkali že to bude Jonáš a Melicharová :grinning:

@amalka89 No já myslím že Amálka to vyhraje.

Holky jakto že se vam dole ukazuje v jakym jste tydnu?
7. črc 2014 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zensky...nebyla sem ted par dni na netu...kazdej den vstavam a je mi jak po flamu....a to my flamy zkoncily :slight_smile: ale po snidani je to lepsi...mena vubec nemame..to sme sme.s. amojim hadali u prvni dcery aji na matrice v 38tt:slight_smile: ale spis o prijmeni...tak myslim, ze historie se zopakuje.
7. črc 2014 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezacka a jaký máte jméno u první? :slight_smile:
7. črc 2014 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak mě měla přijít menstruace 2.6. a nic :grinning: dr. má dovču, takže tam půjdu až příští týden, to už budu nějakých 7tt - doufám, že vše bude ok, ale první těh. taky bylo - mám ročního chlapáka Tomáška, už se moc na to DRUHÁTKO těším :-*
7. črc 2014 ve 21:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Mame Klarku
7. črc 2014 ve 22:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@86radka86 aji ja se na druhe moc tesim prijde mi ze si to od uplnyho zacatku uzivam daleko vic..tak nejak vim uz... mozna aji tim ze prvni sme meli hned a tohle na sebe nechalo cekat.
7. črc 2014 ve 22:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliss2 ahoj j ataky čekám druhe díte a taky se neskutečne tešíme,,n ato všechno kolem tehotenství,,noo a taky jsme si říkal aže druhý porod už neee,,,zdá se mi že při tom prvním jsem nevedela co to je že to nemože být až tak hrozne,,a ted se bojím al ezase si říkám zvládla jsme to vtedy a ted taky se to zvládne :slight_smile:
8. črc 2014 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adinka_k
@eliss2 noo u nás to bude stým jmenem asi težke,,vubec se nemúžeme zhodnout,,ja bych chtela Karolínku,Martina,Patrika,Lukáše,,a manžel Zuzanku,Toníka,Andrej,Robin,,,tak vubec nevím jak to dopadne :slight_smile:
8. črc 2014 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eliss2 no my pivo Bernard máme rádi a vyhovuje mi i Stanislav Bernard. ;) jsme si dělali legraci, že kdyby to byla dvojčata, budeme mít Stellu a Bernarda, dvě piva ;)

máme vyplněné v Nastavení přepokládaný datum porodu. ;) Proto se zobrazujeme..
8. črc 2014 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@tomstr mne právě zaráží že se zatím vůbec nebojím. A to jsem rodila asi 14 hodin a z toho jsem měla 10 hodin krizové bolesti po 3 až 5 ti minutách.. Po porodu mne ještě někdy chytl záchvat paniky že to budu muset ještě podstoupit..ale teď mi je normálně líto že to je možná naposled :grinning: :grinning: už se nemůžu dočkat. Toho všeho od prvního ultrazvuku.
8. črc 2014 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adinka_k a ty to pod tím mojim příspěvkem vidíš kolikátý jsem týden?
8. črc 2014 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak to holky budete mít s tím pohybem? Bude tu někdy se mnou sportovat? :slight_smile:
8. črc 2014 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezacka jůů krásná princezna
8. črc 2014 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliss2 a jak budete sportovat? já jsem při prvním těh. přibrala 30kg a nestihla jsem je dát ani dolu :frowning2: takže teď to budu muset nějak hlídat
8. črc 2014 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@86radka86 já při prvním přibrala 21kg..začínala jsem na 90 a šla rodit 111..měla jsem dost náročnou práci takvz jsem se večer nemohla hnout. Teď začínám s 85kg. Zatím_ zůstávám u joggingu a cvičím pozdrav slunci..chci zařadit nějaký cvičení z youtube je tam toho mraky.
8. črc 2014 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek