• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2015

21. srpna 2015 
@eliss2 jdu mrknou na youtube na ten pozdrav slunci :slight_smile: já jsem šla z 64kg a teď mám 94kg, chce se mi brečet po každý, když projdu kolem zrcadla :frowning2:
8. črc 2014 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eliss2 nevidím ;)
8. črc 2014 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@86radka86 jenom si najdi nejakou verzi pro tehotne, ty pozice by mely byt trochu upraveny, aby se nemackalo brisko a nedelaly nevhodne asymetricke cviky..
8. črc 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@86radka86
@eliss2 ahoj, já cvičím na míči cviky pro těhotné, nacvičuju si správné vstávání se zapojením pánevního dna, mám tam cviky na záda a protahovací pro prsní svaly, krk a tak.. jinak uvidím ve druhém trimestru, jestli si budu trošku běhat nebo ne, podle toho, jak se u toho budu cítit. Jinak jezídme na kole a děláme s mužem dlouhé procházky jaždý den po práci. To mi přijde moc fajn, si povídáme a do toho chodíme ;)
8. črc 2014 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@86radka86 to bude dobrý, to ustojíme :wink: cičila jsi před tehotněním nejak? nebo aspon prochajdy?

@adinka_k no musim to teda nejak poladit at to taky vidím ty týdny jak ubíhají :sweat_smile:
Jééé procházky super. a kor s manželem to je krásné. U nas hlídá když jdu večer běhat, tenhle týden toho moc nenaběhám, je se skautama na puťáku, a příštích 14 dní jedu na tábor já, tak uvidím jak to zvladnu.. Budu dávat s Jonášem aspon rozcvičky :grinning:
8. črc 2014 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nic, prostě tam jine nastaveni není. asi to dělá někdo ručně nebo nevím :unamused: :sunglasses: :angry:
8. črc 2014 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliss2 jj cvičila jsem 4x týdně - 2x aerobic a 2x vacushape (nebo tak nějak) :slight_smile: ale moc jsem nepřeháněla cviky na břicho, jsem po CS a fyzioterapeutka mi řekla, že klasickým cvičením si spíš ublížim, protože mám hoooodně odstouplý břišní svalstvo :confounded:
8. črc 2014 ve 13:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé uvolnil se termín u mudr tak už jdu 16.7.. doufam ze bude srdičko,protoze vim ze jse mela o trochu dele ovu.

@86radka86 a jéé rozestup nic moc teda.. ale prej se muze v tehu delat vše co pred tim, jen si hlidat tep a hodne pit. Jak jsi skončila na CS?
8. črc 2014 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliss2 ja prí prvným přibral atak kolem 12kg,,al ešlo to celkem dole rýchlo ,,tým že jsme musela být pořád na noháh a malý nám dával docela zabrat,,ale horší to bylo tak kolem roku když jsme malemu nachystala neco k snedení a nedojedl to tak mamika to dojedla,,a to bylo jak říkala moje stařenka priberanie z lítosti,,protože mi to bylo líto vyhodit:slight_smile: ted začínam na68kg a asi stým cvičením to nebudem nejak přehánet jen si dopřeji více prochádzek
8. črc 2014 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tomstr tak to ja mela s malym klidek, ted je to teda větší fičák. Ale já pohyb potřebuju, zbláznila bych se nebo užrala čokoládou. Tak že ne že bych to dělala kvuli číslu na váze, ale kvuli tomu aby mne u porodu neskolil z tý nutely infarkt :grinning:
8. črc 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliss2 jááááj, taaak :slight_smile: ale zase u porodu si dávat nejaku dobru netelu neni špatný nápad čokoláda uklidnuje :slight_smile: to ja doufám že to druhe mimiko bude aspon o tu nejakou čast lepší než co jsme si zažili s prvným,,nespávali jsme v noci přez den taky nee,,jen na rukách,,kočárek jsme nemohli zastavit jinak hned křik,,,ale popravde celkem se na to teším,,:slight_smile:
8. črc 2014 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@86radka86 tady jsem ti našla článek k tomu pozdravu slunci.. http://www.yogapoint.cz/o-joze/joga-v-tehotenstvi/pozdrav-slunci-pro-tehotne/
8. črc 2014 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@eliss2 před těhu jem chodila na heat, jinak stejně kolo, plavání, jednou týdně zumbu, občas jóga na lekci a ty míče
8. črc 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eliss2 zkus si v tom nastavení datum smazat, uložit a pak znovu nastavit a uložit. vypadá to, že se to jen špatně načetlo.. ;)
8. črc 2014 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliss2 ale měla jsem vysokej odhad porodní váhy 4500g a malej měl ve finále 4kg :slight_smile: švagrová zhubla v těh. 11kg a pak cca 6kg nechala v těhotenství - prostě jen jedla ovoce, zeleninu, hodně pila a nepřecpávala se a to ani necvičila
8. črc 2014 ve 13:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, můžu se přidat? Teoreticky podle ovulace bych měla mít termín začátkem března cca 5.3.2015, ale podle termínu poslední MS kncem února,tak uvidím co z toho doktoři vymyslí. Ve středu jsem byla na kontrole, byl vidět jen váček a tak jsem byla poslaná na krev a HCG jsem měla 850,20,tak to bylo dobré. V neděli večer jsem špinila,tak v pondělí jsem mazala k dr. Vše je v pořádku, už mimi viděla na UTZ mělo 2mm a bylo v děloze. Dostala jsem ascorutin a utrogestan a klidový režim. Další kontrola je 14.7. to by snad mělo být vidět už i srdíčko. V únoru jsem potratila dvojčátka,tak tentokrát nám to už určitě vyjde. :wink:
8. črc 2014 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. črc 2014 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@86radka86 byla na živé stravě? Vůbec maso nic? Já jako asi hubnout nechci. Jen se nechci sprasit jak minule..ale hlavně ty záda šli do háje po porodu.
8. črc 2014 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lupinpupin ahojky. Vítej, tak teď už to musí dopadnout :wink:. Doktor se tě ptal kdy jsi měla ovulaci? Já totiž vím kdy jsem ji měla ale nevím jestli to mudr říkat aby neřekla že to moc prožívám B-) :grinning:
8. črc 2014 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vsem moc drzim palce, porad si rikam, jak je kacule malinka a uz tu jsu zase naplanovany porody na brezen? To desne leti :grinning: At to mate vsechny v klidecku a pohode :sunglasses:
8. črc 2014 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliss2 jedla všechno :slight_smile: jen prostě večerní přecpávání, sladkosti atd. vyměnila za zeleninu a ovoce :slight_smile:
8. črc 2014 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliss2 ne neptala,ale měla keci u UTZ, že na můj tejden by mělo být už vidět víc... a tak jsem říkala, že mám cyklus 35dní a ovulaci podle testu až 23DC,tak říkala, že jo, že to odpovídá podle ovulky,ale že z lékařského hlediska stejně berou termín podle poslední MS a pak se to upravuje podle UTZ...ale už aspoň neprudí co by vidět mělo bej a není....
8. črc 2014 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lupinpupin ahoj, vítej mezi námi ;) taky jdu 14.7., tak jsem zvědavá ;) určitě bude všechny tak, jak má být! ;)
8. črc 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cacenka_d díky, to je od tebe milé ;)
8. črc 2014 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@eliss2 prostě jsi nějaká začarovaná, napiš adminům ;)
8. črc 2014 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@86radka86 aha, ono to při prvním přečtení vyznělo, že jedla JEN zeleninu a ovoce a pak mi teprve došlo, že asi ho začala jíst víc k tomu, co už jedla normálně ;)

muž nakoupil takové zeleniny a ovoce, že si asi chce otevřít zelinářství.. včera udělal polívku a salát, tak snad to nebudeme tak prožívat moje těhu, abych si nemusela tajně v koupelně jíst z papíru klobásu :D
8. črc 2014 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@tomstr můžeš si říkat, že SNAD je každé dítě jiné ;)
8. črc 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@adinka_k diky. A jaky den a tyden budes? Ja podle MS 7+5 a dle ovulky 6+5. Tak se tesim a doufam, ze uvidime srdicko.
8. črc 2014 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@86radka86 a kolik byla její výchozí váha? To byla teda dobrá.
8. črc 2014 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: Tak mě termín vychází na 8.5.2015. Ještě jsme nebyla na gyndě, tak se pořád trošku bojím, aby vše bylo ok.
8. črc 2014 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek