• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu březen 2015

21. srpna 2015 
autor
@miamy ahoj, nemyslela jsi 8.3.? každopádně gratulujeme! ;)
8. črc 2014 v 19:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nikdo mě neupozornil na náhlé změny nálad. Bála jsem se ranních nevolností a jiných věcí.. a mám náhlé změny nálad a leze mi z kalhot břicho.. ach jo ;)
8. črc 2014 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@adinka_k koh jsi seřvala? :D
8. črc 2014 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@eliss2 spíš veselost - plactivost mame ted na programu dne ;)
8. črc 2014 v 19:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@adinka_k takhle tridani nalad? :slight_smile: .. ja vzhledem k domaci situaci se teda držím. To je asi těma pravidelnejma návštěvama psychologa :D
8. črc 2014 v 19:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@eliss2 jsme se o tom bavili s manželem, že je to čistě hormonální záležitost a že si nemusím připadat špatně.. pokud je to teda doma ;)

a už jsi to řekla mamince?
8. črc 2014 v 19:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@adinka_k ani venku si nemusíš připadat špatně :slight_smile: si muzou vsichni trhnout nohou :wink: .. mamce ještě ne, počkám až bude doma. Aby si náhodou nemyslela že když jsem těhotna tak se o ni nemužu starat a nechtěla zustat v nemocnici. Tak aspon budu mit potvrzeni z UZ.
8. črc 2014 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@eliss2 to dává smysl.. taky budeš moudřejší a budeš vědět, jak jsi na tom ty, miminko i maminka..

jinak se obávám, že koncepcí je diskuze špatně, že je asi fakt lepší skupina.. mám to tady nechat, nebo ještě přizaložit skupinu, nebo se stejně bude používat ta sousední vytvořená Modrým koníkem, nebo jak to vidíte? ;)
8. črc 2014 v 19:49  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jinak budeme při porodu mít stovky stránek... což některé jiné diskuze k termínu porodu teda mají ;)
8. črc 2014 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem na diskuzi zvykla mne je to jedno, halvne by to chtelo pak zamknout az to nejak bude nakumulovano :slight_smile:
8. črc 2014 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliss2 to už se ale dodatečně nezamkne...to by se muselo udělat celé znova...nebo aspoň tak to řešili v zářijové skupince kam jsem spadala řed tím...
8. črc 2014 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak nezaložíme uzavřenou skupinu a nedáme sem odkaz? ze kdyz sem nekdo prijde tak ho odlovíme a dáme tam? nebude to lepší?
8. črc 2014 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
hlavně mi někam nezmizte holky! v těch skupinách se nějak nevyznám :slight_smile:
8. črc 2014 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@tak2014 no já mám taky co dělat se vždycky najít :grinning:
9. črc 2014 v 06:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Už se z toho asi taky nevykecám... :slight_smile: Snad bude vše ok, k dr. půjdu příští týden, tento má dovolenou.
9. črc 2014 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky, zas Vas nějak nestíhám pročítat všechny :slight_smile: taky ste tak unavený??? ja padám na hubu....a nevím proč, ale u kde čeho se rozbrečím :slight_smile:
9. črc 2014 ve 13:26  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliss2 mě je to jedno....mě veřejné nevadí...
9. črc 2014 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@zmrz_lina to vypadá pěkně :slight_smile:
9. črc 2014 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@terezacka taky jsem unavená....večer odpadám a přes den chodím chrněts malou :slight_smile:
9. črc 2014 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@terezacka mám to taky tak ;) akorát v práci se nedá úplně dobře spát, tak je to náročné ;)
9. črc 2014 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ach jooo, navíc bych to už chtěla říííct všem a musím počkat, to je taky náročné ;) Nám to všichni moc přáli a teď se tvářím jakože nic a leckdy skoro lžu, přitom je miminko v břiše. Tak snad to mrňous neslyší a nebude z toho smutnej, že ho zapírám. Vlastně nezapírám, jen odpovídám pravdivě s více jak jedním výkladem. Na otázku, jak jde naše "snažení" (nesnáším ten výraz) reaguju slovy "že už to moc neřešíme". ;) Dnes na dotaz kolegy na těhotenství po tom, kdy jsem řekla, že mám na něco chuť, jsem řekla.. "já takhle vypadám normálně, jako bys to nevěděl :D"
9. črc 2014 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@zmrz_lina blahopřeju, to je super ;)
9. črc 2014 ve 14:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@eliss2
@tak2014
děvčata všechny tady, poslala jsem vám pozvánky do uzavřené (soukromé) skupiny, tak prosím zkuste, jestli se tam dostanete ;)
9. črc 2014 ve 14:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@lupinpupin bych klidně řekla, že takovéto štěbetání můžeme řešit tady a ty věci, kde je už fajn, že se mezi sebou známe, ty si můžeme nechat na skupinu ;)
9. črc 2014 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
@lupinpupin přesně tak
9. črc 2014 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tady je link na skupinu, kdybyste některá chtěla přístup a ještě ho neměla, dejte mi prosím vědět.. ;)
http://www.modrykonik.cz/group/6694/
9. črc 2014 ve 14:25  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@adinka_k Ahoj, můžeš mi poslat taky odkaz, ráda bych se přidala.
9. črc 2014 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@adinka_k ja myslim, ze pak bude aktivni jen jedna skupinka....prece jen se nebude chtit asi proklikavat mezi dvouma kde je co napsane. Jen tkhle primo ve skupince jsem jeste nebyla :slight_smile: vzdy jsem jen ve foru. Jsem ani nevedela, ze takova "novinka" :slight_smile:
9. črc 2014 ve 14:40  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
autor
si říkám, jestli mě tu třeba někdo nepozná, tak jsem si raděj odmazala fotku.. aby pak někdo babičce z vedlejší vesnice neřekl o mém těhu dřív než já.. :(
9. črc 2014 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
ahoj, prosím o přidání :slight_smile:
9. črc 2014 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek