• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
Právě dnes mi vyšel ukázkově pozitivní těhu test,pokud vše půjde dobře a dotáhneme to do zdárného konce měli bychom mít v červnu příštího roku doma druhý nejkrásnější poklad,baby č.2
Pokud je tu někdo kdo máte podobný termín porodu,zrovna jste se dozvěděli krásnou zprávu,pojďte to prožívat společně.Těším se
28. zář 2010 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ahojky,tak já mám nesmírnou radost,jelikož mi dnes vyšel taky krásně pozitivní testík :slight_smile: Ale na druhou stranu mám strach se dopředu radovat...Jsem dnes jen 10 DPO a testík mám s citlivostí 10 tak budu moc doufat,že bude vše v pořádku a dočkám se miminka :slight_smile: A to samé přeju i tobě :slight_smile: :dizzy_face:
29. zář 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@thea24 Velkááááá gratulace,máš fotečku??,já mám foto ve svým fotoblogu,já jsem dnes 16 DPO a včera mi vyšel krásně pozitivní mamatest citlivost 25
tak doufám že tu zůstaneš semnou,je tu mrtvo a já jsem taky děsně nadšená,ale bojím se jak malá holka až 11.10 jdu na kontrolu a to už by mělo být vidět vše podstatné,snad to bude v pořáádku
29. zář 2010 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukám, že jsem na tom asi stejně jako vy :slight_smile: . Těhu test mi vyšel pozitivní, byla jsem už i u doktora, který potvrdil, že jsem těhotná ale že zatím není nic moc vidět a ať příjdu 11.10 pak, že uvidí víc......... :frowning2:
29. zář 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holčiny, tak se k vám taky přidávám. Už 7 dní testuji a pokaždé se mi den ode dne ukazují / / silnější. K doktorovi jdu 4.10., tak pak napíšu, jestli se nám to opravdu povedlo.
29. zář 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já taky patřím k vám :dizzy_face: Ani nevíte,jak strašně moc jsem ráda :dizzy_face:
Čárečka je zatim slabší,ale ovulace byla asi až 18.DC,tak by to odpovídalo. V pátek testnu,jestli čárka sílí a na gyndu budu volat až v pondělí :dizzy_face:
29. zář 2010 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssaara Doufám, že bude jen zesilovat.
29. zář 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny vás zdravím a přeji vám to nejkrásnější a nejpohodovější těhotenství. Já jsem ze skupiny červen2010, před rokem jsme "zadělali" na náš poklad a za pár dní se dozvěděla tu radostnou novinu...., Teď už mám svůj poklad u sebe a všem to mohu jen doporučit.... je to něco úžasného.

Všichni si to moc užívejte, buďte v klidu a nechávejte se opečovávat od ostatních.... Hodně štěstí :slight_smile:
29. zář 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kudjan taky jdu 11.10 doufám v srdeční akci :wink:
29. zář 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ssaara bude sílit!!!!
29. zář 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,testuji již týden,napřed čárečka slabá po limitu a postupně se limit zkracoval a čárka sílela :slight_smile: Nechci nic zakřiknout,dnes jsme byli u lékaře,test z moči jasně pozitivní-nabrali mě krev a zítra ve dvě si máme zavolat :slight_smile: Teda řeknu vám jsou to nervy :unamused: Tento rok jsme byli na umělém oplodnění v únoru-to bylo negativní :frowning2: ,pak v srpnu-opět negativní :frowning2: ,tak jsme si řekli,že ten třetí pokus zkusíme až příští rok v dubnu,až našetříme nějaký prašule a ono ejhle a asi jak to moje tělo bylo nastimulované se asi zadařilo přirozeně. :slight_smile: Asi začnu věřit na zázraky,jestli nám to zítra potvrdí :slight_smile: Poslední menstruace byla 2.9,tak že bych byla velmi krátce :slight_smile: Jo a 8.10 jsme pozvaný na ultrazvuk,prý už by mohla být vidět srdeční akce :slight_smile:
29. zář 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimunesko - potichounku gratuluji,i zázraky se dějí :dizzy_face:

Hele,holky,koukam,že si píšem ve dvou diskuzích,nebyla by lepší jenom jedna? :zipper_mouth:
29. zář 2010 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky bych souhlasila být v jedné. Budeme v květen - červen 2011?
29. zář 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A já bych byla spíš pro rozdělení - květen 2011 a červen 2011,kde by jsme byly my. Ale jinak je mi to celkem fuk :sweat_smile:
Ale při dvou diskuzích v tom asi bude pěknej zmatek :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2010 v 06:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssaara Máš asi pravdu, rozdělit to opravdu na ty 2 měsíce. Bylo by nás tam asi strašně moc. No, nevím jestli půjde něco na ultrazvuku vidět. Jsem těhotná poprvé, takže nevím, kdy se srdíčko objevuje. Jak jsem psala výše, měla to být běžná vstupní kontrola. Už se mi tam nechtělo volat a odvolávat to. Tak uvidím co tam zjistíme. Pokud to vyšlo v tu dobu kdy si myslím, tak bych teď měla končit 3. týden.
30. zář 2010 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: dobré ránko-holky termín menstruace jsem měla včera a pobolívá mě podbřišek jako na menzes.Jak jste na tom vy?
30. zář 2010 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
OK,tak já se definitivně přesouvám sem. Holky na květnu si můžou název diskuze eventuelně upravit.
@mimunesko - mně odbřišek pobolívá už asi 4 dni,doufam,že je to ok,páč u prvního těhu jsem nic takového neměla :fearful:
30. zář 2010 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ssaara mně taky bolí břicho jako na MS prý to můžr trápit až do 12 týdne,v klidu :sunglasses:
30. zář 2010 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
červnovky prostě sem,a jak nás tu bude dost navrhuji diskuzi uzamknout??Co vy na to??
30. zář 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino - já fakt plaším tentokát nějak víc :grinning:

Diskuzi bych asi uzamkla až někdy v listopadu,páč do té doby se asi holky ještě budou přidávat.
30. zář 2010 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ssaara no uvidíme,pač když je tam moc bab je v tom stejně maglajz a pak jich půlka odejde,počkám ale tak 10-12 lidí by stačilo :wink:
a jak dlouho se snažíte,??já tento měsíc ani nedoufala,už jsem to házela za hlavu,žádný velky akce po tulení a ono to vyšlo,na popáté :wink:
30. zář 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ssaara a testík sílí???
30. zář 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mimunesko držím pěsti,budeš testovat?
30. zář 2010 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak jsem se nejspíš unáhlila a radovala se zbytečně předčasně.Nemám fotečku testíku,ale je stejný nebo malinko slabší než včera takže to asi nevyšlo :cry: Už jsem to dvakrát zažila..Jsem dnes 11 DPO takže za tři dny čekám Ms :frowning2: :angry: Všem co jste tady přeju a´t se dočkáte vytoužených zdravých uzlíčků.....
30. zář 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
HCG narůstá obden,pokud je testík stejný zkus to zítra!
A čárka je duch nebo slušná??
30. zář 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino - tak to my jsme se snažili prakticky od narození prvního syna,takže asi dva roky, a protože to nešlo,podstoupili jsme léčbu a druhý pokus inseminace se povedl :dizzy_face:
Testík budu dělat až zítra,nehci to nějak přehánět :grinning:

@thea24 - já vím,že když už jsi to zažila,máš strach.... Ale...jak je zbytečně předčasné moc se radovat,stejné to je i s definitivními závěry.... Proto nechci testovat každý den,páč ty rozdíly na testu jsou buď minimální nebo žádné a já bych taky zbytečně plašila...
30. zář 2010 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino čárka byla včera slušná,dnes je slabší....duch to není,nemusím to nikam natáčet ani se dívat pod světlem....je vidět z dálky....ale myslela jsem,že by měla být silnější...Testuju s citlivostí deset,ale večer jsem zkusila i mamatest 25 a po 2 minutách naběhla čárka stějně silná jak mám dnes na tom 10...tak jsem z toho jelen :confounded: Uvidím zítra,stejně mi nic jiného nezbývá,než čekat :slight_smile: Ale děkuji za naději :slight_smile:
30. zář 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssaara no tak možná raději budu testovat až v sobotu :slight_smile: Zkusím to vydržet :slight_smile: Co se má stát,stane se....
30. zář 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@thea24 to vypadá vážně moc dobře!!,počkej nejlíp do pozítra nebo zítra zkus ale to nevipadá na planý polach duchy na testech známa pokud ti to ukázal i mamatest 25 je to slibné
30. zář 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ssaara a kojila si syna??to je docela slušná antikoncepce,nám se nařilo i dlouho po odstavení...
30. zář 2010 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@thea24 -ahoj,být tebou,tak bych se takhle neunáhlovala :slight_smile: Myslím,že silnější čárku ani mít nemůžeš,je hrozně brzy.Já tedy taky měla touhle dobou slabší.Dnes jsem 29 den od posl.Menstruace,mám jako tedy den spoždění a ani včera u doktora to nebyla žádná tlustice a doktor to vyděl úplně jasně pozitivně.No jsem taky pěkně vystreslá,čekám dnes ve dvě výsledky z krve a jsem napnutá jak kšandy :slight_smile:
30. zář 2010 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 85
Tvůj příspěvek