• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@crriss ahoj,v jakém pořadí ti ty testy vyšly?nejdříve neg a pak poz.?nebo naopak?
5. říj 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@wali85 ahojky, praveze prvni byl pozitivni a potom negativni... :frowning2:
5. říj 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@crriss tak jedině ještě zkusit test zopakovat,třeba i jinou značku, nebo si zajít pro jistotu na krev,to budeš vědět určitě na čem jsi
5. říj 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím vás, můžu se přidat? jsem týden po očekávané MS a na testu mám docela zajímavýho ducha... měření BT mi říká, že se držím docela slušně na těhotenské křivce a prostě mám pocit že to vyšlo. mám holčičku skoro dvouletou a o miminko se teď snažíme 4tý měsíc... podle prvních výpočtů mi termín vychází kolem 17.června
6. říj 2010 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, dočetla jsem že jste v uzamčené diskuzi...
možná se ale najde další těhotná s termínem v červnu?
6. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrestriss ahoj, já mám taky termín v červnu :slight_smile: Vychází mi to přibližně na 8., ale podle ms na 29.5. - ale to určitě ne, ovu byla dýl :wink: Neměřím, ale podle bolestí a tak mi to tak přibližně vyšlo... Včera jsem šla pro jistotu na utz, protože jsem měla nějaký problémy v předešlém těhotenství a byla vidět tečka, tak za 14 dní jdu na další a to už by mělo být srdíčko, tak snad ano... Trochu jsem včera začla špinit, ale říkám si, že je to snad jen vyšetřením - doufám v to, uvidíme... :slight_smile:
6. říj 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa zdravím tě a přeju zdravý a šťastný těhotenství :slight_smile:
vidím že máš taky už dítě... jsem zvědavá jaký to bude teď napodruhý - první těhu jsem měla pohodové, včetně porodu, takže se vlastně jen těším :slight_smile:
no a termín budu mít někdy mezi 7 a 17.6. - nevím kdy byla ovulace :slight_smile: tak se nechám překvapit
teď hlavně čárku silnější a silnější :slight_smile:
6. říj 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrestriss přeju ti samozřejmě to samé :wink: :slight_smile: to víš, že bude sílit, to je jasný :wink: Já jsem taky zvědavá, jaké bude druhé těhu, sice jsem měla celé těhu rizikové, ale zase jinak úplně pohodové, cítila jsem se skvěle, užívala jsem si ho a neměla jsem žádné problémy (teda až na ten hrozící potrat, pak zase předčasně hrozící porod atd., ale nějak jsem si to nepřipouštěla a jen jsem si užívala :wink: ) No a porod, malá šla sice DKP, ale byla maličká, tak mi to skoro ani nepřišlo a byl rychlý a krásný :dizzy_face: Testíš každý den, nebo obden, nebo občas?
6. říj 2010 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, jestli chcete mezi nás do soukromé, tak napiště holčině s nikem saminomimino.
7. říj 2010 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobře, díky za tip
7. říj 2010 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezablazkova85 Já nevím, ale nechtěla tam málo lidí? To už by nás tam bylo asi moc, ne?!? :confused:
7. říj 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa Zkusit se to může, ne?
7. říj 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
přijdte i k nám na www.baby-cafe.cz do června 2011, tam zase zatím není skoro nikdo...
7. říj 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
IVASA: koukám, že máš taky roční dceru, jako já :slight_smile: Chtěli jste tak brzo druhé dítě? U nás je to nehoda, zítra jdu k doktorovi, zatím to vím jen z testu. Moje dcera se narodila císařským řezem.
7. říj 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezablazkova85 ahojky,jen prosím o přepsání v tabulce,mám kontrolu už 13.10 další týden bohužel nemůžu tak jsmm se musela přeobjednat...budu 10 den od vynechání snad bude něco vidět :unamused: :slight_smile: Děkuji :slight_smile:
7. říj 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@thea24 O.K. opravím.
7. říj 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angel09 ahoj, jj, my nejdřív chtěli rozdíl víc jak 2 roky, jenže pak jsme si řekli, že si přestaneme dávat pozor a nechámu tomu volný průběh a ono to zase hned vyšlo :sweat_smile: Moc jsme to nečekali, ale jsme horzně rádi :slight_smile:
7. říj 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, pokud jeste nezamykate, rada bych se pridala. mam dve deti a treti jsme chteli stejne jako ty prvni dve, i kdyz po druhem diteti jsem si rikala, ze si dame pauzu... Ale jaksi priroda byla silnejsi a ja jsem nejspis zase vtom! Jeste jsem nebyla u doktora, jsem tu asi z vas nejkratsi dobu tehotna, ale nak verim, ze to dobre dopadne...No, doufam. V srpnu jsem byla take tehotna, ale nez jsem dosla na prvni vysetreni k Dr., tak jsem potratila(?), byla jsem konec 5.tydne, hmm, Dr. me ani jako tehotnou nebrala, ze jsem proste dostala MS. Ale ja si delala dva testiky a byly pozitivni! A krvaceni, ktere prislo bylo na MS trochu silnejsi a trvalo skoro 10dni :fearful: .. No a vcera jsem si byla koupit TT a musim rici, ze kdybych nezacala spinit, tak si budu myslet po vysledku teh.testu, ze nejsem tehu, pac ten se zdal v prvnich min. negativni, ale pak se tam casem objevil duch...No musela jsem teda oci napinat, ale verim, ze tam byl. Jsem byla teprve 26. DC. Ale to spineni uz dnes nemam, takze MS to nebude.. :sweat_smile: :slight_smile: . Zitra udelam jeste testik znovu a doufam, ze se to tam uz zobrazi jasneji! Sorry, ze jsem se tak rozpovidala...Jsem napjata jak ksandy, jak to u nas dopadne. Za to spineni u mne muze asi namaha. Mam doma dva dost temperamentni cerviky a navsteva v zoo mi dala dost zabrat...Preji vsem zdarne tehotenstvi!!!
10. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa koukam, ze mame stejne stara ditka. Rozdil veku do dalsiho asi tak 20 mesicu, jak to beres? Ja si rikam, bude to asi zahul, ale stejne se tesim!
10. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula ahojky tak co duch, objevil se zase?
11. říj 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula Ahoj :slight_smile: Tak co, jak dopadl další testík? Bude to určitě dobrý a // vykouknou :wink: :slight_smile: No já si právě říkám, že třeba s dvojčátkama to musí být horší, než s dětmi s takovým rozdílem :wink: Bude to asi zápřah, ale nějak se to prostě zvládne :wink: :slight_smile: Zase jsem radši za takový věkový rozdíl, protože se mi zdá, že jak je to kolem těch 3 a víc let, tak pak ty starší děti to "hůř" berou - pokud jim teda není třeba už 6, 7 let :wink: Každopádně jestli i druhý mimi bude tak skvělí jako dcera, tak to bude "pohoda" :dizzy_face:
11. říj 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak duch se zase objevil, ale az po triminutovem limitu, tak nevim..Zkusim pozitri jiny test, treba se duch objevi silnejsi.Je to preci jen trochu brzy asi... Ale kdybych nebyla tehotna, tak asi bych nespinila jen jeden den a rozjelo by se to v MS, ne? A duch je duch, ten tam nemuze byt jen tak! :grinning: :dizzy_face: .Podle vypoctu bych ted byla 4tydny tehotna od posledni MS
11. říj 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa no, zatukat to nemuzu, nektere deti jsou jako miminka jako andilci, pak rostou do peknych certiku a naopak...Me deti jsou toho snad dukazem. S prvnim to byl zahul od narozeni a jeste dnes je to sni nekdy tezke. Syn pak byl zlaticko od narozeni a porad je mily a vesely! Nechci strasit, ale rozhodne bych se na to nespolehala a nechala se prekvapit :sweat_smile: :wink:
11. říj 2010 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky všem,můžu se k vám přidat?Vyšly mi 3x // a 27.10.10 jdu na potvrzení... :wink: :slight_smile: Tak doufám že bude vše v pořádku :frowning2: :dizzy_face:
11. říj 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula no jo, každé dítě je jíné a to je na tom zase ale to krásné :wink: :grinning: Elinka byla první dva měsíce řvoun, pořád řvala a nespala, celé ty dva měsíce jsem spala tak 10 hodin týdně :confounded: Říkala jsem si, že jestli to nepřestane, další dítě budu chtít tak min. za 5 let :grinning: Ale pak ze dne na den jako když utne a spala poprvé celou noc, že jsem ji musela já budit na jídlo a to už tak je doteď :wink: Spinká celou noc a ani o ní člověk neví :wink: Přes den je hodná a můžu s ní kamkoliv, protože všude vydrží a je spokojená :slight_smile: No jsem na druhé mimi zvědavá :wink:

@malejmonasek Ahoj :slight_smile: gratuluji ke // :wink: Já jdu na další kontrolu buď 19.10. nebo 22.10. - podle toho, jak budu mít hlídání :wink: Tak ti držím pěsti, ať je všechno v pořádku :wink: já mám trochu strach, protože se mudra bojí, že mimi bylo moc malé, že se zastavil vývoj, ale doufám, že ne. S dcerou to bylo taky tak, až do porodu byla prostě pořád menší, než by měla být (podle těch jejich tabulek) :wink: No a taky to nebyl a není žádný obřík, je zdravá, krásná a při narození (v termínu) měla 2,52kg :wink: Tak snad to bude teď taky tak :slight_smile:

Snad se sem ještě někdo přidá, ať tu nejsme jen ve 3 :grinning:
11. říj 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa Ahoj,moc děkuji za gratulaci....a držení palečků.... :slight_smile: já ti také moc gratuluji a hlavně držím palečky ať je vše v pořádku.... :wink: ty jejich tabulky...hlavně že je dítko zdraví a má se k světu :slight_smile: :wink: No mě doktor objednal až tak dlouho,že prej je to pro něj lepší,že uvidí více na ultrazvuku :slight_smile: tak doufám že se má k světu :slight_smile:
11. říj 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa bohužel si nemyslím co ty, spíš se mně potvrdilo z praxe, že děti kolem dvou let skoro nejhůř zvládají sourozence a taky, že je to pro rodiče daleko větší zápřah jak dvojčata. Ale tak třeba budeš mít štětsí a vše u Vás bude probíhat hladce.

@artikula tak držím pěsti, aby tam tedy mimis byl a čárky sílily. Měla jsem naprosto stejnou nehodu jako ty v dubnu.

@malejmonasek taky jsme objednaná až by už mělo být vidět i srdíčko. Pokud nebudeš mít potíže je skoro zbytečný chodit k Dr. dřív. Leda bys potřebovala neschopenku. :wink:
11. říj 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky koupily jste si už vitamíny?Možná hloupá otázka,ale je to mé první.... :slight_smile:
11. říj 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minal Jooo to já vím... :wink: ale už se moc těším... :slight_smile:
11. říj 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek já jím kyselinu listovou a vitamín C. Můžeš si koupit vitamíny v lékárně na první trimestr. Poradí ti
11. říj 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek