• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@minal právě že přemýšlím o mamavitu od GS
11. říj 2010 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám femibion, mudra mi ho doporučila... Při Elince jsem nic nebrala, protože by se to prý bylo s těmi prášky, co jsem měla...

@minal No já mám právě spoustu kamarádů s dětmi s různými rozdíly... Nejvíc spokojení jsou ti, co měli děti blízko od sebe, nejmíň ti, co mají rozdíl kolem 3 - 4 let. No a mám dvě kamarádky, které měly dítě a pak dvojčátka - jedna s rozdílem roku a druhá necelých dvou let a obě jsou spokojené a prý se to dá v pohodě zvládnout :wink: Ono jde taky podle mě hodně o ten přístup rodičů a o to, jak se k tomu všemu postaví :wink: Já si říkám, že to zvládly jiné, zvládnu to i já :grinning:
11. říj 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek to záleží na tobě, já osobně vitamínům moc neholduji a v prvním trimestru je podstatná ta kyselina listová hlavně, v době těhu doporučují 2x denně, dostaneš toho do sebe jednou tolik jak u komplexů vitamínů. Poraď se s Dr.
11. říj 2010 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa zvládne to každej to máš pravdu, taky děsně záleží na povaze dětí, nemyslím, že až tak na přístupu rodičů. Ikdyž pokud si někdo dítě brutálně rozmazlí, a pak mu pořídí sourozence, za případné problémy si může sám. Výhodu bych viděla u dětí tak brzo po sobě spš až po prvních třech letech třeba. Budou k sobě mít blízko.
Každopádně ono je to v podstatě jedno, každé má své + i -. :slight_smile:
11. říj 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky vitamínům neholduji a kdyby mi mudra neřekla, že je mám brát, tak bych je nebrala.... U mě to chce proto, že jetě kojím, tak mám výdej větší.... Ale jak píše minal, kys. listová bych řekla, že stačí a jestě nejdůležitější :wink:
11. říj 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@minal jasný :wink: Všechno má nějaké plusy a mínusy :wink: Ono je to podle mě stejně jedno, záleží jen a jen na tom, jak to člověk chce a jak si to udělá :wink: Já to právě tak myslela, o těch rodičích, že když si rodiče dítě rozmazlí a pak mu pořídí sourozence a ještě si toho staršího třeba tolik nebudou všímat, tak je jasný, že to dítě to bude zvládat hůř, než to, které je zvyklé na děti, na to, že někdy prostě musí být samostatné a vydržet, dokud člověk něco neudělá a tak... Nevím,jak to napsat, jsem dneska nějak bez slov :sweat_smile:
11. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono každé dítě bez ohledu na věk nese "špatně" příchod sourozence - pokud už teda není samostatnější :wink:
11. říj 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si myslím,že na vitamínech není nic špatného,kor když bude zima a bude řádit samá chřipka a angína,ale to je co člověk to názor...poradím se s doktorem a uvidím :wink:
11. říj 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek jasný, to je nejlepší :wink: Já jsem hrozná na pravidelné braní něčeho... Proto ty vitamíny a nic takového normálně neberu. Jím hodně zeleniny a ovoce, tak snad moje tělo moc nestrádá :wink:
11. říj 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj tak sem vas konecne nasla :grinning:

vitaminy mam taky femibion, doktorka mi dala letacek, ze si mam koupit presne tyhle. Sice cena nic moc, ale tak ty dva mesice, co se berou ty silnejsi utecou jak voda:slight_smile:
11. říj 2010 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se sem konečně dostala. Jak rostete? Já už muse vytáhnout o něco větší kalhota, protože ryfle mě dost stahujou v pase když sedím v kanclu, a pak se mi i blbě dýchá. 26.10. jdem na další kontrolu, na srdíčko a na krev a vypíšem průkajdu, už se těším. Začíná mi být někdy dost blbě, ale nezvracím jen si připadám jak po pořádne pařbě.
12. říj 2010 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem to nevydrzela, koupila jsem si novy jiny test a udelala jej a duch je uz hmatatelnejsi!!!! :grinning: Juchu, takze me telo nesali! Ale fotku neprilozim, na fotce to neni jeste vubec videt, haha. Tento tyden zavolam Dr. a objednam se na pristi tyden. Snad uz to bude vporadku a nezhati se to pozdeji, kdyz ne v zacatku! (mam uz zkusenost i s mimodeloznim tehotenstvim a v srpnu se samovolnym poratem, no)
Mate uz nejake tehotenske priznaky? Ja tedy vubec zadne nepozoruji, ale unava byla strasna minuly tyden, ale to je asi normalni, ja uz pres tri roky porad v noci vstavam k detem a porad jeste kojim i 2x za noc. Jen mam vlastne porad hlad! Zase jsem zhubla na 60 kg, tak si telo asi rika o zasoby :grinning: :astonished: .
O vikendu marodila dcerka a ja ted taky neco chytla, mam rymu, kasel, musim si jit lehnout, aby to mimisek prezil! Chjo, to mi tak schazelo!
@spymike me bylo tez podobne u Filipka, ale teda dost. A mela jsem strasnou chut na slane!!! U Sofie jsem zase v noci vstavala a hlady silhala v lednicce furt hrabaal. Banany to v noci jistej :grinning:
12. říj 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax no jo, cena nic moc, to máš pravdu, ale i lékárnice říkala, že jsou nejlepší :wink: co bychom pro ty naše "bříška" neudělaly :wink:

@spymike tak takové stavy mám taky, nejsou pořád, jako to bylo u dcery, ale když to na mě přijde, tak si nejsem jistá, jestli to půjde nebo nepůjde ven :confounded: :grinning: Já jdu na kontrolu příští týden, tak jsem na to taky zvědavá, snad se obavy mudry nevyplní a bude krásně bít srdíčko :wink: Jinak břicho občas dost nafouklý, ale kalhoty mi jsou zatím pořád všechny volný nebo akorát... Pořád nemám svojí váhu před těhu s dcerou, o víkendu jsem se u rodičů vážila a pořád jsem 4kg v mínusu...

@artikula tak zítra už to duch určitě nebude a na fotce budou // krásně vidět, ne?!? Tak to když tak vyfotíš a my se pokocháme :wink:
12. říj 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ráda bych se přidala. Termín mi vychází na 1.června :wink: . Dneska bych měla být 6+6tt. Máme potvrzený gestač.vak a 19.10.jdu na srdíčko. Bojim, bojim. Chtěla jsem se zeptat, bolí vás břicho nebo prsa? Mě skoro vůbec, tak panikařim, aby embrouš vůbec rostl. Jsou to nervy. Uf! Do toho 19.10. asi zešedivim :grinning:.

Jinak já zobu calibrum baby plan, protože té zelenině a ovoci moc neholduju :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. říj 2010 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mick Ahoj :slight_smile: Buď v klidu, někdo prostě ani neví, že je těhu (i když to ví, ale nepociťuje to :wink: ) Já to s dcerou měla tak, že jsem měla od začátku velké problémy, bolesti, bylo mi špatně, prostě pořád něco no a najednou ze dne na den NIC, vůbec nic, žádné píchání v břiše, bolesti, únava, nevolnosti, motání hlavy... Tak jsem se úplně lekla, co se děje, že se nic z toho neděje :grinning: Ale bylo to v pořádku... Teď to mám střídavé, tak když mi je extra dobře, tak si zase říkám: co to?!? :wink: :grinning: Jinak teda gratuluju :slight_smile:
12. říj 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem to vyfotila, po nekolika min je jeste jasnejsi vysledek, ale nezarucuji, ze si oci nevyboulite :grinning:
12. říj 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa my jsme tu cestu k mimču měli trnitou. Podstoupili jsme 3xIVF,2xKET a teď když jsme měli jít pro poslední dva kousky do mrazáčku, tak jsem objevila // :wink: , tak panikařim. Každopádně žaludek pociťuju, ne nějak extra, ale mění se mi šíleně chutě. Tak to jsi mě ukldinila. Já mám asi pocit, že by mi najednou mělo začít růst břicho a měla bych mít prsa jako Dolly :grinning:. Holt první přírustek. Taky gratuluju :wink:
12. říj 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mick me boli prsa snad uz od posledni ovu a obcas mi pichne v brise. Na srdicko du taky 19.10. tak snad pro nas tento den bude stastny :slight_smile:
12. říj 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula ja ji vidim:slight_smile:
12. říj 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula tohle už není duch, ale regulérní čárka :wink:
@mick jej, teda tak to gratuluju dvojnásob... Tak ať to s miminkem dotáhneš zdárně až do konce :wink: To já jsem opačný případ, otěhotním hned, ale 4x už nás mimi opustilo :unamused: Vlastně jsem byla těhu na každý pokus...
12. říj 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula je tam a ani jsem nekulila bulvu :wink:

@terrorkax no už aby bylo toho 19.10. Já bych snad potřebovala ránu do hlavy a probudit se až toho 19.10. Věřím, že budou :dizzy_face:

@ivasa to je pěkný, že vám to jde takhle lehce. Teď je to určo silnej kus, který se bude pořádně držet :wink:
12. říj 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mick Ahoj mě trochu pobolívají prsa , bradavky a v podbříšku, a je mi občas na zvracení. Ale ničeho se neboj, já třeba u první dcery kdyby mi to doktorka nepotvrdila tak bych ani nevěděla že jsem těhotná žádné příznaky jsem neměla.
12. říj 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula je tam, krásně ji vidím. To jsi těhu já první čárku měla ještě slabší a to jsem ji pořádně nakrucovala na světle u okna, až 5 dní po vynechání to byly krásný dálnice, každé se HCG zvyšuje nějak jinak. Tak držím palce.
12. říj 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
@artikula moc gratuluju ke // :slight_smile:

já už také pociťuji přibrání v pase,jinak mě je občas také špatně...hodně se mě motá hlava...a mám občas pobolívání v podbříšku,ale to je normální...a prsa mě také bolí pořádně :slight_smile: jinak jsem měla na začátku větší teplotu...jak se s tím tělo vyrovnávalo.... :slight_smile:
12. říj 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,můžu mezi vás? termín porodu mám 4.června :slight_smile:
12. říj 2010 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spymike včera poprvé mě začaly džíny škrtit :slight_smile: takže bříško roste, i když to vůbec není vidět .. jinak podbřišek mě občas pobolívá a prsa taky, jinak mi je fajn .. z vitamínů beru jen listovku, protože se navíc léčím se štítnou žlázou, tak to nechci moc kombinovat s těhu vitamínama .. na kontrolu jdu 21.10. doufám, že bude i UTZ a srdíčko :wink:
12. říj 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa no to mě doktor na první kontrole strašil s mimoděložním těhotenstvím ..brrrr..hroznej pocit :unamused:
12. říj 2010 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 ahoj :slight_smile: No jo, doktoři jsou hrozní strašáci :angry: :wink: :slight_smile: Lepší si to tak nebrat... Držím pěsti na kontrolu :slight_smile:
Jinak mě prsa nebolí, ale nebolely mě ani u dcery... Akorát ten podbřišek bolí a vaječníky, ale na to jsem zvyklá, tak už to ani nevnímám :wink: No a je teda fakt, že bříško trochu roste... Není to vidět, zatím to necítím ani na kalhotech, ale když si lehnu na záda, tak mi nepropadne, ale je pořád na stejném místě :grinning:
13. říj 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám ještě přidat? :wink:
Původně jsem podle MS měla termín na konec května, ale podle ultrazvuku je těhotenství mladší (myslela jsem si to, měla jsem dost nepravidelné a dlouhé cykly), takže teď to bude asi začátkem června. Na ultrazvuku jsem byla 8.10., ale ještě nebylo vidět srdíčko, takže jsem objednána na kontrolní 22.10. Teď jsem z toho napnutá jak kšandy a na květnové diskuzi, kde jsou všichni o něco napřed, se necítím úplně dobře (znervózňuje mě to). Teď bych mohla být tak v 7. týdnu, ale víc asi ukáže ten ultrazvuk příští týden. :slight_smile:
13. říj 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennyparadise ahoj :slight_smile: jasně, že se můžeš přidat :wink: Máš to stejný jako já, podle MS bych měla mít termín koncem května, ale na utz mimi jen jako tečka - 5.10. - čili příští týden jdu na srdíčko, tak snad bude a mudra mi spočítá přesnější termín... Já si dala do pasu tp na 8.6., protože na tohle datum mi to zatím vychází podle toho, jak mě bolely vaječníky - a ty mě u ovu bolý vždycky dost... No tak uvidíme, jestli jsem se trochu trefila :wink: A jak ti je?
13. říj 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek