Termín porodu červen 2011

Právě dnes mi vyšel ukázkově pozitivní těhu test,pokud vše půjde dobře a dotáhneme to do zdárného konce měli bychom mít v červnu příštího roku doma druhý nejkrásnější poklad,baby č.2
Pokud je tu někdo kdo máte podobný termín porodu,zrovna jste se dozvěděli krásnou zprávu,pojďte to prožívat společně.Těším se
katie_25
13. říj 2010
@jennyparadise jé já jdu na kontrolu 21.10. .. taky se nemůžu dočkat až uvidím tu fazolinku a uslyším srdíčko 😉 😉 😉
teď momentálně na mě skočil nějaký bacil .. bojím se brát nějaký léky, takže jsem se v práci dohodla na pár dní volna a zkusím klasiku, čajík s medem, citrony .. a do nosu mám sprej s mořskou solí 😉
jennyparadise
13. říj 2010
@katie_25 Koukám, že jsi z Hradce. Já jsem se odtamtud včera večer vrátila. 🙂 Máte pěkné staré náměstí a nábřeží. 😉
Právěže na mě taky něco leze, už od pondělka mě tak střídavě víc nebo míň škrábe v krku a trošku rýma, ale bohužel toho máme v práci moc a ještě nám teď doma dělají okna, takže na opočinek moc času mít nebudu... možná trošku o víkendu. Každopádně se po cestě z práce stavím do lékárny pro něco na ten krk, aspoň nějaký tabletky cumlavý. 🙂 Jinak do nosu mám vincentku a ještě si dávám horkej čaj s medem a citrónem. A taky jsem si koupila GS Mamavit a tam je i dost céčka, takže snad to pomůže. Bohužel jsem už i minulej týden brala antibiotika na zánět močového měchýře, tak doufám, že to miminku neuškodí.
artikula
13. říj 2010
@jennyparadise na nachlazeni ti v lekarne asi nic moc nedaji. Cucaci bonbony tehotny nemuzou, spreje do krku taky ne...Ja se kuliruju jen paralenem. Ja si koupila takovy medovy sirup s fenyklovym olejem, ale nevim jestli to maj v CR. Ale pomaha to. Antibiotika nevim, asi to neni nic dobreho, ale co se da delat. Ja si myslim, ze v prvnich tydnech tehotenstvi jeste neni tak mimi ohrozeny...

Holky, ja dnes volala Dr., ze s eobjednam a ono nic, maji dovolenou do patku. Kurna, ja uz tam chci byt a videt, ze je vse ok1 Dnes v noci mi tak blesklo hlavou, ze co kdyz je to zase mimodelozni, pac nemam zadne teh. priznaky a jestli si dobre pamatuji, tak tehdy jsem je taky nemela, bojim, bojim...
carodkaa
13. říj 2010
Ahoj holky taky se k vám připojuju 😉 poslední MS jsem měla 9.9 testy pozitivní od 32DC x-)takže bych měla být v cca 5tt na první utz jdu 26.10 tak doufám,že tam bude vše jak má být!!Už máme doma 4.letého Tadeáška ,který sourozence nutně potřebuje,jinak z něj za chvíli bude ředitel zeměkoule 😃 😃 😉
artikula
13. říj 2010
@carodkaa ahoj, vitame te u nas! Ja mela posledni MS 14.9.(ale mela jsem dlohy cyklus, spis jsem ji cekala 10.9.), treba budeme mit stejny datum porodu 🙂
veru23
13. říj 2010
Ahoj holky, můžu se k vám taky přidat? Poslední MS byla 5.9. a od pondělí mám jasně pozitivní těhu testíky. V pondělí jdu k Dr. tak uvidím, co mě řekne 🙂
katie_25
13. říj 2010
holky, pěkně se to tu rozrůstá 🙂

@jennyparadise jj, jsem, máš pravdu, staré náměstí má své kouzlo 😉 😉 pěkné posezení je i na soutoku 🙂
a koukám,že to nachlazení neptrápí jen mě, koupila jsem si jen sprej do nosu- Vincentku a mořskou sůl ..ještě k tomu přidám čajíky a snad to bude brzo dobrý ..a atb asi nejsou dobrý, ale když to jinak nejde :-|
@artikula já byla taky vyplašená, když mi doktor řekl,že by mohlo jít i mimoděložní, ale to už by snad člověk měl nějaký problémy, ne?
carodkaa
13. říj 2010
@artikula,dík za přivítání 😉 jaké jsi měla příznaky při tom mimoděložnim těhu?mně teda bolej hrozně prsa,taky sem tam břicho,a začíná mi být jemně šoufl 😕 tak snad je to OK 🙂
artikula
13. říj 2010
@carodkaa ja si jen pamatuji, ze asi tak v 7tt jsem zacala trochu krvacet, braly to jako spontalni potrat, pac v deloze nic nevideli a na vajecniku tez nic..Udelali vyskrab..jenze do ctyr tydnu jsem mela takove bolesti bricha, ze jsem myslela, ze je to muj konec..doma jsem to rozchodila, ale sla jsem radeji do nemocnice a tam zase nic nenasli, ani jim to neukazalo, ze jsem tehotna...jenze do dvou tydnu jsem mela ty bolesti zase a skoro namale...operovali me za pet dvanact. A operujici se hrozila, ze to bylo mimodelozni, jak to nemohl nikdo poznat. :-| Nicmene, prisla jsem o jeden vejcovod...Ale nebojte holky, za pul roku na to, jsem byla znova tehotna(a povedlo se napoprve!).
cristll
13. říj 2010
Ahoj,dobrý večer děvčata.
Já měla poslední MS 11. 9. 2010, 22.9. jsem byla na gyn. prohlídce a pan doktor mi spočítal,že ovulace bude cca25-27.9. 2010 - dělal mi i Ultrazvuk a měřill velikost vajíčka.Ted jsem již MS nedostala.Dělala jsem si 3 různé těh. testy během posledních 6 dnů.Všechny pozitivní🙂 (1.testík byl slabí, na dalším byla čárka už více vidět a u třetího nebylo pochyb).Ted nevím kdy jsem otěhotněla..A)Mohla jsem být těhotná už při té návštěvě u gyndy a nebylo těhotenství ještě vidět ..nebo jsem 😎otěhotněla až nejspíš v době plodných dnů?Kdyby to bylo za A) vycházel by mi termín porodu dle kalkulačky na netu 18. 6. 2011 kdyby za 😎 termín až 2. 7. 2010 + -
Ráda bych věděla v kt. týdnu vlastně jsem.Nejspíš to přesně určí ultrazvuk,že?Jenže já jsem zvědavá🙂
Jinak zatím je mi fajn,mám jen pnutí v prsou a "zvláštní"pocity v podbřišku.A jsem strašně ospalá,každou chvíli.
katie_25
14. říj 2010
Ahojky holky
@cristll vítám tě ..a měla jsi menstruaci pravidelnou? Třeba mohla ovulka dorazit dřív, no těžko říct, uvidíš při dalším UTZ

@artikula jejda, ve mě je zas malá dušička. Při první kontrolese doktor podivoval, prý jsem měla zřejmě zvětšený vaječník a nebo by to mohlo být mimoděložní, sice mi rovnou vyložil všechny příznaky, ale nemám se stresovat, že? a ono to nejde, když člověk neví na čem je.. proto se už nemůžu dočkat příštího týdne, kdy jdu na UTZ a kontrolu
ivasa
14. říj 2010
Ahoj holky 🙂 Vítám všechny nové těhulky 😉

Teda dneska je u nás zase taková mlha, že se mi vůbec nechce ven, ale musím, dcera pak líp usne 😉 Dneska mi je celkem fajn, tak jsem ráda, protože máme s prckem plavání... Min. týden mi bylo docela špatně a kolikrát jsem se bála, že jim tam do toho bazénku přispěju svým obědem :-S :-p Naštěstí nezvracím, ale kolikrát je ten pocit hroznej :-|

@cristll je to pořád nějaké čekání, co?!? Ale neboj, ono to pak uteče jak voda a ty se všechno dozvíš... 😉
madlisek
14. říj 2010
Ahoj holky, asi sem taky patřím, vychází nám to na 14.6. 🙂

@katie_25 Vidím, že se léčíš se štítkou, já také, zítra mě čeká kontrola na edokrino 🙂
malejmonasek
14. říj 2010
Ahoj holky, 🙂
tak co,už se porozhlížíte po věcičkách,kočárku atd.? 🙂 Nějak se nemůžu dočkat toho ultrazvuku,27.10. do toho je ještě dlouhá doba :-| 🙂

Jinak také vítám všechny nové těhulky 🙂 hezky se nám to tu rozrůstá 🙂
spymike
14. říj 2010
@malejmonasek Ahoj, já se ještě po ničem raději nedívám, nechtěla bych to tím zakřiknout. Já jdu na UTZ o den dřív jak ty,taky se nemůžu dočkat, mělo by být už srdíčko a vypíšem průkajdu. Začínám být dost unavená, takže přijdu z práce a v 8 hodin jsem v lůžku, podívám se na seriál někdy ani ne a spím. Co ty taky nějaké příznaky?
ivasa
14. říj 2010
@malejmonasek tak já se po ničem nekoukám, pže toho máme doma spostu 😃 Akorát pak začnu řešit jak vozit oba prcky najednou 😃 No a pár nových hadříků 😉

Tak my dneska nikam nejedem, dcera začla hicovat a má 39 - zatím 😞
malejmonasek
14. říj 2010
@spymike Ahoj,
no já spíš už pokukuji co kolik stojí a co by bylo potřeba....
No mě bývá občas špatně,ale nezvracím...zvracela jsem asi před dvěma týdny a pak už ne,ale motá se mě občas hlava... :-|
To já někdy usnu i v půl osmí 🙂 A ty už jsi byla u doktora,nebo jdeš poprvé až toho 26?
malejmonasek
14. říj 2010
@ivasa tak to se máš 🙂 já budu mít po sestře aspoň postýlku a pár věcí 🙂 Tak kočárků je teď mnoho 🙂

Jinak jsem měla včera místo bílého výtoku,spíš do žluta tak jsem se bála,dnes je to dobré zatím "ťuk" "ťuk" tak doufám,že to nic není...
ivasa
14. říj 2010
@malejmonasek neboj, pokud tě to nějak neotravuje - svědění, pálení atd., tak je to normální, já to tak mám občas taky as Elinkou jsem to tak měla skoro celé těhu a bylo to ok 😉 Akorát když se to zhorší nebo to právě nějak zlobí, tak bys dostala těhu atb 😉
malejmonasek
14. říj 2010
@ivasa to jsi mě docela uklidnila,docela jsem se zlekla když jsem viděla jak mám žlutý nebo světlulince hnědý výtok...bála jsem se abych nepotratila,nezapáchá,nesvědí nic...tak snad dobrý 😞 =-) 🙂
ivasa
14. říj 2010
@malejmonasek ono ty výtoky jsou zmetci, mě zlobily celé těhu a na začátku sem je měla právě i dohněda -i teď.... Ale jestli by tě to trápilo, zajdi klidně k mudr, on ti potvrdí, jestli je to ok 😉
malejmonasek
14. říj 2010
@ivasa zatím počkám,zatím to mám maličko a nějak mě to nepřekáží....děkuju ale,uklidnila jsi mě 🙂
ivasa
14. říj 2010
@malejmonasek 😉 pěkná fotka 🙂
malejmonasek
14. říj 2010
@ivasa děkuji,to je koníček... focení před a za objektivem.... ale spíše mě to baví za objektivem poslední dobou🙂
katie_25
14. říj 2010
@madlisek jj, léčím už dva roky .. dnes jsem si volala na výsledky z krve a mám to dobrý ..jupííí, na další krev jdu až za dva měsíce TSH mám 0,1
ivasa
14. říj 2010
@malejmonasek to je pěknej koníček 😉 mě focení taky baví, jen bych už potřebovala nový foťák, tenhle nás poslední dobou nějak zlobí a tak fotím dost jen telefonem a je to znát :-S
katie_25
14. říj 2010
holky, koukám, že mám termín porodu asi jako první, co? 😃
ivasa
14. říj 2010
@katie_25 zatím ano, třeba se to někomu ještě podle utz šoupne 😉
katie_25
14. říj 2010
@ivasa jj a nebo mě se to podle UTZ posune 🙂 🙂 já bch to totiž spíš tipla tak na kolem 8.6. 😃
malejmonasek
14. říj 2010
@ivasa já mám Nikon D80 už skoro tři roky,a jsem s ním hrozně moc spokojená,ale musím ho dát už vyčistit...chci si udělat kurz,a pak se tomu věnovat ještě více... 😉

Začni psát odpověď...

Odešli