• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@jennyparadise jé já jdu na kontrolu 21.10. .. taky se nemůžu dočkat až uvidím tu fazolinku a uslyším srdíčko :wink: :wink: :wink:
teď momentálně na mě skočil nějaký bacil .. bojím se brát nějaký léky, takže jsem se v práci dohodla na pár dní volna a zkusím klasiku, čajík s medem, citrony .. a do nosu mám sprej s mořskou solí :wink:
13. říj 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Koukám, že jsi z Hradce. Já jsem se odtamtud včera večer vrátila. :slight_smile: Máte pěkné staré náměstí a nábřeží. :wink:
Právěže na mě taky něco leze, už od pondělka mě tak střídavě víc nebo míň škrábe v krku a trošku rýma, ale bohužel toho máme v práci moc a ještě nám teď doma dělají okna, takže na opočinek moc času mít nebudu... možná trošku o víkendu. Každopádně se po cestě z práce stavím do lékárny pro něco na ten krk, aspoň nějaký tabletky cumlavý. :slight_smile: Jinak do nosu mám vincentku a ještě si dávám horkej čaj s medem a citrónem. A taky jsem si koupila GS Mamavit a tam je i dost céčka, takže snad to pomůže. Bohužel jsem už i minulej týden brala antibiotika na zánět močového měchýře, tak doufám, že to miminku neuškodí.
13. říj 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jennyparadise na nachlazeni ti v lekarne asi nic moc nedaji. Cucaci bonbony tehotny nemuzou, spreje do krku taky ne...Ja se kuliruju jen paralenem. Ja si koupila takovy medovy sirup s fenyklovym olejem, ale nevim jestli to maj v CR. Ale pomaha to. Antibiotika nevim, asi to neni nic dobreho, ale co se da delat. Ja si myslim, ze v prvnich tydnech tehotenstvi jeste neni tak mimi ohrozeny...

Holky, ja dnes volala Dr., ze s eobjednam a ono nic, maji dovolenou do patku. Kurna, ja uz tam chci byt a videt, ze je vse ok1 Dnes v noci mi tak blesklo hlavou, ze co kdyz je to zase mimodelozni, pac nemam zadne teh. priznaky a jestli si dobre pamatuji, tak tehdy jsem je taky nemela, bojim, bojim...
13. říj 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky taky se k vám připojuju :wink: poslední MS jsem měla 9.9 testy pozitivní od 32DC :dizzy_face:takže bych měla být v cca 5tt na první utz jdu 26.10 tak doufám,že tam bude vše jak má být!!Už máme doma 4.letého Tadeáška ,který sourozence nutně potřebuje,jinak z něj za chvíli bude ředitel zeměkoule :grinning: :grinning: :wink:
13. říj 2010 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodkaa ahoj, vitame te u nas! Ja mela posledni MS 14.9.(ale mela jsem dlohy cyklus, spis jsem ji cekala 10.9.), treba budeme mit stejny datum porodu :slight_smile:
13. říj 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se k vám taky přidat? Poslední MS byla 5.9. a od pondělí mám jasně pozitivní těhu testíky. V pondělí jdu k Dr. tak uvidím, co mě řekne :slight_smile:
13. říj 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, pěkně se to tu rozrůstá :slight_smile:

@jennyparadise jj, jsem, máš pravdu, staré náměstí má své kouzlo :wink: :wink: pěkné posezení je i na soutoku :slight_smile:
a koukám,že to nachlazení neptrápí jen mě, koupila jsem si jen sprej do nosu- Vincentku a mořskou sůl ..ještě k tomu přidám čajíky a snad to bude brzo dobrý ..a atb asi nejsou dobrý, ale když to jinak nejde :unamused:
@artikula já byla taky vyplašená, když mi doktor řekl,že by mohlo jít i mimoděložní, ale to už by snad člověk měl nějaký problémy, ne?
13. říj 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula,dík za přivítání :wink: jaké jsi měla příznaky při tom mimoděložnim těhu?mně teda bolej hrozně prsa,taky sem tam břicho,a začíná mi být jemně šoufl :fearful: tak snad je to OK :slight_smile:
13. říj 2010 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodkaa ja si jen pamatuji, ze asi tak v 7tt jsem zacala trochu krvacet, braly to jako spontalni potrat, pac v deloze nic nevideli a na vajecniku tez nic..Udelali vyskrab..jenze do ctyr tydnu jsem mela takove bolesti bricha, ze jsem myslela, ze je to muj konec..doma jsem to rozchodila, ale sla jsem radeji do nemocnice a tam zase nic nenasli, ani jim to neukazalo, ze jsem tehotna...jenze do dvou tydnu jsem mela ty bolesti zase a skoro namale...operovali me za pet dvanact. A operujici se hrozila, ze to bylo mimodelozni, jak to nemohl nikdo poznat. :unamused: Nicmene, prisla jsem o jeden vejcovod...Ale nebojte holky, za pul roku na to, jsem byla znova tehotna(a povedlo se napoprve!).
13. říj 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,dobrý večer děvčata.
Já měla poslední MS 11. 9. 2010, 22.9. jsem byla na gyn. prohlídce a pan doktor mi spočítal,že ovulace bude cca25-27.9. 2010 - dělal mi i Ultrazvuk a měřill velikost vajíčka.Ted jsem již MS nedostala.Dělala jsem si 3 různé těh. testy během posledních 6 dnů.Všechny pozitivní:slight_smile: (1.testík byl slabí, na dalším byla čárka už více vidět a u třetího nebylo pochyb).Ted nevím kdy jsem otěhotněla..A)Mohla jsem být těhotná už při té návštěvě u gyndy a nebylo těhotenství ještě vidět ..nebo jsem B)otěhotněla až nejspíš v době plodných dnů?Kdyby to bylo za A) vycházel by mi termín porodu dle kalkulačky na netu 18. 6. 2011 kdyby za B) termín až 2. 7. 2010 + -
Ráda bych věděla v kt. týdnu vlastně jsem.Nejspíš to přesně určí ultrazvuk,že?Jenže já jsem zvědavá:slight_smile:
Jinak zatím je mi fajn,mám jen pnutí v prsou a "zvláštní"pocity v podbřišku.A jsem strašně ospalá,každou chvíli.
13. říj 2010 ve 22:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
@cristll vítám tě ..a měla jsi menstruaci pravidelnou? Třeba mohla ovulka dorazit dřív, no těžko říct, uvidíš při dalším UTZ

@artikula jejda, ve mě je zas malá dušička. Při první kontrolese doktor podivoval, prý jsem měla zřejmě zvětšený vaječník a nebo by to mohlo být mimoděložní, sice mi rovnou vyložil všechny příznaky, ale nemám se stresovat, že? a ono to nejde, když člověk neví na čem je.. proto se už nemůžu dočkat příštího týdne, kdy jdu na UTZ a kontrolu
14. říj 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Vítám všechny nové těhulky :wink:

Teda dneska je u nás zase taková mlha, že se mi vůbec nechce ven, ale musím, dcera pak líp usne :wink: Dneska mi je celkem fajn, tak jsem ráda, protože máme s prckem plavání... Min. týden mi bylo docela špatně a kolikrát jsem se bála, že jim tam do toho bazénku přispěju svým obědem :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Naštěstí nezvracím, ale kolikrát je ten pocit hroznej :unamused:

@cristll je to pořád nějaké čekání, co?!? Ale neboj, ono to pak uteče jak voda a ty se všechno dozvíš... :wink:
14. říj 2010 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, asi sem taky patřím, vychází nám to na 14.6. :slight_smile:

@katie_25 Vidím, že se léčíš se štítkou, já také, zítra mě čeká kontrola na edokrino :slight_smile:
14. říj 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, :slight_smile:
tak co,už se porozhlížíte po věcičkách,kočárku atd.? :slight_smile: Nějak se nemůžu dočkat toho ultrazvuku,27.10. do toho je ještě dlouhá doba :unamused: :slight_smile:

Jinak také vítám všechny nové těhulky :slight_smile: hezky se nám to tu rozrůstá :slight_smile:
14. říj 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek Ahoj, já se ještě po ničem raději nedívám, nechtěla bych to tím zakřiknout. Já jdu na UTZ o den dřív jak ty,taky se nemůžu dočkat, mělo by být už srdíčko a vypíšem průkajdu. Začínám být dost unavená, takže přijdu z práce a v 8 hodin jsem v lůžku, podívám se na seriál někdy ani ne a spím. Co ty taky nějaké příznaky?
14. říj 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek tak já se po ničem nekoukám, pže toho máme doma spostu :grinning: Akorát pak začnu řešit jak vozit oba prcky najednou :grinning: No a pár nových hadříků :wink:

Tak my dneska nikam nejedem, dcera začla hicovat a má 39 - zatím :frowning2:
14. říj 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@spymike Ahoj,
no já spíš už pokukuji co kolik stojí a co by bylo potřeba....
No mě bývá občas špatně,ale nezvracím...zvracela jsem asi před dvěma týdny a pak už ne,ale motá se mě občas hlava... :unamused:
To já někdy usnu i v půl osmí :slight_smile: A ty už jsi byla u doktora,nebo jdeš poprvé až toho 26?
14. říj 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa tak to se máš :slight_smile: já budu mít po sestře aspoň postýlku a pár věcí :slight_smile: Tak kočárků je teď mnoho :slight_smile:

Jinak jsem měla včera místo bílého výtoku,spíš do žluta tak jsem se bála,dnes je to dobré zatím "ťuk" "ťuk" tak doufám,že to nic není...
14. říj 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek neboj, pokud tě to nějak neotravuje - svědění, pálení atd., tak je to normální, já to tak mám občas taky as Elinkou jsem to tak měla skoro celé těhu a bylo to ok :wink: Akorát když se to zhorší nebo to právě nějak zlobí, tak bys dostala těhu atb :wink:
14. říj 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa to jsi mě docela uklidnila,docela jsem se zlekla když jsem viděla jak mám žlutý nebo světlulince hnědý výtok...bála jsem se abych nepotratila,nezapáchá,nesvědí nic...tak snad dobrý :frowning2: :confused: :slight_smile:
14. říj 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek ono ty výtoky jsou zmetci, mě zlobily celé těhu a na začátku sem je měla právě i dohněda -i teď.... Ale jestli by tě to trápilo, zajdi klidně k mudr, on ti potvrdí, jestli je to ok :wink:
14. říj 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa zatím počkám,zatím to mám maličko a nějak mě to nepřekáží....děkuju ale,uklidnila jsi mě :slight_smile:
14. říj 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek :wink: pěkná fotka :slight_smile:
14. říj 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa děkuji,to je koníček... focení před a za objektivem.... ale spíše mě to baví za objektivem poslední dobou:slight_smile:
14. říj 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek jj, léčím už dva roky .. dnes jsem si volala na výsledky z krve a mám to dobrý ..jupííí, na další krev jdu až za dva měsíce TSH mám 0,1
14. říj 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek to je pěknej koníček :wink: mě focení taky baví, jen bych už potřebovala nový foťák, tenhle nás poslední dobou nějak zlobí a tak fotím dost jen telefonem a je to znát :confounded:
14. říj 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, koukám, že mám termín porodu asi jako první, co? :grinning:
14. říj 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 zatím ano, třeba se to někomu ještě podle utz šoupne :wink:
14. říj 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa jj a nebo mě se to podle UTZ posune :slight_smile: :slight_smile: já bch to totiž spíš tipla tak na kolem 8.6. :grinning:
14. říj 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa já mám Nikon D80 už skoro tři roky,a jsem s ním hrozně moc spokojená,ale musím ho dát už vyčistit...chci si udělat kurz,a pak se tomu věnovat ještě více... :wink:
14. říj 2010 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek