• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@katie_25 To je skvělý výsledek! Jsem zvědavá, co řeknou zítra mně. Léčím se s ní od šestnácti, to jsem starý mazák :grinning:
14. říj 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 no uvidíme, co nám v brzké době mudři řeknou :wink: Já mám podle ms termín koncem května, ale myslím,že podle utz to bude kolem toho 8.6., ale třeba se pletu :wink:
14. říj 2010 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 na 8 to zatím vychází mě :grinning: ale také se mě to určitě šoupne,myslím,že jsem o pár dní dříve otěhotněla,ale kdo ví :grinning:
14. říj 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek ggvvvvvvvvvvvv-dcera... to je super, chceš se tím i živit?
14. říj 2010 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa chtěla bych,tak uvidíme,plány jsou plány....uvidíme :slight_smile:
14. říj 2010 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek Ne už jsem byla,brala mi krev dělal UTZ kde už to bylo hezky vidět,ale bylo ještě brzo na srdíčko tak to už bude toho 26
14. říj 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek neboj, určitě to bude dobrý .. já se před těhu o mimču doktorovi zmínila, tak mi rovnou léky navýšil. Jaké léky bereš?
14. říj 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Euthyrox 125 Mně je doktor na kontrole v srpnu naopak o trochu snížil, tak jsem se strašně radovala, no a teď se asi vrátím na tu původní dávku :slight_smile:
14. říj 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@madlisek aha, já měla Letrox 50 a teď 75, ale asi se vrátíš na tu původní dávku, protože v těhu TSH stoupá :slight_smile: já už za ty dva měsíce třeba pak budu mít 100, uvidíme :slight_smile:
14. říj 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Však zítra poreferuju, na krev jsem šla hned den po // :slight_smile:
14. říj 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristll ja to typuji na ty plodne dny! Ja mela to same, plodny den 27.9. a ted bych mela byt asi tak 4+2tt.a ten termin 18.6. taky neni spatny, ten mam asi i ja! :grinning: :wink: Tak se objednej k Dr a uvidis!Pristi tyden uz tam neco musi byt videt!
14. říj 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 to jsem nechtela tu nekoho strasit... ale ja jsem asi taky straspytel, no. Nic nam nezbyva, musime se spolehnout na doktory a techniku.

Jinka jsem dnes sla k jine doktorce a objednala jsem se na patek 22.10. K me stare uz nepujdu. Ted jsem hledala novou a jedna ma dovolenou, tak jsem se sla objednat k jine. Uz jsem taky jako ksandy napjata!
14. říj 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula taky jdeš v pátek? Já taky :wink: to bude dobrej den, určitě!!! Musí :wink: No, teda byla jsem na utz min. úterý, protože jsem měla přijít co nejdřív po tom, co budu mít //... No a doktorka mi řekla, ať přijdu za 14 dní, čili bych mohla jít už v úterý, ale podle mých výpočtů bych měla být cca 6+6, čili bych spíš chtěla jít až v ten pátek... Ale na druhou stranu, kdo to má vydržet, že jo?!? Tak pořád váhám, kdy vlastně půjdu :sweat_smile:
14. říj 2010 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek s tim vytokem jsem na tom stejně ale myslim že je to Ok minulý těhu jsem to měla taky tak.
Mě kalí radost jedna věc a to, že 14dní před tim než jsem zjistila že jsem těhu mi vyšla blbě cytologie a musim jit do nějaké specializované poradny,tak mám strach :frowning2: ale snad to bude OK :zipper_mouth:
14. říj 2010 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodkaa no tak ať ti to dobře dopadne :wink: Já čekám na cytologii teď, tak snad to bude dobrý...
14. říj 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodkaa
tak to jsem ráda,že je to ok...k doktorovi až za 14 dní,tak snad bude vše v pořádku...
Neboooj,určitě to dopadne dobře...nic to nebude. :wink:
14. říj 2010 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa děkuju já už jsem s tim měla problémy jednou vyšlo mi to blbě a pak jsem šla na podrobnější vyšetření,Dr. mi dal čípky na přeléčení nějakého mini zánětu a bylo to v pořádku :sunglasses: tak snad to bude taky tak,doufám :confused: jdu tam až 11.11. a moc si nedokážu představit že by mi nějakej zákrok dělali teď v těhu :confused: :rolling_eyes: to snad až po ne :sweat_smile:

a to čekání na ten utz 26.10 je nekonečný :zipper_mouth: :zipper_mouth: :unamused: jdete všechny tak brzo a já až za 12 dní :astonished:
14. říj 2010 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek díky snad jo musim doufat! :sweat_smile: :sweat_smile:
14. říj 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodkaa no jo, ale my zase čekáme od dřív :grinning: Já měla poslední ms 22.8., ale když bych to brala podle ovu, tak bych ji měla až tak kolem 1.9. :wink: Všechny se dočkáme, hlavně abychom to všechny měly v pořádku :slight_smile:
14. říj 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodkaa
no já jdu za 13 dní :frowning2: :slight_smile:
Už se nemůžu dočkat,jsem fakt napnutá... :slight_smile:
14. říj 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodkaa tak ty bys měla být asi tak 6+5?!? No vidíš, to čekáš stejnou dobu jako já :wink: Já budu v úterý 6+6 nebo v pátek 7+2, ještě pořád nevím,kdy půjdu...
Já bych tak chtěla vydržet až do toho pátku, ale nevím, začne se blížit úterý a bojím se, že to nevydržím a pojedu už v úterý:sweat_smile:
14. říj 2010 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa nene ty jsi napřed já měla poslední ms 9.9 takže jsem teprv tak 5+0??asi :slight_smile:
14. říj 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek @carodkaa Já jdu za 11, tak budeme hezky po sobě :slight_smile:
14. říj 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodkaa no však ano, já myslím kolik asi tak budeš tt v den prohlídky, víš? :wink: špatně jsem to napsala...
14. říj 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivasa jo táák to jo :wink: :dizzy_face:
14. říj 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak jsem vás konečně dočetla, nějak dneska nestíhám. Jinak u mě žádná změna, jenom odpočítávám dny do pondělka, kdy půjdu k Dr. poprvé jako těhotná :slight_smile:
a myslíte, že můžu bez obav jet v sobotu na celodenní výlet do Prahy? mám trošku obavy :unamused:
a chtěla jsem se zeptat - nezavedeme si tady tabulku nás všech, ať máme lepší přehled o týdnech, o kontrolách a tak...viděla jsem, že to mají skoro v každé jiné diskusi...navrhovala bych to asi takle:
veru23.........23 let................TP 12.6.2010, kontrola 18.10.2010
atd..
jestli souhlasíte tak se postupně připište :wink: myslím, že by to nebylo špatný :wink:
14. říj 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, ráda bych se k vám sem přidala. V pondělí se mi objevily // a termín by vycházel 21.6.2011. B
14. říj 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23 super nápad, už jsem o tom přemýšlela, abychom měly přehled :wink:

@artikula no jsem taky strašpytel a to víš, první dítě, člověk vůbec neví, co se děje, co má čekat a tak .. ale nemám žádný špinění, bolesti , tak snad to bude dobrý :grinning: musíííí :slight_smile:

@madlisek budu na tebe myslet :wink:
14. říj 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. říj 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu na kontrolu na 7 dní :grinning:
14. říj 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek