• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
já se taky strašně cpu..hlavně mám hroznou chuť na sladký jo a taky na okurkovej salá,ten můžu denně :grinning:, minule jsem zvracela pořád až do 25tt hrůza ,ale je fakt že to začalo později až kolem 8tt,tak jsem zvědavá jak to bude tentokrát.

Jinak ví to jenom manžel a nejlepší kamarádka,ostatním to řeknem až později po tom 12tt,malej se totiž moc těší,furt že by chtěl miminko..tak ho nechcem zklamat kdyby to třeba nedopadlo :zipper_mouth:
15. říj 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodkaa kolegyně z práce taky zvracela až dýl, teď je v pátým měsíci a dobrý, tak jsem zvědavá, jak to bude u mě :slight_smile:
jinak nedávno jsme s manželem studovali na babywebu vývoj plodu,manžel teď tu fazolku nazývá molekulka, a stále se mě ptá, a kdy už z ní bude ještěrka a už se pozná pohlaví a už kope .. :grinning: no má otázek a já vždycky jen říkám, že to ještě nemám nastudovaný, že nemá předbíhat :grinning: :grinning: :grinning:
jj a holky, co sex .. manžel by chtěl a pak řekne , no radši ještě počkáme .. :confused:
15. říj 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Ahoj, no já docela nastudováno mám, taky bych se furt cpala, ale musím se hlídat. Já totiž když se nehlídám a párkrát se najim víc, hned jsou 3 kila nahoře, takže jsem schopná přibrat i 4 kila za měsíc a to fakt nejde.

Myslim, že bychom do té tabulky mohli připsat, kolikáté děťátko/ teda spíš těhotenství to je. nebo že už někdo dítě má a kolik mu je nebo tak něco.

Jo a muj manža, ten se sexu nebojí, je nabuzenej z toho snažení a chtěl by furt :slight_smile: prej dokud mi je dobře- než začnu blejt... :slight_smile:
15. říj 2010 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilkabara :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jj a v tabulce by mohlo být i plánované jméno pro mimčo
15. říj 2010 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 no ja zustavam taky tady. prisla jsem proto, ze si chci povidat. tak se prece nebudu schovavat :sunglasses:
naopak cim vic lidi tu bude, tim lip. vic hlav vic vi :slight_smile: .
ja jsem se dneska hezky prezrala bramboraku, mnam. manzel je nesnasi a v jeho pritomnosti si je ani nesmim delat, ze pry vzdycky zasmradim celej barak, ale dneska neni doma :grinning: . akorat jsem tam blbec zapomnela dat cesnek, tak byly takovy... nedochuceny.
a ted mam chut na tunakovou pizzu. problem je, ze jsem ji mela tento tyden uz 3x :confused: :pensive:
15. říj 2010 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone tak to je fajn, doufám,ž nás tady zůstane co nejvíc ..
já si k tomu salátu jdu udělat vaječnou omeletu :grinning:
15. říj 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 ty už jsi byla u doktora? a bylo srdíčko vidět?
15. říj 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky máte už někdo průkazku? Nebo to se takhle brzo nedává?
15. říj 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilkabara na kontrolu jdu až v ten čtvrtek, ale průkazku už mám :grinning:
15. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak vidím, že se tabulka ujala, to jsem ráda :slight_smile: aspoň bude přehled...
@snazilkabara průkazka se dává myslím kolem 10 tt, ale možná každý doktor to bere jinak, takže nevím, uvidím, co mi řekne v pondělí :wink:
jinak chutě zatím nemám žádné, blbě mi taky není, jenom jsem už něco málo přibrala a rýsuje se mi bříško..nikdy jsem totiž nebyla nijak vychrtlá.
přeju všem hezký víkend :slight_smile:
15. říj 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 tady se budou koukam blbe drzet chute na uzde :grinning:

@snazilkabara ja dostala prukazku v 9tt a ted kamoska dostala taky v 9. byly jsme obe u stejneho mudra i driv, ja v 6tt a ona myslim taky v 6 nebo dokonce v 5... a nedal.

15. říj 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone jéé dělám vám chutě :grinning:
já dostala průkazku při kontrole v 7tt
15. říj 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já bych se také ráda potichounku přidala...testíky ukazují ano, ale k dr. jdu až 27.10 :slight_smile:
Jinak mám doma 2letou holčičku a druhé miminko se nám podařilo nejspíše na poprvé :slight_smile:
15. říj 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 ja jsem nastesti dost lina a vecne mame prazdnou lednici, takze realizaci asi moc neprobehne, ale o to vic se budu trapit :grinning:
(ted jim pernik s marmeladou, jsem si upekla ke snidani... tak snad zbyde :stuck_out_tongue_closed_eyes: )

@lucie.sei ahoj :slight_smile:
15. říj 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie.sei vítej :slight_smile:
@noone :grinning: :grinning: :grinning: jj, zítra budu také péct (asi teda bábovku)
15. říj 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chvilku tu nejsem a uz takova dlouha diskuze. Jsem vas docetla a jen se usmivam :grinning: . Tak zravost me take prepadla. Nejdriv to zaclo velmi drsne, vzbudila jsem se v noci a zakousla jsems e do susenky...A od te doby mam porad jen hlad, jim na co prijdu. Ale ted posledni dny mam zase zmenu. Mam hlad, ale nevim, co bych jedla, na nic nemam chut. Az mi k tomu zacne byt blbe z hladu, tak s emam na co tesit. To jsem si uz uzila dvakrat. Ale jak rikate, vetsinou to zacne tak kolem toho 7.tydne. I kdyz pri tom mem poslednim neuspesnem tehotenstvi uz mi zacalo byt blbe hned v patem tydnu tehotenstvi. Jedna kamaradka mi rikala, ze kdyz otehotela po jednom samovolnem potratu hned ten dalsi mesic a nemela zadne nevolnosti, tak ji to doktor vysvetlil tak, ze to pro telo bylo jako by nic noveho, proto nemela nevolnosti. Ja tedy doufam, ze to bude tak. Fak si nedovedu predstavit, ze bych lezela a skuhrala, ze mi je blbe a deti kolem me skakaly a porad se neceho dozadovaly. Ja jsem na ne vecne sama. Uz si delam i legraci, ze jsem matka samozivitelka. Muj muz je totiz student a pak jezdi narazove na brigadu, ktera je pokazde na tri tydny. Tim se dostavam k dalsimu vasemu tematu. Muj muz to, ze jsem tehotna jeste vubec nevi! :grinning: Bude to mit prekvapeni k narozeninam, az prijede. Ale jelikoz pokazde rika, ze testum neveri, ze az budu mit bricho nebo fotku z ultrazvuku, tak uveri, asi ho budu tentokrat napinat dele a pak mu doma pripravim darecek s prekvapenim. a uz mam zase hlad! Co si mam kurna dat? Na sladke chut vubec nemam, zelenina, brrr, ta je studena! Chleba, banan? Treba ani na jogurty nemam chut(pri Sofii jsem je mohla porada hodne zeleniny, pri Filipkovi slane a maso!). Co se tyka vahy, takk ja pred prvnim otehotnenim mela 64 ci spis 65kg. Po prvnim porodu do dvou tydnu 62 a pak i jednou 59kg. Pred druhym tehul 63kg a po porodu to kleslo na 62 az po ctyrech mesicich a ted jsem mela minuly mesic 60 kg. No po tydnu uz mam 61kg :grinning: . a bricho se nak nadiva...Asi to na me bude za dva tydny uz poradne videt...Jen jestli to nebude ten spek! :wink:
15. říj 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru23.....................23 let.................TP 12.6.2011..... ko 18.10.
mick........................???...................TP 1.6.2011..........ko 19.10.
terrorkax.................22let...................TP 5.6.2011..........ko 19.10
ivasa......................25let..................TP 8.6.2011..........ko 19.10.
katie_25..................28 let.................TP 4.6.2011....... ko 21.10.
jennyparadise............25 let................TP 6.6 2011 ........ko 22.10
artikula....................???...................TP 18.6.2011 ..... ko 22.10.
madlisek.................???...................TP 14.6.2011..... ko 25.10.
carodkaa.................26let.................TP 16.6.2011..... ko 26.10.
spymike..................???...................TP 30.5.2011.......ko 26.10
malejmonasek......???...................TP 8.6.2011........ ko 27.10
snazilkabara...........26let...................TP 21.6.2011..... ko 1.11.

Doplnila jsem si vek a koukam, ze jsem nejmladsi :grinning: Jinak teda v utery to bude napinavy, tolik kontrol :slight_smile:
Jinak u me nic noveho, obcas me chytne nejaka ta nevolnost, ale k zvraceni to jeste nedoslo. Porad spim a nebo se alespon valim..myslela jsem, ze aspon neco udelam doma a ono prd :unamused: :grinning:
15. říj 2010 ve 22:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak u nas o tehu uz vi asi cela rodina, manzelovi sem to rekla hned a taky me sestre, mela to slibene, ze ji zavolam hned( ona mi taky volala pri prvnim pozitivnim testu) . Pak jsem to musela rict rodicum, protoze s mamou pracuju (pracovala jsem :grinning: - jsem na PN) a jezdime spolu autem, tak jsem ji musela pripravit na to, ze ridit uz budu pouze parkrat, tak at si pripravi nervy :grinning: Manzelovo rodine jsem to chtela rict az dyl, moc se s nima nestykame, tak kdyby se neco potento, tak abych nemela zbytecny nervy navic oznamovat to vsem..No bohuzel manzel byl tak rad, ze rodicum psal po prvnim pozitivnim testu :grinning:
Manzel se mi zdal ze zacatku mirne zaskocen, hlavne ho asi zarazilo, ze pri oznamovani sem brecela ( no spis uplne rvala :grinning:), ale pak se zacal nesmirne tesit, chvilema bych rekla, ze mel vetsi radost jak ja..porad mi saha na bricho a rika ze uz kope a at uz porodim :grinning:
15. říj 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Tak mě je čerstvích 23 let.Jinak u mě to zatím ví jen 3 lidi,mamka,přítel a kamarádka a vy tu(takže víc lidí=O] ) Ale po ultrazvuku,to řeknu v práci mistrovi jen...Já jím normálně a přecpávat se nemíním,všeho s mírou =O]
16. říj 2010 v 07:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@artikula tak to teda nezávidím, ono dvě děti dají zabrat ..tak se drž :slight_smile:
@terrorkax jé čekáš mimčo na moje narozky :grinning: jj a občas mi taky doma přijde, že manžel z toho má taky větší radost, ale já si to začnu užívat až budu vědět, že všechny výsledky jsou OK :slight_smile:

a já se nemůžu dočkat kontroly,je to nekonečný ..holky, závidím vám, které jdete už v pondělí nebo úterý, takže půjdu tvořit - šít a snad si tím zabavím mysl :grinning:
16. říj 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Ahoj já s přítelem teď nesexuji, trochu se bojím,přece jen ty první 3 měsíce jsou nejkritičtější protože se vyvíjí to nejdůležitější tak raději prostě praktikujem jinak.
16. říj 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru23.....................23 let.................TP 12.6.2011..... ko 18.10.
mick.......................32 let..................TP 1.6.2011..........ko 19.10.
terrorkax.................22let...................TP 5.6.2011..........ko 19.10
ivasa......................25let..................TP 8.6.2011..........ko 19.10.
katie_25..................28 let.................TP 4.6.2011....... ko 21.10.
jennyparadise............25 let................TP 6.6 2011 ........ko 22.10
artikula....................???...................TP 18.6.2011 ..... ko 22.10.
madlisek.................???...................TP 14.6.2011..... ko 25.10.
carodkaa.................26let.................TP 16.6.2011..... ko 26.10.
spymike..................???...................TP 30.5.2011.......ko 26.10
malejmonasek......???...................TP 8.6.2011........ ko 27.10
snazilkabara...........26let...................TP 21.6.2011..... ko 1.11.

@terrorkax hm a já jsem asi nejstarší :wink: . Snažili jsme se skoro 4 roky, tak to bych ještě bývala padla pod
30 let, kdyby to klaplo. No jo no, holt na to jsme malí páni :wink: .

Tak věřím, že Veru v pondělí podá jako první dobrou zprávu :wink:

Hezký víkend!!!
16. říj 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mick no vidíš, já už myslela, že jsem nejstarší :grinning: ale na věku nezáleží, hlavně, když se to povede :wink:

jj a v příloze je moje průkazka :grinning: a manžel byl na služebce v jedné plastikářské fabrice, kde dříve vyráběli chrastítka, dostal vzorky :grinning:
16. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Teda zavidim, ze uz mas prukazku :slight_smile: Dostala si ji asi k srdicku vid..Ja ji snad dostanu v utery .
Ty chrastitka sou teda super, akorat se to hodi co :slight_smile:
16. říj 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda před chvílí jsem přišla z procházky a nějak me rozbolelo v podbříšku tak jsem si musela hned lehnot, doufám že je vše o.k. katie_25 krásný chrastítka a ještě hezčí průkajda, já bych ji měla dostat 26.10. už se těším
16. říj 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak se k vám přidávám. Podle MS mám termín 16.6.2011 v pátek jsem byla u paní doktorky a zatím prý nebylo nic vidět. Tak jsem se trochu lekla a mám strach aby bylo vše OK. Mám přijít příští týden. Teď jsem 5tt + 2. Jinak špatně od žaludku je mi už týden. Nezvacím naštěstí, ale je mi těžko. A bolí mě prsa snad je mám den ode dne větší. :slight_smile:
16. říj 2010 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,dobrý večer vše,..taky doplním údaje o sobě: Je mi 28 let,doma mám už 2 kluky a čekáme třetí miminko.Termín porodu ještě přesně nevím..teprve půjdu k panu doktorovi. Kde jste vzali tu tabulku..moc se tu neorientuji,ale nic jsemnenašla.Alepod vašima nickama vidím udaje o vás:slight_smile:
16. říj 2010 v 19:31  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristll tabulka zatím není hotová, jen je to zatím soupis, který mají holky v příspěvku, pro doplnění údajů :slight_smile:

@terrorkax kdepak, průkazku jsem dostala dřív, na srdíčko jdu až 21.10. :grinning:

@sllunicko vítej, neboj, mě doktor taky strašil, byla jsem na kontrole hned v 5tt a taky mi řekl, že je to malé a že mám zvětšený vaječník a to a tamto .. :confounded: ale chce to myslet pozitivně, uvidíš, bude to v pořádku .. jinak mě pobolívá v podbřišku někdy víc, někdy míň, někdy vůbec :o), jako kdyby měla přijít MS a prsa mě taky bolí, ale neřekla bych, že by mi rostly :confused:

a kamarádce se narodil Matyášek, 3,8kg a 54 cm, měla těžký porod, malý měl omotanou pupečníkovou šňůru kolem krku a hrudníčku, ale jsou oba v pořádku :slight_smile: a viděla jsem se po delší době s kolegyni z práce, ta už je v pátým měsíci a má takový krásný malý bříško :wink:
17. říj 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, přeju krásnou neděli!
včera jsme úspěšně zvládli výlet do Prahy, bylo to super. Dneska máme v plánu odpočinek a nějaký pěkný film :slight_smile:
Už se strašně těším na kontrolu zítra, už by mohlo být i srdíčko možná :wink:
@sllunicko vítej, všechno bude dobrý, jenom jsi byla u Dr. asi velmi brzy!
@katie_25 tu průkazku ti úplně závidím :unamused: ale třeba ji už taky zitra dostanu..
Jak dlouho jste se holky snažily o mimčo? My teda čekáme první a trvalo to asi 10 měsíců..
A ještě ohledně jídla, jíte všechno? Já jsem někde četla, že by se nemělo smažené, plísňové sýry a káva a čaj. Tak jsem si koupila těhotenský čaj a piju ten.
17. říj 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky díky za podporu. Jím všechno. Také jsem četla, že by se neměli plísňové sýry, na kávu nemám chuť a to jsem ji pila každý den rozpostnou s mlíkem. Také čekáme první mimčo. V červnu jsem dobrala antikoncepci. Dva měsíce jsme si dávali bacha. 11.9. jsme měli svatbu a pak se povedlo mimčo. Takže všechno hezky po pořádku.
17. říj 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek