• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@sllunicko tak tu buď ráda, že se vám to povedlo takhle pěkně brzy. Já HA dobrala už v listopadu vloni, ale snažit jsme se začali po novém roce. A už jsem byla trošku nervozní, jestli se něco neděje..
Přidáš se taky do tabulky?
17. říj 2010 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my jsme se snažily jednou,protože se te hned povedlo. A s tím jídlem je to pravda, moc tučné by se jíst nemělo a smažené,nejvíc samozřejmě čersvé zeleniny a ovoce. Černý čaj by se neměl pít v moc velkých dávkách raději ovocný, zelený nebo ten těhotenský, káva jednou za týden a to slabá s mlékem neuškodí, a pokud máte chuť na pivo tak nealko úplně v klidu je i zdravá kvůli vitamínu B,ale já i u první dcery, když jsem měla opravdu chuť tak jen jednou za měsíc jsem si dala i normální pivo, samozřejmě jen malé. Je dobré i tak aspoň jednou týdeň si dát nějakou rybu nebo mořské plody kvůli jódu a určitě dost pít, nejlépe neperlivou vodu, jo a moc čokolády taky ne, nejen že se po ní tloustne ale taky je z ní zácpa které si užijem i tak dost v průběhu těhotenství.A holky rozhodně opatrně sedat ne zbrkle, neběhat no prostě nic co dělá velké otřesy mimísku, jo a taky není moc dobré být v blízkost koček a nedej bůh jejich výkalů. To je asi všechno jen z mé zkušenosti.Papa
17. říj 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přeji taky hezkou neděli :wink:
@veru23 druhý měsíc snažení jsem otěhotněla,minule to bylo stejně tak i ve stejný měsíc..náhodička :grinning: :grinning: takže mám +- na 5 dní stejný i TP :sweat_smile:

Jinak já mám hrozně spavou,válela bych se snad celej den kdyby to šlo a taky mně bolej záda :confounded: kávu jsem minulý těhu pila slabou s hodně mlíkem 1 každý den a bylo to OK,teď na ní vůbec nemám chuť,za to nealko pivo to můžu :wink:

jinak normálně mám už trochu břicho hlavně teda večer,jsem si řikala, že to je ten poporodní špek co mi zbyl ,ale ten jsem byla schopná zatáhnout ale tohle už nezatáhnu :sweat_smile: :dizzy_face:

17. říj 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23 Jasně přídám se do tabulky. Ale jak? Jo já jsem ráda, že se nám to takhle hezky povedlo. Nečekala jsem, že to bude tak brzy. Akorát teď to bude dlouhý týden do pátku na kontrolu.
17. říj 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
veru23.....................23 let.................TP 12.6.2011..... ko 18.10.
mick.......................32 let..................TP 1.6.2011..........ko 19.10.
terrorkax.................22let...................TP 5.6.2011..........ko 19.10
ivasa......................25let..................TP 8.6.2011..........ko 19.10.
katie_25..................28 let.................TP 4.6.2011....... ko 21.10.
jennyparadise............25 let................TP 6.6 2011 ........ko 22.10
artikula....................???...................TP 18.6.2011 ..... ko 22.10.
madlisek.................???...................TP 14.6.2011..... ko 25.10.
carodkaa....t.............26let.................TP 16.6.2011..... ko 26.10.
spymike..................???...................TP 30.5.2011.......ko 26.10
malejmonasek......???...................TP 8.6.2011........ ko 27.10
snazilkabara...........26let...................TP 21.6.2011..... ko 1.11.
sllunicko...................27 let.................TP 16.6.2011.......ko 22.10.
17. říj 2010 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, zdravim nove prichozi :slight_smile:
ohledne jidla, co si jeste pamatuju z minula se nemaji plisnove syry kvuli listerioze, pak se nemaji moc jatra protoze maji moc vitaminu A nebo co, zadne syrove maso - tatarak, prsut, bacha na majonezu kvuli salmonele (v lete se to tyka i zmrzlin, ale dneska uz se asi maloktera dela z vajec....) a jinak uz nevim. urcite si jeste na neco vzpomenu...
na kafe jsem prestala mit chut nejak sama, ale jinak se kafe muze, teda pokud jich nepijete 5 za den :slight_smile: . to same cerny a zeleny caj... jo a bacha na bylinky! to uz je lepsi to kafe :sweat_smile:
jo a s tema kockama jak pise spymike, kocky svyma vykalama muzou prenaset toxoplazmozu, ktera je nebezpecna pouze v tehu, jinak ne. jestli mate doma kocku nebo se nejak hodne pohybujete mezi zviratama, tak si nechte udelat testy. pokud jste ji uz mely, tak se neni ceho bat, telo ma protilatky a muzete v klidu bastit i ten tataracek. ja ji bohuzel jeste nemela i kdyz kocky mame, takze si musim nechat zajit chut :frowning2:
17. říj 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se pomalu dívat po těhu oblečení, hlavně nějaké kalhoty, protože rifle už mi začínají být těsné. Asi pořídím něco na aukru nebo mimibazaru.
jména už máte vymyšlená? my se pořád dohadujem :slight_smile:
17. říj 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23 ja nosila minule tehu dziny uz nekdy od toho 8tt, jsem se nejak nafoukla a vsechno me skrtilo. ted uz taky pokukuju a nejradsi bych hned objednavala :sweat_smile:
mimochodem mam tu jeste naprodej z minula jedny cerne tehu 3/4, dostala jsem od segry, jsou sice krasne, ale jsou mi velke. segra je nosila asi jen mesic, takze jsou i dost zachovale... zkusim zaktualizovat inzerat, jeslti se vam nekomu nebudou libit :pensive: . daji se nosit i v zime ke kozackam... jo a jeste tu mam takovou tuniku - taky od segry, tu jsem vubec nenosila, takze taky posilam dal... (kdybyste chtel nekdo ty kalhoty, dam tuniku zadarmo).
nad jmenama jsem jeste nepremyslela, pockam do NT jestli nam reknou co to bude a pak se uvidi... pro kluka uz je ale asi vybrano od minula - na posledni chvili jsme se rozhodli jinak, takze nam to jedno jmeno porad zustalo a vzhledem k tomu, ze jsme se fakt hodne tezko na necem shodli myslim, ze uz nic lepsiho nevymyslime... :grinning:
17. říj 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone určitě bych se na ty 3/4 kalhoty mrkla, kozačky totiž nosím ráda :wink: jaká je to velikost? potom dej na ně prosím odkaz!
17. říj 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsem myslela, že sem nikdo nechodí, že všechny skončily na soukromé, a ejhle, ona tady jede další diskuze :grinning: , tak můžu taky mezi vás? :wink:
17. říj 2010 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23 odkaz: http://www.modrykonik.cz/bazar/tehotenske-obleceni/5x23/tehotenske-kalhoty-pod-kolena/
na fotce nevypadaji nic moc, ale jsou fakt hezke... ja neumim nic vyfotit aby to k necemu vypadalo :frowning2:
17. říj 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucernaa ahoj :slight_smile: jasne ze muzes, cim vic nas bude, tip lip :slight_smile:
u me ms porad nikde, tak zacinam pomalu verit ze jsem fakt tehu :dizzy_face: . a je mi pekne blbe :confounded: :grinning:
17. říj 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone vypadají hezky, ale byly by mi asi malé.... :frowning2:
17. říj 2010 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone a tys ještě netestovala?
17. říj 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23 jestli chces, tak ti je premerim, akorat je nemam u sebe, takze to nebude hned. je to z C&A, tam ty velikosti dost odpovidaji, takze je to takova poctiva ctyricitka... a jsou lehce pruzne.
17. říj 2010 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23 testuju uz tyden :grinning: . ale z nejakych nepochopitelnych duvodu se bojim ze to nedopadne... i kdyz ted uz jsem docela klidnejsi :dizzy_face: kdyz uz mam po terminu ms.
17. říj 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone díky :slight_smile:

Já mám těhu už potvrzené, termín mi na den vychází jak u syna, na 5. června, Mates měl být 5.září, nakonec je 7.září, tak už věřím tomu, že druhé mimčo bude taky 7.června, protože ještě jedna náhoda, pozitivní test u syna jsem našla 25.prosince a teď 25.září :grinning: , nějak moc náhod, ale asi to tak má prostě být, no... :slight_smile: Už mám zasebou i neplánovaný výlet na pohotovost, kvůli špinění, tak už tam bylo v sobotu vidět srdíčko :dizzy_face: , a na další kontrolu si měsíc zas počkám...

Jinak mi je pěkně blbě, ale zatím nezvracím, i když bych za to občas byla ráda...a po těhu kalhotách asi taky brzo začnu koukat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone a máš pěkné dvě // myslím, že není se čeho bát!!!!! :slight_smile:
17. říj 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone Ty jo, já si teď stihla udělat dva testy, a pak ještě asi za týden třetí, a nějak na to ani nebyl čas ani myšlenky, abych testovala jak u prvního :grinning: , teď mi stačila ta myšlenka, že mimčo čekám :slight_smile:
17. říj 2010 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky! Můžu se k Vám ještě přidat? Těhotenství jsem zjistila teprve v pátek a dneska si udělala potvrzujicí test. Čárky jsou hodně silné a z toho jak je mi blbě ani nepochybuji, že bych těhotná nebyla. Jsme s manželem svoji teprve tři týdny, ještě jsem si ani nezvykla mu říkat manžel :grinning: a všechno nasvědčuje, že se zadařilo hned na první a jediný nechráněný pokus a to o svatební noci... hroznej kýč, že?... týden po svatbě jsem si dělala ten nejcitlivějčí test, který nic neukázal a tak jsme spokojeně odjeli na svatební cestu, kde jsem si dopřávala každý večer pivko a protože jsme byli v Anglii a ve Skotsku, tak i pravou whisku... ke konci už mi ale začalo být pořád nevolno a protože mám nízkej tlak tak se mi pořád motala a pořád motá hlava...no a jak jsme dojeli do ČR hned jsem si udělala test. Byli jsme z toho oba dost v šoku, protože jsme si řekli, že ještě asi počkáme a už jsme taky plánovali hory :wink: ...ale teď jsme rádi ...
nejvtipnější bylo, že tu na nás čekalo, ještě jedno svatební blahopřání, kde se psalo: žádný ostych, dolů trenky, do roka ať visí plenky, teď se teprv ukáže, co náš ženich dokáže.... no to se ukázalo :grinning: ... jen mám teď trošku výčitky z té mé životosprávy, než jsem to zjistila. vy jste se chovali "zdravě" hned od začátku?...k doktorce se budu objednávat teprve v pondělí... jinak pro doplnění do tabulky mi je 28 a TP by měl být 19.6.2010
17. říj 2010 v 15:14  •  čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucernaa tak to jsem zvedava jak ti to vyjde! :wink:

@veru23 jj, ted uz jsou carky pekne :dizzy_face:

u prvniho ditete jsem testovala prvni den zpozdeni vecer a pak druhy den rano. ted jsem testovala jak zbesila uz tyden pred ms a nejradsi bych jeste pokracovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ale uz dosly testy a dalsi kupovat nebudu, uz tak to stalo dost penez...
17. říj 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara_trava ahoj a gratuluju! (vlastne gratuluju vam vsem tady :grinning: )
to je jak z harlekynky :grinning:
se zivotospravou si nedelej starosti. priroda to tak zaridila, ze miminko na tebe jeste neni napojene, je to zatim samostatna jednotka, takze ho tvoje whiska neohrozuje :wink: . jinak bysme se musely chovat jako tehotne cely zivot :stuck_out_tongue_closed_eyes: . mam nekde tehotensky kalendar, az ho najdu, tak mrknu kdy se mimi napoji na matku :wink:
17. říj 2010 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone tak to je dobrá zpráva...jsem těhotná poprvé a vůbec nemám tucha...takže celý den sedím na netu a študuju :slight_smile: ... navíc nebyla ještě klidná příležitost to oznámit v rodině, naplánovali jsme to asi nejdřív až na další týden....tak se nemám ani koho zeptat...tak se tu musím taky trochu vypovídat :wink:
17. říj 2010 v 15:29  •  čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara_trava tak to je fakt dobrý :grinning: , ale krásný, miminko počasté o svatební noci :dizzy_face:
Já s tím oznámením rodinám počkám, nevím, zda to vydržím až do vánoc jako vánoční dárek, ale ještě chvíli to říkat nebudu, počkám si ještě na testy, že bude všechno v pořádku... všichni všedchno moc řešej a kdyby se náhodou něco stalo, z těch otázek bych se pak zbláznila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2010 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucernaa taky jsem si říkala, že by to bylo o vánocích pěkný překvápko, ale to nevydržím :wink: ...jsem zvykla s mamkou všechno probírat a navíc si chci půjčit od švagrové knížku o těhotenství a mateřství, takže budem muset s pravdou ven :wink: ....
17. říj 2010 v 15:56  •  čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě jsem se chtěla optat, zda nemáte některá typ na něco dobrýho na zklydnění žaludku....furt jsem jak na houpačce, vyzkoušela jsem nastrouhaný jabka se zázvorem a ty jsou vážně moc dobrý :slight_smile: ale moc pracný...no pak mi pomáhají piškoty, dát si vždycky tak dva tři....prostě mít pořád něco v žaludku, jen se bojím, abych nebyla zachvilku jak bečka....jo a ještě dotaz na cvičení...chodím pravidelně na aerobic, ale teď jsem kvuli svatbe a aveteb.cestě nabyla víc jak měsíc...cítím, že fyzička pěkně klesla....ale co teď jako těhotná :unamused: ...je mi jasný že posilování na břicho v žádným případě, ale chodit třeba tancovat na zumbu?....nemáte s tím někdo zkušenost?
17. říj 2010 v 16:05  •  čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara_trava
Já jsem si koupila těhotenská lízátka jmenují se gravi pop a docela pomáhají. Také mám žaludek jak na vodě a hlavně nějak moc dobře všechno cítím.
17. říj 2010 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23 pijumisto kafe meltu :slight_smile: jinak jim vsechno, plisnovym syrum moc neholduju, ale myslim, ze kousek by neublizil.

@sllunicko teda to vam to vyslo krasne, my se snazili od svatby - spis si nedavali pozor a povedlo se po 14 mesicich
17. říj 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my jsme byli přes víkend pryč, koukám, že se tu za tu dobu toho docela dost napovídalo :slight_smile:

@veru23 Já se vyhýbám plísňovým sýrům (a přtom mám takovou chuť na nakládaný hermelín :grinning:), nepasterizovanému mléku, věcem ze syrových vajec, a kofeinu ve větším množství, takže piju hlavně ovocné čaje a caro :slight_smile:
17. říj 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara_trava K tomu cvičení, říká se, že cvičení, co jsi byla zvyklá dělat za netěhotna, neuškodí ani za těhotna, jen se samozřejmě nemáš přepínat a dělat cviky na zádech, protože se může přerušit přívod krve k miminku (nebo tak nějak to psali)
17. říj 2010 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek