• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
mě zatím blbě nebývá, spíš mám pořád hlad :slight_smile:
17. říj 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara_trava : já na zumbu chtěla chodit, jenže než jsem se k tomu kvůli koupi baráku a přestavbě dokopala, byla jsem těhotná, a teď mám strach, kor když mě bolí věčně břicho... Jinak co jsem se poptávala, zeptej se konkrétní cvičitelky, řekni jí, jak na tom jsi, že jsi těhule a ona ti řekne, zda je to pro tebe vhodné, nebo třeba aby ses něčemu vyhýbala... Mým kamarádkám to někomu doporučovali, někomu ne... :unamused: Záleží to asi fakt cvičitel od cvičitele :unamused:

Tak já to teď vydím vyloženě na těhu cvičení a chtěla bych plavání :dizzy_face:

Jinak já jsem případ, že mi nepomohly ani lízátka, ani jídlo, ani studená kola, prostě nic... teď mám zatím žaludek na vodě, je mi blbě, všechno cejtím, ale zatím neblinkám, ale to určitě přijde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, nemáte tip na webové stránky nějakého obchodu s těhu oblečením? a ne moc drahého :wink:
17. říj 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak asi mi vychází červen jako vám :slight_smile:
Mohu se k vám také přidat???
Nemám sice od lékaře potvrzený termín, ale snad se tam příští týden už dostanu.
17. říj 2010 v 18:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax My jsme začali v srpnu na ostro a povedlo se to v září. asi 14 dní po svatbě. :slight_smile:
17. říj 2010 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucernaa Tak to jsme na tom stejně taky všechno cítím. A je mi špatně, ale naštěstí neblinkám. Nejhorší je to ráno jezdím autem do práce a jezdí nás 5. Tak to pak chvíli v práci rozdýchávám. :slight_smile:
17. říj 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sllunicko taky je mi docela divne. žaludek mám furt jako na vode, žádné chutě. u dcerky jsem to tak neměla. v pátek jsem zvracela celý den, snědla jen dva rohlíky . kafe mi moc ani teď nechutná, tak piju jen čaje.
17. říj 2010 v 18:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j
taky mám žaludek jak na vodě. A nemám chutě. Na kafe taky nemám chuť a to jsem ho pila každý den někdy i dvakrát. Bereš nějaké těhu vitamíny? Já čekám první mimčo.
17. říj 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé holky, zatímco já byla celý den na stavbě, tak vy jedete ..brebentilky :slight_smile:
vítám nově příchozí
.. a co se týče plánování mimča, vloni 9.9.2009 jsme měli svatbu, pak jsme začali stavět domek a řekli jsme si, že až budeme mít hrubou stavbu, tak skočíme na mimčo, v červenci jsem vysadila HA, srpen byl zkušební a vyšlo to :grinning: takže to šlo rychle :grinning:
jinak včera jsem už taky koukala po těhu kalhotách, džíny jsou mi dobře, když stojím, ale při sezení mě škrtí .. :unamused:
a k jídlu.. v prvopočátku léčby štítný žlázy jsem měla zvýšený cholesterol,takže nastala dieta, ne žádná radikální, ale stravování mi zůstalo, hodně ovoce, zeleniny, ryby .. a nejvíc asi čaj, kávu nepiju ..koupila jsem si i těhu čajík, je tam ale roiboos, a ten já moc nemusím :confounded: a vitamíny neberu , jen listovku
17. říj 2010 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23 jj, zítra budu držet pěstičky na kontrolu a třeba si taky od Dr. odneseš průkajdu
17. říj 2010 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sllunicko no to já chodím každý den do práce pěšky, minule jsem nasadila nějaký rychlejší tempo a to mě teda pak pěkné píchalo v boku, jako při běhání ve škole :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže od té doby nespěchám :grinning: a jinak je mi fajn, hlad krotím banánama a jogurtama, zabírá to .. a už nemám ani žaludek na vodě ..
17. říj 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25
No já denně dojíždím 20 min autem tam a 20 min nazpátek.
Minulé úterý jsme byli v archívu a tahali jsme tam bedny i když jsem se snažila natahat ty těžké sama tak jsem pak byla unavená. a taky mě trochu píchalo v břiše.
17. říj 2010 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sllunicko jj, na nošení těžkých věcí si dej pozor, mě předtím varoval doktor, takže v práci nenosím lyže, těžký krabice s botama, no jen svoje papíry :grinning: ..
17. říj 2010 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25
Když to je těžký já jsem to neřekla v práci vedoucí a musím dělat archív takže docela blbý. Ale bacha si dávám. Já jsem byla u doktorky v pátek a udělala mi ultrazvuk a nic tam neviděla podle MS jsem byla v pátek 5tt+1 mám přijít za týden na kotrolu. Tak uvidím.
17. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sllunicko jj, musíš na sebe být opatrná a já byla poprvé taky kolem 5tt, doktor mi ani UTZ nedělal, řekl,že je to ještě moc malé .. takže teď už jsem v 8tt, takže na UTZ by něco vidět mělo být
17. říj 2010 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni,tak já ještě žádné těhotenské chutě nemám..jím všechno.Jen jsem přestala pít kávu,nemám na ni ani chuť Hermelínu se asi vzdát nedokážu:( Taky nepiju nic s chininem,to je taky pro těhotné nevhodné. (takže tonic je taky tabu) .Jinak nějaké nevolnosti taky nemám..zatím,jen nesnesu mentholovou zubní pastu..z té sem mi zvedá žaludek,takže jsem si koupila Perličku:slight_smile: .Jinak se cítím pořád nějak ospale.
17. říj 2010 ve 20:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristll jj to mě smrdí krém Nivea :confounded:
17. říj 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Já jsem byla asi moc rychlá a hned jsem šla k doktorce. Hlavně jsem neměla v práci vedoucí tak neměla zbytečné starosti ona je to baba vlezlá a protivná. Už měla být dva roky v důchodu a pořád se tam drží. A hlavně je svobodná bez dětí. Tak ostatním závidí. Mě doktorka řekla ať příjdu za týden tak to budu 6 týden na konci tak snad už něco vidět bude. Doufám nebo mi aspoň vezme krev nebo něco. Dělala mi vnitřní ultrazvuk.
17. říj 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristll Jé, Perličku jsem neměla už tak dlouho, ani jsem nevěděla, že jí ještě vyrábějí :slight_smile:
17. říj 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23 no já kalhoty nakoupila v C@A, dvě trička ve Tveretu, a těhu tepláky celkem překvapivě za dobré ceny v Litexu :slight_smile: , teď mi trička zbyly, zbytek mám volné tuniky, kalhoty opět koupím v CA, a tepláky se mi za ty tři roky nošení i mimo těhu celkem rozpadaj, tak opět nakoupím v Litexu a bude to :grinning:
17. říj 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucernaa na aerobic s nama chodila jedne těhule a opravdu docela dlouho snad do osmého měsíce, ale to už jsme jí všichni obdivovali... takže cvičitelka mi asi řekne že můžu :slight_smile: ..no zkusím jednu hodinu a uvidím, jak mi bude... jinak na těhu cvičení jsem ještě žádný nekoukala, plavání je prý dobrý, ale mám exém a po chlorované vodě to bývá horší... taky je prý vhodný šlapání na rotopedu...je to jen na nohy, ale břicho je v klidu... horší spíš bude se k tomu dokopat, že?! :wink:
17. říj 2010 ve 20:16  •  čeká miminko, termín má v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucernaa jj, na kalhoty jsem taky koukala v CA :slight_smile:

@sllunicko aha, tak to je nepříjemné, takový ženský jsou nejhorší, no mě v tom 5tt nedělal dr. UTZ, ale na krvi jsem byla, pro potvrzení těhotenství, HCG jsem měla 829, zítra si budu volat na další výsledek z krve, to už bude ze 7tt, měl by tam být hodně velký nárust hodnoty
17. říj 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sllunicko Já byla při prvním někdy ve 4tt, mímo bylo krásně vidět, ta malinká fazolka :dizzy_face: , ale to dělal dr vnitřní utz... teď jsem byla v 5tt, a opět vnitřní a taky tam byla fazolka a v sobotu v 6+4 už bylo i srdíčko :dizzy_face: , to bylo možná tím vnějším utz, ne? Kdyby ti udělali vnitřní, myslím, že by bylo mimčo taky vidět... :sweat_smile:
17. říj 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bara_trava No asi tak :grinning: , u prvního jsem se k tomu nedokopala, ale teď chci, aspoň budu mít chvilku pro sebe... :sweat_smile: , předtím mi do toho vlezly prázdniny, furt jsem někde byla, teď prostě chci :grinning:
17. říj 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 Mě dělala vnitřní a krev mi nevzala. Podle MS jsem byla 5tt+1 kdy jsem u ní v pátek byla. A vyšetřila mě a dělala mi vnitřní ultrazvuk a nic neviděla a říkala, že jsem nemusela otěhotnět 14 den ale dýl tak protože to není vidět. Tak nevím.
17. říj 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucernaa No mě ale dělala vnitřní ultrazvuk a tvrdila, že tam nic nevidí, ale snímek si vytiskla. A říkala,že jsem nemusela otěhotnět přesně 14 den tak že proto to není vidět a objednala mě za týden, že udělá znovu vnitřní ultrazvuk. Tak nevím.
17. říj 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sllunicko no vidíš, tak to mě vnitřní UTZ nic neříká .. asi budu muset počkat až na vnější
17. říj 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sllunicko aha, tak to jsem to blbě přečetla, promiň :wink: , tak snad příště už něco vidět bude :wink:
17. říj 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucernaa No doufám, že jo bude to dlouhý týden. U testu čárka zesílila první jsem si dělala v sobotu a druhý ve středu a čárka byla silnější. Víc jsem jich už neměla.
17. říj 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sllunicko to mi povídej, nemůžu se čtvrtka dočkat
17. říj 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek