• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@katie_25 Ty jdeš ve čtvrtek na kontrolu. Snad to rychle uteče. :slight_smile:
17. říj 2010 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
@sllunicko jj, kontrola a snad UTZ, budu žadonit o snímek :grinning:
17. říj 2010 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
No to já mám utz slíbené a fotku bych chtěla taky od kdy máš těhotenskou průkazku? Manžal tomu uvěří až mimčo uvidí. Pořád říká jestli jsem těhotná když tam nebylo nic vidět. :slight_smile:
17. říj 2010 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@sllunicko průkazku mám od 7tt :wink: třeba už ji taky na kontrole dostaneš :wink:
17. říj 2010 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@katie_25 No ráda bych jí dostala, aby manžel věřil, že jsem opravdu těhotná. Co nemá potvrzené tomu nevěří. :slight_smile: Kéž bych dostala průkazku a fotku. Za 14 dní jedeme na prodloužený víkend na Slovensko k příbuzným manžela a pojede nás 5 v autě tak jsem zvědavá jak to rozdýchám. :slight_smile:
17. říj 2010 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@sllunicko určitě ji dostaneš a manžel se pak bude těšit s tebou .. no to cestování nezávidím
17. říj 2010 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@sllunicko se musim smat, jak ten muj, je to same. Dokonce ani nechce, abych kupovala teh.testy, ze tomu neveri. Ja uz chci taky obrazek. Manzel se po trech tydnech vraci z Bavorska, nic zatim netusi, tak doufam, ze mi v patek daji prvni fotku, abych mu pripravila prekvapko!
17. říj 2010 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucernaa ja pri druhem zacla spinit hned od 28. DC a kdyz jsem udelal testik, ktery byl pozitzivni, bezela jsem k dr. a ona mi nabrala krev, pak jsem byla asi tyden v nemocnici na pozorovani a hned kontrola u dr. To jsem byla asi 5.tta kousek a dr. mi delala vnejsi ultrazvuk a uz tam taky neco bylo videt. Rikala, ze jsem hubena, tak to bude neco videt. Doufam, ze v pa to taky bude videt! :dizzy_face:
17. říj 2010 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@artikula v novém týdnu to budou snad samé snímky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. říj 2010 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@katie_25 Vidíš, mě doktor říkal, že průkazka se dává od 10tt, teď jdu na kontrolu v 9tt, a už bych jí teda měla dostat, průkazku bych teda taky jako už chtěla :grinning:
@artikula No ja taky chtěla počkat na kontrolu, abych to manželovi udělala jako překvápko s fotkou, ale nevydržela jsem to, kor když mi pak bylo furt špatně :grinning: , ale rodinám to vydržím na vánoční překvápko :grinning:
K tomu špinění: mě právě v pondělí dělal dr stěr z čípku, a špinit jsem začla ve čt až do soboty, tak jsme radši jeli na pohotovost. ale dneska už nešpiním, tak to asi bylo fakt k tomu... jen mě překvapilo, že jsem špinit začala až tak dlouho po stěru, myslela jsem si, že když, tak to bude hnedka, nikdy jsem po tom totiž nešpinila :sweat_smile: Já bych jako nemohla skončit v nemocnici, by to bezemne doma nezvládli... Syn je na mne hodně fixovanej, v podstatě jsem si ho naučila ve dvoupokojovém bytě usínat tak, že jsem u něj ležela a objímala ho, a on během chvilinky spal a my se tak mohli v pokoji dívat na televizi, jinak by nesunul... a pak ho nedokázal uspak ani manžel a když se v noci vzbudil a já byla třeba ve vaně, on dostal takovej hysterák, že ani MM ho nedokázal uklidnit, musela jsem přijít já... Teď jsme dva měsíce přestěhovaní v baráčku, dokončujem pokojíček a já začínám Matýska usínat samotného, jde to těžko, ale musíme to zvládnout, aby tady usnul, až budu v porodnici... teď by to ale ještě nešlo, vůbec si to neumímpředstavit :stuck_out_tongue_closed_eyes: , a druhý úkol odnaučit plíny... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2010 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucernaa me dr taky delala ster a spinit sem zacala uz v ordinaci. Rikala, ze je to normalni a ze se mam setrit a kdybych zacala hodne krvacet tak do nemocnice..nastesti to samo prestalo.

Ja mam od dr. fotecku slibenou, tak doufam, ze bude vsechno ok a dostanu uz i prukazku..manzel se hrozne tesi na fotku a ja teda taky :grinning: asi si ji pripichnu na lednici, tam ted chodim casto, tak mimino uvidim temer furt :grinning:
17. říj 2010 ve 23:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lucernaa no průkazku dává asi jak který doktor. Stěr mi nedělal, protože jsem tam byla akorát před asi dvěma měsíci na preventivní prohlídce. A snad se ti malého povede brzo naučit spinkat ve svým pokojíku a taky chodit na nočník :wink: :wink:

a dnes myslím na Veru, jak dopadne konrola :dizzy_face:
18. říj 2010 v 07:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

můžu se taky přidat? // na testíku mám už skoro 14 dní, ale dnes jsem byla poprvé u Dr., tak je víceméňe potvrzeno... :slight_smile:
18. říj 2010 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Jééé holky vy jedete, :slight_smile:

Já už chci taky k doktorovi,doufám,že dostanu už průkazku a také fotečku... :dizzy_face:
Začínám mít poslední dobou také pěkný hlad,najím se a za chvilku můžu znovu....
Mimo to usínám poslední dobou už v 8h,nemůžu ani pomalu udržet oči otevřené..... :grinning:
Dnes když přítel odcházel do práce,my ráno povídal "jsem zvědaví v kolik ráno budeš vstávat,tipuji
to na 11 h když pořád spíš" :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: no a hle,vstávala jsem v 9h :sweat_smile:
18. říj 2010 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky!! teda vy valite:slight_smile: nastesti nemam v praci velice co delat, tak jsem vas docetla. Ale pracuji jen od do 9 do 13, tak to utika. K dr. jdu na 15.00, tak pak dam info:slight_smile:
Jsem pripojena pres telefon tak se omlouvam za pripadne hrubky...
18. říj 2010 v 09:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@veru23 jé, já myslela, že jdeš ráno :o)) tak tedy odpolko, já dělám v práci od 9-18.30 + každou sobotu 9-12 ..ještě. že už budu mít od listopadu novou kolegyňku a já budu dělat na poloviční úvazek :wink:
a jinak výsledek z krve z gyndy prý vynikající ..jupíí ..o mimoděložní tedy nejde :slight_smile: :slight_smile: :dizzy_face:

@blondata vítej :slight_smile:
18. říj 2010 v 11:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak dotaz, jsem trochu nervózní, dneska jsem 5+5 a podle utz vycházelo 4+6, myslíte že je to o.k. : :confused:
18. říj 2010 v 11:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@blondata neboj, tak maly prcek se neda poradne zmerit, to jsou udaje v desetinkach milimetru, takze si myslim ze ok...
jinak vam teda vsem zavidim jak vesele chodite k mudr hned co najdete na testu //. me mudr vezme az v 7tt az bude videt srdicko... taky bych sla nejradsi hned, ale musim vydzet :frowning2:
@katie_25 ted jsem si vsimla ze jsi z HK, to primo nebo nekde okolo? ja jsem puvodem taky z HK :slight_smile:
18. říj 2010 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@katie_25 tak to mas v praci zabity cely den, ze? Ja jsem taky na polovicni uvazek.
Nejak mi za tyden rychle porostlo bricho, tak me napadlo, jestli tam nejsou miminka dve:slight_smile: to by byl mazec:slight_smile:))

@blondata a kdy jsi mela posledni MS? Ja si myslim ze tu bude dobre!!!!
18. říj 2010 ve 12:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@veru23 Poslední MS jsem měla 9.9.

@katie_25 Díky za uvítání :wink:

Holky dík za uklidnění, u prvního prcka jsem to tak neřešila, teď mám tak nějak větší strach aby bylo vše o.k. :sweat_smile:
18. říj 2010 ve 12:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak jsem zase tu. Já jdu na kontrolu až za 14 dní, takže vám fakt závidim, kdo jdete tento týden, snad mi to taky rychle uteče. Jinak holky, jak spočítám to číslo za tim +, já jsem 5.tt, ale jak sečtu ty dny. Dík B.

Jinak všem držim palce at se daří, já mym taky žaludek na vodě, takže nic moc a myslím, že tu někdo psal, že se koukne, od kdy je mimčo spojené s tělem matky, taky by mě to zajímalo.
Jinak můj TP je 21.6., to budu jedna z posledních červnovek :slight_smile:
18. říj 2010 ve 12:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilkabara
Ahojky

četla jsem na 8 týdnu :
Pupečník obsahuje 3 cévy, kterými je s Tebou děťátko spojené.
Velká céva přivádí krev bohatou na kyslík a 2 malé odvádějí krev odkysličenou a splodiny metabolismu.

18. říj 2010 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak po nekolikaměsíčním čtení různých diskuzí na koníkovi jsem se sem konečně zaregistrovala, abych se k vám mohla přidat. V sobotu si mi na testu ukázaly //, takže termín vychází na 24.6. To jsem asi zatím poslední s tím termínem, že jo? Taky jsem ráda, že je tady pár těch, které mají cca roční dítko. Syn má 14 měsíců, tak jsem zvědavá, jak to budeme zvládat.
18. říj 2010 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilkabara zrovna to hledam :grinning: . nasla jsem toto:
7. tyden - pupecnik vzrusta do tvorici se placenty. to odpovida tomu co pise malejmonasek :slight_smile:
18. říj 2010 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajulin ahoj, koukam ze jsme na tom skoro stejne. ja bych mela mit tp 25.6. a syn bude mit 14 mesicu za 10 dni :slight_smile:
18. říj 2010 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@snazilkabara No mělo by to být pokud si dobře pamatuju že první den poslední MS je vlastně 0+1tt a tak dál...
18. říj 2010 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@noone to jsem ráda, že aspoň tady nejsem jediná s tak malým věkovým rozdílem u dětí. Jsem zvědavá, co tomu řekne okolí :slight_smile: . Syn bude mít 14 měsíců zítra, ale zatím sám nechodí, ani za ruce moc nechce, spíš hodně "obťapává" nábytek. Když ho chci někam přemístit, tak ho musím vzít do náruče. Proto mám trochu trochu strach, jak do dopadne, když se v těhu nemají nosit těžká břemena :slight_smile: . A jak je na tom s chozením tvůj synek?
18. říj 2010 ve 13:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajulin S tím nošením jsem na tom stejně a to mám ještě o rok starší dítko jak ty :slight_smile: Malej sice běhá jak drak, ale je to mazel a rád se chová, takže ho vláčím pořád :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. říj 2010 ve 13:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@blondata no vidíš, to jsi mě uklidnila, že i kdybychom ještě pár měsíců s dalším těhu počkali, tak to neznamená, že se tomu tahání vyhnu :grinning:
18. říj 2010 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@jajulin nas malej sice chodi uz asi 3 tydny, ale zvedam ho dost casto - postylka, prebalovak, vana,... peru se s nim pri prebalovani a oblekani... citim ze bricho dost namaham... :unamused:
ale tak snad to priroda ma nejak zarizeny :sweat_smile:
18. říj 2010 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek