• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@noone taky doufám, že to má příroda zařízený. Já mám bráchu přesně o 18 měsíců mladšího a když s ním mamka přijela z porodnice, tak já jsem ještě sama nechodila :slight_smile: . A taky to zvládla.
18. říj 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin moje segry jsou o 15m... asi to bylo kruty, ale tenkrat to nikdo neresil, tak ja to taky neresim :sunglasses: . kor kdyz je dneska tolik ruznych vymozenosti co driv nebyly :slight_smile:
ja jsem deti takhle blizko u sebe chtela, chtela jsem i driv, ale vyslo to az ted... (asi priroda vi moc dobre co dela :grinning:)
18. říj 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone taky jsem vždycky chtěla děti dva roky po sobě a vyšlo to o dva měsíce dřív :slight_smile: . Na druhou stranu jsem ráda, že nebudou mít narozeniny tak blízko po sobě. A červen je podle mě krásný měsíc pro porod, skoro celé léto před námi :slight_smile: .
18. říj 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin taky se mi cerven libi :slight_smile:
jdu asi zkusit zavolat k mudr... jestli me uz objednaji :slight_smile:
18. říj 2010 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm. tak maji do 25.10. dovolenou a nikdo tam neni :rolling_eyes: :frowning2:
18. říj 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone mně se za chvíli vzbudí naše zlatíčko, které dneska spí nezvykle dlouho, tak budu muset pro dnešek končit. Taky jsem dneska volala k MUDr. a jsem objednaná až na 9.11. Bývala by mě objednala o týden dřív, ale to bych neměla zajištěné hlídání. Když jsem byla těhotná poprvé, měla jsem pocit, že k mudr. musím hned druhý den po pozitivním těhotenském testu :grinning: . Dneska se tomu docela směju :slight_smile: .
@noone ty jsi ještě nebyla na kontrole? Ani na potvrzovací? Takže nejsem sama? Já jdu až 1,11,2010. Jinak jsem to teda teď počítala a dneska jsem 5+0 tt :grinning:
@snazilkabara aspon rovnou uvidis srdicko a nebudes se nervovat vickrat :grinning:
18. říj 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax myslíš, že už bude vidět?
18. říj 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax to budu 7+0 tt
18. říj 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilkabara urcite,, co jsem cetla, tak nekdo ma srdicko uz na zacatku sedmeho tydne:slight_smile: ja du zitra a to budu 7+2tt..prvne sem byla 5+2tt a byla videt jenom dutinka
18. říj 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilkabara ja jsem taky nebyla zatim nikde jdu na prvni KO 26.10 coz budu 6+5 :wink:
18. říj 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin vítej :slight_smile:

@noone jsem přímo z HK, bydlíme v centru :slight_smile:

@veru23 jj, v práci toho mám dost, tak se těším, že budu mít tu hočlinu a nějakou práci si s ní budu moct rozdělit, navíc tady dělám i na kase, takže skoro celý den stání na nohou .. jj, nevím poč, ale taky mám občas dojem, že budou dvě :grinning: :grinning: to by byla sranda :grinning:
@blondata neboj, je to jen malý rozdíl, podle MS je to jen orientační, protože asi nevíš přesně den, kdy jsi otěhotněla, to se pozná přesněji dle UTZ :wink:
18. říj 2010 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax já sice byla na dvou kontrolách (první 4tt jen na potvrzení, takže vlatně jen krev, pak v 7tt to mi doktor udělal vyšetření, s tím, že je to malé, takže jsme se nic moc nedozvěděla, ale opět mi brali krev, a dostala jsem průkazku) z krve je teď výsledek prý vynikající, takže na UTZ se těším, jak to uvidím i uslyším :grinning:
18. říj 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax tak dej vědět, jak jsi na tom :slight_smile: co bylo vidět a nebylo a tak, jsem zvědavec :slight_smile:
18. říj 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 uvidíš i uslyšíš? :dizzy_face: to už bude slyšet srdíčko?Omlouvám se,je to moje první tak nevím :confounded: :slight_smile:
18. říj 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin jj a červen je krásný měsíc, začínající léto :slight_smile: nejlepší je, že mám 5.6.narozky, tak uvidíme, zda je neoslavím v porodnici :grinning:
18. říj 2010 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek jj,moje taky první,tak se vyptávám, hledám na netu.. už jsem v 8tt, takže by mělo být slyšet, na netu píšou, že většinou je slyšet od 7tt :wink:
18. říj 2010 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 no vidis a me krev ani dr nebrala. Volala jsem ji po tretim pozitivnim testiku a hned me objednala. Ani jsem to necekala tak rychle, zvlast po tom co sem cetla ze treba objednavaji az 14 dni po pozitvnim testu, aby bylo neco videt..Mela jsem hrozny nervy, ze nic nebude videt a jeste sem byla objednana na 15:15 a vzali me az skoro ve 4 :grinning: Kdyz sem vysla z ordinace tak sem si konecne oddychla, ze tam neco je a radosti sem v cekarne zapomela bundu :grinning:

@snazilkabara Jasne, ze dam hned vedet :wink: Mam slibenou fotecku, tak snad bude vsechno v pohode a opravdu ji dostanu :slight_smile:
18. říj 2010 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajulin tak to doufam ze pujdu k mudr prece jen trochu driv nez ty. na jednu stranu to tolik neresim, na druhou bych sla nejradsi hned. nevim co chci :grinning:

@snazilkabara me by ani nevzali, objednavaji az nekdy v tom 7tt prave kdyz uz je neco videt. kdyz jsem tam volala poprve a rekla mi at prijdu az za 14 dni, tak jsem to obrecela :grinning: . jsem cekala ze mi rekne at prijdu hned :grinning: :grinning: :grinning:
sla jsem teda v 6+4 a srdicko uz bylo videt krasne.

@katie_25 a kde delas, jestli to neni tajny? se na tebe nekdy prijdu podivat az pojedem k nasim :dizzy_face:
18. říj 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone není to tajný :grinning: dělám ve Skicentru -Horova ulice, u Gočárovky :wink:
18. říj 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 co jsem počítala tak 27 kdy jdu na ultrazvuk budu 8 tt tak to už by mohlo být taky slyšet :dizzy_face: já začnu až teď hledat,mám týden dovču... :wink: holky cvičíte?
18. říj 2010 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek doporučuju babyweb, na něm studujeme s manželem :wink:
a necvičím :grinning:
18. říj 2010 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 tak to se jdu juknout,děkuji :wink:

Já cvičím,jsem zvyklá cvičit....ale teď už malinko :slight_smile:
18. říj 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek necvicim, mam pocit, ze jenom spim a jim :grinning: nedovedu si predstavit jeste se huntovat pohybem .. chci zacit aspon chodit na poradny prochazky, ale momentalne muj denni rezim vypada takto:
11:00 - budicek
Do 12ti jim :grinning:
Pak se pul dne premaham, ze neco udelam, ale moc akcni nejsem :grinning:
Kolem paty tak na hodinu usnu a od sesti je porad neco v tv, takze se valim na gauci a kolem desaty na me pride unava, ze du opet spat :grinning:
18. říj 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax pěkný rozpis .. :grinning: :grinning: já jsem si vzala pár dní volna na vykurýrování toho nachlazení, ale jinak vstávám každý den v 7 a do 18.30 jsem v práci (teda krom hodinový přestávky na oběd :grinning: )
18. říj 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych dvojčata strašně chtěla, ale šance je malá...
18. říj 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax
:grinning: :grinning: :grinning: taky dobrý,já usínám v 8h večer...
Ale také se přemáhám když jdu cvičit,před spaním jdeme s přítelem na procházku,je to příjemné... :slight_smile:
Ale je fakt,že začínám bejt unavenější a unavenější :slight_smile:
18. říj 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 ja sem od zacatku na neschopence, delala jsem ve fabrice, takze dr rekla, ze v zadnym pripade uz do prace nejdu :grinning: No jsem doma 14 dni a uz teda mam co delat abych se tu neukousala nudou :confounded:
18. říj 2010 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax Tak takovej režim těžce závidim :grinning: Mě budí malej kolem páté, a do osmi do večera se nezastavím, pak řeknu pár vět manžovi a odpadnu :grinning: skoro ani nemám čas postěžovat si jak je mi mizerně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. říj 2010 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek