• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
autor
@mimunesko je to tam :wink: :wink: :wink: neboj
30. zář 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino -došli testíky mám jich doma asi 14 napřed úplně slabonce poz.(testila jsem už týden před ms),no pak ty čárečky trochu zesílely :slight_smile: Dojdu ,ale ještě jeden koupit-chci vidět pořádný dálnice :slight_smile:
30. zář 2010 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé holky,moc díky..hned je mi líp....Počkám raději do té soboty a uvidím.Strašně moc si to přeju,byl by to osmý měsíc snažení a už se protě nemůžu dočkat..... :slight_smile: Určitě Vám podám hlášení :wink: Zatím se mějte,musím jít pracovat... :rolling_eyes:
30. zář 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@thea2 - tak podle toho,jak popisuješ testík,bych to rozhodně tak černě neviděla :wink:

@saminomimino - kojila jsem asi jenom 5 měsíců,ale ani první syn se nám nedařil přirozeně
30. zář 2010 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@thea24 Určitě to vyjde!!! :slight_smile:

30. zář 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mimunesko a kolikátý den cyklu jsi??,už ti mešká MS nebo ne?
30. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ssaara aha,a jsi po IVF nebo něco méně drastického??
30. zář 2010 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino - naštěstí "jen" inseminace :wink:

Tak jsem se vrátila z prochajdy ,nakoupila mamatesty a calibrum babyplan :dizzy_face:
30. zář 2010 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, přidávám se k HaninaR, jsem ze stejné skupiny a všechny vám přejeme jen to nejlepší! Užívejte si to, jak těhotenství, tak potom miminka, ono to strašně rychle utíká. Přijde mi to jako včera, co jsem našla // a dneska jsou malému tři měsíce! Tak ať vám všechna vyšetření dopadnou na 1* :dizzy_face:
30. zář 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@haninka1987 moc děkujimprvní těhu bylo jak pomásle doufám že druhé bude podobné!Ať ti děti rostou a dělají radost
30. zář 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ssaara a dnes si ještě testovala?Nebo počkáš?
30. zář 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino ,jsem dnes 29 den od začátku menstruacea meská mě 1 den,ale pozitivní testy mám již 8 dní-neuvěřitelné :slight_smile:
30. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mimunesko hoď foto posledního testování,nebo všech dohromady :slight_smile:
30. zář 2010 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino -a ty ještě testuješ?Kolikátý den jsi ty od začátku menzes? :slight_smile:
30. zář 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino- hrozně bych ráda,ale nemám digi foták a kdybych ho měla tak to stejně neumím :unamused: Co se týče technických věcí,jsem hrozný střívko :slight_smile: Ale jak jsem říkala napřed to byl takový duch po limitu,pak sílil a byl už v limitu.No čekám na tu krev,to čekání je příšerný :unamused:
30. zář 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak bych taky mohla patřit do června, když to všechno půjde dobře.Zatím mám jen pozitivní krev a zítra UTZ, ale dneska mě dost bolí břicho tak snad je to OK.Jinak TP je asi 1.6.
30. zář 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lintea no tak toho máš víc než já,já mám jen 2 pozitivní testy a na utz jdu až 11.10 aby byla už snad i srdeční akce.TP asi 5.6 2011.....vítej!!!!
30. zář 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lintea břicho je normálka může to být až do 12 týden :unamused:
30. zář 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino děkuju za přivítání, já jsem byla taky překvapená že mám přijiít tak brzo, ale jsem po 3IVF a dr. mě chce vidět, mám za sebou pár biochem. těhotenství takže to pořád beru s rezervou.Břicho pobolívá průběžně, ale dneska nějak víc :angry: Jinak já si dělala testy od vynechání až do krve skoro každej den :slight_smile:
30. zář 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino - chtěla bych vydržet do zítra , tak snad :grinning:

@lintea - vítej :wink: i tobě přeju hodně štěstí :wink: máš krásnej termín,to tady budeš možná rodit jako první :grinning:
30. zář 2010 ve 13:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
-holky tak hlásím,že hdg mám 699 :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: -tak doufám,že je to začátek štastného konce :slight_smile:
30. zář 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ssaara já si ještě ani nepřipouštim, že jsem těhotná a ty už strašíš s porodem :grinning:
koukám, že už tady většinou máte dítko, aspoň máte trochu zkušenosti,mě každá změna znejistí :unamused:
30. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimunesko gratuluju, krásný číslo, mě ho ani neřekli, jen že je pozitvní a teď mi to vrtá v hlavě :slight_smile: Můžu se zeptat kolikátý DPO jsi?
30. zář 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
DPO-chápu to dobře,že jako den po ovulaci? :slight_smile:
30. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimunesko - tak to je krásnej výsledek :dizzy_face:

@lintea - :grinning: :grinning: uteče to jako voda :grinning:
To já si to připouštim,ale ve skrytu duše vím,že se to může změnit. Jen doufam,že se tak nestane :wink:
30. zář 2010 ve 13:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimunesko jo přesně tak :wink:
30. zář 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lintea -no to pořáně nevím,ale posl.menstruace byla 2.9.tak počítám asi kolem13.9 mohla být tak ovulace,ale přesně to nevím :slight_smile:
30. zář 2010 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mimunesko já jsem si říkala že se dr. zeptám, tak abych zhruba věděla :slight_smile:
30. zář 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lintea Nejsi sama, kdo ještě nemá mimčo. Taky nás čeká první. :slight_smile:
30. zář 2010 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezablazkova85 koukla jsem do alba, jsi na tom asi podobně, já jsem čekala ms 20.9. Jak ti je?
30. zář 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek