• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Termín porodu červen 2011

16. října 2011 
@malejmonasek ja navic beru utrogestan a brala sem ho i na upravu cyklu a uz tehdy mi daval zabrat..prisla sem domu a hned sla spat .. takze tu prehnanou unavu prisuzuju taky tomu.. No uvidime po 12tt, az ho prestanu brat :slight_smile:
18. říj 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondata tak ty uz mas jednoho prcka, to se ti nedivim, ze takhle odpadnes :slight_smile: Ja si ted uzivam co to de, az mi to pak skonci, tak na tyhle dni budu urcite vzpominat :grinning:
18. říj 2010 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax tak to jo,to já mám dlouhý a krátký týden,dvanáctky a zatím v poho...ale uvidím jak dlouho to vydržím :unamused:
už mě to začíná unavovat....
18. říj 2010 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@malejmonasek tak ty dvanactky ti nezavidim..taky jsem je driv delala a nic moc prijemny to neni :confounded:
18. říj 2010 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax není,hlavně ten třetí den...to už je moc... :unamused:
18. říj 2010 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 skicentrum, to je prima. prijdu si k tobe koupit lyze az se vratis z matersky :grinning: . do te doby je nejspis potrebovat nebudu...

@malejmonasek necvicim, necvicila jsem ani poprve. necvicim ani jako netehu, jen chodim s kocarem na prochazky a bydlime na kopci, tak to mam misto cviceni :sunglasses: . pred prvnim porodem me vsichni strasili ze to nezvladnu kdyz nemam zadnou kondicku a bylo to uplne v pohode, na tlaceni jsem mela sily dost... narozdil treba od kamaradky ktera je jeden velkej sval a porod totalne nezvladala.... a to ho mela jeste kratsi nez ja...

@terrorkax takovej rezim ti zavidim!!! ja mam sice extremne hodny dite, ale spanek pres den mi nehrozi ani kdyz on spi treba 2 hodky :frowning2: . zatim jsem teda docela ok, ale vim ze to prijde... v prvnim tehu jsem byla totalni spici panna :sweat_smile:
18. říj 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone fajn .. tak ale na pokec přijď, zatím tam budu stále :grinning:

@terrorkax tak to máš fajn, já bych doma tvořila o 106.. hlavně bych asi šila :slight_smile:
@malejmonasek no dvanáctky nezávidím, mě stačí těch mých 8-9 hodin a odpadávám
18. říj 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem si dneska do práce koupila trička s dlouhým rukávem, byla na ně akce 3 za cenu 2 ..takže paráda, jsou trochu větší, takže se budou hodit i na pozdější nošení, a hlavně jsou delší ,aspoň mi nebude táhnout na záda a bříško :grinning:
18. říj 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone taky vím co je bydlet na kopci,ale já cvičím pro zábavu hlavně... :wink:

@katie_25 ono se to dá vydržet,ale ta třetí je fakt moc

holky pro dnešek končím,jedeme s přítelem do kina....tak se tu mějte krásně a přeji hezký zbytek dne :wink: :slight_smile:
18. říj 2010 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sllunicko né vitamíny neberu žádné. U malé jsem brala ale nabrala jsem z toho. tak toto těhu to kašlu :slight_smile:

jdu vás dočíst
18. říj 2010 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terrorkax tak tvůj denní režim ti závidím. TAké jsem to tak u prvního těhu měla :slight_smile:, teď už to bohužel tak nejde :slight_smile:
18. říj 2010 v 16:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snazilkabara fakt dvojčata bys chtěla jo? tak mne by to nevadilo při prvním snažení,ale ted bych je nechtěla,i když furt se mi to může stát, jsem totiž z dvojčat.
18. říj 2010 v 16:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tenhle týden se tu budu pohybovat víc..mám volnější směny a volný víkend:slight_smile:
ODčetla jsem pár stránek zpět..pěkně se to tu rozjelo:slight_smile:.
Chtěla jsem se vás optat,už si některá z vás koupila něco na strije (prsa,stehna,zadek) a mažete se už?Dejte popř. tip. Já při předchozích těhotenstvích používala jen obyčejný olejíček modrý aviril..a myslím že to bylo celkem o.k.,ale ráda bych zkusila i něco jiného.
18. říj 2010 v 17:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristll tak já používala Elasti Q a byl fajn. zatím nepoužívám nic,ale zase si ho pořídím :slight_smile:

holky taky ted více v druhém těhu cítíte bolesti v podbříšku a dělohu (jakoby pracovala)?
18. říj 2010 v 17:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j - jsem už po 3. těhu,a opravdu cítím bolesti v podbřišku více jak předtím..(a nebo si to namlouvám?)
18. říj 2010 v 17:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristll no protože já to ted více cítím tak proto se i ptám :slight_smile:, tak nejsem sama.
18. říj 2010 v 17:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j Pokud srovnám obě předešlé těhotenství..tak každé bylo jiné.Myslím,že tohle bude taky jinačí:slight_smile:
18. říj 2010 v 18:00  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cristll minule jsem používala ten ElastiQ ..prcka jsem tahala až do 43tt- a nemám ani jednu strii tak můžu vřele doporučit! :wink:
18. říj 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dneska jsem byla v práci do pěti domů jsem přijela v půl sedmé a jsem nějaká unavená. Taky citím bolesti v podbříšku. A dneska jsem měla k obědu halušky a asi jsem po tom zelí nějaká nafouklá. :slight_smile:
18. říj 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka_j Tak to jo to víc než je potřeba nabrat nechci už teď mám dost. Co jsem v černu dobrala antikoncepci tak jsem přibrala. Myslela jsem, že když ji vysadím tak přibírat nebudu a to ne.
18. říj 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@carodkaa ja mam sklony k striim vrozene asi. Pri prvnim jsem Elastik take pouzivala a udelaly se mi stejne...Ale jen par az ke konci tehotenstvi. No ale taky jsem nemela tak velke bricho, jako pri Filipkovi...A striji mam pozehnane.Jeste jsou nacervenale, tak ted pri tom tehotenstvi budu asi pekne trpet...Ale sla bych asi znova do Elastiku. Takove ty vyrobky z DM a Rossmannu jsou asi na nic...
18. říj 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katie_25 na pokec bych prisla rada, akorat ze my jezdime k nasim tak jednou za 3-4 mesice :unamused: .
koukala jsem k tobe do alba na vytvory a jsi fakt neskutecne sikovna!!! :dizzy_face: :slight_smile:

@cristll ja mela na strie taky ElastiQ a moc poctive jsem nemazala, takze mam strie na stehnach :rolling_eyes: . vcera jsem zrovna nasla zbytek, ma spotrebu az listopad pristi rok, takze jsem se vcera poprve vesele namazala a hodlam se mazat co nejvic. ale ja jsem lajdak, takze urcite zase nejaka strie pribyde :unamused:

@katka_j taky jsem se na to chtela zeptat, bricho me poboliva stejne jako minule, tak jako na ms, ale k tomu me jeste vsechno rak nejak tahne nebo jak to napsat... a popichuje... takovy divny pocity. presne jak pises - deloha pracuje asi? :confused:
a jinak teda nechapu, ale jsou mi tesne dziny! a to mi byly normalne vetsi :unamused: :confused: cetla jsem ze se deloha pri otehotneni nejak vybouli, ale psali to az u 8tt! nebo to ma za nasledek taky to ze je to druhe tehu? :sweat_smile:
18. říj 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone Mě taky příjde, že mi jsou rifle nějaké těsné. :slight_smile: A jsem těhotná poprvé.
18. říj 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sllunicko no je fakt ze v prvnim tehu jsem shanela tehotenske kalhoty taky nejak od toho 6tt. ale ted jsem sotva zacatek pateho? :confused: :grinning:
18. říj 2010 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dlouho tu nebyla tabulka... tak ja se teda pridam, snad to bude ok :slight_smile:
veru23.....................23 let.................TP 12.6.2011..... ko 18.10.
mick.......................32 let..................TP 1.6.2011..........ko 19.10.
terrorkax.................22let...................TP 5.6.2011..........ko 19.10
ivasa......................25let..................TP 8.6.2011..........ko 19.10.
katie_25..................28 let.................TP 4.6.2011....... ko 21.10.
jennyparadise............25 let................TP 6.6 2011 ........ko 22.10
artikula....................???...................TP 18.6.2011 ..... ko 22.10.
madlisek.................???...................TP 14.6.2011..... ko 25.10.
carodkaa....t.............26let.................TP 16.6.2011..... ko 26.10.
spymike..................???...................TP 30.5.2011.......ko 26.10
malejmonasek......???...................TP 8.6.2011........ ko 27.10
snazilkabara...........26let...................TP 21.6.2011..... ko 1.11.
sllunicko...................27 let.................TP 16.6.2011.......ko 22.10.
twiga.........................30let..................TP 25.6.2011.......ko ?
18. říj 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezkej večer :grinning:

add mazání, já se při prvním mazala vším co mi pod ruku přišlo a břicho boky a stehna mi popraskaly týden před porodem jak mi kleslo břicho, Dr. říkal že je to prostě daný geneticky ta elasticita kůže takž e někdo se nemaže a je v poho a někdo se může do oleje naložit a stejně popraská, já na to teď asi prdím, už su dorvaná takže nemá co ztratit :grinning:

Holky jak plánujete oznámit rodině a tatínkům tu novinku...
18. říj 2010 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak se hlasim po kontrole. Miminko je potvrzene, ale srdicko zatim nebylo, odpovidame 5tt, takze v utery jdu zase a to uz dostanu prukazku:slight_smile:
18. říj 2010 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23 Gratuluju ! :wink:

Holky jaktože dostáváte ty průkajdy tak brzo, mě říkal Dr. až tak 10-12tt :frowning2:
18. říj 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@noone No jo, ale to to na mě bude vidět, ale ono už to trochu vidět je. Už se mě ptají jestli nejsem těhotná. Taky se asi po těhotenských kalhotech začnu koukat. A jak je to s velikostma u těhu oblečení.
18. říj 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veru23 gratuluju ke kontrole :slight_smile: Ja uz zacinam byt nervozni ze zitrejsi kontroly..snad vubec usnu :grinning:
18. říj 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek